Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Przemysław Wipler po spotkaniu liderów partii 31.03.2016

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-31


Komentarze 3 do “Przemysław Wipler po spotkaniu liderów partii 31.03.2016”

 1. Ryvan said

  Nareszcie PIS zaczyna troche myslec. Jest to drobny krok wymuszony sytuacja ale miejmy nadzieje, ze nie jest to krok zwyklej przebieglosci. Miejmy tez nadzieje, ze za tym krokiem pojda nastepne w postaci czyszczenia mediow, ministerstw, ambasad.
  Miejmy nadzieje, ze wreszcie ktos zacznie pytac spoleczzenstwo czy zgadza sie na wyprowadzanie miliardow na zbrojenie sasiadow, czy zgadza sie na obce wojska I bazy wojskowe na naszej ziemi, czy zgadza sie na militarne wyprawy, ktore okazuja sie misjami smierci milionow ludzi.
  Miejmy nadzieje na konstytucyjne zniesienie progow wyborczych, zakaz dokonywania pozyczek bez referendow, zakaz jakiejkolwiek sprzedazy polskiej ziemi, kopalin, lasow obcokrajowcom. Zydzi, Ukraincy, Niemcy, muzulmanie maja wlasne ojczyzny niech o nie dbaja
  tak jak Polska ma obowiazek przyjac swoich, odchodzac od oblednych ideologii mieszania kultur
  (ubogacania wlasnej, o komory gazowe, widly i maczety). Niech PIS sprobuje jeszcze to zrealizowac I kto wie moze stanie sie partia polska. Palenie siedmiu swieczek nie zda sie na nic.

 2. Hipokryzja wolnościowa :
  ETYKA WOLNOŚCI,która jest głoszona w ramach kolejnej UTOPII z wiarą w WOLNY RYNEK jest preferowana przez redakcję POLITYKI.Tymczasem cenzuruje się komentarze,czego doświadczyłem dokumentując to wpisem :
  „Dlaczego odstąpiono od praktyki informowania o usuwaniu komentarzy?!
  Jeżeli już to powinno się informować,że komentarzy nie zamieszcza się,a zgodnie z ETYKĄ WOLNOŚCI nawet podawać przyczyny!!!”

 3. pugnus said

  No ale co w koncu uradzono ,bo nawet na Onecie nie mozna znalezc szczegolow poza dowcipami Schetyny ,ze widzi w tunelu swiatla ….pociagu pancernego!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: