Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Rabin Icchak Josef: Nie-Żydzi nie powinni móc przebywać w Izraelu, chyba że jako służący.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-31

  Według przywódcy Żydów Sefardyjskich Icchaka Josefa w Izraelu nie mogą mieszkać goje, którzy nie przestrzegają Praw Noego. Ci, którzy zdecydują się je przestrzegać mogą pozostać w kraju i służyć Żydom.

Izraelski sefardyjski rabin Icchak Josef stwierdził, że zgodnie z żydowskim nie przestrzegają siedmiu Praw Noego nie-Żydzi nie mogą mieszkać w Izraelu. Jeśli goj ich nie przestrzega to „powinniśmy go wysłać do Arabii Saudyjskiej”.  Rabin dodał też, że właśnie to zrobią Żydzi gdy nadejdzie odkupienie.

Według rabina goje mogą tez przebywać w Państwie Żydowskim, gdyż na świecie nie pojawił się jeszcze mesjasz i władza żydowska nie jest jak na razie zbyt silna.

Ci nie-Żydzi, którzy zaakceptują siedem Praw Noego mogą pozostać w Państwie Żydowskim. Będą pełnić rolę sług.

Siedem Praw Noego to moralny kodeks w którym zakazuje się bałwochwalstwa, bluźnierstwa, morderstw, rozwiązłości, kradzieży oraz okrucieństwa wobec zwierząt (zakaz spożywania mięsa wyciętego z żywego zwierzęcia). Siódmym prawem jest sprawiedliwość czyli potrzeba zorganizowania sądownictwa, by wymierzać sprawiedliwość i dbać o przestrzeganie wcześniej opisanych praw.

timesofisrael.com / kresy.pl

Komentarzy 16 do “Rabin Icchak Josef: Nie-Żydzi nie powinni móc przebywać w Izraelu, chyba że jako służący.”

 1. Lelkumpolelkum said

  Gdyz sami zydzi sa plagiatem tego swiata czyli (oszustami)

 2. ela said

  nie jastem zydowka ale wszystkie zasady rabina sa dobre i gdyby ich przestrzegac nie byloby tego zla ktore jest dzis.

 3. @Ela
  Zasady były przestrzegane kiedy monolatria żydowska jako wzorzec rasizmu była podstawą dla NAZIZMU i KOMUNIZMU.Przez analogię do BIZANTYNIZMU kiedy WSCHODNI zbliżył się do ZACHODNIEGO była historyczna powtórka kiedy Polska znalazła się w najgorszym położeniu.Mniejszości narodowe ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA nie były lojalne wobec Polski.
  Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU.

 4. arcybolesnaprawda said

  W „polskim’ sejmie, rządzie,Episkopacie,Wojsku……..itp też nie powinni przesiadywać osoby z pochodzeniem żydowskim!!!!

 5. krolewnascieszKA said

  A my urzędowo wchodzimy w rolę oprawców – hucpa!

  http://www.fronda.pl/a/polska-sfinansuje-emerytury-tysiecy-zagranicznych-zydow-w-opracowaniu,38322.html

 6. Julka said

  re: 5
  To artykuł z 2014r. Już weszliśmy urzędowo.

 7. #2 (nie zydowka sic) jezeli chcesz byc sluzaca u zyda to twaja sprawa, lecz nie probuj nikogo przekonywac ze to dobre dla nie zydow.co by sie dzialo gdyby to samo powiedzial chrzescianin o zydach?

 8. jok said

  „Nie-Żydzi nie powinni móc przebywać w Izraelu, chyba że jako służący.”, A na świecie, w każdym innym kraju świata, to jak zakłada rab i jego pobratymcy? Inaczej?:))

 9. wiesdomar said

  „Żydzi narod wymyslony”, siedlisko oszustwa (Szlomo Sand), maja za nic ONZ i wszelką opinie światową, ktora ignorują i realizują apartheid

 10. fx27 said

  I vice versa.

 11. narodowiec said

  „Ktoś, kto uwolni Polskę i świat od Żydostwa, będzie czczony na całej ziemi i ma zapewnione królestwo niebieskie na wieki !!!!!!!!!!!!

  mesjasz „

 12. narodowiec said

  Żydzi nie powinni móc przebywać poza Izraelem, chyba że jako służący.

 13. Magdalena said

  PIS nas uwolni jak nic!
  dzisiaj przeszła ustawa związana z obrotem ziemi ornej
  na sam koniec władza podrzuciła kukułcze jajeczko, a co im zrobicie?!
  Przy czym nie chodzi tutaj o KK w Polsce, bo On powinien otrzymać to, co komuchy zrabowały i będzie dobrze.
  Tutaj chodzi o te ” związki wyznaniowe”
  Jakie?!
  Ano te same, które wpuszczają do Polski dobrze uzbrojone wojsko, żeby w razie strachu ich broniło…
  Chyba nikt nie wierzy w zaklęcia Macierewicza, że ” nasz wschodni sąsiad chce na nas, nieboraków napaść” 😦

  Sejm uchwalił ustawę wstrzymującą sprzedaż państwowej ziemi

  Wstrzymanie sprzedaży ziemi z zasobów Skarbu Państwa na 5 lat oraz zmianę zasad obrotu gruntami rolnymi – zakłada ustawa uchwalona w czwartek przez Sejm. Związki wyznaniowe i Kościoły zachowają prawo do nabywania nieruchomości rolnych. Rolnik indywidualny, czyli osoba, która będzie mogła kupić ziemię rolną, nie będzie musiał należeć do KRUS.

  Zgoda za zakup i sprzedaż ziemi przez związki wyznaniowe i Kościoły

  Związki wyznaniowe i Kościoły zachowają prawo do nabywania nieruchomości rolnych – zakłada poprawka do ustawy o obrocie ziemią, którą poparł Sejm. To wyjątek od zawartej w ustawie zasady, że nabywcą nieruchomości rolnej może być tylko rolnik indywidualny. Przed głosowaniem pytano m.in., czy nie ma obaw, że związki wyznaniowe i Kościoły będą tworzone tylko w celu nabycia ziemi?

  Poprawkę zgłosił klub PiS w środę podczas II czytania projektu ustawy o wstrzymaniu sprzedaży ziemi z Zasobów Własności Rolnej Skarbu Państwa.

  Poprawka wzbudziła zdziwienie posłów i dyskusję podczas posiedzenia sejmowej komisji rolnictwa. Posłowie pytali, dlaczego rząd nie zgadza się na zakup ziemi przez inne podmioty prawne, a w tym przypadku robi wyjątek, tym bardziej że Kościół nie ma kwalifikacji rolniczych i nie zajmuje się prowadzeniem gospodarstw. Posłowie wskazywali też, że taki zapis może stanowić lukę i tą drogą ziemia będzie trafiała do obcokrajowców czy będzie poddawana spekulacjom. Wielu z posłów zastanawiało się nad konstytucyjnością tych przepisów. Biuro Legislacyjne poinformowało, że nie było czasu (poprawki zostały zgłoszone podczas II czytania, które miało miejsce trzy godziny wcześniej), by przepis rozpatrzeć pod tym kątem, ale może być naruszony art. 32 konstytucji, czyli zasadę równości.

 14. Kwal said

  W Polsce odwiecznym problemem są Żydzi. Żeby w Polsce nastąpiły rzeczywiste zmiany to muszą we własnym kraju rządzić Polacy a nie żydokomuna mówiąca po polsku. Przede wszystkim trzeba odsunąć od władzy żydostwo wtedy będzie ze wszystkim łatwiej…niestety nie ma odważnych.

 15. Amelia said

  Jestem za wykonaniem instrukcji tego starca, ale także w wobec Polski i Polaków. Żaden żyd nie powinien mieszkać w Polsce jeżeli nie jest służącym Polaka. Kto tego kryterium nie spełnia a jest narodowości żydowskiej powinien być natychmiast odesłany do Izraela!

 16. Bernard Korzeniewicz said

  http://www.counterpunch.org/2016/04/01/the-ultimate-trial-of-israeli-society/
  Służ, a i tak zabiją. Mordercy bez sumienia.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: