Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Znajdź różnice.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-01

Znajdź różnice.

foto: Twitter

Komentarzy 14 do “Znajdź różnice.”

 1. Bartek said

  po lewej polityk, po prrawej błazen.

 2. ember said

  Obama wita się z prezydentem Dudą – Tuska natomiast poklepuje. Poklepuje się zawsze małego, nic nie znaczącego pimpka. Niech się bidok cieszy.

 3. Rozalia said

  Obama wyższy od Tuska. Duda wyższy od Obamy.

 4. pugnus said

  Bambo nie podal reki Tusekowi najwyrazniej obawiajac sie ,ze ten po wizycie w WC nie myje sobie rak….

  ad2. Ostatnio Bambo chcial poklepiac Ruiza Castro ,ale ten zlapal go za reke i podniosl ja do gory ,co skonczylo sie komicznymi zapasami ….

 5. Alina said

  http://zaprasza.net/a.php?article_id=33636

 6. Murzyn naśladuje ŻYDOSKĄ zakłamaną moralnośc SYTUACYJNĄ ! said

  MORDERCA Burak Obama, który na ZAMÓWIENIE żydo-banksterów złodzeji kazał ZNISZCZYĆ Libye i zabic Kadafiego, za to, że budował bogatą NIEZALEŻNĄ Libje identycznie ale wcześniej „witała” się Kadafim jak teraz z tym A.Dudą.

  ZAKŁAMANA kanalia murzyn też tak się „witał” kłamliwie w przeszłości jak z Kadafim:

  Zobaczcie jak się cieszą LUDOBUJCY z centralnej żydowskiej MELINY „biały dom” w Waszyngtonie, że znowuż ZABILI jak na żydowskim filmie z Hollywoodu których 95% jest o ZABIJANIU i które NAUCZAJĄ zabijania się na wzajem też tych ZDEGENEROWANYCH „amerykanców”.

  Takie właśnie jest to „usa”, te ich ZAKŁAMANE „uściski ” , poklepywania po ramieniu, te ich ZFAŁSZOWANE „uśmiechy z żydoską moralnoscią SYTUACYJNĄ, rzygac się chce na widok KAŻDEGO tego ich masońskiego „prezydenta” :

  Kadafi dopuścił się przestępstwa, które polegało na tam, że jemu NIE wolno było budowac zamożnej SUWERENNEJ Libji ze swoją własną walutą.

  Dlatego ci LUDOBUJCY z Waszyngtonu brutalnie ZABILI Libje zrzucajac na nią ok. 250 rakiet Tomohowk (15 tony każda) zabijajac co najmniej 150 tysięcy libijskich CYWILI czyli IDENTYCZNIE jak ludobójcze rozwydrzone USA bombardowało Jugosławię w 1999 roku, zrzucając na nią 78 tysięcy ton bomb w tym też kasetowe, zabijając tam 36 tysięcy cywili, burzac ponad 300 mostów … itd

  To LUDOBUJSTWO dokonane przez morderców z „białego domu” świadczy o ich PODŁOŚCI autentycznym zafałszowaniu, którego obecna ŚLEPA „warszawka” rzadzaca udaje że nie rozumie, bo to banda TĘPAKÓW identycznych jak ta tuskowo-komorowskiego.

  Bandyta obam OSZUST i 100% POPYCHADŁO żydo-masońskiego mafijnego złodzejo-ludobujczego estabłyszmentu Waszyngtonu reprezentuje JEDYNIE interesy złodzeji śmierdzącego żydowskiego New Yorku .

  NIGDY NIE zapominac, jak w przeszłości te bandy żydo-masonów z tej centralnej żydowskiej MELINY o nazwie „biały dom” z Waszyngtonu, zrobili Polaków WIELOKROTNIE w przysłowiowego „ch*ja” z cyniczną zimną krwią.

 7. Trak said

  Proste. Raz wzór na dywanie jest mniejszy a raz większy. Na dywanach to się znam i nikt mnie nie nabierze.

 8. Bronisław said

  Czy to prawdą jest, bo według powszechnie dostępnych informacji to zarówno Obama, jak i Tusk po swoich matkach są Żydami, a Duda ma żonę Żydówkę. Wobec tego koligacje te są dzisiaj najbardziej forowane?!!!

 9. Bogusia N said

  Po prawej ktos kto ma swoja dume a po lewej lizakowiec innych d*p.

 10. Bogusia N said

  Sorry odwrotnie

 11. TOS_72 said

  obamA boi się TYLKO …tylko KRÓLOWEJ NIEBA I ZIEMI NIEPOKALANEJ DZIEWICY, oddał różaniec bo go Parzył, obamA boi się INTRONIZACJI CHRYSTUSA NA KRÓLA, nie robi sobie nic z Pana Dudy wierzcie mi NIc..cc!
  Przez struktury NATO i bazy USA w Polsce, POLSKA musi być rzucona na pożarcie w obronie interesów mocarstw. Jest TAK czy Nie? Z orędzi kapłan polski otrzymał odpowiedź CHRYSTUSA ( zapamiętałem taką przeczytaną odpowiedź ) Polska to kraj bez kręgosłupa jedną ręką trzyma się Mojej Matki a drugą demonów. Polska Zapomniała, że na rozkazy Mojej matki czekają dla waszej obrony niewyobrażalne dla was Potęgi Anielskie. EPISKOPACIE PPOLSKI gdzie TY jesteś? Światowe dni młodzieży z fałszywymi masońskim znakami Logo?

 12. NC said

  Duda stoi wyprostowany, a Tusk przymila się jak kundel, którym jest.

 13. ona said

  czy zdjęcia są z tego samego dnia? – jeśli są to różne daty to fotomontaże b. prawdopodobne – patrz na kwiaty

 14. Pan spostrzegawczy said

  @13
  Blondynka?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: