Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Czy dziwna moda na długie brody może mieć związek z trwającą islamizacją Europy?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-02

Od jakiegoś czasu wszelkie środki masowego przekazu lansują nowy wizerunek modnego Europejczyka. Mężczyznom wmawia się, że aby dobrze wyglądać trzeba mieć długą brodę i wąsy. Ma to rzekomo wyglądać atrakcyjnie dla kobiet, ale cel tej mody może mieć wiele wspólnego z polityką.

Źródło: Internet

 

Jak wiadomo broda jest jednym z podstawowych atrybutów islamistów, zatem implementacja modowych zaleceń odnośnie długości owłosienia twarzy może mieć na celu oswojenie społeczeństwa z takim widokiem. I trzeba przyznać, że to się udało i pragnących nadążyć za trendami mody męskiej wciąż przybywa.

File 48285

Źródło: Internet

Oczywiście nie można wykluczyć, że moda na brodaczy, w tym samym czasie, gdy rozpoczęła się regularna islamska inwazja na Europę to po prostu przypadek, ale znając perfidię rządzących Starym Kontynentem marksistów kulturowych vel lewaków, nie można wykluczyć celowości w promowaniu nieestetycznie obrośniętych mężczyzn jako elementu realizowanego na naszych oczach planu islamizacji krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej.

File 48286

File 48287

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-dziwna-moda-dlugie-brody-moze-miec-zwiazek-trwajaca-islamizacja-europy

 

 

 

Komentarze 24 do “Czy dziwna moda na długie brody może mieć związek z trwającą islamizacją Europy?”

 1. sase said

  Mówiłem to już rok temu. Przyzwyczaja się nas do islamu.

 2. JAM said

  Bzdury piszecie, bo ja nosiłem od przekrętu wyborów samorządowych do wygranych jesienią.
  Każdy inne motywy posiada.

 3. zer said

  JAMo, ależ manipulacja na tym polega, że każdy ma ‚swoje powody’, a skutek taki sam.
  Jak w reklamie ‚Bądź sobą pij pepsi’

 4. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Moze ktos mi wytlumaczyc, dlaczego Grzegorz Braun tez zapuscil brode?
  Dla kamuflazu?

 5. Tiro said

  Obejrzyjcie w Galerii krakowskiej w Krakowie jaką modę nam serwują na bilbordach reklamowych…. też przypominają pewną nację… to stary chwyt propagandowy: docierają do mas za pomocą MODY i PSEUDOKULTURY!

 6. gość said

  Sejm głosami PiS i Kukiz’15 przyjął uchwałę sprzeciwiającą się relokacji uchodźców!

  Bardzo dobre wiadomości docierają z Sejmu! Posłowie PiS i Kukiz’15 wspólnie przegłosowali ustawę potępiającą unijną politykę migracyjną, w tym narzucaną przez Brukselę relokację uchodźców.

  Izba negatywnie ocenia decyzję Rady UE ws. relokacji 120 tys. uchodźców Politycy PiS i Kukiz’15 opowiadają się za pomocą dla uchodźców, ale w formie finansowej.

  W uchwale Sejm wyraża zdecydowany sprzeciw wobec jakichkolwiek prób ustanawiania unijnych stałych mechanizmów alokacji uchodźców czy imigrantów. Stwierdza, że instrumenty polityki uchodźczej i imigracyjnej powinny pozostać w rękach państwa polskiego.

  Oczywiście posłowie PO, PSL i Nowoczesnej, zgodnie wstrzymali się od głosu. Pewnie, żeby nie urazić wyborców, bo większość Polaków nie chce przyjmowania uchodźców, ale też żeby nie narazić się Brukseli.

  PAP
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6285-sejm-glosami-pis-i-kukiz-15-przyjal-uchwale-sprzeciwiajaca-sie-relokacji-uchodzcow

 7. Julka said

  re:4
  Myślę, że żona mu kazała, bo to obecny trynd modowy, a ona jest podobno od kreowania wizerunku. Mnie się on w brodzie nie podoba, ale de gustibus…Niedługo pewno hitem dla kobiet będą kiecki do kostek. Tu nie mam nic przeciwko, na wszelki wypadek nie obcinałam dwóch, długich spódnic. Pamiętacie dowcipy o blondynkach? Chazarkom nie przeszkadzały, malowały się na blond, a naturalne blondynki, nieraz śmiesznie, nakładały czarne i brązowe farby. Interes kwitł. Chociaż myślę, że mody dla kobiet nie zmienią, bo interesu wielkiego nie zrobią (koszty tekstyliów) a i nie o to chodzi w dalekosiężnej polytyce względem wrogiego chrześcijaństwa, którym podobno jeszcze Europa stoi, a „chrześcijanki” bezwstydnie się obnażają przed wyznawcami Allacha zaproszonymi uprzednio tutaj.

 8. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Ad. Julka.
  No prosze, jaki proste wyjasnienie, a ja sobie glowe „psowalem”.
  Moj tata gdy mial dobry humor i byl pod tzw. rauszem zwykl mawiac:
  „mezczyzna w reku lamie sztaby, wzgledem baby zas jest slaby”.
  To byl jeden z wiekszych komplementow w kierunku mojej mamy.
  Pozdrawiam.

 9. Julka said

  re:6
  To dobrze, ale nie najlepiej. Bo jaką moc ma ta uchwała, skoro za poklepanie po plecach dochtór Kopacz przez Merkel, Szydło zobowiązuje się to poklepanie respektować. Uchwała to taka deklaracja.
  Przesłuchałam ostatnio wypowiedzi d-ra Stanisława Krajskiego o uchodżcach, masonach i ich planach (wszystkie z youtube.pl) i polecam gorąco Pani Szydło. Ktoś wreszcie musi się sprzeciwić, nie można jawnie, to sposobem. Liczę na Pana Jarosława Kaczyńskiego, który mam ufność, nawrócił się prawdziwie. Dr Krajski wspomina współczesną dziennikarkę włoską O.Fallaci, ateistkę, która już wówczas widziała rzeczy, jakim i są. Przed śmiercią (z. w 2006r.)czytała Apokalipsę Św. Jana i w bestii wyłaniającej się z morza widziała muzułmanów. Wg dr-ra Krajskiego masoni w 32 stopniu przechodzą na islam (który nb pastuchom został narzucony).
  Morderstwa w obozach uchodżców, to morderstwa muzułmanów na chrześcijanach, o czym nie wypada mówić- wg nas politycznie poprawnym- a faktycznie wg planu masońskiego narzucanego kurduplom.

 10. Julka said

  re: Antoni…
  -:)) Ja również pozdrawiam.

 11. Rozalia said

  No nie wiem. Ja już trzy lata temu widziałam lansowanie mody damskiej z tamtych rejonów, ale oczywiście dla kobiet to co noszą faceci. Spodnie, wystająca luźna koszula, i na to coś krótkiego: żakiet lub kamizelka. Spodnie z obniżonym krokiem. Perskie wzory na tkaninach. Spodnie haremki.
  Biżuteria i makijaż. Tu się kłania serial „Wspaniałe stulecie”. Wszystkie kobiety są tam umalowane zwykle na brązowo, we właściwym dla urody odcieniu i mają podkreślone brwi. No i jaki kolor cieni najpopularniejszy? Nude oczywiście, a brwi to już nawet ja zaczęłam podkreślać, bo bez pomalowanych wstyd się ludziom pokazać.
  Do Brauna mam słabość i tłumaczę go, że on zapuścił brodę sarmacką. Teraz już mu się zageściła, więc nie jest taka obleśna jak na początku.
  Nawiasem mówiąc te zaprezentowane zdjęcia pokazują tak jakby muzułmanów sodomitów i do tego jeszcze z tatuazami.

  A kiecki do kostek sa modne od kilku sezonów tylko jeszcze nie dominują. Zresztą kobiety tak ładnie wygladaja w dlugich sukienkach, że nie zauważa się żadnych dysonansow, więc nie dostrzegamy, ze jest ich tak dużo.

 12. Julka said

  re:Rozalia
  Jak się Pani wcześniej nie zastanawiała, to niech nie pisze. Rozmywanie tematów to norma obecna. I Pani w tym bierze udział.

 13. nido said

  dlugie brody??? – a co!!! – zapomnial wol jak cieleciem byl!!!???
  wszystkie te wasze wolnosciowe solidaruchy z AWeSu mialy brody!!! – gdzie tylko sie czlowiek obejrzal – brodaty – wiadomo – solidaruch…wolnosciowiec i demokrata…a ile to lat temu…

 14. marju73 said

  Tendencja w reklamach telewizyjnych jest taka:wytatuowana postać,często szatański gest rogòw, jakaś kolorowa postać (dziecko,mężczyzna,kobieta) choćby chodziło tylko o polski majonez (np. Roleski na billboardach).Przyzwyczajanie do multikulti i satanizmu.Radzę poobserwować i samemu się przekonać

 15. La Reine Toronto said

  ad 4; od czasu tej brody nie moge sluchac jego felietonow i odpycha mnie ten brodacz.

 16. gość said

  Zero imigrantów, zero uchodźców, zero terrorystów! – mocne wystąpienie Roberta Winnickiego w Sejmie [wideo]

  Mocne wystąpienie prezesa Ruchu Narodowego w Sejmie, w którym to wystąpieniu zwracając się do posła Platformy i jednocześnie byłego działacza PZPR, Marcina Święcickiego, Robert Winnicki odniósł się do polityki jaką Polska powinna prowadzić wobec napływu do Europy nielegalnych, muzułmańskich imigrantów.


  Na słowa Roberta Winnickiego „Chcemy, żeby Polska pozostała chrześcijańska” poseł PO Rafał Grupiński zaczął pukać się w głowę i pokrzykiwać w kierunku mównicy
  ————————————————————————————————————————————–
  Podczas wczorajszego wystąpienia Robert Winnicki powiedział:
  – Panie pośle Święcicki, odpowiedź na to dlaczego w 1050 rocznicę przyjęcia chrześcijaństwa nie chcemy przyjmować arabskich, muzułmańskich imigrantów jest bardzo prosta: bo chcemy, żeby Polska pozostała chrześcijańska.
  Na te słowa poseł Winnicki otrzymał brawa od prawej strony sali sejmowej, jednocześnie siedzący obok Święcickiego poseł Grupiński zaczął gestykulować i pukać się w głowę.
  Winnicki zaś kontynuował:
  – Nie chcemy tych błędów multikulturalizmu, które popełnia i tragicznie tego doświadcza Europa Zachodnia. A odpowiedź dlaczego nie chcemy przyjąć 7 tysięcy uchodźców, imigrantów, terrorystów jest bardzo prosta: Dlatego, że nie potrzeba 7 tysięcy, nie potrzeba nawet siedmiuset, ale wystarczy 7 żeby zrobić zamach. I to jest najlepsza odpowiedź. Zero imigrantów, zero uchodźców, zero terrorystów w Polsce! – zakończył Winnicki otrzymując kolejne brawa.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/118/zero-imigrantow-zero-uchodzcow-zero-terrorystow-mo/

 17. marekwu said

  Proponuję rozpowszechnienie polskiej mody na noszenia karabeli…W Polsce.

 18. A-Ż said

  Obfitą brodę nosiłem 25 lat temu, ale rok temu zauważyłem:

  🙂

 19. A-Ż said

  @17
  Pomysł z noszeniem szabli bardzo mi się podoba. Po staropolsku każdy mężczyzna z szablą, ale zdaje się jest to tak samo nielegalne jak noszenie broni palnej.

 20. Analityk said

 21. Analityk said

  @Gość #16

  Tego Grupińskiego zrzucić na spadochronie w obszar kontrolowany przez ISIS.
  Tacy jak on to osobnicy o przestepczej mentalności nienawidzący chrześcijańskiego Narodu Polskiego.

 22. Analityk said

  ISLAMIZACJA POLSKI – straszna i brutalna prawda o PO,N,KOD,HejtStop

 23. tomir said

  Brodę noszę ze czterdzieści lat. Nie wydaje mi się by miała coś wspólnego z islamem, a jeśli tak to dzisiaj się o tym dowiedziałem.

 24. NoTak said

  No to teraz do tych brod trzeba jeszcze dodac te stylowe nakrycia glowy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: