Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Kozak Rzepliński obsrany po pachy

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-02

ARTur Żukow - Rzepliński A.
No i jak, ładnie poszło? Wystarczyło, że nieugięty tyranozaurus dostał wezwanie z prokuratury na przesłuchanie, i od razu zaczęły w TK obowiązywać ustawy sejmowe.
Można? można. Ale na nich jest tylko ta jedna metoda: pała, której nie zawahamy się użyć.

Komentarze, niestety, miętusowate jakieś: no wreszcie, czas zakończyć konflikt, i opozycja siadła do stołu… itp. nadstawianie drugi raz, drugiego wypiętego pośladka, na siarczyste kopniaki.

No i jak, ładnie poszło? Wystarczyło, że nieugięty tyranozaurus dostał wezwanie z prokuratury na przesłuchanie, i od razu zaczęły w TK obowiązywać ustawy sejmowe.
Można? można. Ale na nich jest tylko ta jedna metoda: pała, której nie zawahamy się użyć.

Komentarze, niestety, miętusowate jakieś: no wreszcie, czas zakończyć konflikt, i opozycja siadła do stołu… itp. nadstawianie drugi raz, drugiego wypiętego pośladka, na siarczyste kopniaki.

Nie tędy droga, mości panowie. Skoro Rzeplina podaje tyły, bo jest oczywiste, że łamał ustawę na lewo i prawo, i każdy aplikant prokuratorski  wyczyta to z ustawy, to nie znaczy że teraz trzeba zacząć głaskać chama i nadskakiwać mu pitoleniem o dialogu.

Należy zakończyć dialog pałą: doprowadzić do postawienia zarzutów i stwierdzenia nadużywania stanowiska, potem sąd dyscyplinarny, wydalenie z zawodu i żegnajcie drogie pieniążki – tylko tego boją się te szuje, bo tylko o to walczą, i tylko tak można ich pokarcić.

Podobnie rację ma poseł Wipler: nie odpuszczać belgijskim draniom – kolaborowali z terrorystami? po pierwsze debata w PEU o stanie demokracji, po drugie sankcje, po trzecie dochodzenie międzynarodowe – dać popalić pludrakom, niech znają swoje miejsce.

No tak to działa – chamstwo słucha się tylko bata.

1. Ziobro potwierdza, że ruszyło postępowanie
2. Rzepliński podkula ogon
3.https://twitter.com/wipler

Drżączka Bieżączka

http://naszeblogi.pl/61255-%E2%80%8Bkozak-rzeplinski-obsrany-po-pachy

Komentarzy 10 do “Kozak Rzepliński obsrany po pachy”

 1. szary baranek said

  słusznie -nie odpuszczać i po kolei brać wszystkie instytucje a chamy na wiosenny szczaw i pokrzywy

 2. Bronisław said

  Autor stawia jasno sprawę: „Należy zakończyć dialog pałą: doprowadzić do postawienia zarzutów i stwierdzenia nadużywania stanowiska, potem sąd dyscyplinarny, wydalenie z zawodu i żegnajcie drogie pieniążki – tylko tego boją się te szuje, bo tylko o to walczą, i tylko tak można ich pokarcić.” A więc będziemy mogli sprawdzić, czy władza PIS jest autentyczna, czy pozorowana?!!! Autora pozdrawiam gorąco! Króluj Nam Chryste!!!

 3. Analityk said

  Cytat
  (…)
  No tak to działa – chamstwo słucha się tylko bata
  (…)
  Całkowita zgoda.
  W Polsce trzeba te wszystkie afery, „prywatyzacje”, etc osądzić, winnych ukarac przepadkiem majątku aby lewactwo i ci obłudni „demokraci” nigdy więcej nie odważyli się sięgać po cudze aby nigdy nie odwazyli sie nie dbać o cudze.
  Podejmowanie decyzji – zwłaszcza na wysokim państwowym stanowisku – to jest świętość, to jest służba narodowi i obowiązkiem takiego decydenta jest dbać bardziej niż o swoje.

 4. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Prawo powinno byc jednakowe dla wszystkich obywateli i przyjezdnych gosci.
  Zadnych wyjatkow, zadnych immunitetow, zadnego poblazania.
  O stopniu winy powinien zdecydowac niezalezny sad.
  Jedno ale.
  Gdzie na swiecie sa takowe sady?
  Teoria i praktyka nigdy nie byly jednakowe, chcialo by sie rzec.
  Probowac jednak trzeba koniecznie to zmienic i nieustannie patrzec na rece,
  oraz rozliczac wszystkich co sie wygodnie umoscili przy korytku,
  majacych nadzieje, ze na zawsze.

 5. Wieża ciśnień said

  Podejrzewam, że jak tylko skończy się kadencja, to „pójdzie siedzieć” o to wreszcie do pana przewodniczącego dotarło.

 6. MARS said

  Re; szary baranek said
  2016-04-02 @ 18:19

  ”słusznie -nie odpuszczać i po kolei brać wszystkie instytucje a chamy na wiosenny szczaw i pokrzywy”

  No dobrze szary baranku! Chamy na pokrzywy! A ŻYDY???

 7. Czas na ukrócenie praktyk,aby w obliczu sprawiedliwości sądy poświadczeniami nieprawdy dawały przyzwolenie na bałagan ekonomiczny.Przykładowo w spółdzielczości mieszkaniowej kiedy nie uwzględnia się podmiotowości NIERUCHOMOŚCI,ustawą zagwarantowanej,jako podstawowej jednostki rozliczeniowej,a w niej posiadacza mieszkania z wyodrębnioną własnością.

 8. Marta said

  Niech mi ktoś krótko ale rzeczowo wytłumaczy na co komu ten trybunał.Przecież powstał nie tak dawno.A teraz najważniejsze co powie nasza „kochana” Bruksela.Więc po co my to wielkie ciało utrzymujemy.Proszę jednakże nie dziwić się że o to pytam.

 9. Antygudlaj said

  Trybunal to kojena gudlajska synekura pasożydujaca na Polakach.

 10. Maryla Danuta said

  P.Włodek Kuliński ma absolutną rację !! Czas skończyć z tym Rzeplińskim i tym reliktem po stanie wojennym czyli TK !! Czy Polska ma tak wiele pieniędzy do wyrzucenia, że wciąż utrzymuje takie relikty jak TK, jakieś żydowskie, ukraińskie i jakieś inne organizacje szkodzące Polsce i Polakom – i to na koszt Polaków !!~Po raz nie wiem który piszę o tym , że czas przeanalizować, co, czy kto -powinien z budżetu dostawać środki, a reszcie przestać dawać środki – za nienawiść do Polski i okradanie Polaków !! Tak też uważam, należy postąpić z tym TK !!! Do niczego to nie jest potrzebne !! Nikt nie powinien paść się na krzywdzie Polaków !!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: