Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

„Schnepf, ty żydowska mordo, wynocha z Polski” – Ambasador Polski w USA odpowiada na artykuł w bardzo emocjonalny sposób.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-03

Niedawno Schnepf był głównym tematem artykułu „Resortowy ambasador w Waszyngtonie”, który ukazał się w „Gazecie Polskiej”. Dziennikarka Dorota Kania ujawniła, że ojciec Schnepfa, Maksymilian blisko 60 lat wcześniej został skierowany do służby dyplomatycznej w Waszyngtonie przez rosyjskie GRU.

Autorka napisała również, że ojciec polskiego ambasadora po kapitulacji Niemiec brał udział „w likwidacji band w Białostockiem, czyli pacyfikacji podziemnej armii Żołnierzy Wyklętych walczących z sowieckim najeźdźcą”. Zwrócono również uwagę, że polski ambasador w USA był związany z m.in. Bronisławem Geremkiem i Adamem Danielem Rotfeldem.

Emocjonalna odpowiedź ambasadora: 

Ambasador wprost zarzucił dziennikarce Dorocie Kani, ANTYSEMITYZM, oraz kłamstwa na jego temat w celu odwołania go z funkcji Ambasadora Polski w USA.

To „NAZISTOWSKA TRADYCJA” grzmi Schnepf.

Na reakcję Doroty Kani nie trzeba było długo czekać:

Schnepf „zagrał antysemicką nutą, chociaż w tekście nie ma ani słowa na temat Żydów”. „Nigdzie, w żadnym akapicie ani zdaniu nie ma nawet cienia antysemityzmu. Nie przeszkadza to ambasadorowi Schnepfowi rzucać bezpodstawnych oskarżeń, odwoływać się do 1968 r., uderzać w wysokie nuty pisząc o swojej rodzinie”

 „Tymczasem jest to nieprawda. Ambasador Schnepf jest kiepskim ambasadorem i urzędnikiem MSZ, o czym świadczą fakty z jego przeszłości. Odwoływanie się do wydumanego antysemityzmu to nic innego jak paskudna gra w obronie własnej” – zakończyła.

wRealu24.pl

 

Komentarzy 37 do “„Schnepf, ty żydowska mordo, wynocha z Polski” – Ambasador Polski w USA odpowiada na artykuł w bardzo emocjonalny sposób.”

 1. solkraken said

  ale skoro mu TAK źle w Nacjonalistycznej Polsce, to niech jedzie do niemieckich braci w niedoli – wszak to były rzekomo pierwsze ofiary nazistów i to jeszcze przed żydami ;)))

  tysiące Polaków uciekało z kraju przed jego rodakami w czasach stalinowskiego terroru albo ginęło w katowniach UBeckich, ten napasiony sutymi apanażami opłaconymi przez dekady z krwawicy znienawidzonego „narodu prześladowców” jeszcze śmie narzekać?!?

 2. cóś wa said

  Won, odstawić od żłoba.

 3. Antygudlaj said

  Cale plugawe gudlajswo odspawac od zlobu i z Polski WON!

 4. Ryvan said

  Uczcie sie Polacy. Tak sie Polske kocha. Bity do utraty tchu, kopany w glowe a jacys go powlekli do domu ciagnac za nogi po starym kamiennym bruku. Mial wilczy bilet ale wielki jego talent przebil sie przez ten bilet I niebawem juz wykladal studentom. Wyklad przerwano I go osadzono a sierzant przebrzydly chcial go wysylac do Izraela , ktorego on nie znosi.
  To jest typowy przyklad patrioty kochajacego Polske za to co mu zlego zrobila, tylko go zahartowala I on wlasnie nawet tym wpisem walczy o prawidlowy wizerunek Polski.

 5. Miś said

  Na co Waszczykowski czeka ?
  Odwołać w trybie natychmiastowym do kraju. I powinien to zrobić jeszcze przed publikacjami ujawniającymi rodowód gnoja.
  Gówno prać w kraju a nie cierpiętniczo pod samym sanhedrynem amerykańskim.

  Ciekawe jak sobie Waszczykowski poradzi z resztą ambasadorów rozesłanych po wszystkich państwach świata. Przecież wszędzie są jego rodacy

 6. Analityk said

  W Polsce powinna obowiązywać zasada, że na stanowiskach decyzyjnych i reprezentacyjnych w Instytucji Państwa Polskiego mogą być wyłącznie Polacy, a nie członkowie mniejszości narodowych lub kundle gdzie jedno z rodziców jest Polakiem a drugie żydem lub członkiem innej narodowości.

  Polska MUSI być chrześcijańska ojczyzną dla Polaków i bezgranicznie lojalnych nam Polakom członków mniejszości narodowych.
  Każde działanie przeciw Narodowi Polskiemu – zdrada, wzięcie łapówki przez urzędnika państwowego, podjecie decyzji niszczącej lokalną społeczność np.likwidacja zakładu pracy lub jego wyprzedaż i nic w zamian co skutkuje bezrobociem i biedą – powinny być karane śmiercią.

  Nie potrafisz nie pchaj się na afisz – mówi polskie przysłowie. Uprawiać zawód, którego się nie zna, to rzecz najbardziej niemoralna. Jeśli się nie znasz to się ucz i słuchaj tych co się znają. Niejeden inżynier wiele nauczył sie od robotników/praktyków którzy całe życie wykonywali jakiś zawód, gdyz mieli doświadczenie.

  W Polsce złodziejska hołota zajmowała się „przemianami” w Polsce i mamy skutki jakie widać. Rozliczeń za rabunek, niszczenie polskiej gospodarki i niekompetencje dotychczas nie widać. Ci ludzie są jednakowo winni, gdyż doprowadzili do zniszczenia Polski i wpędzili Naród Polski w nędzę samemu sie bogacąc za swoją działalność.

 7. jok said

  Pani DK ma absolutną rację. :)))) Wszak pisała kiedyś a propos MSW o „haniebnych antysemickich nagonkach”. Innymi słowy – wg mojej obserwacji – autorzy z GP piszą jakby nacja na ż nie istniała, a jeśli nawet istniej, to nie ma absolutnie żadnego wpływu na poczynania na członków tej nacji. GP nie dale się wyprzedzić gw w filosemityzmie, wg tego co widzę
  Obie strony”dsyskursu” dają nam jakby jasny sygnał – absolutnie nie wolno doszukiwać się korelacji między narodowością ż, a poczynaniami Ż. Jeśli ktoś to dostrzega – mówi dalej przekaz – jest prymitywem….:)
  Ksiązki K. MacDonalda np.” Kultyura krytyki” – można więc – stosując się do tego przekazu:) – można wurzucić do śmieci…
  i tak nas tresują(medialnie) od lat….

 8. Ziutek said

  Drogi Bronislaw Geremek, juz specjalnie POstaral sie o dobre obsady wszystkich Polskich Ambasad. Ryszard Schnepf – to wlasnie jemu zawdzięczamy sukces promocji w Stanach filmu „Pokłosie” i much, much more!!!

  Samo nasówa się pytanie jaką etyką kieruje się członek odnowiciel syjonistycznej nacjonalistycznej masońskiej Żydowskiej loży w Polsce – B’nai B’rith Loża Polin???

  Czy polską czy masońską?

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6311-ambasador-schnepf-w-oparach-absurdu-dlaczego-ten-czlowiek-wciaz-reprezentuje-polske

 9. Kontra said

  Nie tylko czlonek ale i zalozyciel tej organizacji, ktorej glownym celem byla likwidacje Radia Maryja i niedopuszczenie na multiplex TV Trwam.

 10. @+@=@@ said

  Co tu komentować. Mamy jak na dłoni oto on: Ryszard Myszygene ein Schnepf

 11. adam ryglowski said

  SAMI ANTYSYJONIŚCI – ale nie widzę we wcześniejszych wpisach ŻADNEGO ANTYSEMITĘ
  ps
  pani Z. jest „ojcem chrzestnym” B’B w warsiawce na polecenie zimnego …..
  A może ktoś pamięta , kto przerabiał Pana KOBYLAŃSKIEGO na SS – owskiego agenta i sprzedawczyka w ( III RP ? ) ???

 12. Trak said

  A w pośredniaku tłum ambasadorów (nie powiązanych jeszcze) czeka na wakat.

 13. obserwator said

  Pani Ambasadorzy, a jeżeli to co na pisali wymienieni z imienia i nazwiska przez pana redaktorzy jest prawdą? To nie ma się czego bać, to co było za komuny porównuje pan do obecnych czasów jest co najmniej nie na miejscu. Ją też mogę powiedzieć że za rządów PO żaden rdzenny polak nie miał szans zostać ambasadorem

 14. Kwal said

  Wszystko przez artykuł w Gazecie Polskiej Pani redaktor Doroty Kani. Mam jednak pretensje do Pani redaktor że nie napisała odważnie, iż Pan ambasador Sznepf ma pochodzenie żydowskie, wszystko było by wtedy jasne od samego początku. A tak ciągle w naszym kraju operujemy kłamstwami albo jak w tym przypadku półprawdami. Złe jest założenie od samego początku ! Trzeba przyjąć za pewnik, że Żyd nigdy nie będzie Polakiem, nigdy nie będzie sprzyjał Polsce i Polakom a tym bardziej nie będzie reprezentował Polskiej Racji Stanu. Żyd tylko mówi po polsku i w Polsce mieszka…jest to zupełnie inna cywilizacja i tak zostanie po wsze czasy. Trzeba odważnie o tym mówić i się nie bać….jesteśmy u siebie !

 15. Kwal said

  +5 Miś ! Pan Waszczykowski to jest po prostu dupek a nie minister w MSZ-cie…

 16. adam ryglowski said

  Ad 15 – P. Kwal .
  Dla mnie w „POLSKIM MSZ ” – Polak to to samo co YETI . Wszyscy o tym mówią , ale ……

 17. Analityk said

  Takich jak on to należy NATYCHMIAST odwoływać ze stanowisk. Przecież to Antypolacy, zwykłe warchoły o przestepczej mentalności.
  Proszę poczytać co pisał p.Kobylański o tym parchu
  http://www.usopal.pl/usopal/861-list-do-pana-mecenasa-andrzeja-lwa-mirskiego

  Oni wszędzie gdzie pojadą to działają przeciw Narodowi Polskiemu.
  Tutaj więcej o tym draniu
  http://www.rodaknet.com/rp_art_3158_czytelnia_nowak_czerwone_dynastie_w_msz.htm

 18. Bronisław said

  Czy, jak dotąd – po ostatniej „zamianie” rządu – można dopatrzyć się rzeczywiście, tak zwanej „dobrej zmiany”?!!! Niestety, wygląda chyba na to, iż obowiązuje dalej „okrągłostołowa” zasada: „My, nie ruszamy was, wy nie ruszacie nas”?!!! Oby się nie powtórzył przerabiany od 1989 roku scenariusz pozorowanej „ruchawki” między syjonistami, zwłaszcza zagnieżdżonymi tak w PIS, jak i w PO oraz N, a Naród Polski zostanie jeszcze bardziej upodlony?!!! Jaka faktycznie jest prawda, niedługo przekonamy się i poznamy jasno po ich owocach?!!!
  Kiedy wreszcie zmądrzejemy, aby pozbyć się „lucyferycznej” demokracji i będziemy zdolni wrócić do naturalnego
  i sprawdzonego ustroju hierarchicznego. Króluj Nam Chryste!!!

 19. DuchNSZ said

  Kaczyński przyznał się że jest żydem – Zbigniew Stonoga

 20. DuchNSZ said

  Ciekawe czy pan Stonoga mówi prawdę.

  Poniżej również interesujący list
  http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/107929,antypolskie-i-antykatolickie-decyzje-kaczynskiego
  Tylko to nazwisko na spodzie listu.
  My Polacy MUSIMY wszystko sprawdzać aby nie dac sie wyprowadzić na „manowce”.

 21. Analityk said

  @DuchNSZ #18

  Może by tak pan Stonoga zamieścił kopię tych zeznań na internecie jako dowód na potwierdzenie swoich słów.

 22. Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI opisał ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIĘ GRUPOWA.Narzędziem okazał sie byc KULT HOLOCAUSTU,który ma na celu ograniczanie ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.Stąd nadużywanie pojęcia ANTYSEMITYZM.
  Klasyka w tym względzie to Forum POLITYKI.Moderatorzy realizują narzędzie udoskonalone.Już odeszli od praktyki usuwania komentarzy,co było widoczne,a przeszli na pozycję,że ich się nie zamieszcza.Stąd ukryta forma przykładowo nadużywania pojęcia antysemityzmu.

 23. OSTOJA said

  To nasz kochany ambasador Schnepf nie zareagował ani słowem jak Obama plótł o „polskich obozach śmierci” parę lat temu.

 24. dariusz2b said

  Tym gnidom parchom żydowskim tak źle w tym kraju i się tak trzymają że granatem nie można oderwać od Polskiej ziemi.

 25. Julka said

  Niewykluczone, że Kaczyński ma pochodzenie żydowskie, pochodzi gdzieś z okolic Odessy, a tam chazarów było niemnogo. Ale Gross podobno nie jest chazarem z pochodzenia wg red. Michalkiewicza, co nie przeszkadza mu bezkarnie opluwać Polski. Takie gnidy jak Gross powinno się niszczyć na pniu. O wiele lepiej wyglądałby wizerunek Polski. Co do Kaczyńskiego -to po owocach go poznajmy. Prof. Jerzy Robert Nowak ma podobno pochodzenie żydowskie, ale żadem Polak, tylko on, starszy pan osobiście zgnoił Grossa wkładając w to własną energię i pieniądze. Nie pamiętam, by ktoś mu pomógł i by nagłaśniano jego akcję. Dziękuję Panie Profesorze.

 26. rum said

  menta antypolska wyczula to, ze byc moze wyladuje juz w niedalekiej przyszlosci morda na ryju i aby sie zabezpieczyc przed czasem pluje , by schowac sie pod przykrywka antysemityzmu,co by mu zjednoczylo odpowiednich kolesi i finanse na nastepne lata zycia.

 27. Uważny Obserwator said

  {Prof. Jerzy Robert Nowak ma podobno pochodzenie żydowskie}

  Informuję wszystkich, nie tylko Julkę, że prof. Jerzy Robert Nowak ma pochodzenie polskie i tylko polskie.

 28. Bronisław said

  Panie Uważny! Czy przypadkiem nie pomylił sobie Pan pochodzenie z obywatelstwem. Niestety, ale chyba Pani Julka pisze zgodnie z Prawdą?!!! Ciepło pozdrawiam!

 29. Julka said

  Dziękuję Panu za tę informację, która i tak nie zmienia mojego szacunku do Profesora niezależnie od grzebania w Jego przeszłości. Chciałabym Panu powiedzieć, że tylko żydy, które żydami nie są doskonale mącą. Wygląda na to, że skutecznie.

 30. Stary Warszawiak said

  Ad 2 – ad 3.
  Jak to to my mamy opuścić ten kraj co nazywa się jeszcze Polska. Gdzie my na świecie znajdziemy tak naiwnych goi jak
  Polacy, których będziemy mogli doić bez opamiętania,
  To niech polscy goje wyjeżdżają do szwabów lub angoli gary zmywać albo starym Niemcom du… podcierać.

 31. Kwal said

  Noooo Stary Warszawiaku, widzę że jesteś obrzezany ! Nawet nie wiesz,, że żyjesz w oszustwie już 2000 lat…ale kiedyś przyjdzie na was czas. Redaktor Michalkiewicz mówił, że piece w Oświęcimiu są tylko chwilowo nieczynne…

 32. Uważny Obserwator said

  Bronisławie!, albo się żydem jest,, albo nie jest.
  Zatem powiedzenie „ma podobno pochodzenie żydowskie” można zakwalifikować wyłącznie jako domniemanie, które w zestawieniu ze stwierdzeniem ” Niestety, ale chyba Pani Julka pisze zgodnie z Prawdą?!!! ” zabrzmiało niedorzecznie.

  Serdecznie pozdrawiam

 33. Anna said

  Kim są Kaczyńscy – fakty, mity i wątpliwości

  https://marucha.wordpress.com/2010/07/01/kim-sa-kaczynscy/

 34. lolo said

  ad Anna.
  Prosze nie
  wtracac tu maruchy ktory jak wiadomo jest bylym Sowieckim pacholkiem na posylki . Kiedys pan Pajak pracowal w Sztandarze Ludu w Lublinie . a teraz udaje patriote. Trzeba byc ostroznym aby lykac wszystko co ktos napisze. I odruznic ziarno od plewy.

 35. Ryvan said

  Nie sadze by prof.JR Nowak ukrywal pochodzenie a jednoczesnie nie musi sie z tym faktem na codzien obnosic. Prof.Wolniewicz w jednej ze swoich wypowiedzi powiedzial wyraznie, ze jego przyjaciel JR.Nowak ma korzenie zydowskie.
  Ta wiedza zupelnie nie miala wplywu na szacunek jakim darze Prof. Nowaka, a wrecz przeciwnie, jego uczciwosc w tym przypadku spowodowala wzrost mojego zaufania do jego osoby. Moj pierwszy I jedyny z nim kontakt udowodnil, ze jest czlowiekiem z klasa – swoja wypowiedzia i autorytetem uratowal mnie od niemal linczu, ze strony wyborcow PIS (wypomnialem Traktat Lizbonski – mialem szczescie, ze znalazl sie Profesor I na sali nie bylo kamieni).

 36. Kwal said

  Ryvan – powiedziałeś przecież prawdę…znalazłeś się w nieodpowiednim towarzystwie. To taki lumpenproletariat ! Sam czasami idę kogoś mądrego posłuchać i z tym się spotykam…

 37. Uważny Obserwator said

  Panie Ryvan
  Cieszę się, że darzy Pan szacunkiem prof. JRN, a jednocześnie martwi mnie, że posługuje się Pan pseudo wiedzą dotyczącą korzeni tegoż zacnego człowieka, posiłkując się domniemaną wypowiedzią prof. Wolniewicza.

  Zapoznałem JRN z Pana wpisem z WP, jest szansa, że osobiście poinformuje Pana i przy okazji wszystkich niezorientowanych o swoich korzeniach.

  Po prostu nie należy mieszać gówna z powidłem, gdyż Bubel, który jako pierwszy i zarazem ostatni wypuścił to kłamstwo w przestrzeń publiczną, jest zadaniowym antysemitą, głównie ku zapotrzebowaniu żydów na tzw. „polski antysemityzm”.
  Perfidia jego działalności polega na tym, że posługując się prymitywnym kłamstwem dezawuuje przy okazji takie znakomite postaci polskiego patriotyzmu jak JRN.

  A od ks. Edwarda Wesołka można się dowiedzieć, że JRN jest masonem, tu fragment artykułu:
  {Może teraz parę zdań na temat naszych wolnomularzy. Otóż kiedy wolnomularstwo zaczęło się krzewić w świecie, przyszło oczywiście i do nas. Przeważająca liczba wysoko postawionych należała do tego związku. Przynależność wśród wyższych sfer uważano prawie za obowiązek. Do masonerii wstąpił zaraz król Stanisław August Poniatowski i znaczna część szlachty, zwłaszcza arystokracji, duchowieństwo z prymasem Gabrielem Podoskim na czele, ostatni przedrozbiorowy prymas Michał Jerzy Poniatowski też był masonem. Do ich grona zaliczali się między innymi: Aleksander Fredro, gen. Jan Henryk Dąbrowski, Wojciech Bogusławski, kilku Czartoryskich, Józef Chłopicki, Franciszek Kniaźnin, Janusz Korczak, Tadeusz Kościuszko, Aleksander Małachowski, Jerzy Robert Nowak, Ignacy Jan Paderewski, Jan Piłsudski (brat marszałka), kilku Poniatowskich, kilku Potockich, Zbigniew Religa, Edward Rydz Śmigły, Antoni Słonimski, Hanna Suchocka, Klemens Szaniawski, Bronisław Wildstein, Józef Wybicki, gen. Józef Zajączek, Andrzej Zoll, Ludwik Hass, Tadeusz Cegielski, Maria Dąbrowska, Gabriel Narutowicz i Jan Olszewski. Oczywiście wymieniłem tylko niektóre, bardziej znane i pewne nazwiska i zresztą bez żadnego porządku. W 1938 r. Senat zakazał przynależności do wolnomularstwa.}, tu link do całego artykułu – http://www.bibula.com/?p=83464

  Ja takich jak Lesio Bubel i ks. Edward Wesołek traktuję na wesoło, posługując się w tym przypadku Pana estetyką.

  Z poważaniem
  Zb. Ziemiański

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: