Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

„Lewactwo” nie może wytrzymać i zakłamuje projekt ustawy aborcyjnej.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-04

Przekonajcie się jaka jest prawda
Najlepszym dowodem na to, jak zaciekle zło walczy z dobrem, są wszelkie kłamstwa, serwowane nam przez libertyńskie media i na lewackich portalach społecznościowych, w związku z obywatelskim projektem ustawy o ochronie życia.

freeimages.com

Kłamstwem są informacje mówiące o tym, że projekt przewiduje karę więzienia dla kobiety, która nieumyślnie doprowadziła do poronienia. Jeszcze większą manipulacją są teksty, niedwuznacznie sugerujące, że zgodnie z ustawą, kobiety będą musiały urodzić nawet wtedy, jeśli będzie to oznaczało ich śmierć.

Jaka jest prawda? Według projektu: kobieta nigdy nie ponosi odpowiedzialności za nieumyślne doprowadzenia do śmierci dziecka. Więcej – jeśli kobieta zdecyduje się na aborcję, z uwagi na wieloaspektowość takich sytuacji, projekt dopuszcza odstąpienie od wymierzenia kary. Karze podlegać ma przede wszystkim każdy, kto zmusza kobietę do aborcji lub dostarcza jej środki czy usługi aborcyjne.

Z treści projektu i jego uzasadnienia, wynika też przyzwolenie dla lekarzy, na prowadzenie działań koniecznych dla ratowania życia matki, nawet jeśli doprowadzą one do śmierci dziecka (np. ciąża pozamaciczna). Jeśli sytuacja będzie wymagała decyzji: czy ratować życie matki czy dziecka – do matki będzie należał wybór, czyje życie ocalić.

Projekt nie ogranicza rodzicom prawa do wykonania badań prenatalnych. Potwierdza natomiast, że: „dostęp do badań prenatalnych gwarantowany jest ustawodawstwem regulującym dostęp do świadczeń medycznych”.

Nie dajmy się zmanipulować, korzystajmy z różnych źródeł informacji a przede wszystkim: z sumienia i serca.

Za: ordoiuris.pl

http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/6317-lewactwo-nie-moze-wytrzymac-i-zaklamuje-projekt-ustawy-aborcyjnej-przekonajcie-sie-jaka-jest-prawda

Komentarzy 6 do “„Lewactwo” nie może wytrzymać i zakłamuje projekt ustawy aborcyjnej.”

 1. Uważny Obserwator said

  Lewactwo robi to, co ma w swoim programie, zatem bez zdziwień proszę, do tego został m/in ten ideologiczny ruch powołany.

 2. Jan said

  To jest [prowokacja, odwracanie uwagi by dokonać podziału społecznego, podgrzewania nastrojów i wywołania zamieszek i rozbioru Polski….

 3. Znawca sztuki said

  @2 – Janie, to nieprawda. PiS-owi nie może zależeć na dokonaniu podziału społecznego, podgrzewaniu nastrojów i wywołaniu zamieszek i rozbioru Polski.

 4. uh... said

  Ad 3.Posluchaj lewaku-twoje miejsce jest nie tutaj.Przejdz do swojego Goowna Wyborczego.

 5. Stary Warszawiak said

  Czytam i nie wierzę ??? Próba doprowadzenie do nie zabijanie nienarodzonych dzieci to prowokacja, odwracanie uwagi
  by dokonać podziału społecznego, podgrzewanie nastrojów i wywołanie zamieszek, a nawet rozbiór Polski.
  A gdyby Polak zaproponował na przykład „wprowadzenie kary śmierci za ciężkie przestępstwa” to nie, to nie wolno,
  to nie po chrześcijańsku, a najważniejsze, że UE by nie pozwoliła bo nie daj Boże – żyd mógłby być skazany na karę śmierci
  a to się nowoczesnemu Europejczykowi po prostu nie mieści się w głowie.
  Lepiej niech zwykły Polak płaci haracz za utrzymywanie wielokrotnego mordercy w więzieniu w przyzwoitych warunkach.
  A dzieciaków rozrywać.

 6. xenia said

  Aborcja = NAJWIĘKSZA ZBRODNIA DOKONANA PRZEZ CZŁOWIEKA NA BEZBRONNEJ ISTOCIE LUDZKIEJ TAKIEGO CZYNU MOGĄ DOKONAĆ TYLKO BESTIE,zabicie dziecka w łonie matki jest takim samym zabójstwem jak zabicie narodzonego ,największym niebezpieczeństwem zagrażającym pokojowi jest dzisiaj ABORCJA.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: