Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

PiS wyprzedaje polską ziemię w ręce żydowskie! To jest jeszcze większa zbrodnia niż planowana za PO wyprzedaż lasów państwowych!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-04

Za czasów Platformy Obywatelskiej jedną z odkrytych afer była chęć prywatyzacji lasów państwowych i łatanie dziury budżetowej z pozyskanych środków. Dzisiaj rządząca partia idzie o krok dalej i chce uprzywilejować pewne grupy interesu względem prawowitych obywateli Rzeczpospolitej Polskiej.

Wszystko to za sprawą nowego projektu ustawy o „wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa”. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po szperaniu przy projektach ustaw jest niesamowita objętość każdej z nich i mnóstwo odnośników do innych ustaw, które praktycznie uniemożliwiają czytelność. Sam projekt ustawy w tym temacie to 104 strony – oczywiście nie licząc poprawek.

Abstrahując jednak od biurokracji, perfidia Prawa i Sprawiedliwości jest na tyle duża, że kontrowersyjnego podpunktu nie ma w pierwszej wersji ustawy a zaistniał dopiero w poprawkach wprowadzonych 30 marca. Do rzeczy jednak. Artykuł 7 tej ustawy w oryginalnej wersji głosił:

 

Jednak w poprawce z 30 marca do ustępu trzeciego został dopisany podpunkt d) o następującej treści:

Podpunkt ten wygląda z goła niewinnie.Kościół Katolicki może nabywać polską ziemię, ale przy okazji mogą to robić inne kościoły i związki wyznaniowe. Co mówią przepisy o stosunku Państwa do innych kościołów i związków wyznaniowych?

Żeby dopełnić obrazu zniszczeń jakich dokonuje owa ustawa należy zobaczyć kto należy do owych „związków wyznaniowych”:

Co to w skrócie oznacza? Oznacza to, że obywatel polski, który nie jest rolnikiem nie może nabyć polskiej ziemi rolnej, za to może zrobić to Związek Gmin Żydowskich. To czego nie udało się wprowadzić platformie, w końcu przeprowadził PiS. Gminy Żydowskie mogą wykupywać polską ziemię po zaniżonych cenach, praktycznie bez konkurencji.

Milo

http://narodowcy.net/polska/pilne-pis-wyprzedaje-polska-ziemie-w-rece-zydowskie

 

Komentarze 23 do “PiS wyprzedaje polską ziemię w ręce żydowskie! To jest jeszcze większa zbrodnia niż planowana za PO wyprzedaż lasów państwowych!”

 1. Parobek rolny said

  https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12931267_1668965430019207_1546997252348279158_n.jpg?oh=e5047cd9a25f3df328bb297b57cdcca4&oe=57890CD1

 2. Piś said

  Piękna jarmułka (…)

  https://marucha.wordpress.com/2010/07/01/kim-sa-kaczynscy/

 3. Uważny Obserwator said

  Powyżej bardzo celna analiza ustawy, którą próbuje przeprowadzić w sejmie sprzedajny PiS.

  Już łatwo potrafię sobie wyobrazić pokrętne przejęcie ogromnych połaci ziemi w ramach urojonego, bandyckiego roszczenia żydów na kwotę 65 mld $

 4. Stary Warszawiak said

  Jak to pięknie karierowiczom niby narodowcom krytykować, tylko jak w Warszawie Haka ustawiła pederastyczną tęczę na
  wprost Kościoła to nikt z niby narodowców nie odważył się jej usunąć. Aż znudzona Haka sama ją usunęła.
  W dawnej Warszawie młodzi chłopcy (trochę starsi od starego Warszawiaka) likwidowali Kutscherę.

 5. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  To jest wlasnie sposob, wyplaty Zydom urojonego odszkodowania,
  ktore obiecalo i podpisalo PO z Tuskiem i Komoruskim na czele,
  a teraz tylnymi drzwiami przepycha ja po cichu partia ktora sie glosila
  opozycyjna do PO, katolicka i i patriotyczna.
  Mam nadzieje, ze reszte lusek spadly z oczu naiwnym,
  i ze w koncu perfidna gra na dwoch fortepianach tez stala sie oczywista.

 6. Analityk said

  No to PiS załatwił żydom, że mogą sobie kupic na własność swoja Judeopolonię. To co oni kupią to będzie ich na wieki i co najgorsze dostaną tą ziemię za kolorowe papierki, które mozna wbić na gwóźdź.
  Papierki sie nie rozmnożą co najwyżej mozna je będzie wrzucić do ogniska jak dolar upadnie i wprowadzą nową walutę Amero.
  Natomiast sprzedana ziemia będzie rodzic i karmić wlascicieli aby sie im dobrze żyło.

  Ciekawe jakie było głosowanie – warto znac tych filosemitów i bezmyslnych głupków co głosowali za ta ustawą.

  Czy istnieje mozliwość przegłosowania poprawek do tej ustawy, że poza rolnikami wyłącznie kościół katolicki ma prawo kupowania ziemi i jej uprawiania, która może odsprzedać wyłącznie polskiemu rolnikowi.

 7. Analityk said

  PS.
  Islamiści tez będą mogli kupować ziemię!!!
  Arabia Saudyjska wykupi całe oszaru i będą sprowadzać islamistów. Nie na próżno budują meczety!

  Kiedyś Maria Konopnicka ostrzgała aby nie sprzedawć polskiej ziemi. Jej rady „poszły w las”, a teraz stajemy twarzą w twarz z groźbą unicestwienia.

 8. mgrabas said

  Reblogged this on 7777777blog and commented:
  „(…) Co to w skrócie oznacza? Oznacza to, że obywatel polski, który nie jest rolnikiem nie może nabyć polskiej ziemi rolnej, za to może zrobić to Związek Gmin Żydowskich. To czego nie udało się wprowadzić platformie, w końcu przeprowadził PiS. Gminy Żydowskie mogą wykupywać polską ziemię po zaniżonych cenach, praktycznie bez konkurencji.
  Milo

  http://narodowcy.net/polska/pilne-pis-wyprzedaje-polska-ziemie-w-rece-zydowskie

 9. Klamka said

  Oj kalasznikow musi pojsc w ruch.Miloscia tego nie da sie naprawic.KALACH i nic innego

 10. LUDY SEMICKOJĘZYCZNE niezależnie od podziałów,często wręcz dramatycznych,ale mają wspólny mianownik to jest wrogość do chrześcijaństwa,a w szczególności do wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
  Zatem czy ten ruch wokół możliwości nabywania ziemi to aby nie sprzyjaniu SEMITYZACJI EUROPY?!

 11. A więc to dlatego była taka harca wokół trybunału konstytucyjnego.

 12. Jan said

  Wychodzi szydło z worka…można się było spodziewać.

 13. Mycka said

  Płacimy 240 mln złotych na emerytury dla Żydów!

  „Z tego wynika, że świadczenia w wysokości 100 euro, dostaną nie tylko bezpośrednie ofiary niemieckiego nazizmu czy radzieckiego komunizmu, ale również ich dzieci.
  Nie bardzo rozumiem, dlaczego mamy płacić za nazizm i komunizm?”

  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/placimy-240-mln-zlotych-na-emerytury-dla-zydow/

  Nie ulega wątpliwości, że Polacy (Polacy Wyklęci) również ucierpieli podczas wojny pod okupacją niemiecką w okupowanej Polsce, lub w innym miejscu, bądź też się ukrywali, i tak samo dotyczy też okupacji sowieckiej – aż do roku 1956.

  Art. 32 Konstytucji RP – o dyskryminacji, stanowi, że bez bardzo ważnego powodu dwóch osób będących w podobnej sytuacji nie można traktować odmiennie, zatem należy zadać pytanie, czy Polakom, jak również ich dzieciom, obywatelom Polski, także nie należy się podobny dodatek do emerytur?

 14. pugnus said

  W jakim stanie zaawansowania jest ta ustawa? Czy byla ona juz na komisji i czy omawiano ja w Sejmie?Co na to prezydent?Oczywiscie ,ze nie tylko Zydzi ,ale glownie meczety beda wykupywac ziemie na ktora hojnie bedzie lozyc Ar.Saudyjska! Czy Kaczynski zupelnie oszalal z tymi ” zwiazkami wyznaniowymi „? On zdaje sie do tego doprowadzi,ze na ulice wyjda ludzie i zbrataja sie z KODem ,ktory taka gratke skrzetnie wykorzysta!Tylko Slowacja dba nalezycie o stan swojego panstwa odmawiajac zdecydowanie przyjmowania islamistow przez co na jej trenie nie powstana zadne meczety ani islamskie zwiazki wyznaniowe!

 15. gość said

  Szewach Weiss, majątek pożydowski, a długi pożydowskie?
  Wpisał: Szewach Weiss
  04.04.2016.

  [przypominam, bo… góra PiS jakby popierała te „żądania”… 3 kwietnia ’16 md]
  14 Lipiec 2015

  Żydzi domagają się od Polski 65 miliardów dolarów za majątek pozostawiony przez zamordowanych przez Niemców Żydów polskich. Ale ci Żydzi mieli przed wojną jakieś długi. Co z tymi długami? Czy samozwańczy spadkobiercy zapłacą?

  Parę dni temu w programie RingTV spotkali się panowie Szewach Weiss i Grzegorz Braun. Spotkanie to miały duży oddźwięk w internecie. Główną kwestią były oczywiście żydowskie roszczenia majątkowe. Pan Weiss, potwierdzając tylko polski stereotyp Żyda, kręcił cały czas i na żadne pytanie jasno nie odpowiedział. Ciekawy był fragment dotyczący żydowskich roszczeń majątkowych. Pan Weiss reprezentował podejście trybalistyczne. W pokrętny sposób wyraził, że jeśli dana osoba należała do plemienia Izraela i zmarła bezpotomnie, to prawo do jej majątku mają członkowie plemienia (czytaj Światowy Kongres Żydów, Liga przeciw Zniesławieniu, Światowa Żydowska Organizacja do Spraw Zwrotu Mienia itp.), a nie przechodzi na rzecz państwa, którego obywatelem była ta osoba. Choćby ta osoba nie znosiła Żydów i chciała przekazać swój majątek Polsce, Chinom, albo Indonezji, to nie ma rady, dziedziczyć muszą po niej Żydzi. W pewnym momencie pan Braun powiedział, że gdyby on założył grupę, która od Stanów Zjednoczonych chciałaby odebrać majątki po osobach pochodzenia polskiego zmarłych bezpotomnie, to zostałby zabity śmiechem. Na co pan Weiss odpowiedział, że nie można tego porównywać Polaków, którzy zginęli bezpotomnie i Żydów. I to jest sedno sprawy. Z Talmudu wiemy, że:

  „Żyd, jak uczy Talmud, tem samem, że jest z narodu wybranego i obrzezany, jest obdarzony tak wielką godnością, że się z nim nikt, nawet anioł, [76–77] równać nie może. Owszem, jest, jak sądzą, niemal równy Bogu.”

  I również wiemy, że:

  „Jedynie Izraelita jest człowiekiem; jego jest świat cały i jemu wszystko powinno służyć, szczególnie zaś „zwierzęta mające postać ludzką”.”

  I wszystko jasne. Pan Szewach Weiss jest pobożnym Żydem stosującym się do zaleceń Talmudu.

  Ale powróćmy do roszczeń żydowskich. Pan Weiss mówił tylko o majątku żydowski, kamienicach i innych nieruchomościach które należą się plemieniu izraelskiemu po jego zmarłych bezpotomnie przodkach. Ani słowem nie zająknął się o zobowiązaniach jak np. żydowskie długi, hipoteki itp. Przecież Żydzi przed wojną brali jakieś pożyczki pod zastaw mieszkań, kamienic , sklepów, jakieś kredyty w bankach. O tym nie było ani słowa.

  Kahały zniknęły na ziemiach polskich w latach drugiej wojny światowej i zaczęły powstawać ponownie w roku 1997. Czyli ciągłości nie było, a jednak przejęły od miast majątek należący przed wojną do gmin żydowskich. Jak widać nie było ciągłości i w zasadzie nieruchomości zostały przekazane Żydom bezprawnie. Jakby ktoś im prezent zrobił. Żeby była jasność, to wyglądało mniej więcej tak, jakbym z kolegami stworzył Konfederację Plemion Wiślańskich i zażądał od miasta Krakowa zwrotu Wzgórza Wawelskiego i Wzgórza Lasoty argumentując to tym, że moi przodkowie Wiślanie w czasach pogańskich mieli tam miejsca kultu, a ja z moimi kompanami jesteśmy ich spadkobiercami. Obawiam się, że gdybym się upierał przy swoim, to może nawet wylądowałbym w wariatkowie. A Żydzi traktowani są ze śmiertelna powagą.

  Ale powróćmy do kamienic. Jak wiemy:

  „Zgodnie z art. 924 kodeksy cywilnego otwarcie spadku ma miejsce z chwilą śmierci spadkodawcy, zdarzenie to pociąga za sobą nabycie ogółu praw i obowiązków przez spadkobierców. Czyli można stwierdzić, że co do zasady odpowiedzialność za długi spadkowe powstaje z chwilą otwarcia spadku.”

  Czy ktoś sprawdził, czy przekazane Żydom nieruchomości nie były zadłużone przed wojną? Jeśli Żydzi uważają się za spadkobierców powinni poczuwać się do spłaty długów. Czy ktoś sprawdził na jaką kwotę kahały, które zniknęły w czasie wojny były zadłużone? Gminy żydowskie, które powstały, jak feniks z popiołów, po 1997 roku i które nazywają się spadkobiercami swoich unicestwionych poprzedniczek powinny spłacać ich długi. Oczywiście odsetki należy liczyć od roku 1939.

  Powracając do żydowskich żądań spłaty 65 miliardów USD za mienie pozostawione przez Żydów zmarłych bezpotomnie, czy ktoś sprawdził na ile ci Żydzi byli zadłużeni? Jakie odsetki od ich długów urosły do dzisiaj?

  Jeśli Światowy Kongres Żydów, Amerykański Kongres Żydowski, Liga Przeciw Zniesławieniu, Światowa Żydowska Organizacja do Spraw Zwrotu Mienia, Agencja Żydowska na rzecz Izraela czy władze państwa Izrael uważają się za spadkobierców pomordowanych bezpotomnie Żydów to niech zaczną realizacje roszczeń od spłaty ich długów wraz z odsetkami.

  Ja sobie tak piszę, a życie toczy się swoim torem. Pan Szewach Weiss nazwał polityków PiS swoimi przyjaciółmi. To bardzo źle wróży Polsce i Polakom po najbliższych wyborach, gdy prawdopodobnie wygra PiS. To znaczy, że roszczenia żydowskie zaczną byś zaspakajane. Z resztą przy innym układzie prawdopodobnie też by były realizowane. Jeśli Żydzi chcą wyrwać z Polski 65 miliardów USD, to podejrzewam, że około 5 miliardów jest przeznaczone na łapówki. No który polityk nie ugnie się, gdy może do jego kieszeni wpaść parę milionów dolarów. Przecież te 65 miliardów nie pójdzie z ich kieszeni. Mieliśmy już przykład z talibami torturowanymi w Kiejkutach.
  Oczywiście, gdy roszczenia żydowskie zostaną zaspokojone, to wtedy o swoje upomną się inne nacje jak choćby Niemcy, czy Ukraińcy. Skoro Żydzi dostali, to czemu oni nie?

  za:http://jackmaclase.neon24.pl/post/124134,szewach-weiss-majatek-pozydowski-a-dlugi-pozydowskie

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17805&Itemid=100

 16. Stary Warszawiak said

  Czytając te komentarze stary Warszawiak uważa, że jak najszybciej należy rozwiązać PIS.
  A potem już tylko należy czekać na całkowitą likwidację Państwa Polskiego.

 17. Ryvan said

  @16
  Tak nie można. PIS trzeba wspierać w działaniach. Przy wielkiej emigracji Polakόw nie potrzebujemy tak duzego terytorium i będziemy się na mniejszym lepiej gospodarzyli, spadną koszty transportu . Ponadto np. izraelscy rolnicy przywiozą nowe technologie uprawy roślin i hodowli świń, ktόrymi będziemy mogli obdarzyć cały cywilizowany świat. Nie sposόb spisać wszystkich korzyści.

 18. Stary Warszawiak said

  Oczekuję propozycji na nazwę nowego państwa:
  1) Izrael bis,
  2) Judea EU,
  3) Judea I
  Judeą II na pewno będzie dawna Ukraina.
  No i wreszcie nie będzie problemu, że Izrael bierze udział w rozgrywkach Ligi Europejskiej a nie jest w Europie.
  A byli Polacy na pewno rozjadą się po świecie.
  Podobno w tej chwili więcej ich żyje na świecie niż mieszka w Polsce.

 19. Lubomir said

  Trzeba z dystansem podchodzić do partyjniactwa. Partie zbyt często stają się koniem trojańskim – dla przyszłych zaborców i eksploatatorów. Polacy to naród wielkich osobowości i na ludzi moralnych oraz wielkich duchem i umysłem należy stawiać, a nie podstawowe organizacje partyjne i sprzedajnych genseków czy gauleiterów. Dlaczego wśród decydentów nie ma ludzi sztuki i kultury?. Dlaczego nie ma pisarzy i poetów?. Ze wzgłedu na partyjny dryl, na dyscyplinę partyjną?. Wolni twórcy nie stają się partyjnymi popychadlami?.

 20. Carlos said

  http://zaprasza.net/a.php?article_id=33642 dla Starego Warszawiaka

 21. @Stary Warszawiak
  Co do nazwy to już funkcjonuje : JUDEORZECZPOSPOLITA.

 22. ola said

  To niech sobie kupuja i niech w polsce mieszkaja i beda naszymi bracmi jak to bylo przez tysiaclecia razem mieszkalismy i wielu z nas ma wspolnych przodkow zydow i nawet otym nie wie a przeciez zydzi tez polakami byli.
  A moze chcecie arabow zeby was w powietrze wysadzali jak to robia w izraelu i wielu krajach na swiecie,

 23. @Ola
  Ma swoje prawa LIS W KURNIKU kiedy do walki z chrześcijaństwem powstał judaizm rabiniczny.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: