Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Islamski Azerbejdżan zaatakował Armenię! Kolejna faza islamizacji świata! Zdjęcia z frontu +18!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-05

islamskaagresjanaarmenie.

Religią dominującą w Azerbejdżanie jest islam (prawie 97% społeczeństwa), od lat wspierany jest przez również islamską Turcję, która na początku XX wieku wymordowała przeszło 1,5 miliona Ormian. Dzisiaj historia może się powtórzyć, islamiści zachęceni kompromitacją polityki zagranicznej Unii Europejskiej i ugięciem kolan przed krwawym reżimem Recepa Erdogana atakują Ormian mieszkających w Górskim Karabachu. Terytorium to zamieszkane przez Ormian, jest przedmiotem sporu pomiędzy chrześcijańską Armenią a muzułmańskim Azerbejdżanem. Obecnie obszar kontrolowany jest przez miejscowych Ormian wspieranych przez Republikę Armenii.

Od kilkunastu dni walki pomiędzy Azerami a Ormianami przybrały na sile. Zginęły dziesiątki osób. Siły zbrojne Górskiego Karabachu wydały oświadczenie, że „Azerbejdżan dzień po dniu używa broni coraz większego kalibru”. Dodano, że siły azerbejdżańskie wykorzystywały w poniedziałek w nocy w walkach m.in. systemy artylerii rakietowej Smiercz produkcji rosyjskiej, którymi atakowano zarówno cele cywilne, jak i wojskowe.

 

gorskikarabach

 

„Azerbejdżan strzela do ludności cywilnej, wykorzystując rakiety i ciężkie działa. Tylko dzięki zdecydowanym działaniom dzielnych sił zbrojnych Górskiego Karabachu udało się utrzymać sytuację pod kontrolą” – powiedział prezydent Armenii Sierż Sarkisjan.

W mediach społecznościowych (Twitter, Facebook) pojawiają się liczne informacje dotyczące wyjazdu Rosjan z Armenii, przegrupowaniach rosyjskiego lotnictwa – a równolegle pogłoski o możliwym udzieleniu Azerom bratniej pomocy przez Turków. Czy grozi nam kolejna globalna wojna? Nie od dziś wiadomo, że Armenia wspierana jest przez Rosję, zaś Azerbejdżan przez Turcję należącą (niestety) do NATO. Czy Armenia stanie się pierwszą ofiarą Turcji dążącej do odtworzenia islamskiej, potężnej Turcji?

Uważam, że Polska powinna się jasno opowiedzieć po stronie Armenii broniącej się przed islamskim najazdem!

 

Karykatura pokazując kto rzeczywiście stoi za azerskimi atakami!

Karykatura pokazując kto rzeczywiście stoi za azerskimi atakami!

Azerscy żołnierze zamordowali i obcięli uszy staruszkom, cywilom.

 

Azerskie oddziały zatrzymane przez Ormian:

Czytaj i zobacz więcej na: http://prawicowyinternet.pl/islamski-azerbejdzan-zaatakowal-armenie-kolejna-faza-islamizacji-swiata-zdjecia-z-frontu-18/

Jedna odpowiedź do “Islamski Azerbejdżan zaatakował Armenię! Kolejna faza islamizacji świata! Zdjęcia z frontu +18!”

  1. Paweł said

    Nie azerbejdżańskie, a azerskie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: