Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Merkel najpierw zaprosiła imigrantów a teraz znosi wizy dla 75 milionów Turków!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-05

MerkelnwacjaIslamu.

Angela Merkel to polityk, która rozdaje karty w całej Unii Europejskiej, to od decyzji Niemiec zależy w dużej mierze przyszłość całego przedsięwzięcia jakim jest Zjednoczona Europa. Moim zdaniem, obserwując zachowanie niemieckich polityków: kanclerz Merkel, przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schulza oraz przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska – muszę przyznać, że chcę aby Polska jak najszybciej opuściła Unię Europejską.

.

Kanclerz Niemiec chce odebrać suwerenność państwom członkowskim w kwestii przyjmowania imigrantów?

Angela Merkel zaprosiła imigrantów do Europy, a teraz mówi: „Chcemy odczuwalnie zredukować liczbę uchodźców i dokonamy tego”. W środę w Bundestagu, stwierdziła że „trwałe zmniejszenie liczby imigrantów napływających do Europy możliwe będzie tylko w ramach europejskiego rozwiązania, a nie działań podejmowanych na własną rękę przez poszczególne kraje”.

Co to może oznaczać w praktyce? Próbę narzucenia wszystkim krajom Unii Europejskiej odgórnego planowania walki z kryzysem imigracyjnym. Kobieta, która swoją jednostronną decyzją zaprosiła do siebie miliony osób zamieszkujących Bliski Wschód i Afrykę, teraz próbuje zrzucić odpowiedzialność na całą Europę! Ba! Próbuje powstrzymać rządy krajów Unii Europejskiej przed obroną własnych granic (np. poprzez budowę murów na granicach). Merkel stwierdziła, że jesteśmy „bogatym kontynentem, który jest w stanie wspólnie poradzić sobie z tym problemem”, z całą pewnością to ostatnie zdanie trafia do polskich emerytów dostających 800 złotych na rękę albo taniej, polskiej siły roboczej pracującej np. w niemieckim Kauflandzie za minimalną krajową. Imigranci w Niemczech dostają za darmo większe świadczenia socjalne niż zarabiają polscy pracownicy na pełen etat!

Moje zdanie na temat Turcji, zapraszam do obejrzenia:

Unia Europejska finansuje światowy terroryzm i zaprasza do ruchu bezwizowego 75 milionów Turków! Od setek lat Turcja wiedzie prym w świecie islamu, to właśnie Turków pokonał król Jan III Sobieski pod Wiedniem, to Turkowie przez stulecia niewolili ludu bałkańskie, to Turkowie wymordowali 1,5 miliona Ormian czy wreszcie, to Turkowie mordują dzisiaj na oczach całego świata tysiące Kurdów i jednocześnie wspierają Państwo Islamskie. Osobiście nie widzę różnicy pomiędzy Turkiem, Palestyńczykiem, Pakistańczykiem a Saudem. Wszyscy oni są wyznawcami islamu, religii, która powinna być zakazana w całej Unii Europejskiej.

Dzisiaj Unia Europejska uzgodniła z Turcją plan zakładający przyśpieszenie liberalizacji wizowej dla obywateli Turcji, tak aby w czerwcu zapadła decyzja o zniesieniu wiz; przyśpieszenie wypłaty 3 mld euro na pomoc uchodźcom w Turcji oraz udostępnienie dodatkowej pomocy finansowej na ten cel w wysokości również 3 mld euro po 2018 r.

6 miliardów euro i zniesienie wiz dla obywateli Turcji!

Czym będzie otwarcie ruchu bezwizowego do krajów Unii Europejskiej dla Turków? Najlepiej uczyć się z historii. W październiku 1961 roku rządy Turcji i Republiki Federalnej Niemiec podpisywały umowę o częściowym otwarciu niemieckiego rynku pracy dla pracowników z Turcji. Wówczas zamieszkiwało w Niemczech zaledwie ok. 6.800 osób tureckiego pochodzenia. Wystarczyło dziesięć lat, by ich liczba wzrosła do 600 tys., następne dziesięć, by przekroczyła 1,5 mln. Dzisiaj w Niemczech mieszka ponad 3,5 miliona Turków! Kliknij! Zobacz szokujące fakty!

Otwarcie granic dla 75 milionowego islamskiego narodu będzie większym błędem niż zaproszenie imigrantów syryjskich przez Merkel. Będzie nie tyle krokiem, co dalekim skokiem w zagładzie chrześcijańskiej, europejskiej kultury! Dobrze, że są państwa takie jak Cypr: Cypr mówi stanowcze „NIE” dla tureckiej akcesji do Unii Europejskiej! Eleftherios Synadinos, eurodeputowany greckiej nacjonalistycznej partii Złoty Świt stwierdził, że „Zgodnie z tym, co napisali badacze osmańscy, Turcy są barbarzyńcami, którzy pogardzają Bogiem. Są brudasami. Przepędzają innych, jednakże kiedy przychodzi do starcia z nieprzyjacielem, uciekają z pola walki. Jedynym skutecznym sposobem postępowania z Turkami jest prawo pięści i zdecydowanie„ Grecki eurodeputowany został wyrzucony z sali obrad przez lewacki motłoch w postaci Martina Schulza.

A jeszcze tak czysto po ludzku, na chłopski rozum, nie rozumiem na czym ma polegać proponowane przez Angelę Merkel odsyłanie imigrantów do Turcji?

Skoro lewicowe elity tak bardzo troszczą się o prawa człowieka, to czy wiedzą jak Turcja będzie miała upilnować

Darek Matecki

http://prawicowyinternet.pl

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/merkel-najpierw-zaprosila-imigrantow-a-teraz-znosi-wizy-dla-75-milionow-turkow/

Komentarzy 15 do “Merkel najpierw zaprosiła imigrantów a teraz znosi wizy dla 75 milionów Turków!”

 1. gość said

  Dokąd Zmierzamy – [12] – Janusz Korwin-Mikke

  Po rozmowie z JKM można spodziewać się wszystkiego, oprócz tego czego człowiek się spodziewa. Tak mniej więcej można streścić wywiad-rzekę z „krulem” polskiej prawicy.

  W rozmowie z Piotrem Korczarowskim Janusz Korwin-Mikke wyjaśnia czym się różnią kobiety od feministek, opowiada o polskiej rusofobii, paradoksach KODu, islamskich terrorystach, żydowskich mordercach, podziale na państwo prawa i demokracji oraz wojnie domowej, do której wkrótce może dojść w naszym kraju.

  Takiego wywiadu nie wyemituje żadna telewizja! Specjalnie dla eMisjiTv – Janusz Korwin Mikke bez cenzury. To po prostu trzeba zobaczyć!

 2. Bronisław said

  No to teraz „podziękujemy” chyba wszystkim „okrągłostołowcom” oraz ich mocodawcom, w tym zwłaszcza Lechowi Kaczyńskiemu (który to haniebne działanie uprawomocnił) za oddanie Naszego Państwa i Narodu Polskiego do „Eurokołchozu”?!!!
  Białoruś, która położona jest na Ziemiach I Najjaśniejszej Rzeczpospolitej „cudem” uchroniła się od zachodniej (lucyferycznei) demokracji i nie boryka się z tymi problemami, które Nas coraz boleśniej dotykają będą trapić! Trzeba Nam chyba natychmiast „wyrwać się” spod „kurateli Usraela” i rozpocząć budowę związku przyjaznych Nas państw od Białorusi poczynając!!! Autorowi dzięki za doniesienie, a Panu Kulińskiemu za zamieszczenie wraz z życzeniami najlepszego zdrowia!

  Króluj Nam Chryste!!!

 3. pugnus said

  Powiadaja :”nie kijem go to pala”! Makrela widzac nieskutecznosc swoich szantazy w odniesieniu do panstw Wyszehradu postanowila zastosowac inna sztuczke. Dotad upierala sie ona przy tzw. europejskich rozwiazaniach ,polegajacym na niekontrolowanym naplywie do Europy islamskiej dziczy a nastepnie juz kontrolowanym rozdziale tej puli pomiedzy poszczegolnych czlonkow Eurokolchozu.Niestey ,nie wszyscy palili sie do tego rozwiazania,bo ostateczne decyzje pozostawaly w gestii narodowych rzadow zatem Makrela wymyslila,ze przywilej ten nalezy Eurokolchoznikom odebrac ,a wszystkie decyzje w sprawiach nachodzcow scedowac na jakas nowa instancje ,ktora centarlnie z Brukseli bedzie sprawami azylantw zawiadywac!Uczenie nazwano to zmiana Euopejskiego Prawa Azylowego a szczegoly tego planu opublikowano na razie na teletekscie niem .TV ARD!Tak wiec zarty sie skonczyly ,zaczely sie schody ,bo teraz rzady krajow Wyszehradu musza z calych sil przeciwstawic sie tym zamiarom , jakoze po wejsciu w zycie nowego prawa, ,nie mialyby one nic do powiedzenia w sprawach przyjmowania nachodzcow!
  Tymczasem trwaja przepychanki w Grecji ,bo jak dotad wywiezionw do Turcji w ciagu 2 dni zaledwie 131 nielegalnych nachodzcow ,przyjmujac w zamian za to taka sam ilosc syryjskich imigrantow z tureckich obozow ,ktorych przyjely na razie tylko Niemcy ,Holandia i Finlandia.W hol. TV kwasno dodano ,ze nie wymienione z nazwy kraje tzw. wschodniej Europy (czytaj :Wyszehradu) odmawiaja wziecia udzialu w tej szopce.Mamy nadzieje ,ze Polska sie do nich zalicza!
  Jako sie rzeklo ,w obozach greckich tezeje opor przeciwko deportacjom do Turcji i jakas muzulmanka z zakutana glowa ,mocno gestykulujac w lamanym angielskim wyjasniala do kamery hol.TV ,ze ..”Turkey no good” i „Turkey no money”.Z dalszego przekazu wynikalo ze islamistak skarzyla sie ,ze Turcy nie tylko ,ze nie daja „money” ,ale jeszcze kaza sobie placic!
  Jej jedynym marzeniem jest tylko Europa ,bo tam naturalnie (co przemilczala) frajerzy za darmo daja „money”!
  Inny dzikus z ktorego oczu zionela nienawisc obiecywal ,ze jak go wyrzuca do Turcji to wroci do Europy droga morska z Libii!Tak wiec Makrela ubila targ z sultanem, a co bedzie ze szlakiem libijskim ,bo juz tam pojawily sie pierwsze pontony ,ktore statki Frontexu gorliwie „ratuja” odwozac ich pasazerow do …Wloch!

 4. Dziadek Orzechowy said

  Znam kołchozy z komuny, i powiem tak, nie zaakceptuję już żadnej innej formy kołchoźnictwa, w szczególności tego lewackiego eurokołchoźnictwa.
  To „coś” gnije, to „coś” czuć, stąd trzeba spieprzać, póki czas.

 5. gość said

  Raperzy aresztowani za antyimigrancką piosenkę

  Grupa raperów została zatrzymana przez policję za nagranie klipu, w którym głoszą swój sprzeciw dla imigrantów, którzy masową przybywają do Europy.

  Jak podaje przedstawiciel łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania: „działania prokuratury i policji doprowadziły do wytypowania osób, które mają związek z nagraniem, skutkowały one zatrzymaniem pięciu mężczyzn”. Sprawa dotyczy piosenki „Polski Dżihad” autorstwa B.A.D & BT. W refrenie utworu słyszymy:

  „To jest polski dżihad, zakładajcie bracia zbroje, wyjdźmy wszyscy na ulice, bronić to co swoje. To jest Polska, Polska, nasza Polska i tak już pozostanie”.

  Mężczyznom zarzuca się nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych i etnicznych.

  za:kresy.pl
  http://prostozmostu.net/kraj/raperzy-aresztowani-za-antyimigrancka-piosenke

 6. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Proponuje wysluchac przemowienia Orbana.
  Jedynego przywodcy europejskiego, ktory otwartym tekstem,
  bez sciemy „nowomowy” mowi jak jest.
  Trzeba to promowac gdzie sie da, zeby wyborcy zrozumieli, jak nas
  „nowy” rzad oszukuje.
  Lenistwo, strach, czy cyniczna gra?
  Swoja droga ciekawy jestem czy to puscili w „odnowionej” tvp
  Wybor miedzy dzuma a syfilisem.

 7. Analityk said

  Ten Krzysztof Kopania i łódzka prokuratura to są Wrogowie Narodu Polskiego – zwykli przestępcy do likwidacji.
  Potrzebne są zdjęcia i nazwiska tych ludzi którzy prowadzą działania operacyjne przeciw bezpieczeństwu Polaków w Polsce.

 8. Kapsel said

  Niemcy są cywilizacyjnie obcym ciałem w Europie, pozostającym w konflikcie z cywilizacją łacińską. Ich germańska cywilizacja odrodzona w XVI wieku poprzez zerwanie z Kościołem i zaprowadzenie fałszywego chrześcijaństwa – protestantyzmu, cywilizacja pełna nieuzasadnionej żadnymi wartościowymi względami pychy i arogancji, o mocnych pokładach pogańskich, doprowadziła ich do hitlerowskiej aberracji. Hitleryzm nie był więc „niemieckim wypadkiem przy pracy”. Był konsekwencją kilkusetletniej, świadomej akcji przeciwstawiania się chrześcijańskiej cywilizacji łacińskiej.

  Dariusz Ratajczak (1962–2010)

 9. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Pomyslec tylko, ze zaraz po II W. Sw. byla powaznie rozpatrywana propozycja amerykanska,
  o przymusowej sterylizacji Niemcow, zeby raz na zawsze zrobic porzadek z tym popapranym
  krajem o przerosnietych ambicjach.
  Hitler (przyslowiowy) przewraca sie w grobie, wiekszosc tych szulcow i innych maja byc moze matke
  Niemke, ale ojcami sa rozne kalmuki i inne bojce czerwonej armii.
  Oni szli i gwalcili, co popadnie.
  Potomstwo tych czasow wlasnie, najbardziej sie wtraca w wewnetrzne sprawy Polski,
  Wegier i innych krajow, ktore zachowaly resztki zdrowego rozsadku w sprawch chocby „nachodzcow”.
  Z drugiej zas strony, jesli sie zastanowic, nad przyczynami tego duractwa,
  powinnismy im tylko wspolczuc, ale na pewno nie sluchac.

 10. Lubomir said

  Do niedawna mówiono o niezrównoważeniu psychicznym Merkel, teraz coraz częściej mówi się o 33-cim stopniu wtajemniczenia masońskiego Merkel, o stawaniu się islamistą. To islamska neofitka!. Grożna dla Europy i Ameryki.

 11. Uważny Obserwator said

  Angela Merkel jest bękartem spłodzonym przez Lucyfera, który służy jego prawowitym dzieciom, czyli Rotschyldom et consortes.

 12. DuchNSZ said

  Tak – dajcie sprowadzać sobie na głowę tych islamskich dzikusów to tak będą traktować nauczycieli w szkołach.
  Tych dzikusów nalezy tłuc na każdym kroku aby bali sie przekroczyć granice Polski i robili w gacie ze strachu na dźwiek slowa Polak.

 13. pugnus said

  ad7#Analityk

  Mowa nienawisci to termin nieistniejacy w realnym swiecie! Na terenie Polski wprowadzony przez Sorosa za posrednictwem fundacji Batorego , przeznaczony do walki z ludzmi, ktorzy nie popieraja talmudycznej filozofii zarowno w sferze politycznej jak i ekonomicznej..Stanowi ona swojego rodzaju bicz na kazdego, kto mysli inaczej, niz glosi to m.i. rasistowska filozofia multi-kulti. Jest kalka „klamstwa oswiecimskiego ” i „grzechu” antysemityzmu.Mowa nienawisci to talmudyczna nowomowa , zmieniajaca sens i znaczenie slow, wspierana poprzez przejety przez „unych” system prawny, media i kluczowe urzedy.
  W Polsce lawinowy wprost wzrost procesow sadowych opartych na oskarzeniu o „mowe nienawisci” nalezy przypisac „szkoleniu” ,ktoremu w czasach Seremeta poddane zostaly policja ,prokuratura i sady przez Zydowski Inst.Historyczny,co jest swojego rodzaju precedensem na skale swiatowa!Efekt jest taki ,ze kiedys za nazwanie zboczenca „pedalem” nie pociagalo za soba zadnych konsekwencji , a dzisiaj dostaje sie z punktu grzywne w wys. 15 tys.zl!”Mowa nienawisci”, to kolejny zakalec prawny,ktory czeka na usuniecie z KK!

 14. Analityk said

  Cytat
  (…)
  Oto bowiem dwóch muzułmańskich uczniów ze szkoły ponadpodstawowej w Therwil w pobliżu Bazylei powołując się na zakaz religijny sprzeciwia się szwajcarskiej tradycji i kulturze.
  (…)
  http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/4352-szwajcaria-otwiera-sie-na-islam

  Natomiast panu Pospieszalskiemu muzułmanka nie podała ręki twierdząc, że to nie jest sprawa religii ale jej komfortu. Ona sie po prostu brzydziła niewiernym i dlatego nie podała ręki – o tutaj od 31:00

  Miriam Shaded (KORWiN) MASAKRUJE u Pośpieszalskiego w programie ,,Warto rozmawiać ”

  Islamisci łżą na każdym kroku i robią to co jest im wygodne gardząc wszystkim co nie jest z ich kręgu kulturowego.

 15. Analityk said

  Warto posłuchać tez Maxa Kolonko nt. Syryjczyków w Polsce.
  Żydowska mniejszość atakuje Polaków żeby osiągnąć swoje korzyści, to samo będą robić uchodźcy (Syryjczycy)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: