Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Sąd do Marcinkiewicza: Stać cię na alimenty, zarabiasz 40 tysięcy

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-06

Dotarliśmy do uzasadnienia wyroku rozwodowego Kazimierza (57 l.) i Izabeli (35 l.) Marcinkiewiczów. Sąd, określając wysokość alimentów na 5 tys. zł miesięcznie, jednoznacznie stwierdził, że były premier zarabia obecnie fortunę! Tymczasem Kazimierz Marcinkiewicz odwołał się już od tego orzeczenia i zamierza dalej walczyć z byłą żoną w sądzie.

Rozwód Marcinkiewiczów

foto:

Wydawało się, że to miłość jak z bajki! Jednak ta małżeńska sielanka szybko zmieniła się w koszmar. W styczniu sąd ogłosił rozwód i zasądził od Kazimierza Marcinkiewicza alimenty w wysokości 5 tys. zł miesięcznie. „W ocenie sądu zasądzone alimenty są adekwatne do możliwości zarobkowych powoda. Ma on wprawdzie liczne obciążenia finansowe (raty kredytu, alimenty na syna z poprzedniego związku i alimenty na byłą żonę), niemniej osiąga bardzo wysokie dochody, jak na realia polskiej rzeczywistości. Sam przyznał, że jest to obecnie kwota 40 tys. zł” – czytamy w uzasadnieniu. „W związku z tym może bez uszczerbku na własnym utrzymaniu płacić alimenty w zasądzonej przez sąd kwocie” – dodano.

Jak uzasadniał sąd, te 5 tys. zł była żona może wydać m.in. na wynagrodzenie osoby, która opiekuje się częściowo sparaliżowaną po wypadku samochodowym Isabel, psychoterapeutę, pieniądze na jedzenie, leki. Obecnie utrzymuje się ze świadczenia rehabilitacyjnego w wysokości 270 zł.

Jej problemy finansowe zaczęły się rok temu, kiedy wróciła do domu ze szpitala po wypadku samochodowym. Isabel chodzi w specjalnym stabilizatorze. Bo nawet najdelikatniejsze dotknięcie sparaliżowanego miejsca sprawia jej straszny ból. – Mam mieć operację za granicą. Jednak obecnie nie mam pieniędzy na przejazd i pobyt w szpitalu – mówiła nam niedawno Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz. A do tego doszło załamanie nerwowe. – Odczuwam emocjonalne skutki rozwodu i wcześniejszego traktowania mnie przez męża. Od dłuższego czasu leczę się na depresję wywołaną długotrwałym stresem – opowiadała była żona Marcinkiewicza. A ten koszmar będzie trwał, bo były premier odwołał się od wyroku. Kazimierz Marcinkiewicz nie chciał wczoraj z nami rozmawiać. Rzucił słuchawką.

Komentarzy 17 do “Sąd do Marcinkiewicza: Stać cię na alimenty, zarabiasz 40 tysięcy”

 1. Analityk said

  Widać z tego że Kazimierz Marcinkiewicza jest kawał byd.aka i to zarówno w zyciu prywatnym jak i publicznym.
  On będąc premieram rządu PiS od 31.09.2005 przez 8 i pół miesiąca sprzedał 271 strategicznych zakładów tj. średnio około 34 zakłady w ciągu 1 miesiąca. Zwykły niszczyciel dobra Polaków.
  Kto takiego śmiecia nagradza pensją 40 tys. złotych miesięcznie?! On powinien gnić w lochu do końca swoich dni.

 2. NC said

  Głupi, prowincjonalny, zakompleksiony buc.
  Ale, uwaga, to Jarosław Kaczyński wynalazł go na zadupiu zrobił z niego premiera.
  Nigdy się z tego nie wytłumaczył.

 3. solkraken said

  jaro-chała-herojam tłumaczy się tylko… Sorosowi 😛

 4. Guła said

  Nie to cobym za kimkolwiek optował, ale z autopsji wiem, że sądom zdarza się słyszeć różne głosy z którymi (no głosami) nie sposób dywagować.
  Szczególnie z głosami sadów rodzinnych, rozwiedzionych.

 5. Moher49 said

  Durny baran, miał żonę, dzieci, zachciało się Izabel. Kto takiego yes, yes, yes idiotę premierem zrobił ?.

 6. Marek said

  Wielu ludziom przewraca się w głowie, gdy nagle wpada im duża kasa.
  Czują się wtedy panami świata, konsumentami luksusowych towarów
  i zaczynają gardzić innymi, którzy w ich mniemaniu nie są im równi.
  Najlepiej to widać i u banksterów-globalistów, którym marzy się władza
  nad całym światem.

 7. Miś said

  Ale go (starego capa) to ciupcianie kosztowało

 8. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Ad.2 NC
  Powracam do tego co Pan/Pani napisal/a.
  Zdolnosci „Jarka” do wyciaganie kroliczkow z kapelusza sa zdumiewajace.
  Marcinkiewicz nie jest jedynym jego „odkryciem”.
  Wszyscy ci „geniusze” krotko po stworzeniu, zaczynaja nienawidziec swego „stworce”.
  Czy ktos moze mnie oswiecic, o co tu chodzi?
  Pan S. Michalkiewicz nazywa to zakiwaniem sie na smierc, czy cos w tym rodzaju.
  Mnie to smierdzi asekuranctwem, na rozne „wszelkie wypadki”.
  Nie smiem po prostu podejrzewac „prezesa”o inne zakusy.

 9. zydozerca said

  Jakim cudem ten kompletny idiota skończył podstawówkę i upozorował znajomość podstaw bankowości lobbując dla Goldman Sachs czy innego Morgana- przez kilka lat tkwił w żydowskim banku prywatyzując =oddając żydom za grosze polskie firmy ?
  Na co poleciała ta biedna małolata?- sepleniący wór gnoju yes,yes,yes to przecież chodząca karykatura pis-dzielca,impotent umysłowy,wzorcowa ciota zeszmacona przez żydów.Puścić pawiana w skarpetkach-pozew o odszkodowanie za zrujnowanie zdrowia i życia.

 10. taktojest said

  Iza raczej dobrze wiedziała, co robi. O tym, żeby bogato wyjść za mąż, rozwieść się i żyć z alimentów marzy część dziewczyn z Piastowa, Legionowa, Falenicy i Pcimia Dolnego.

 11. Stary Warszawiak said

  AD 10
  Całkowicie się zgadzam z Pani/Pana wpisem.

 12. Izaurus said

  A no, szkoła o jednolitym programie, nazywanym programem państwowym, a w rzeczywistości samej będącym programem lóż masońskich i talmudu, pozbawił Polskę kandydatek na Matki Polki. To już lepszy dla rodziny szariat , niż wyzwolone Środy

 13. kominiarz said

  Kto takiego śmiecia nagradza pensją 40 tys. złotych miesięcznie?! On powinien gnić w lochu do końca swoich dni.

  Jak to kto? Jego mocodawcy, oczywiście.

  Tak samo dotyczy większości tych artystów ze spalonego cyrku dla ubogich na Wiejskiej.

  Ale jeśli Pan dożyje, panie Analityk, zaobserwuje Pan ekscytujące zjawisko pod tytułem murzyn zrobił swoje……..

  P.S. Kominiarz wyjechał z Ojczyzny gdy murzyn nie było jeszcze zaliczane do epitetów.

 14. Alina said

  Owe króliczki z kapelusza są wyciągane dziwnym trafem wg jakiegoś tajnego talmudycznego klucza czy to przez Tuska, czy to przez Jaro, albo TW Bolka. Nawet przez premiera Olszewskiego. Takim wyciągniętym z kapelusza i odpowiednio „zalegendowanym” był Radek Sikorski, powołany na wiceministra obrony. Ja do tej pory nie wyszłam z ówczesnego szoku. Szok pogłębiał się z każdą nową posadą tego człowieka bez honoru. Podobnym przypadkiem był Vincent Rostowski i jest Richard Czarnecki. Łączy ich wcześniejszy lub późniejszy (H. Gronkiewicz-Waltz, Marcinkiewicz i im podobni) kontakt z londyńskim City, czyli żydowskim nadrządem europejskim.
  Ci ludzie są delegowani do pełnienia jakiś funkcji w rządzie koloni polskiej, a faktycznie do nadzorowania, jakiś zakulisowych antypolskich interesów. Pilnują, żeby NIC się nie zmieniło.
  Przecież żaden Polak nie wprowadziłby takiego systemu podatkowego, w którym kwota wolna od podatku dochodowego jest mniejsza niż minimum biologicznej egzystencji!!!! Przecież żaden myślący Polak nie wymyśliłby przepisów dla bezrobotnych, w których państwo nie przyznaje zasiłku i jednocześnie wbrew konstytucji ZAKAZUJE OSIĄGANIA JAKIEGOKOLWIEK DOCHODU. Daje zasiłek 500 zł opiekunom niepełnosprawnych, pod warunkiem, że podpiszą oświadczenie, że nie zarobią ani złotówki w czasie pobierania zasiłku. To, że za 500 zł nikt w Polsce nie jest w stanie się utrzymać urzędnik pomocy społecznej wie, ale TAKI MAJĄ PRZEPIS!!!! Tego nie wie żaden przeciętny człowiek, nawet dziennikarz, dopóki nie spadnie w hierarchii społecznej do roli bezrobotnego, albo opiekuna starego rodzica, czy kalekiego dziecka.
  Pozostają w końcu pytania: Kim byli i są wobec tego kolejni premierzy polskich rządów? Kim byli i są kolejni „polscy” prezydenci?

 15. Bronisław said

  Swój bardzo cenny i trafny komentarz kończy Pani, Pani Alino zdaniem: „Pozostają w końcu pytania: Kim byli i są wobec tego kolejni premierzy polskich rządów? Kim byli i są kolejni „polscy” prezydenci?”!!!
  A, czy wiele nie wskazuje na to, iż oni są wraz ze swoimi „wybranymi współpracownikami” oraz mocodawcami, „nadzorcami” budowy Judeorzeczypospolitej, w której klasie panów, służyć będzie wyzuta z własności czeladź?!!!
  Panie Boże, Bądź Łaskaw i wspomagaj Nas w walce z Naszymi zdeklarowanymi nieprzyjaciółmi!!!
  Serdecznie Panią pozdrawiam, Pani Alino i życzę dobrego zdrowia! Króluj Nam Chryste!!!

 16. NC said

  Re 14: Tak dokładnie jest, a cała ta zgraja aktorów na scenie politycznej jest wynagradzana za ukrywanie tego podstawowego faktu przed głosującą gawiedzią.

 17. kominiarz said

  Nie, panie NC, nie za ukrywanie. Tego sie nie da ukryć. Wynagradzana raz za robienie kreciej roboty, a dwa, żeby pokazać polskim masom, iż są kimś, a polskie masy nie.

  Skutecznie zresztą przebiega to pokazywanie. Widział Pan twarze Polaków na filmie z kościoła świętej Anny? To sa maski ludzi, którzy nie mają żadnej nadziei.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: