Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Antoni Macierewicz w Izraelu. Rozmowy szefów resortów obrony

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-07

Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz rozpoczyna wizytę w Izraelu.

Jak informuje rzecznik ministerstwa Obrony Narodowej minister Antoni Macierewicz przyleciał 6 kwietnia 2016 r. do Tel Awiwu. Po oficjalnym rozpoczęciu wizyty udał się na spotkanie z izraelskim szefem resortu obrony Mosze Ja’alonem.

Antoni Macierewicz w Izraelu

Po zakończeniu spotkania ministrów obrony obu państw, szef polskiego MON odwiedzi bazy lotnicze Palmachim oraz Sde Dov.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że tematem rozmów jest między innymi potencjalny zakup bezzałogowych środków latających przez Siły Zbrojne, w związku z trwającymi postępowaniami w ramach planu modernizacji technicznej i ofertami składanymi przez Izrael.

Planowana jest również wizyta polskiej delegacji w Instytucie Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu, Jad wa-Szem, gdzie minister Macierewicz złoży kwiaty w Sali Pamięci Ofiar Holokaustu.

http://www.defence24.pl/341660,antoni-macierewicz-w-izraelu-rozmowy-szefow-resortow-obrony

Komentarzy 12 do “Antoni Macierewicz w Izraelu. Rozmowy szefów resortów obrony”

 1. Dalej Polskie „koszerne” okraglostolowe rzady na krotkiej smyczy Izraela. Nic sie nie zmienilo od 1989. Kierunek Judeopolonia.

 2. Kwal said

  Sprzyjałem temu rządowi ale osobiście jestem zawiedziony. W miarę upływu czasu widać wyraźnie w jakim kierunku idą zmiany. Nie ma wcale dobrych zmian jakie zapowiadano. A już ostatnia ustawa o wykupie ziemi przez tzw. „Związki Wyznaniowe ” jest skandalem uwłaczającym Polakom i polskiej godności…W następnych wyborach głosuję na Pana Grzegorz Brauna…

 3. Ziutek said

  To jak to, mielismy wspierac polski przemysl a teraz bedziemy kupowac w usraelu, przeciez Polaka wyrasta na POtege w tej dziedzinie?! http://www.bankier.pl/wiadomosc/Moda-na-drony-Polska-wyrasta-na-potege-7218683.html

 4. narodowiec said

  Ktoś, kto uwolni Polskę i świat od Żydostwa, będzie czczony na całej ziemi i ma zapewnione królestwo niebieskie na wieki !!!!!!!!!!!!

  mesjasz

 5. j said

  Ad.5 – Narodowiec

  Niestety wszyscy wiemy az za dobrze, ze uwolnienia od smiertelnej petli, ktora bez litosci zaciskaja na szyi Polski i innych nieszczesliwych krajow nasi umilowani w wierze starsi bracia, moze dokonac tylko i wylacznie Duch Swiety a nie kto inny.
  / On Krolestwo Niebieskie ma zapewnione od dawna 🙂 /
  Przeto modlmy sie by Duch Swiety nie ociagal sie z pomoca zbyt dlugo, bo ledwo juz dychamy pod ta petla….

 6. edgier25 said

  Następny typ poleciał strzelić pokłon bestii ???????? Zaraz widać kto , komu służy choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. W takim wypadku daje pisowi 4 lata .

 7. zydozerca said

  Macior,nie kwicz podcza rżnięcia,bo pozbawią cię zajęcia!
  nie rób też jaj z holokitu,bo pozbawisz parchy mitu !
  koniecznie zajrzyj do Instytutu Pamięci Męczenników Żydowskiego Ludobójstwa Palestyńczyków w Gazie !

 8. pugnus said

  Byc moze jest to optyczne zludzenie ,ale wyglada na to ,ze maszt z polska flaga jest ….najnizszy!Czyzby swojego rodzaju …nomen omen?

 9. Lelkumpolelkum said

  Przestancie milowac waszych starszych ;rzekomo braci w wierze.A odzyskacie swoja wlasna tozsamosc.Prawdziwego Slowianinia

 10. gość said

  Lobby żydowskie w Polsce.

  Opublikowany 06.04.2016

  O politycznym lobby żydowskim w Polsce rozmawiał Rafał Mossakowski z Marianem Miszalskim – Autorem książki na ten temat.

 11. Po integracji służb specjalnych na tle ekspotrtu WOJEN SPRAWIEDLIWYCH rośnie znaczenie STRONNICTWA AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIEGO.

 12. Tiro said

  Jedyne wyjście to Intronizacja Chrystusa na KRÓLA Polski, ale z tego co widać to będzie tylko na króla, ale nie wiadomo czyjego:

  „Ks. Stanisław Małkowski, który przedstawił całą historię działań związanych z procedowaniem inicjatywy Intronizacji Chrystusa na Króla Polski. Ksiądz Małkowski zwrócił uwagę, że niektórzy biskupi nie są zbyt chętni tej intronizacji oraz że mówi się o intronizacji Chrustusa na Króla, ale nie dodaje się na Króla „Polski”. W tej sprawie mają się odbyć już niedługo kolejne rozmowy”
  https://szczescboze.wordpress.com/2016/02/05/i-zlot-pobudki-30-31-stycznia-2016-roku-relacja/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: