Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Mirosław Kokoszkiewicz: Zanurzeni w komunistycznym gównie,

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-07

Oprócz teczki osobowej i teczki pracy agenta „Bolka” najbardziej w tak zwany salon III RP uderzyły ujawnione wiernopoddańcze liściki pisane do zbrodniarza i zdrajcy, gen. Kiszczaka przez przedstawicieli dzisiejszej „elyty” i medialnych celebrytów. Wśród ich autorów znaleźli się cmokierzy władzy: Beata Tyszkiewicz (kontakt poufny SB, ps „Ewa”), Agnieszka Osiecka, Daniel Passent (TW „John”), Andrzej Seweryn, no i najbardziej oburzony ujawnieniem jego korespondencji z komunistycznym bandytą, Andrzej Celiński. 

Będąc gościem stacji TVN24 Celiński oskarżał jak zwykle PiS o wprowadzanie dyktatury, a jako jedno z jej narzędzi wymienił IPN. Jednak najbardziej ciekawa była ta wypowiedź: „Jestem obiektem nieprawdopodobnego hejtu. To się stało 24 lutego tego roku. 25 lutego z samego rana po telefonach nieodebranych od mojej 97-letniej mamy, pojechałem do jej domu i znalazłem ją nieprzytomną w kuchni. Telewizor był włączony na Jedynce… Wieczorem w „Wiadomościach” szła wiadomość o tym, że ja mam lewe konszachty z gen. Kiszczakiem. Otóż dzisiaj matkę przywiozłem ze szpitala – już nie będzie normalnie funkcjonować. Wylew, udar mózgu zawsze może się w tym wieku zdarzyć, ale ja to IPN-owi będę pamiętał do końca życia! Dr Kamiński zanurzył mnie w komunistycznym g…nie!”

Do widza ma dotrzeć taki oto obraz. 97 letnia zajadła antykomunistka i jednocześnie mama Celińskiego ogląda 24 lutego wiadomości w TVP1 i kiedy dowiaduje się o tym, że jej synalek pisywał ugrzecznione liściki do generała-zbrodniarza – wstrząśnięta wybiega do kuchni gdzie traci przytomność i w takim stanie nazajutrz zastaje ją syn. Mamie pana Andrzeja Celińskiego, życzę zdrowia i jeszcze długich lat życia, ale szczerze mówiąc znając drogę politycznej kariery jej syna i impulsywne niezliczone głupie wypowiedzi z nieodłączną pianą na ustach – ja tej historyjki nie kupuję. Gdyby rzeczywiście pani Celińska kontakty jej syna z Kiszczakiem uważała za tak bardzo kompromitujące to Andrzejka wyklęłaby już w 1989 roku, kiedy z tym samym Kiszczakiem zasiadał do okrągłego stołu. W słuszności tej swojej decyzji utwierdziłaby się 10 lat później, kiedy jej syneczek przystąpił do postkomunistycznego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a przecież po raz pierwszy do sejmu trafił w charakterze opozycjonisty z list Komitetu Obywatelskiego fotografując się z „Bolkiem” Wałęsą.

Jednym słowem panie Celiński to nie szef IPN, dr Kamiński zanurzył pana w komunistycznym gównie, ale pan sam czyniłeś to z zapałem przez lata zaś ten sympatyczny liścik do Kiszczaka to tylko mały epizod w tym obwąchiwaniu i brataniu się z komuną. Nie sądzę, żeby pańska biedna chora mama poczuła się źle oglądając Jedynkę. Należałoby się raczej zastanowić, dlaczego jej telewizor nie był ustawiony na kanał TVN24 gdzie tak często produkuje się jej syneczek. Dlaczego wolała czerpać informacje z „pisowskich” Wiadomości w TVP1?

Pamiętajmy, że to ludzie pokroju Celińskiego, Passenta, Seweryna i Tyszkiewicz mają czelność wybuczeć w Filharmonii Narodowej przedstawiciela legalnego polskiego rządu i owacyjnie oklaskami witać ambasadora Niemiec. To jest ten typ ludzi, którzy w poważnym państwie stanowiliby zupełny i obrzydliwy margines. To jest mierzwa o lokajskich duszach, która zawsze wypływa na powierzchnię w krajach okupowanych lub skolonizowanych. Z każdym dniem odzyskiwania przez Polskę wolności i suwerenności szczury będą stopniowo znikać nam z oczu szukając sobie bezpiecznych kryjówek. Pewnym jest też to, że ze strachu część z nich będzie udawała sympatyczne i oswojone gryzonie. Gdzie wiarygodność ludzi, którzy starszą dzisiaj Polaków dyktaturą Jarosława Kaczyńskiego, którego partia wygrała demokratyczne wybory, a sami pisywali miłosne liściki do komunistycznego zbrodniarza i sługusa Kremla?

Jedno, co mnie martwi to ciągłe puste cele, które mieli zapełnić złodzieje i zdrajcy rządzący przez ostatnie lata. Z każdym upływającym dniem powraca do mnie ta uporczywa myśl przypominająca o teorii spiskowej mówiącej o cichej umowie zawartej w Magdalence i polegającej na tym, że my nie ruszamy „waszych”, a wy „naszych”. Choć nie ma na to jakiegoś pisanego dowodu to jednak już wkrótce sami się przekonamy czy oszołomy mówiące od lat o tym „pakcie o nieagresji” mieli rację. Czy rząd PiS pociągnie winnych do odpowiedzialności czy obserwować będziemy grę pozorów?

Tekst opublikowany w „Warszawskiej Gazecie
Nowy numer tygodnika „Polska Niepodległa” już w kioskach

Mirosław Kokoszkiewicz

Komentarzy 6 do “Mirosław Kokoszkiewicz: Zanurzeni w komunistycznym gównie,”

 1. PNW said

  Szanowni Panstwo,

  wiem, ze komentarz bedzie nie na temat, ale sprawa jest wazna i aktualna:

  Intronizacja w Nowym Jorku – Zaproszenie

  Szanowni Państwo –
  Czcigodni Księża,
  Drodzy Rodacy,

  Mając na sercu wolę Pana naszego Jezusa Chrystusa, wyrażoną w misji i posłannictwie Sługi Bożej Rozalii Celakówny, jak również w ogólnym nauczaniu Kościoła (Encyklika „Quas primas”), w dniu 10 kwietnia 2016 roku, w Nowym Jorku zostanie przeprowadzona Intronizacja Chrystusa Króla, w Parafii pod wezwaniem św. Antoniego.

  Serdecznie zapraszamy do przeprowadzenia Intronizacji (osobistej lub rodzinnej) i uczestnictwa w Intronizacji parafialnej. Do Intronizacji przygotowujemy się Nowenną do Chrystusa Króla (Imprimatur: Kuria Diecezjalna Bielsko-Żywiecka, L. dz. 989/07, 18.IX.2007 r., + biskup Janusz Zimniak; Nowenna powszechnie dostępna na internecie), w dniach 2 – 9 kwietnia 2016 roku.

  10 kwietnia dokonujemy uroczystego aktu Intronizacji, zgodnie z instrukcją w Nowennie.

  Plan Intronizacji w Parafii pod wezwaniem św. Antoniego:
  (1) Program: poświęcenie obrazu Chrystusa Króla, akty Intronizacyjne osobiste i rodzinne, akt Intronizacji Parafii.
  (2) Czas: 10 kwietnia 2016 r., godzina 13:30 – 14:00.
  (3) Miejsce: Kościół p.w. św. Antoniego, 1496 Commonwealth Ave., Bronx, NY 10460.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodaków z okolic Nowego Jorku do uczestnictwa w Intronizacji, prosimy o przekazanie niniejszego Zaproszenia wszystkim zainteresowanym, i pozdrawiamy wezwaniem

  Króluj nam Chryste!

  dr. Paweł Nycz-Wasilec
  Rodzina Chrystusa Króla
  pnw74@yahoo.com

 2. Ostry artykuł,ktory polecam innym,ale nie grupie Heavy metal pseudo socjalistów w ex-PRL i w realnej okupowanej Polsce 2016.Oni się dobrze bawią gdyż wiedzą że rasizm to metoda tak jak czołgi w Polsce.Mają nawet poparcie CIA czy FBI w USA,które organizacje doskonale są poinformowane o tej grupie,która bez broni nigdy nie odda władzy.Przestańmy się czarować.Ilu polityków w Polsce,nie było w partii SD,PZPR i nie skończyło „marksizmu” dla zabawy i forsy?Iu?Dzieci z tej Heavy metal grupy w dalszym ciągu będą okupować Polskę a EU,Rosja,Niemcy nie będą przeszkadzać.Czy moje wnuki poznają wolną Polską,wyzwoloną z tej okupacji,która przez cały czas trwa?Heavy metal grupa gra z Rosją i USA.Nawet atakują systemy społeczno-gospodarcze oparte na prawie w Niemczech,w Szwecji,we Francji,które nie wprowadzą w Polsce.dlatego exodus uchodzców z Polski,będzie trwać tak jak inwazja samotnych muzułmańskich Panów szukających Panów w EU.Na moich projektach internetowych,pewna sympatyczna Pani z Izraela,z humorem ,nawet zaproponowała aby mieszkańcy Polski otrzymali automatycznie drugie obywatelstwo czyli izraelskie tak jak wszyscy hebrejczycy polskie obywatestwo a taksówki lotnicze,co piątek do niedzieli kursowały pomiędzy Jerusalem i Warszawą.Po przystępnych cenach. Potem po zmianach,ponieważ Izrael ma bomby atomowe,nastąpił by spokój w Polsce i w Izraelu.Pozdrawiam wirtualnapolonia.com

 3. NC said

  Celiński, bufon i pajac w czerwonych bucikach.
  U postkomuny robi za umysłowego.

 4. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Bardzo slusznie Pan przypomnial ten zwrot: „my nie ruszamy „waszych”, a wy „naszych”.

  On byl, jest i jeszcze (obawiam sie), dlugo bedzie aktualny, nawet gdy juz wymra
  wszyscy podpisujacy te umowy.
  Zostaja przeciez ich dzieci, spadkobiercy zarowno tej chorej ideologii,
  jak i a moze nawet przede wszystkim, ulatwionego poprzez te koneksje dostepu do koryta.
  Jako przyklad mozna podac np. rodzine aktorska szczurow.

  Tego jest zatrzesienie, toto oblazlo nasza Rzeczpopolita jak jakie
  mendewechy, czyli krzyzowka wszy i mendy.
  To powinno sie urzedowo tepic trutka na szkodniki, ale…..

  W obecnym „porzadku prawnym” nie ma na nich paragrafu.
  Sami go przeciez, przeciw sobie nie stworza?

  Nie znam nikogo, kto by dobrowolnie od korytka odszedl, a pcha sie wielu
  i parcie jest coraz wieksze, na zasadzie „tera k.rwa my”.
  Jak sie moze w tej sytuacji cokolwiek zmienic, gdy o to glownie
  w tej grze zwanej polityka, chodzi?
  Musialby zmienic mentalnosc caly narod.
  Za malo sprawiedliwych na tym swiecie.

  Bez ingerencji Boga, „marne szanse”.

 5. Analityk said

  Cytat
  (…)
  Jedno, co mnie martwi to ciągłe puste cele, które mieli zapełnić złodzieje i zdrajcy rządzący przez ostatnie lata.
  (…)
  Tak to rzeczywiście prawda i prawdziwe zmartwienie. Naprawy nie będzie jeśli te cele pozostana puste, a prawo nadal bedzie to samo i nie bedzie karać karą smierci ze zdradę, wzięcie korzyści materialnej przez urzędnika państwowego oraz wiezienie za celowe szkodliwe działania przeciw polskiej gospodarce np. brak kary za działanie przeciw interesom firmy. Tak, tak Sejm zniósł tą karę – pisał o tym parę lat temu p.St.Michalkiewicz.

 6. Psy szczekają a karawana ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ JEDZIE DALEJ.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: