Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Ogólnopolska Manifestacja POLACY PRZECIW IMIGRANTOM 10. 04. 2016r.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-07

10 kwietnia 2016 r. godz. 12:30 Plac Defilad, Warszawa. Zamachy w Brukseli, wskutek których zginęło ponad 30 osób, a ok 300 zostało rannych, kolejny raz potwierdzają nasze obawy o przyszłość Polski i Europy.

Komentarze 3 do “Ogólnopolska Manifestacja POLACY PRZECIW IMIGRANTOM 10. 04. 2016r.”

 1. pugnus said

  No,ja bym tam uwazal z demonstrowaniem po ostatnim aresztowaniu raperow ,ktorym takze nie podoba sie sprowadzanie islamskiej dziczy do Polski ! Moze sie zdarzyc ,ze policja podstawi z 50 bud i odwiezie zlapanych demonstrantow na odwach…
  Zwlaszca teraz, kiedy po przegranym referendum w Holandii Ukry sa wyjatkowo podqurwione….

 2. gość said

  Węgry budują kolejny mur, aby bronić się przed uchodźcami. Tym razem na granicy z Rumunią

  Po tym jak premier Viktor Orbán wydał odpowiednie rozporządzenia ministrowi spraw wewnętrznych i obrony narodowej, ruszyła budowa nowego mury, który ma chronić Węgry przed napływem na masową skalę imigrantów.Tym razem płot jest budowany na granicy z Rumunią.

  W zeszłym roku Węgrzy zbudowali słynne ogrodzenie na granicy z Serbią, a później Słowenią. Premier Orbán uznał to za konieczność wobec niekontrolowanego napływu uchodźców na Stary Kontynent. Pomysł wzbudził kontrowersje wśród politycznych elit Europy, ale bardzo się spodobał Madziarom i wszystkim tym, którzy wiedzą jak wielkim zagrożeniem są imigranci.

  Węgierskie władze uznały, że trasy dotarcia imigrantów do Europy zachodniej już w najbliższym czasie zmienią kierunek, a nowy szlak ma prowadzić właśnie przez Rumunię i Węgry. Dotychczas imigranci Rumunię omijali szerokim łukiem. Na razie nie ma oficjalnej reakcji Bukaresztu. Wiadomo jednak, że gdy jesienią ubiegłego roku pojawił się projekt budowy ogrodzenia na wschodniej granicy Węgier, ówczesny premier Rumunii Victor Ponta był bardzo niezadowolony z tego pomysłu.

  Granica węgiersko-rumuńska liczy 440 kilometrów i przechodzi głównie przez tereny nizinne, co znacznie ułatwi budowę. Jednak jest ona znacznie dłuższa od pozostałych granic Węgier, na których Budapeszt postawił już płoty.

  Źródło: balkaninsight.com
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6394-wegry-buduja-kolejny-mur-aby-bronic-sie-przed-uchodzcami-tym-razem-na-granicy-z-rumunia

 3. gość said

  Polska poprze skargę Węgier ws. relokacji uchodźców

  Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro na specjalnie zwołanej konferencji prasowej poinformował, że Polska poprze skargę Węgier do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej ws. relokacji uchodźców.

  Zbigniew Ziobro wystąpił na konferencji prasowej wspólnie z szefem resortu sprawiedliwości Węgier. Podczas trwania konferencji Prokurator Generalny zapowiedział poparcie dla skargi kierowanej przez Węgrów ws. relokacji imigrantów.

  Ważnym aspektem relacji polsko-węgierskich jest wsparcie wniesionej w grudniu 2015 r. przez Słowację i Węgry skargi do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej o stwierdzenie nieważności decyzji Rady (UE) 2015/1601 z dnia 22 września 2015 r. ustanawiającej środki tymczasowe w obszarze ochrony międzynarodowej na rzecz Włoch i Grecji. Decyzja ta określa sposób relokacji z Włoch i Grecji do innych państw członkowskich 120 000 wnioskodawców ubiegających się o ochronę międzynarodową – brzmi komunikat zamieszczony na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

  http://parezja.pl/polska-poprze-skarge-wegier-ws-relokacji-uchodzcow/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: