Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Włodek Kuliński: komentarz z aktualną „Rotą”.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-08

Włodek Kuliński komentarz niemiecki

Komentarzy 5 do “Włodek Kuliński: komentarz z aktualną „Rotą”.”

 1. Jan Saski said

  Norweski polityk został zgwałcony przez uchodźcę. Teraz czuje się „winny” z powodu jego deportacji.
  Karsten Nordal Hauken, norweski lewicowy polityk, w oświadczeniu publicznym poinformował, że kilka lat temu brutalnie zgwałcił go uchodźca z Somalii. Teraz jego oprawcy grozi deportacja.
  Jestem heteroseksualnym mężczyzną, który został zgwałcony przez somalijskiego uchodźcę. Moje życie się załamało, teraz czuję się winny, że zostanie on wydalony z kraju” – napisał Hauken w liście otwartym, który został zamieszczony na stronie internetowej telewizji NRK.

  Hauken pisze dalej: „poczułem ogromną winę i odpowiedzialność. To ja jestem przyczyną, więc dlaczego on nie mógłby zostać w Norwegii, a zamiast tego zostanie skazany na niepewną przyszłość w Somalii. Właśnie odbył swój wyrok w więzieniu. Czy powinien być ukarany ponownie? Ale tym razem znacznie ciężej?”

  „Dowiedziałem się, że kultura, w której wyrósł gwałciciel, jest zupełnie inna od naszej. W jego kulturze molestowanie seksualne jest kwestią władzy, a mniej popędu. I nie jest postrzegane jako akt homoseksualny”. „Widzę go głównie jako wytwór niesprawiedliwego świata” W dalszej części listu można wyczytać, że „nie czuje gniewu w stosunku do napastnika”. Hauken wyjaśnia, że „do pewnego stopnia zaakceptował, że jest on [gwałciciel – red.] odpowiedzialny za to działanie”. „Widzę go głównie jako wytwór niesprawiedliwego świata. Wytwór wychowania naznaczonego wojną i ubóstwem” – tłumaczy.

  Swój list Hauken kończy stwierdzeniem, że „twardo obstaję przy swojej opinii, że ci ludzie potrzebują naszej pomocy. Chcę, żebyśmy nadal kontynuowali pomoc uchodźcom z takim pochodzeniem”.

  Do gwałtu doszło około pięć lat temu. Somalijczyk odsiedział już 4,5 letnią karę więzienia Gwałciciel zostanie najprawdopodobniej deportowany do Somalii.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,141674,title,Norweski-polityk-zostal-zgwalcony-przez-uchodzce-Teraz-czuje-sie-winny-z-powodu-jego-deportacji,wid,18257734,wiadomosc.html

  (Polecam rowniez komentarze internautow pod tym tekstem)

 2. said

  Nie będzie!
  @1
  Takim politykom trzeba pomóc, to chorzy ludzie.

 3. wars said

  Widocznie bylo mu dobrze I zjada go tesknota

 4. Kłania się CYWILIZACYJNY podział jakiego dokonał polski badacz Feliks Koneczny.Jednocześnie przestrzegał przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ.
  Dziś to nawet nie problem ISLAMIZACJI,co bardziej SEMITYZACJI EUROPY z Sandrella Malazi w roli ESTERY.

 5. Ars Lupin said

  Nie bedzie Polak kradl nasze dobra i samochody uprowadzal!!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: