Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Arabska telewizja Al Jazeera atakuje Polskę

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-09

Arabska telewizja Al Jazeera wyemitowała 25-minutowy program poświęcony Polsce, w którym atakują Polaków demonstrujących przeciw imigrantom.

To był mrożący spektakl przypominający nazistowskie Niemcy, gdy duży tłum nacjonalistów krzyczał ‘Bóg, Honor, Ojczyzna’” – tak rozpoczyna się dokument arabskiej telewizji pokazujący zdjęcia z manifestacji ONR, jaka miała miejsce we Wrocławiu.

Dziennikarze przedstawiają Polskę jako kraj rasistów, antysemitów, którzy nie chcą przyjąć do siebie „uchodźców”. Al Jazeera, wydatnie wykorzystując do tego rozmowy z polskimi lewicowcami, przedstawia Polskę za rządów Prawa i Sprawiedliwości jako kraj, który można porównać wyłącznie z III Rzeszą. PiS uważają, za partię nacjonalistyczną, która podsyca nastroje antyimigranckie.

Takiego zakłamania dawno nie widzieliśmy. Z 25 minutowego dokumentu dowiadujemy się również, że w Polsce dochodzi do wielu ataków na muzułmanów, nawet dziesięciu dziennie. Ponadto według telewizji, Polacy chcą uruchomić Auschwitz, by gazować tam uchodźców…

ndie

 

 

http://ndie.pl/arabska-telewizja-al-jazeera-atakuje-polske/

Komentarze 43 do “Arabska telewizja Al Jazeera atakuje Polskę”

 1. ? said

  W sumie dobrze. Niech się boją 🙂

 2. Tamu said

  Gdy najdą nas milionami zastanawia mnie tylko jedno… gdzie my ich pochowamy…

 3. Salcie said

  Ujj! A kto tego filmu wykompinował tak mądrze ? Ujj! To nasie człowieki Glenn Ellis i Katerina Barushka z bardzo porządne rody prawniczych.

 4. anawa said

  Al Jazzera !!! Smiechu warte , niech sie zajma demokracja w swoich arabskich krajach a nie oceana (jednostronna) Polski I Polakow.
  Kobiety tam do tej pory nie moga prowadzic samochodu I pelnia role wycieraczki przed drzwiami, faceci starsi o dwie generacje zenia sie z dziecmi i innych chorych tradycji jak usuwanie lechtaczki
  Arabscy demokraci . HAHAHA !!!!

 5. Halina said

  To znaczy, że u nas wszystko w porządku.

 6. zustmiwyjąłeś said

  Polacy chcą uruchomić Auschwitz, by gazować tam uchodźców… W sumie dobry pomysł.

 7. deli said

  Dawać ich do auszwic tam juz on czeka arbeit mach frei myslą ze to jest eu a to polska i twarde zasady a nie zasiłki itp i nie alu alu agba tylko praca >:)

 8. j said

  Ad.4 – Anawa

  Zgadza sie, to rzeczywiscie Al Jazeera wystawila ten antypolski filmik w swojej telewizorni ale to nie Al Jazeera go wymyslila i wyprodukowala.
  Jak sadze wymyslili go i wyprodukowali nasi umilowani bracia w wierze ale podczas wizyty ministra Macierewicza w Izraelu nie wypadalo im go wyemitowac w swojej Tel Avizji 🙂
  Tym bardziej, ze polski minister nieustajaco bije tam przyjacielskie poklony 🙂
  Dlatego wlasnie poprosili przyjaciol z Al Jazeera o te przysluge. I przyjaciele z Al Jazeera nie zwiedli.

  A dlaczego nasi umilowani bracia w wierze wlasnie teraz zrobili ten oszczerczy filmik, napisze jutro, bo teraz musze juz isc spac.
  Dobranoc wszystkim 🙂

 9. Analityk said

  Ksiądz na kazaniu opowiada o swoich spostrzeżeniach po miesięcznym pobycie w niemieckim obozie dla uchodźców.

 10. Maciej said

  to jest bardzo grozne urzad ochrony panstwa powinien zajac sie idjotami odpowiedzialnymi za podsycanie antypolskich nastrojow wsrod potencjalnych terorystow, Jest wolnosc ale jest tez odpowiedzialnosc za czyny.

 11. Adolf said

  Wsumie dobry pomysł. Tylko żeby obozu przed uruchomieniem nam nie wysadzili.

 12. ja said

  Do Anawa – sprawdz madralo z jakiego kraju jest Al Jazeera i dopiero wtedy zabieraj glos… po twoim mądrym inaczej opisie domniemywam, że masz na myśli Arabie Saudyjską, różnica w kontekście wolności / normalności pomiędzy Katarem a Arabią jest mniej więcej taka jak pomiędzy Polską a Albanią. Polska i Albania są w końcu w Europie więc niech to będzie wspólnym mianownikiem tak jak Bliski Wschód jest w przypadku Kataru i Arabii…

 13. ja said

  Do J – większych bzdur nie słyszałem… Al Jazeera współpracująca z czym lub kim – kolwiek z Izraela, nie masz pojęcia człowieku o czym mówisz, to jest tak głupie, że aż szkoda mówić…

 14. sprawiedlywy said

  Szejków wziąć za mordę,niech wyzbędą pałaców,złotych bardach,wanien,żyrandoli,klamek,kilometrowych wieżowców,sztucznych wysp,mega-lotnisk,niech kupią:tony kondonów,namioty pasterskie i kozy i dać bezpłatnie swemu ludowi.Wypieprzyć wszystkich z Europy ja o to błagam.

 15. Olo said

  Do Ja- tobie chyba zamiast łechtaczki wycieli mózg.Pozdrawiam.

 16. ja said

  Do Olo – A to u ciebie ludziom łechtaczki wycinają? Bo u mnie tak się nie robi… powiedz proszę, mądry inaczej człekokształtny, co niemądrego powiedziałem? Mówienie o braku praw kobiet w Katarze (Al Jazeera jest z Kataru) podają przykład notabene sąsiedniej Arabii Saudyjskiej jest przykładem kompletnej ignorancji i braku wiedzy na temat tej części świata. Insynuowanie współpracy pomiędzy Żydami i Arabami, zwłaszcza znad zatoki Perskiej, jest ponownie przykładem nie rozumienia niczego z tej części świata… Dodatkowo, materiał mówi o rasizmie i braku tolerancji w Polsce, kłamie? Popatrz na komentarze i sam się przekonaj o naszej, przez nas wymyślonej i propagowanej, wielkiej tolerancji…

 17. ja said

  Do Sprawiedliwy – może jesteś sprawiedliwy, ale mądry to raczej nie… gdzie kolego Szejkowie a gdzie źródło uchodźców. Katar nie przyjmuje uchodźców bo patrzy na tą całą sprawę przez pryzmat pragmatyki i kasy, nie opłaca się to się nie robi. Problem w kontekście uchodźców w Polsce jest zupełnie inny, my mamy mechanizmy wpuszczania uchodźców, oni nie, jednakowoż nie chcemy stosować się do mechanizmów, które sami wypracowaliśmy… to hipokryzja.

 18. krywoj said

  Czytam wypowiedzi co niektórych odnośnie uruchomienia obozu w Oświęcimiu i martwię się ze tacy ludzie mogą się rozmnażać…

 19. Olo said

  Rytualne usuwanie łechtaczek metodą zabiegów chirurgicznych jest stosowane głównie w Afryce Środkowej oraz do niedawna praktykowane legalnie w Egipcie (co rzekomo wiąże się z tradycją faraońską). Obecnie wykonywanie takiego zabiegu jest w Egipcie prawnie zakazane. Do niedawna sądzono, że obrzezanie kobiet nie występuje poza kontynentem afrykańskim, jednak najnowsze badania wykazały, że praktyka ta jest rozpowszechniona również w Kurdystanie i wśród ludności kurdyjskiej w ogóle (Irak, Turcja, Syria, Iran), a także w Jordanii, Arabii Saudyjskiej, Jemenie, Omanie, Katarze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Bahrajnie oraz w Malezji, Pakistanie, Afganistanie, Brunei, na Malediwach, na Filipinach, w Indonezji i w muzułmańskich społecznościach w Indiach

  Występuje głównie w Etiopii (również praktykowane przez etiopskich wyznawców judaizmu, Felaszów), Kenii (gdzie dominującą religią jest chrześcijaństwo), Erytrei, Sierra Leone, Sudanie, Somalii, Gambii, Czadzie, Mali, Nigerii, Kamerunie, Indonezji itd. Obrzezanie kobiet praktykowali również egipscy chrześcijanie – Koptowie. Nie jest ono jednak związane z religią jako taką w odróżnieniu od obrzezania mężczyzn – jedynie z tradycją danego kraju lub regionu.

  W kulturach ludów mniej rozwiniętych obrzezanie kobiet jest znacznie bardziej okrutne. Może polegać nawet na stosowaniu wrzątku oraz wyskrobywaniu fragmentów ciała zamiast ich odcinania.
  Znaczenie i pochodzenie

  W niektórych społecznościach obrzezanie stanowi okrutny element ceremonii rytualnej i jest uważany za wskaźnik przejścia młodych dziewcząt w wiek dorosły. Ogólne wierzenie dostrzega w obrzezaniu sposób na kontrolowanie seksualności kobiet, gdyż głównie gwarantuje ono dochowanie dziewictwa do ślubu i utrzymywanie wierności małżeńskiej po nim.

  Wiek dziewcząt w momencie obrzezania różni się w zależności od regionu. Zabieg ten jest więc przeprowadzany na kilkudniowych niemowlętach, na dziewczynkach w wieku 7-10 lat lub na nastolatkach, jednak czasem dotyczy dopiero kobiet dorosłych, które są mu poddawane w czasie ślubu.

  Obrzezanie jest powszechnie praktykowane w Afryce. Na mniejszą skalę zabiegi są wykonywane również w Azji, Azji Mniejszej, na Półwyspie Arabskim, w Australii i w Ameryce Łacińskiej. Przypadki obrzezania coraz częściej można spotkać w krajach rozwiniętych, głównie u kobiet pochodzących ze społeczeństw, u których zwyczaj ten istnieje.
  Dane liczbowe

  Na świecie żyje 130 mln „obrzezanych” kobiet, dziennie obrzezanych zostaje 6 tysięcy, czyli 2 mln kobiet rocznie.

  98% okaleczonych kobiet w Somalii;
  96% okaleczonych kobiet w Gwinei;
  93% okaleczonych kobiet w Dżibuti;
  91% okaleczonych kobiet w Egipcie;
  89% okaleczonych kobiet w Erytrei i Mali;
  88% okaleczonych kobiet w Sierra Leone i Sudanie;
  76% okaleczonych kobiet w Gambii i Burkina Faso;
  74% okaleczonych kobiet w Etiopii;
  69% okaleczonych kobiet w Mauretanii;
  66% okaleczonych kobiet w Liberii;
  50% okaleczonych kobiet w Gwinei Bissau;
  44% okaleczonych kobiet w Czadzie;
  38% okaleczonych kobiet w Wybrzeżu Kości Słoniowej;
  27% okaleczonych kobiet w Kenii i Nigerii;
  26% okaleczonych kobiet w Senegalu;
  24% okaleczonych kobiet w Republice Środkowoafrykańskiej;
  23% okaleczonych kobiet w Jemenie;
  15% okaleczonych kobiet w Tanzanii;
  13% okaleczonych kobiet w Beninie;
  8% okaleczonych kobiet w Iraku;
  4% okaleczonych kobiet w Ghanie i Togo;
  2% okaleczonych kobiet w Nigrze;
  1% okaleczonych kobiet w Kamerunie i Ugandzie;

 20. z sieci said

  .http://www.psz.pl/124-polityka/przemyslaw-sierpien-arabski-punkt-widzenia-al-jazeera

 21. OSTOJA said

 22. jak nie kijem go to pałką said

  re/21: Panie Ostoja proszę uważać, bo podpadnie Pan wysłannikom Gazety Wyborczej

 23. j said

  Ad.4 – Anawa

  Wracajac do tematu panie Anawa i katarskiej Al Jazeera. Dziwny kraj ten Katar, nieprawdaz? Z jednej strony deklaruje pomoc dla Palestynczykow systematycznie holokaustowanych przez Izrael a z drugiej pozwolil „wrogim” Amerykanom rozbudowac u siebie bazy lotnicze, z ktorych amerykanskie samoloty startowaly by bombardowac muzulmanow w Iraku, Afganistanie i Libii. No i raczka w raczke z Izraelem i Turcja, Katar oraz finansowal Bractwo Muzulmanskie….
  Glowe daje, ze przecietny Katarczyk, nawet oswiecony dziennikarz ze stacji Al Jazeera niewiele wie o naszym kraju i Polska niewiele go tez obchodzi. Bo niby dlaczego mialaby go obchodzic?
  Trzeba bylo wielkiego kunsztu umilowanych starszych braci w wierze by Katarczykom pokazac w tle jak bardzo Polacy nienawidza Arabow, muzulmanow i Katarczykow oczywiscie przy okazji 🙂
  Jak ich brutalnie na naszym kraju atakuja kazdego dnia i jak przygotowuja dla dnich „polskie obozy zaglady”.
  Chapeau bas dla Glenn Ellis i Katerina Barushka! 🙂

  Moim skromnym zdaniem filmik ten ma kilka waznych przeslan:

  – jeszcze raz i tym razem bardzo dobitnie uswiadomic swiatu, ze Polacy to zazarci antysemici – temu sluzy nawiazanie do zydowskiego holokaustu w Polsce, pokazanie „polskich obozow zaglady, gwiazdy Dawida na szubienicy oraz palacej sie kukly Zyda we Wroclawiu (nawiasem mowiac symbolicznej kukly zydowskiego grandziarza Georga Sorosa)
  – porownanie Polski do III Rzeszy i pokazanie „dowodow” na rodzacy sie u nas faszyzm, nazizm, szowinizm i ksenofobie- swastyki na murach, rozgoraczkowane tlumy protestujace przeciwko zalewowi Islamem i gloszace przywiazanie do katolicyzmu i patriotyzmu
  – podparcie powyzszych tez wypowiedziami lewackich targowiczan z kraju bedacych na uslugach organu Michnika (heheheh- doslownie i w przenosni 🙂 )
  – uwypuklenie nienawisci Polakow do Arabow i muzulmanow insynuacja, ze codziennie sa oni w Polsce atakowani a obozy zaglady czekaja na nich z utesknieniem
  – podprogowy zapis w naszych mozgach, ze w takiej sytuacji ataki terrorystyczne w Polsce w 100% znajduja swoje uzasadnienie (bo przeciez juz od jakiegos czasu uprzedzaja nas o tym zyczliwie wywiady CIA i Mossadu)

  Smialo mozna powiedziec, ze naszym umilowanym starszym braciom w wierze bardzo sprytnie i zgrabnie udalo sie skierowac nasz gniew na stacje Al Jazeera a nie na tworcow filmiku. Choc swieta ta stacja zapewne nie jest to tym razem zagrala role termometru. Czyz oskarzamy termometr, ze pokazuje zbyt wysoka temperature u chorego? 🙂

  Dobrego dnia wszystkim zycze 🙂

 24. j said

  pardon, errata:
  No i raczka w raczke z Izraelem i Turcja, Katar wspieral oraz finansowal Bractwo Muzulmanskie….

 25. ja said

  do Olo – istotnie takie rzeczy dzieją się na tym świecie w 21 wieku, wiem i wiele innych ludzi wie, dzieją się też znacznie gorsze rzeczy. Pytanie tylko: co z tego w kontekście Al Jazeery mówiącej to czy tamto o Polsce? Nawet jeżeli ma to miejsce w Katarze to nie ma miejsca legalnie więc nie sądzę aby to dyskredytowało Al Jazeere, nie mówiąc już o tym, że materiał był przygotowany przez AJE czyli Angielską Al Jazeere gdzie głównie pracują Anglicy i Amerykanie…

 26. ja said

  do J – nikt z Kataru nigdy i za żadną cenę nie współpracowałby z Izraelem. Izrael w Katarze jest widziany jako wróg nr. 1, znacznie bardziej niż np. Iran… wbrew temu co ci się wydaje, Katarczycy mają bardzo dobrą opinie o Polsce, dla nich domniemany Polski Antysemityzm jest albo ignorowany albo wręcz plusem. Zobacz sobie chopie jaka jest opinia Arabów znad Zatoki Perskiej na temat Adolfa Hitlera. Twoje durne domniemania, że to Żydzi nakłonili Al Jazeere aby taki materiał powstał jest w rzeczy samej Antysemickie, oderwane od rzeczywistości, i po prostu głupie…

 27. Miś said

  Czyżby w Al. Jazirra przeszli na Judaizm ? I to Rabiniczny ? Albo zawsze w jego oddziaływan iu byli?

 28. ja said

  Drogi Misiu, tylko ktoś z nickiem “Miś” może dostrzec propagowanie Judaizmu przez Al Jazeere. To jest niczym tak mądre jak Twoja pisownia poprawna 😉 Bardzo zastanawiające jest ile osób w tych komentarzach dopatruje się jakiejś, bliżej nieokreślonej ingerencji środowisk Żydowskich… a któryś z Was “prawdziwych Polaków” (cudzysłów dlatego, że sami się tak widzicie a rzeczywistości Wasze działanie jest anty Polskie bo podsyca stereotyp tępego Polaka – Antysemity, stereotyp jest błedny…) zastanawiał się może nad “po co?” albo “dlaczego?” takie coś miałoby mieć miejsce… tak tylko pytam, bo może za tą z duuupy teorią spiskową kryje się więcej Waszych urojeń, np. Żydo-Komuna, nie wiem co to, ale często słychać jak specjaliści od teorii spiskowych tej nazwy używają…

 29. Goj(awiczyński) said

  Panie „Ja”, nie ma teorii spiskowych. Jest tylko praktyka spiskowa. Historia świata jest taką jedną wielką praktyką spiskową.
  A poza tym podobnie jak wszyscy Żydzi spostrzegwczość nazywa Pan antysemityzmem. Oj nieładnie Panie „Ja”, bardzo nieładnie tak tu się nam wszystkim na dzień dobry zaprezentować.

 30. Salcie said

  Najuszanowańszy pan Ja we wszystkim ma najsłuszniejszną racje prócz błędnej pisowni przymiotnikow. Nawet prosta Salcie wie, że pisze się środowiska żydowskie a nie środowiska Żydowskie. Salcie wie także, że antysemita pisze sie również z małej litery a nie tak jak pisze pan Ja. Krytykując pisownię Misia pan Jan nieświadomie i ku wielkiemu żalowi Salcie wpisał się w głupie polskie porzekadło „uczył Marcin Marcina a sam głupi jak świnia (koszerna)”.
  Padam do nóżek najuszanowańszego pana Ja

 31. Ludzie ! Nadzieja to matka głupich! said

  „Nie będę popierał rządu Izraela”
  ZACHOWAJ ARTYKUŁ
  POLEĆ ZNAJOMYM

  Który z kandydatów na prezydenta Stanów Zjednoczonych wygłosił to obrazoburcze i praktycznie dyskwalifikujące w oczach medialno-polityczno-finansowo biznesowego establishmentu stwierdzenie?

  Nie, nie Donald Trump. Miliarder wciąż nie ustaje w zapewnieniach o swoim entuzjastycznym, biznesowo i rodzinnie motywowanym entuzjazmie dla polityki państwa żydowskiego, w czym nie odbiega ani o jotę od zgodnego tonu całej Partii Republikańskiej i wszystkich jej kandydatów. W prawyborczej pre-prezydenckiej kampanii jako jedyny konsekwentnie nieizraelocentrynczne w geopolityce i krytyczne wobec konkretnych działań Tel Awiwu na Bliskim Wschodzie stanowisko zajmuje Bernie Sanders. W końcu jako polskiemu Żydowi i socjaliście wolno mu więcej.

  40 lat izraelo-sceptycyzmu

  „Izrael zabił w Strefie Gazy 10.000 niewinnych ludzi” – za te słowa przeprosin od B. Sandersa żądają izraelskie media i politycy, jednak demokrata pozostaje niewzruszony. „Nie zamierzam popierać izraelskiego rządu. Jest dość problemów, które staram się rozwiązać jako senator Stanów Zjednoczonych, a być może w przyszłości także ich prezydent” – uderzył B. Sanders w wywiadzie dla „Daily News” krytykując plany rozbudowy osiedli żydowskich na Zachodnim Brzegu i wzywając do cofnięcia dotychczasowej kolonizacji. Zdaniem senatora z Vermont – jeśli Tel Awiw chce utrzymać swe, eufemistycznie mówiąc, przyjazne stosunki z USA – musi poprawić swoje relacje z Palestyńczykami.

  Berni Sanders jest jak na amerykańskie realia wyjątkowo konsekwentny w wyrażanych poglądach. Już przed blisko 30 laty wspierając pre-prezydencką kampanię Jesse Jacksona polityk atakował bowiem brutalność izraelskich akcji antypalestyńskich i wzywał władze w Waszyngtonie do wywarcia presji na Tel Awiw przy użyciu „miliardowego szantażu”, czyli groźby wstrzymania dotacji, faktycznie utrzymujących żydowską państwowość na Bliskim Wschodzie w przypadku nieodstąpienia od polityki represji, gett i apartheidu. Jeszcze w latach 70-tych, zaczynając swoją drogę polityczną w szeregach antywojennej i socjalistycznej Liberty Union Party B. Sanders popierał kampanię „no guns for Israel”. Z kolei jako kongresmen w latach 90-tych – polityk krytykował wielomiliardowe dotacje dla bliskowschodnich rządów, z izraelskim na czele, jako metodę uprawiania amerykańskiej polityki zagranicznej. – Mamy w pierwszej kolejności wewnętrzne problemy do rozwiązania – powtarzał B. Sanders. W 2001 r. izraelskie media wytknęły kongresmenowi, że „jako jedyny żydowski deputowany” skrytykował rezolucję jednostronnie krytykującą „palestyński terroryzm” za sytuację na Bliskim Wschodzie. Trzy lata później B. Sanders był wśród 45 kongresmenów głosujących przeciw rezolucji popierającą izraelską aneksję Zachodniego Brzegu. Kandydat na kandydata demonstracyjnie też wezwał do bojkotowania głośnego przemówienia Beniamina Netanyahu, który na zaproszenie Republikanów łajał na forum Kongresu administrację Baracka Obamy za nie dość pro-żydowską postawę.

  Wall Street i Tel Awiw

  Rzecz jasna, krytycyzm B. Sandersa i jego dążenie do odwrócenia proporcji w wyraźnie nierównoważnych relacjach amerykańsko-izraelskich ma wyraźnie określone granice. „Stany Zjednoczone będą wspierać politykę bezpieczeństwa Izraela, pomogą mu zwalczać ataki terrorystyczne i utrzymać swoją niezależność. Ale pod rządami mojej administracji, Stany Zjednoczone ograniczą się tylko do tego zakresu” – zapowiedział B. Sanders i naprawdę warto porównać tę jego deklarację z tym co opowiadają zwłaszcza republikańscy kandydaci pre-prezydenccy, D. Trumpa nie wyłączając – by zrozumieć jak obrazoburcze tezy głosi demokrata. Tym bardziej, że mimo sukcesów prawyborczych – B. Sanders nie złagodził również swojej retoryki antykorporacyjnej, co razem z izraelo-sceptycyzmem układa się w jedną spójną i nader nie podobającą się establishmentowi całość.

  Gdyby Stany Zjednoczone były „normalnym” państwem, tj. takim, które reprezentuje własne interesy, a nie jedynie nośnikiem pewnego pasożyta (jak wcześniej Imperium Brytyjskie) , wówczas niezależnie od tego, czy prowadziłyby politykę imperialną, czy izolacjonistyczną, byłyby w stanie zachować naturalną elastyczność, zaś rolą słabszych podmiotów byłoby zabiegać o ich przychylność, opiekę i sojusze. Jednak Ameryka nie jest państwem, tylko rodzajem firmy ochroniarskiej dla interesów korporacyjnych, które przed kilkudziesięciu laty bez żalu przeniosły się na Wall Street z City. Również relacje amerykańsko-izraelskie nie należą do naturalnych i zdrowych w dyplomacji, co dla każdego bodaj obserwatora jest przecież całkowicie oczywiste – a dla tych myślących w kategoriach amerykańskich również deprymujące.

  Prawdopodobieństwo zwycięstwa Berniego Sandersa w amerykańskich wyborach prezydenckich wydaje się niewielkie, ale jeszcze parę miesięcy temu nikt też nie sądził, że liderem brytyjskiej Partii Pracy zostanie autentyczny socjalista Jeremy Corbyn, a zanim nie wybuchła afera Panama Papers – nadal nikt w nim nie widział potencjalnego premiera Zjednoczonego Królestwa. Istotą obecnego systemu geopolitycznego na świecie jest amerykańska hegemonia, a jej motorem jest władza globalnej finansjery nad polityką Waszyngtonu oraz uleganie USA zupełnie przecież marginalnemu i idiotycznemu w skali makro imperatywowi osłaniania najbardziej nawet prowokacyjnych i samobójczych działań Izraela. Jakąkolwiek pozytywną zmianę na świecie (tzn. taką, która da także i nam choćby mglistą perspektywę oddalenia finału wojny światowej i całkowitego krachu ludzkich apsektów systemu społecznego-finansowego) – może zatem przynieść jedynie osłabienie wpływu tych dwóch dwóch dominujących czynników. I gdyby udało się tego dokonać polskiemu Żydowi-socjaliście – to większa byłaby jego chwała, niż nadzieje wiązane z pro-izraelskim cyrkowcem-miliarderem z Wall Street.

  Konrad Rękas

  http://chart.neon24.pl/post/130933,nie-bede-popieral-rzadu-izraela

 32. Ludzie ! Nadzieja to matka głupich! said

  „Nie będę popierał rządu Izraela”

  http://chart.neon24.pl/post/130933,nie-bede-popieral-rzadu-izraela

 33. ja said

  Do Salcie – taka uwaga, że niby ynteligentny sarkazm… popatrz kolego co i jak napisała osoba o której się wypowiedziałem a potem porównaj to do błędu który popełniłem. Misiowi nawet nie udało się napisać poprawnie nazwy firmy którą krytykuje.

  Nie do końca tak jest mądralo jak mówisz:

  “Polska gramatyka nakazuje nazwy wyznawców religii (oraz nazwy samych religii) pisać z małej litery. Mamy więc chrześcijanina, muzułmanina i buddystę. Mamy też – niestety – w konsekwencji tej zasady „żyda”. Odmiennie jest, na przykład, w języku angielskim, gdzie mamy Christianity, Islam, Buddhism oraz Judaism, a także Christians, Muslims, Buddhists i Jews. Dlaczego niestety? Otóż dlatego, że twórcy owej zasady nie wzięli pod uwagę faktu, że rzeczywistość bywa stanowczo bardziej skomplikowana niż gramatyczne formuły. A w przypadku judaizmu i jego wyznawców tak właśnie jest.”

  Ciekawe jest, że nijak nie odniesiesz się do tego co mówię ale masz tak dużo do powiedzenia o mojej pisowni. A może wydaje Ci się, że ja kogoś krytykuje nie mając racji więc Ty masz moralne prawo, ba, nawet obowiązek aby wjechać na swoim białym rumaku / osiłku i powiedzieć jak jest?

  Świnia nie może być koszerna matole… miało być śmiesznie a wyszło żałośnie…

 34. ja said

  Do Goj(Awiczyński) – nie nazywam spostrzegawczości antysemityzmem, nazywam antysemityzm antysemityzmem… jeżeli nie ma dowodów na to, że dana grupa ludzi spiskuje to jak inaczej to nazwać jeżeli nie teorią spiskową. Nie obchodzi mnie jakie i gdzie mają wpływy Żydzi, zeszłoroczny śnieg jest dla mnie bardziej interesujący niż to zagadnienie… tym niemniej jednak, materiały robione i emitowane przez Al Jazeere na zlecenie Żydów to skrajnie debilny pomysł. W Al Jazeerze pracuje dokładnie 0.0 Żydów, tyle samo jest kontaktów z Żydami (poza wywiadami oczywiście), współczynnik współpracy wynosi dokładnie tyle samo. Materiał nie jest anty Polski, jest po prostu materiałem telewizji informacyjnej. Jak to jest, że my Polacy tak bardzo lubimy mówić jacy to jesteśmy tolerancyjny, prawda jest taka, że z trudem tolerujemy siebie na wzajem… Jak można dziwić się nowojorskim Żydom (najbardziej agresywni i anty Polscy przedstawiciele tej religii w mojej skromnej opinii) kiedy na stronie kategorii D albo E jak ta, większość komentarzy jest skrajnie antysemicka… przecież aż prosi się powiedzieć, że ich agresja jest jedynie odpowiedzią na agresje…

 35. Salcie said

  Uj! Salcie jest bardzo zadziwiona brzydkim antysemityzmem najuszanowańszego pana Ja, który porządną starą Żydowkę nazywa tutaj matołem. Salcie jak najbardziej pozytywnie odniosła się do wszystkiego bez wyjątku co najsłuszniej napisał tu pan Ja oprócz jego znajomości języka polskiego.

 36. ja said

  Do Salcie – przy Twoim poprzednim wpisie miałem jeszcze wątpliwości czy jesteś debilem, teraz już tych wątpliwości nie mam. Znalazłeś błąd to będziesz o nim pisał bo nic innego do powiedzenia nie masz. Penis Ci w Pupę, dzięki takim hoojom jak Ty, my Polacy jesteśmy postrzegani w taki a nie inny sposób na świecie. Dla ciebie w zadupiu dolnym to pewnie nie ma znaczenia… wiesz co mówią o ludziach którzy mówią o sobie w trzeciej osobie? Próbuj być śmieszny dalej, może kiedyś wyjdzie…

 37. Salcie said

  Salcie najuprzejmiej informuje najuszanowańszego pana Ja, że imię Salcie, które dali jej tatełe i mamełe w asyście poważanego rabina jest imieniem damskim a nie męskim co najuszanowańszy pan Ja nieuprzejmie sugeruje w swoim tekście.

 38. Wania, agent KGB said

  re:37
  Tak to się właśnie kończy Pani Salciu jak nadredaktor Michnik robi oszczędności i przysyła nam tu do walki trzeci albo czwarty garnitur swoich pracowników.
  Serdecznie Panią pozdrawiam

 39. z bloga gajowego Maruchy said

  Zbigniew Lignarski: Talmud ze swastyką w tle?

  Prof. Feliks Koneczny

  Jeden z rozdziałów Cywilizacji żydowskiej pióra F. Konecznego nosi tytuł Hitleryzm zażydzony. Na pierwszy rzut oka tytuł taki może wydawać się absurdalny, szczególnie dla wyznawców political correctness. Ten swoisty paradoks jest herezją również dla wiernych zwolenników ciągle żywej idei aryjskiego nadczłowieka (sic!), stoi on bowiem w oczywistej sprzeczności z ich jakże płytką pseudofilozofią.

  Nie jest to jednak żadna prowokacja ani pomyłka. Przeciwnie – Koneczny w sposób krótki, lecz treściwy dosadnie udowodnił tezę o wpływie żydowskiej mentalności na rozwój myśli narodowosocjalistycznych filozofów. A wpływ ten był niemały, co też dobitnie ukazał prof. Koneczny, podając liczne dowody na potwierdzenie owej tezy. Warto więc przyjrzeć się nieco bliżej poglądom wybitnego polskiego historiozofa na powyższą kwestię.

  Hitler Żydów morduje, ale czuje i myśli po żydowsku – pisze Koneczny. Jest to według niego konsekwencją przesiąknięcia świadomości znacznej części narodu niemieckiego duchem żydowskim, który przetrwał na obcej ziemi setki lat, a z zadziwiającą siłą objawił się w czasie istnienia III Rzeszy.

  Idąc jeszcze dalej w swoich rozważaniach, Koneczny zwraca uwagę na kolejny paradoks: porównując bowiem dwa z pozoru przeciwstawne sobie systemy, nazistowski i bolszewicki, dostrzega, że w rzeczywistości oba posiadają wiele punktów wspólnych, a rolę spoiwa pełni tu właśnie żydowski sposób myślenia.

  Mimo pewnych różnic, tak w Rosji radzieckiej, jak i w hitlerowskich Niemczech, na pierwszy plan, obok braku uznawania własności prywatnej, monizmu prawa publicznego, wybijała się jednakowa nienawiść do chrześcijaństwa, w szczególności do katolicyzmu. Była ona zresztą zbieżna z talmudyczną zasadą nienawiści do gojów

  Dalej tu:
  https://marucha.wordpress.com/2016/04/10/zbigniew-lignarski-talmud-ze-swastyka-w-tle/#respond

 40. gość said

  Brytyjczycy we własnym kraju odebrali dotkliwą lekcję „tolerancji” po islamsku

  http://prostozmostu.net/mysltv/brytyjczycy-we-wlasnym-kraju-odebrali-dotkliwa-lekcje-tolerancji-po-islamsku

 41. Marian said

  Jak ta telewizja jest arabska to ja jestem ksiedzem.
  Zydowska panie,zydowska.

 42. Aj waj szkandał ! said

  Nie inaczej Panie Marianie.

 43. gość said

  Ruch Narodowy
  1 godz. ·

  Dajemy Romaszewskiej na kreowanie nacjonalizmu białoruskiego, produkcję antypolskich paszkwili i hodowlę takich kreatur jak Przybylska vel Barushka
  – Andrzej Turkowski, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

  Paszkwil na Polskę wyemitowany w telewizji Al Jazeera stworzyła dziennikarka telewizji Biełsat

  „Poles Apart” – „Al Jazeera wyprodukowała paszkwil na Polskę”… Tego typu informację medialną skomentował na Facebooku Andrzej Turkowski, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, który napisał, że autorką tego „dokumentu” wyemitowanego przez Al Jazeerę jest „Katerina Barushka (taki ma pseudonim) a właściwie Katerina Przybylska” związana z telewizją Biełsat, którą kieruje Agnieszka Romaszewska.

  Jak pisze na Facebooku Andrzej Turkowski:
  „Poles Apart” – „Al Jazeera wyprodukowała paszkwil na Polskę”… naprawdę??. To nie Al Jazeera tylko pracownicy, utrzymywanej z naszych podatków, „telewizji” Biełsat. Autorką dokumentu jest Katerina Barushka (taki ma pseudonim) a właściwie Katerina Przybylska. Niedawno, głośno było o innym paszkwilu wyprodukowanym przez Biełsat, szkalującym polskie Podziemie Niepodległościowe. Tym razem rodzący się nazizm, wszechobecny rasizm, holocaust, obozy koncentracyjne, a jedną z twarzy tej Polski jest… Jarosław Kaczyński (sic!) W Polsce nie ma nawet jednego, porządnego medium, kreującego postawy narodowe i patriotyczne. Za to dajemy Romaszewskiej na kreowanie nacjonalizmu białoruskiego, produkcję antypolskich paszkwili i hodowlę takich kreatur jak Przybylska vel Baroshka. Jak długo będziemy finansować wygodne życie pracowników Biełsatu – tych, tłuściutkich pseudo-białorusinów? I jak długo będziemy pozwalać na prywatny folwark Romaszewskiej, która nie omieszkała również ostatnio otworzyć (po białorusku) buzię ws. Romualda Rajsa? „Telewizję” Biełsat NALEŻY ZLIKWIDOWAĆ. Oczywiście, wystraszona pani dyrektor zaraz publicznie będzie się odcinać od pracownicy, no ale siła wyższa. PiS nie odpuści i trzeba na kolana.

  Czytaj całość:
  http://www.dzienniknarodowy.pl/166/paszkwil-na-polske-al-jazeera/

  Za:https://pl-pl.facebook.com/RuchNarodowy.net

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: