Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Narodowiec w sutannie: Nad prawem do życia się nie debatuje.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-09

ks. Jacek Międlar prosto z mostu skomentował bieżące sprawy naszego kraju dotyczace tematu, którym żyje cała Polska i osoby, z której śmieje się cała Polska. Chodzi o aborcję i Annę Zawadzką.

Żałosne, że kobieta, która od lat deklaruje się jako ateistka, od dawna nie identyfikuje się z kościołem rzymskokatolickim, teraz próbuje w prymitywny oraz bezczelny sposób wywierać presję na podejmowanym stanowisku Kościoła wobec prawa do życia – stwierdza stanowczo ks. Jacek Międlar

Od razu też zauważa pewną intrygującą rzecz…

 

Ciekaw jestem czy Anna Zawadzka odważyłaby się wyskoczyć z takimi ekscesami w meczecie. Obawiam się, że gdyby tak się stało, szybko Yga Kostrzewa (jej partnerka życiowa) odwiedzałaby Zawadzką na intensywnej terapii – mówi bez ogródek kapłan.

Jego zdaniem metody lewackich środowisk związanych np. z Gazetą Wyborczą, osiągnęły szczyt chamstwa.

Wejście do od lat nieodwiedzanego kościoła, by podczas odczytania oświadczenia z wrzaskiem bezczelnie wyjść, a potem… wystawienie do akcji niespełna rozumu działaczki LGBT chyba mówi samo za siebie. Tu już nie chodzi tylko o brak kultury i szacunku, ale o chwytanie się desperacko uwłaczających metod, żeby osiągnąć swój cel – analizuje ks. Jacek Międlar.

Przypomina, że cztery lata temu Zawadzka plotła do kamery bzdury, wtedy o fantazjach seksualnych na łonie przyrody.

Z drugiej strony, takie postępowanie lewicowej strony daje wielką nadzieję, że zakłamane, skundlałe media, a wraz z nimi zbrodnicze ideologie eugeniczne powoli zdychają. Dla mnie osobiście ta cała sytuacja jest nad wyraz żałosna, gdy po próbie zaszczucia mnie, dziennikarze Schechtera próbują prowokacji w świątyni – ostro komentuje kapłan-nacjonalista.

O poziomie Anny Zawadzkiej, reprezentującej swoje środowisko, świadczy chociażby kompromitujące wystąpienie w programie TVN 24, kiedy to nawet znany ze swoich liberalnych poglądów redaktor Morozowski przerwał program. Tego się nikt nie spodziewał.

Jezus nie patyczkował się z faryzeuszami, mącącymi społeczeństwu w głowach. Naszym obowiązkiem jest Go naśladować i również uchronić, zwłaszcza młodych przed lewackim chłamem, jaki produkuje znana wszystkim Gazeta z Czerskiej oraz Zawadzka wraz ze swoimi poplecznikami – mówi nacjonalista w sutannie.

W programie Morozowskiego, Zawadzka mówi o rzekomo przeprowadzonej przez nią aborcji w styczniu bieżącego roku.

Takie prowokacje niech schowa sobie do kieszeni. Z kim niby miałaby mieć dziecko? Przecież nie ze swoją lesbijską partnerką? Środowiska „pseudofeministyczne” (bo feministkami nazwać ich nie można, gdyż w pierwotnych założeniach te środowiska stawały w obronie życia) próbują podtrzymać i zaprowadzić w Polsce nowe kanony prawne, zezwalające na zabijanie nienarodzonych. Bez względu na to, czy jest się katolikiem, żydem, muzułmaninem czy ateistą, nie ma mowy o jakiejkolwiek racjonalnej zgodzie na aborcję – oświadcza ks. Jacek Międlar.

I dodaje, że takie było jest i będzie stanowisko istoty rozumnej, a już tym bardziej Kościoła.

Bez względu na to, czy do Kościoła wparuje jedna, dwie czy tysiąc feministek pokroju Anny Zawadzkiej, debaty nad liberalizacją ustawy aborcyjnej z prawdziwymi wyznawcami Chrystusa nie będzie. Nad prawem do życia się nie debatuje, lecz prawa do życia się bezkompromisowo przestrzega – puentuje ksiądz-narodowiec.

I jeszcze ostatnie słowo:

Jeśli to wszystko nie przemawia do rozsądku „szukającym taniego poklasku aferzystkom z serduszkiem na skroni”, proponuję by podeszły do swoich matek i szczerze im podziękowały, że chociaż one nie były tak durne jak córki i sięgały po wieszak, by zawiesić na nie ubrania, a nie dokonać na „skrobanki”.

Komentarzy 16 do “Narodowiec w sutannie: Nad prawem do życia się nie debatuje.”

 1. alfredoni said

  Wspaniały ksiądz ! I wielki patriota ! Oby więcej takich ! Brawo !

 2. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Swietne.
  Szkoda, ze hierarchowie KK milcza, lub tylko cieniutko popiskuja,
  wedlug zasady panu Bogu swieczke, diablu ogarek.
  Wyglada na to, ze resztka prawdziwej wiary pozostala w ludziach
  pokroju ksiedza Miedlara.

 3. Stanisław said

  TAK trzeba postępować-za fraki i won z kościoła,bo to DOM BOŻY a nie plac zabaw,te bydło ltg cza pogonić

 4. Bronisław said

  Polska, a także inne narody, aby przetrwać ma tylko jedno wyjście; odrodzić duchowo i moralnie pod przewodnictwem takich Kapłanów, jak Czcigodny Ksiądz Międlar!!!

  Króluj Nam Chryste!!!:

 5. PNW said

  Intronizacja w Nowym Jorku – Zaproszenie

  Szanowni Państwo –
  Czcigodni Księża,
  Drodzy Rodacy,

  Mając na sercu wolę Pana naszego Jezusa Chrystusa, wyrażoną w misji i posłannictwie Sługi Bożej Rozalii Celakówny, jak również w ogólnym nauczaniu Kościoła (Encyklika „Quas primas”), w dniu 10 kwietnia 2016 roku, w Nowym Jorku zostanie przeprowadzona Intronizacja Chrystusa Króla, w Parafii pod wezwaniem św. Antoniego.

  Serdecznie zapraszamy do przeprowadzenia Intronizacji (osobistej lub rodzinnej) i uczestnictwa w Intronizacji parafialnej. Do Intronizacji przygotowujemy się Nowenną do Chrystusa Króla (Imprimatur: Kuria Diecezjalna Bielsko-Żywiecka, L. dz. 989/07, 18.IX.2007 r., + biskup Janusz Zimniak; Nowenna powszechnie dostępna na internecie), w dniach 2 – 9 kwietnia 2016 roku.

  10 kwietnia dokonujemy uroczystego aktu Intronizacji, zgodnie z instrukcją w Nowennie.

  Plan Intronizacji w Parafii pod wezwaniem św. Antoniego:
  (1) Program: poświęcenie obrazu Chrystusa Króla, akty Intronizacyjne osobiste i rodzinne, akt Intronizacji Parafii.
  (2) Czas: 10 kwietnia 2016 r., godzina 13:30 – 14:00.
  (3) Miejsce: Kościół p.w. św. Antoniego, 1496 Commonwealth Ave., Bronx, NY 10460.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodaków z okolic Nowego Jorku do uczestnictwa w Intronizacji, prosimy o przekazanie niniejszego Zaproszenia wszystkim zainteresowanym, i pozdrawiamy wezwaniem

  Króluj nam Chryste!

  dr. Paweł Nycz-Wasilec
  Rodzina Chrystusa Króla
  pnw74@yahoo.com

 6. madzia said

  Brawo ks.Jacku ,krótko i zwiężle,a nade wszystko poprawnie

 7. pugnus said

  Tymczsem Holendrzy maja wielkie zmartwienie ,o czym ze zgroza donoszono w 3 kolejnych wydaniach ichnich „Wiadomosci”.
  Otoz okazuje sie ,ze duzo prosiat zdycha , zanim osiagna one wage zdatna do uboju ,straty wiec ida w miliony!
  Po dokladnym zbadaniu zjawiska przez grono naulowcow z jakiegos uniwersytetu wyszlo na jaw ,ze mioty prosiat sa tak duze,ze maciorom nie starcza sutek dla zaspokojenia dostepu wszystkim chetnym….
  Proponuje wiec ,zeby na pomoc holenderskim prosietom ruszyly nadwislanskie koryfeuszki postepu i tolerancji a dobry przyklad na poczatek moze dac Zawadzka !W koncu zycie dziecka dla niej nic nie znaczy i na pewno bedzie sie ona przejmowac losem malych prosiaczkow dla ktorych nie starcza sutek!

 8. ulka said

  Nie ma w Polsce kary śmierci ? to nie jest prawda ! ponieważ jest aborcja a to się równa zabijanie ludzi. Jeżeli nie będzie całkowitego zakazu aborcji, to niech Polska nie znajduje się w grupie państw, w których nie są wykonywane kary śmierci.

 9. adam ryglowski said

  POZDRÓWKA – P. Pawle dla całej Parafii
  ps
  PAMIĘTAJCIE O CZWARTKU 14 kwietnia !!!

 10. Moher49 said

  Ksiądz Jacek Międlar – Narodowiec nie jest niestety ulubieńcem dostojników kościoła. Łódź kościoła katolickiego utknęła na mieliźnie.

 11. solkraken said

  chrońmy i pilnujmy tego Kapłana SAMI… żadne służby, albo zwłaszcza one nie zrobią tego za nas ;)))

 12. Izaurus said

  Natanek jest takim samym już od lat .Podobno młodzi kapłani mają ocalić Polski Kościół Katolicki. Czyli się zaczyna. Ale co zrobić z Kruchtą pod Dzwonami? Może jakieś wejście od tyłu?

 13. Jasiek said

  Jaką intronizację planuje Episkopat POlski — St. Krajski i St. Papież, Chicago 8 luty 2016

 14. POLSKA dla POLAKÓW - NASZA POLSKA said

  Jak dobrze,ze odezwał się ks. Jacek. Potrzeba nam pilnie odrodzenia naszego Kościoła, bo od 1945 roku większość księży poszła na układy z władzą. Jest im dobrze przy lewicy i jeszcze lepiej przy liberałach. Ale mamy już normalnego księdza Natanka i Miedlara.

 15. adam ryglowski said

  Dzięki Panie Jasiek .
  Rozmowa przydługa , ale od połowy nagrania BARDZO DUŻO OCZYWISTYCH OCZYWISTOŚCI , których nad Wisłą …. nie chce się widzieć .
  Wypada , proszę Pana pójść za ‚ciosem’ , i skrócić to trochę , a wyjdą same REWELACJE co dla niektórych.
  ps
  W czwartek jest 1050 ROCZNICA CHRZTU POLSKI …

 16. Jan said

  Walka o patriotyzm to chwała ale na pierwszym miejscu powinna być walka o Prawdę czyli Kościół Rzymsko-Katolicki. Tego w Watykanie po II Soborze watykańskim już nie ma. Reformy z 1968 i 1969r. zniszczyły sukcesję apostolską i sakramenty i 2000 magisterium Kościoła. Np. wolność religijna przez „kościół” posoborowy głoszona jest tak idiotyczna, jakby straż pożarna głosiła wolność do podpaleń. Także p. Międlar, najpierw ważne święcenia kapłańskie, należność do Kościoła nie sekty posoborowej, później walka o patriotyzm. Powodzenia!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: