Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Pilne! Kara śmierci dla Tuska!!!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-11

Wychodzą coraz nowsze elementy scenariusza, który ma dotknąć byłego premiera Donalda Tuska. 10 kwietnia 2016 roku w TVP Info Ewa Stankiewicz stwierdziła, że wedle jej opinii Tusk powinien ponieść najwyższą specjalnie przywróconą na tę okazję karę. Tusk miałby zostać ukarany za oddania śledztwa w ręce Rosjan. Tusk jest nie tylko przerażony wizją, że Kaczyński wsadzi go do więzienia! Tusk od teraz powinien zacząć  obawiać się o swoje życie. Nie tylko za Smoleńsk, za przemysł pogardy, czy za dezinformacje i manipulacje. Ale za współudział, za sprawstwo kierownicze i za firmowanie mafii , która przez lata drenowała kieszenie Polaków, a której chciał się przeciwstawić Lech Kaczyński.

.
.

.

Okupacja PKW - Stankiewicz i Braun To Donald Tusk obłożył Polaków gigantycznym długiem, jego cicha przychylność pozwoliła się rozrosnąć skorumpowanym „mafiom urzędniczym”, które opanowały przestrzeń publiczną. Wspieranie przez Tuska nepotyzmu, kumoterstwa i bezhołowia pasożytniczej klasy urzędniczej pozwoliło obciążyć społeczeństwo polskie ponad stu tysięczną armią nowych urzędników, nowych pasożytów. Polska wciąż jeszcze jęczy pod ciężarem utrzymania 660 tysięcy urzędników.

Co najmniej cztery miliony Polaków uciekło spod bandyckiego systemu podatkowego III RP. Dług Tuska dodany do poprzedniego zadłużenia i piramida odsetek przekształciły Polaków w chłopstwo pańszczyźniane, pracujących w pocie czoła pod batem ekonomów. Oligarchia rozkrada na żywca dziesiątki miliardów złotych, bo do tego służą najdroższe na świecie drogi, mosty, stadiony. Jedne z najdroższych na świecie leków. Za chwile będziemy mieć najdroższą na świeci energię, najwyższy i najbardziej restrykcyjny podatek katastralny. Wyludnienie Polski, nędza zataczająca coraz szersze kręgi. Dopiero teraz Prawo i Sprawiedliwość pod świetlanym przywództwem Jarosława Kaczyńskiego powoli przywraca w naszym ukochanym kraju Polsce normalność. Jednym z elementów tej normalności będzie przywrócenie kary śmierci i przykładne ukaranie nią tych, którzy doprowadzili Polskę na skraj upadku, pozwalając na bylejakość, której finałem był smoleński zamach. Wszyscy Ci piewcy hasła:, „że Państwo zdało egzamin”, Ci wszyscy , którzy awansowali po zamachu w Smoleńsku, jak na przykład Marian Janicki Szef BOR, Ci wszyscy dziennikarze , którzy karmili nas kłamstwem, jak np. Piotr Kraśko, który osobiście przywiózł setki zniczy, które rozpalił 10 kwietnia w Smoleńsku by w kłamliwej relacji dla Wiadomości powiedzieć , że to ludność rosyjska spontanicznie te znicze przynosi i pali, Ci wszyscy oszuści i zaprzańcy powinni razem z Donaldem Tuskiem zostać ukarani dla przykładu kara najwyższą. Przywróconą karą śmierci.

Tusk jak gangster Niezależnie od tego co będzie robił PiS to Polskę i tak czeka 10, 15 procentowa inflacje. Ale wartość inflacji może sięgnąć o wiele wyżej. Spadek ratingu Polski i spadek wartości złotówki dramatycznie podniesie zadłużenie i koszty odsetek płaconych od długów III RP. Tak wysoka inflacja to znak załamania gospodarczego, bo przy takiej inflacji gospodarka, przedsiębiorcy nie mogą normalnie działać. Inflacja, załamanie gospodarcze plus podatek katastralny oznacza wywłaszczanie milionów Polaków z ich majątku. A za to wszystko odpowiada Tusk i jego ekipa Platformy Obywatelskiej, która zafundowała Polakom, najdroższe autostrady i metro na świecie. Tylko idiota nie rozumie, że większość tych pieniędzy jest już dawno wytransferowana za granicę. A Polacy nie są idiotami.
Ziemkiewicz jako pierwszy przewidywał, że Kaczyński wsadzi Tuska do wiezienia, ba przewidywał, że każdy premier, niekoniecznie Kaczyński wsadzi Tuska do więzienia.

 

Donald Tusk legenda
Ziemkiewicz: „Ale też sukces, jakim jest zachowywanie popularności przez (…) lata kosztem wielkiego picu,mnożenia długów i odkładania na wieczne nigdy problemów, które już dawno powinny być załatwione, ma swoją cenę. Tą ceną będzie, tak jak było w przypadku Gierka, nagła katastrofa. Myślę zresztą, że Donald Tusk już jest na to przygotowany i jego plan polega na tym, żeby pociągnąć jeszcze rok–dwa w tym picu, a potem przeskoczyć na jakieś unijne synekury i zostawić za sobą walący się gmach. Myślę, że mu się to nie uda i jestem głęboko przekonany, że Tusk będzie pierwszym premierem w historii Polski, który po zakończeniu kadencji znajdzie się w więzieniu.
Tusk przemawia do swoich
– Naprawdę Pan tak myśli?
 • Będzie co najmniej postawiony przed Trybunałem Stanu, bo jest za co. Jego następca, nawet jeśli to nie będzie Jarosław Kaczyński, po prostu będzie musiał to zrobić, żeby uspokoić ludzi, którzy nagle stracą totalnie poczucie bezpieczeństwa, stracą oszczędności, pracę i nagle się znajdą w sytuacji, o której kiedy dziś słyszą, to zatykają uszy. Tak jak nie chcieli słyszeć w latach 70., kiedy fachowcy mówili, żenie można wiecznie żyć na kredyt.”..( więcej)
 • Donald Tusk prowadzony przez ABW

Jeśli Kaczyński wygra to znajdzie „Wałbrzych„ w każdym ministerstwie, w każdej instytucji na jaką miał wpływ Tusk i jego ferajna. Wprost tak pisze o panice, a raczej paranoi w jaką wpadł Tusk.

Titanic Tuska

Lider Platformy boi się porażki w nadchodzących wyborach nie tylko dlatego, że może w ich wyniku stracić władzę. – To także strach fizyczny. Premier boi się, że, jeśli PiS wygra, to ludzie prezesa po niego przyjdą i zakują go w kajdanki – mówi „Wprost” jeden z polityków PO „..”….po Smoleńsku Donald zaczął odczuwać fizyczny strach przed Kaczyńskim.”….”A co Kaczyński myśli o Tusku? „…”Jarosław przez lata nim gardził,mówił, że to chłoptaś, nie polityk. Powtarzał, że w latach 80., gdy jego żona z synkiem gnieździła się w akademiku, on przepuszczał pieniądze z kolegami na imprezach. Po upadku komuny to samo: balangi, alkohol, piłeczka.„….( źródło )
Donald Tusk więzień W normalnym państwie, w państwie prawa rzeczą normalną jest, że przestępcy stosujący kumoterstwo, nepotyzm, oszuści finansowi, zdrajcy, łapownicy, skorumpowani urzędnicy, członkowie zorganizowanych grup przestępczych idą do więzienia. W innym wypadku bezkarna Targowica wróci aby dalej niszczyć kraj. Polska to jednak dziki kraj? Tusk otrzymał eksponoane stanowisko w Unii Europejskiej, ale zapomniał, że nie obowiązuje go na nim imunitet dyplomatyczny. W tej sytuacji już niebawem spełni się jego czarny sen spędzajacy mu od lat sen z powiek?

Komentarzy 31 do “Pilne! Kara śmierci dla Tuska!!!”

 1. ADAS said

  BOZE spraw by te bydle ;zostalo aresztowane.Przez POLSKIE sily specjalne
  Doprawdy piekne zdjecie.

 2. Han Mango said

  niektórym z pisu potrzebny psychiatra i to nie z polski ale z rosji albo z co najmniej białorusi ale należało by zacząć os jarka

 3. Gocha said

  Tak on powinen byc ukarany ale czemu nie piszecie ze troche na to pozwolii sami polacy a co do Kaczynskiego sama bym chciała wiedziec co sie stało jak by to był mój brat ale moze lepiej zapomiec niz zyc tym co było bo to czy czy dowie sie o prawdy to jego bratu zycia nie przywróci

 4. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Ad 2. Han Mango
  No tak, „ksywka ” ktora sobie pan dobral wlasciwie wszystko wyjasnia.
  Gdyby dopisac z przodu mala literke c, i zamienic ostatnia na m,
  to wypisz wymaluj odpowiada glebi wypowiedzi.
  Wystraszony?
  Bac sie powinni tylko ci co nakradli i zdradzili swoja ojczyzne.
  Zaplacony?
  Slabo sie stara, to juz nie dziala nawet na lemingow.
  Pogubiony?
  „Pojdz dziecie, ja cie uczyc karze”.

  Na tym portalu prosze sie wypowiadac merytorycznie, lub spadac na
  te, na ktorych poziom panskiej wypowiedzi, nie razi czytajacych.

 5. Valdi said

  Oczywiście, że należy ten okres rozliczyć!!!!.
  Ja, jednak widząc obsadę obecnego rządu mam wątpliwości do następców.
  Rusofobia, Ukrofilia oraz „zakamuflowana” Żydofilia – bez granic…, otumania pisowców oraz pozostałą część narodu. Czy władze chcą nas przenieść daleko od Rosji i tym samym zmienić położenie geopolityczne Polski?, czy nas Polaków, swoim postępowaniem wyrugować z europy środkowej – dla naszego bezpieczeństwa?.
  Polacy na Madagaskar, reszta zostaje?.
  Widzę alternatywę: dogadać się z sąsiadami, bez wieszania się na klamce u ich drzwi, podstawowa zasada – dbać o interes Narodowy – patrz V.Orban!.

 6. copelza said

  dosyć standardowa wypowiedź pislamisty, poparta memami w celu podniesienia poziomu nienawiści:) idealna po słowach Dudziaczka żeby się pojednać i ripoście prezia, że owszem, ale dopiero jak zmusimy tamtych do przyznania się do winy i odpowiedniej karze. nie wierzyłem, że właśnie w Polsce może odrodzić się narodowy socjalizm(sprawdź w encyklopedii czym się skończył, jak powstał i do czego nawoływał), ale wszystko wskazuje na to, że episkopat doszedł do wniosku, że jedynym lekarstwem na ekspansywny islam jest fanatyzm katolicki poparty faszystowskimi wyznawcami. historia nigdy nie daje się oszukać. powielane schematy dają zawsze taki sam wynik.

 7. Janek said

  zgadzam sie z Valdim co pisze. Owszem, rozliczyć ale nie zamieniać okresu rządów w przepychanki, rozliczenia i rusofobiczne, uderzające w naszą polską gospodarkę, ekonomię – sterowane przez usraelskie lobby kroki przeciw naszym sąsiadom. I małe sprostowanie dla autora artykułu: zgodnie z prawem międzynarodowym sprawami katastrof lotniczych zajmują się komisje państw na których terenie doszlo do tragedii. Owszem, rząd Tuska jest winien wielu zaniedbań. Największymi jest korupcja, nieudolność i nepotyzm. Ale za to mimo wyszystko nie wymierza się kary śmierci. Dla ewent.polemizujących – Donka osobiście nigdy nie cierpiałem, PO nie popierałem a Kodem i Nowoczesną się brzydzę.

 8. Jan said

  Szubienica to zbytek łaski na pal razem z Koparą.

 9. Toja said

  Po aferze Amber gold tak napisałem:
  temat Tusk i jego syn:
  Widzita ludziska, toć to wykapany charakter ojca. Obaj z intratnej funkcyji sami nie odejdą. Toć to takie zacietrzewienie do kariery, jak chłopa do roli. A może im się już posadka w tej Unii szykuję, tak jak u Wałęsów. Na roli to by kariery nie było, ale można podziwiać rodzimą przyrodę, a nie gnać aż do Peru, by uwidzieć jakiegoś zwierzaka. A tu na miejscu, można też nawiązać przyjażnie i to bliższe, miejscowe. Toć od chłopa można się i gospodarki nauczyć i porozmawiać po ludzku, tak by wszyscy rozumieli. Można i w gnój wdepnąć, taki co to politycy narobili. Ot i nie trza tylko od uczonych, profesorków się uczyć.

 10. Nati said

  Super fota. Myśle, że wkrótce ten Zdrajca bedzie osądzony najlepiej w rękach narodu.

 11. sem said

  @Nati
  Czy aby pozycja, która zajmuje teraz Donek nie daje mu dożywotniego immunitetu?

 12. Nati said

  Tusk i kilka innych osób chcą nas pogrzebac w wojnie religijnej, która jest przykrywką przez nich opłacanom. Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. I chyba najlepsza karą było by wyrzucenie ich na tereny objęte przez ISIS.

 13. Jan said

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17834&Itemid=100

 14. Jan said

  Czy rezygnacja z przejęcia śledztwa przez władze polskie to nie szczur podłozony Rosji

 15. Marek said

  Tuskowi i innym nikt nic nie zrobi a jak trzeba to schowa się pod spódnicę Angeli,
  gdzie będzie bezpieczny. Czy przez całą III-cią RP kogoś ukarano ?
  No tak Bagsika złapali we Wiedniu i wsadzili na parę latek ale już jest na wolności
  i dalej robi kolejne szwindle. Za Tuskiem i jego mafią stoją wielkie interesy i kiedy
  zostaną zagrożone to obalą rząd PiSu tj. dajmy na to władze Libii czy Iraku.
  Inną sprawą są tu też prawdziwe intencje Kaczyńskiego deklarującego dozgonną
  przyjaźń z „najważniejszym państwem świata”.
  Tak czy inaczej nie ma co się podniecać.

 16. tb said

  ZACZNIJCIE RACJONALNIE MYŚLEĆ BO WSZYSCY PÓJDZIEMY DO JEDNEGO WORA I TYLE Z POLAKÓW ZOSTANIE GERMANIZACJA IRUSYFIKACJA NIE DOPROWADZAJCIE DO POWTURKI HISTORII BO JAK NAS TERAZ ROZBIORĄ TO NA ZAWSZE BO WIEDZĄ JACY Z NAS FURIACI I NIE POZWOLĄ NAM NA TO.!!!!

 17. Kar said

  ..dobre poczucie wyuzdanego politycznie humoru..ale obawiam sie, ze nigdy nie dojdzie do az tak do daleko posunietych-oblesnych konkluzji..”zakuwanie Tuska w dyby (!?)”. Musielby zakuc tysiace z tych gudlajsko-powinowatych partii w Polsce cpajacych ze wspolnego koryta…a do tego nie dojdzie na 100%..Nigdy..przenigdy w tym zepsutym/skorumpowanym kraju co zowie sie Polska..Amen!

 18. Minus said

  jak partia mówi, że zrobi…to mówi;
  gdzie rozpoczęte procesy sądowe?, ktoś jest zatrzymany?, siedzi w areszcie śledczym?, co z publikacją aneksu do raportu o WSI?, co Macierewicz robił w Izraelu? kładł podwaliny pod sanację polskiego przemysłu zbrojeniowego? Dlaczego toleruje się działania o znamionach zdrady- działacze KOD, wypowiedzi takich Schetyn wyciągających polskie sprawy zagranicę, więcej- nawołujących do czynnej obrony pt.demokracji? Ile czasu będzie bruzdził i odwracał uwagę ten twór pt. Trybunał Konstytucyjny? z jej nietykalnym przewodniczącym? Jednoznaczne stanowisko w sprawie potopu islamskiego? itp. itd.

 19. Minus said

  i polityka zagraniczna PiSu- Żydobanderowcy z Kartą Polaka, zwłaszcza w konfrontacji z uległością wobec Litwy Mocarstwowej kosztem mieszkających tam Polaków, którzy nigdy (oni lub ich ojcowie, dziadowie) ze swojej ojczyzny nie wyjechali. Niejednoznaczna gra z takimi krajami jak Czechy, Słowacja, Węgry przede wszystkim, w temacie bandziorów islamskich pt. uchodźcy. W ogóle tolerowanie tych wałachów ze stajni Geremka w służbie dyplomatycznej… Jakie zmiany… Kosmetyczno- cyniczne…

 20. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 21. wa cóś said

  Re; Minus (18) Powoli „Minus”. Jesli uważasz że tego BAGNA po tfusku evce nie nadążają oczyszczać, to IM po prostu pomóż. Dla mnie robią wspaniałą robotę i trzymaj gacie w garści. Bo coś mi się wydaje że na sr***nie ci się zbiera. Spoko. DADZĄ RADĘ.

 22. Valdi said

  „Niejednoznaczna gra z takimi krajami jak Czechy, Słowacja, Węgry przede wszystkim, w temacie bandziorów islamskich pt. uchodźcy. W ogóle tolerowanie tych wałachów ze stajni Geremka w służbie dyplomatycznej… Jakie zmiany… Kosmetyczno- cyniczne…”. ..i tak jest P. Minus – podzielam.
  Dodam: trzy dni p..rzenia na TV info, aż do znudzenia /10.04.10/ – bo świat się zatrzymał i patrzy tylko na nas?.
  Świat wie kto wykonał katastrofę – szach-mat: na wschodzie i zachodzie przykryty mgłą smoleńską.

 23. Valdi said

  Ha,ha, ha!. Waszczykowski oznajmił: Sznepf zostaje do końca swojej kadencji tj. lipiec br. Pewnikiem musi być zasłużony dla ……? – a to szkodnik-antypolak.

 24. Ktoś said

  A nie wiecie może o przykazaniu „Nie zabijaj”?

 25. Tiro said

  Tutaj o walce pewnej księgarni internetowej NA ALLEGRO!!! (zablokowali ją!!!) która sprzedawała „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”
  http://prawy.pl/29366-stracila-firme-bo-sprzedawala-niebezpieczne-zwiazki-bronislawa-komorowskiego-wojciecha-sumlinskiego/

  tu fragment:
  „W tym miejscu już się poddałam. Efekt tych zmagań to wyłącznie nerwy w strzępach i jedno wielkie poczucie bezsilności i niesprawiedliwości. Nie zrobiłam nic takiego, co by usprawiedliwiało działanie portalu. Sama widywałam szemranych sprzedających z całą setką negatywnych komentarzy, niskimi parametrami ocen za terminowość czy jakość kontaktu, a mi za kilka głupstw tak z miejsca ukręcono głowę jak kurczakowi. Prawie trzy tysiące dobrych transakcji i lata rzetelnej pracy nie miały nagle znaczenia. Tygodniami przecież wodzili mnie za nos, zupełnie jakby liczyli na to że i tak w końcu dam sobie spokój. Po wszystkim byłam wyczerpana i zdezorientowana.

  Za ostatnie pieniądze, jakie mi jeszcze zostały zasięgnęłam porady prawnej. Tyle mojego: wiedza, że istnieje podstawa dochodzenia sprawiedliwości że działania portalu były przegięciem. Ale z księgarnią już pozamiatane, parę lat pracy i starań poszło do kosza.

  Minęło kilka miesięcy, ciągle próbuję się pozbierać. Na razie jestem bez stałej pracy i co tu dużo mówić, z ręką w nocniku. Teraz muszę się martwić jak żyć, jak spłacić różne zobowiązania. Zostaje wiara, że Boska Opatrzność wskaże mi jakąś drogę wyjścia.

  Z perspektywy czasu właściwie samo się nasuwa, iż rzeczywistym powodem bezwzględnych represji ze strony portalu było mocne zaangażowanie w sprzedaż „Niebezpiecznych związków”. W okresie przed wyborami i tuż po, rozprowadzałam tego solidne ilości. Po wyborach oberwałam za swoje, bardzo szybko straciłam możliwość dalszej pracy, bo niestety opierałam sprzedaż tylko na Allegro, nie zdążyłam jeszcze dorobić się własnego sklepu. Nie wiem, czy same służby mogą być zainteresowane ukrócaniem dystrybucji takich właśnie materiałów, jak Pana książka. Jeśli są, to ja na zainteresowanie zasłużyłam. Oprócz „Niebezpiecznych” moja oferta obejmowała wszystkie Pana tytuły, a także wiele, wiele innych, które tym środowiskom nie w smak.”

 26. Maryla Danuta said

  Nie rozumiem dlaczego ten szkodnik i polakożerca Sznepf ma dalej reprezentować Polskę w ambasadzie – którą nazwał za aprobatą Sikorskiego Zdradka – diasporą polską !!?? Nie wystarcza, ze szastał pieniędzmi z naszych podatków, niszczył Polsce opinię, lekceważył Polskę, Polaków i Polonusów – to wszystko za mało ?? A kiedy wszyscy rodacy Sznepfa i Zdradka – niszczący opinię Polski i Polaków – w krajach, w których mieli godnie reprezentować naszą Ojczyznę – zostaną usunięci z ambasad i wszystkich polskich urzędów ?? Czy naprawdę ci szkodnicy mają prawo – wg min. Waszczykowskiego – nadal psuć opinię Polsce ?? Chyba istnieją zasady, że źle wykonujących obowiązki i działających na szkodę pracodawcy – można usunąć dyscyplinarnie ??

 27. La Reine Toronto said

  Wedlug mnie gdyby to ‚panisko’ mialo troche honoru to by sobie strzelilo w ten pusty leb.

 28. Kara ŚMIERCI dla d.Tuska to za MAŁA kara !!! said

  Krwawy rozwydrzony bezkarny GANGSTER d.tusk razem z przestępczym anty-polskim gangiem tzw. „palatforma obywatelska” oprócz tego, że byli INSPIRATORAMI zamordowania 96 ludzi 10-IV-2010r i rozkradnięcia oraz ROZRWORNIENIA miliardów złotych polskiego podatnika dopuścili jeszcze większego przestępstwa:

  całkowitego ZDEMORALIZOOWANIA wszystkich urzędów państwowych łącznie z prokuraturą, sadownictwem i wszyskimi instytucjami siłowymi w Polsce, które realizowały PRYWATNE ZAMÓWIENIA gangsterów w PO począwszy od centralnych urzędów „warszawki” do gminnych w całej III RP.

  Przestępcza bandycka dzialnośc d.tuska i anty-polskiego wściekłego psa b.komorowskiego doprowadziły do ZMARNOWANIA potencjał Polskiego Narodu w ostatnich 10 latach !

  GANGSTER Donald Tusk ze swoją moralnością RZEZIMIESZKA jest najwiekszym inspiratorem rozpowszechniania KŁAMSTWA, oszustwa oraz wszelkiej nie ucziwości w Polsce od co najmniej 20 lat co zdemoralizowało do dna polskie społeczeństwo.

  Przykład KRĘTACTWA płynie z góry. Mali przy korycie władzy z „platformy obywatelskiej” jak w tej przestępczej KLOACE politycznej Gdańsku, Wrocławiu czy Poznaniu oraz ppodległej im prowincji III RP mający też w swojej graści skorumpowane upolitycznine lokalne sądownictwo, prokuraturę realizowali nie zgodne z prawem ZAMÓWENIA karania za NIE poprawność polityczną przecietnych obywateli, naśladując tych super wielkich krętaczy z Warszawy jak tuska, komorowskiego, klicha czy millera .. itd.

  Dalej bezkarne kryminalne krętactwa środowiska PO w lewackiej III RP usankcjonowały zdeprawowaną ponad wszelką wątpliwość „zmasakrowaną moralność” że krętactwo czy chamskie oszustwo POPŁACA, bo takie postępowanie dalej NIE jest karane.
  Dlatego tym bardziej i na większą skalę złodzejstwa czy ludobujstwa polityczne, różne samosądy w postaci „epidemii samobujstw” były dokonywane z pełną bezkarnością przez klikę gangsterów z WSI i innych służb specjalnych grasujacych w Polsce na zlecenie rządzacych mafiozów z PO oraz zagranicznych służb specjalnych.

  Bezkarny krętacki urządy pod zarządami tuska, który zdemoralizował policje i wojsko oraz inne siłowe instytucje aparatu państwowego, które z pełnym cynicznym wyrachowaniem były wykorzystywane do granic możliwości do realizowania bezkarnych ZAMÓWIEŃ POLITYCZNYCH rządzacych mafiozów z PO.

  d. tusk razem z przestępczą anty-polska PO SPREPAROWALI system fabrykowana fałszywych „prawd” przez lojalne zafałszowane media „pracujace” na ZAMÓWIENIE samego tuska i rządów Niemiec czy Rosji lub USA, ale za to na POTĘŻNĄ szkodę polskiego podatnika oraz z oczywistą szkodą dla instytucji Państwa Polskiego czyli żyjacych w Polsce przecietnych RABOWANYCH obywateli.

  Co więcej, styl polegający na kryminalnym mataczeniu i krętactwu WYKREOWANY przez uważanego za „cwanych” mafiozów PO stał się podstawową METODOLOGIĄ czy też takim STYLEM codziennych kontaktów międzyludzkich oraz trafił pod strzechy w całej obecnej Polsce powiatowej.

  Ta PATALOGICZNA atmosfera zarzadznia III RP jest lustrzanym odbiciem patologicznych stosunków społecznych z PRL-u jak krętacze – przestępcy bezkarni mściwicy z PZPR też byli nie-tykalni, którzy nagradzali słabych nie-partyjnych za TOLEROWANIE oczywistej przestępczości rządzacych oraz za lojalność wobec tych co byli przy korycie totalitarnej władzy w centrum w „Warszwce”.

  Ta przetransferowana złodzejsko-krętacka METODOLOGIA III RP tuskowej, spowodowała, że potencjał pracy tysięcy Polaków jest dziś też CAŁKOWICIE marnowany !

  Przeciętni polscy obywatele zamiast zajmować się PRACĄ pozytywną, opracowywać np. nowe projekty technologiczne tak aby się odbic od dna biedy i swoich środowiskach w różnych dziedzinach życia, działać twórczo z pożytkiem dla wszystkich, to zostali ZMUSZENI aby zajmować się obroną elementarnej UCZCIWIŚCI !

  Polski obywatel zamieszkały w III RP musi dalej walczyć na codzień o prawdziwy obraz oczywistości, bronić się przed OKRADANIEM przez urząd państwowy działający na ZAMÓWIENIE wielkich zagranicznych koncernów grasujących w Polsce nie płacących podatków.

  POTĘŻNE zyski z pracy Polaków w Kraju są dalej wyworzone z polski bo tak ZADECYDOWAŁ przekupiony łapówkami zagranicznymi sam d.tusk czy Komorowski, a to RABOWANIE pracy owoców codziennej pracy Polaków zostało UTRWALONE bo tak zadecydowała anty-polską przestępcza MAFIĄ PO otrzymujaca „wziątki” od zagranicznych złodzeji do DZISIAJ grasujących w Polsce.

  Panie konduktorze tylko NIE jedzmy do BANDYCKO-złodzejskiej tuskowej „warszawki” i „Wars wita Was”

 29. ADAS said

  czy banda z PO.Jeszcze zyje?

 30. TIK-TAK said

  Popieram – powinien wisieć

 31. alfredoni said

  Dożywocie dla tego bandyty i zdrajcy !
  Dodatkowo i jako najważniejszy pkt. – przepadek mienia ( domy, ziemie, auta) jego i kolesiów z PO PSL – zablokowane konta bankowe i przelanie z nich wszelkich tam zdeponowanych pieniędzy na rzecz skarbu państwa.
  To byłaby bolesna oi mocna kara dla tych oszustów i złodziei.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: