Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zlikwidowany meczet w Łodzi (Mosque liquidated in Lodz). (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-11

W Łodzi cofnięto pozwolenie na meczet wahabicki za pieniądze z Arabii Saudyjskiej. W tym budynku powstanie dom handlowy. Brawo włodarze i radni z Łodzi.

Żródło: Sebastian Radziwiłowski do Grupa przeciwko islamowi i muzułmanom w Polsce i Europie

Komentarzy 8 do “Zlikwidowany meczet w Łodzi (Mosque liquidated in Lodz). (wideo)”

 1. Minus said

  Brawo, rzeczywiście. Konkretne działanie, efekt, stało się. A nie bicie piany, że coś się stanie. I niech najlepiej rozdmuchają to nasi wrogowie zagranicą. Ale tylko pod warunkiem bezpieczeństwa decydentów, o ile to możliwe.

 2. pugnus said

  Aaaa …..Lodz,, miasto „ziemi obiecanej ” nie moze przeciez tolerowac meczetu,to jasne jak 2×2=4!Ja bym tam wolal sie dowiedziec ,ze meczet w Gliwicach bedzie zamieniony na …moze Uszatek pomoze w wyborze ,przeciez tyle pomyslow mial dla likwidowanych kosciolow ……
  Tymczasem potencjalni klienci europejskich meczetow bezskutecznie szturmowali wczoraj macedonska granice !Policja odparla szturm przy pomocy gazu ,petard hukowych i gumowych kul.W tzw. Europie zapadla cisza a pamietam jak przed rokiem podobna interwencja macedownskiej policji spotkala sie z wrzaskiem oburzenia Brukseli i Makreli po czym Macedonia otworzyla grance dla hord zmierzajacyh do serca Europy….Bylbym zapomnial ,oczywiscie sprzeciw zlozyla Grecja ,ktora uznala za przesadna interwencje Macedonii przeciwko bezbronnym i niewinnym ludziom…
  .Nie zapominajmy jednak ,ze Grecja rzadzi lewacka Siritsa a nie narodowy Zloty Swit.

 3. rum said

  @Pugnus
  to oburzenie jeszcze jest, tylko cichsze. Dzisiaj jakas wiedzma z niemieckich zielonych bolszewikow szczekala w niemieckich wiadomosciach, ze tak nie mozna, by ludzie tyle dni na granicy siedzieli i do tego byli zwalczani palami i gazem. Juz zaproponowala by przepchnac te sprawe w bundestagu i tych ludzi bezposrednio przetransportowac do Niemiec.
  Lewactwo -nazi-socjalisci caly czas pracuja , nawet jak ich nie slychac pelna para by zasiedlic Zachodnia Europe i wyplenic europejska historie, chrzescijanstw i rodzine.

 4. Sceptyk said

  Wreszcie wiadomosc pozytywna a nie tylko wiadomosci negatywne jak wiekszosc
  w Wirtualnej Polonii, Mozna nabawic sie jakiejs choroby mentalnej. Jeszcze czekam na wiadomosc, ze meczet w Warszawie zostal zamkniety z decyzji
  prezydentowej Warszawy, ktorej nazwisko sobie lekcewaze. Wybudowanie meczetu na Ochocie to jedna z wieiu prob uczynienia Polski wielokulturowej.
  Mieszanie kultur, a przypomne, ze pielegnowanie kultury to zachowanie powszechnie uznanych wartosci, jest jedna z najwyzszyych cech narodowych.
  Jakiegokolwiek narodu. Wiecej nie dodam, bo wierze, ze moja prosta polszczyzna
  znajdzie zrzumienie niektorych.

 5. Sceptyk said

  Dostalem wiadomosc: Wprowadz swoj komentarz do tego pola. Zaczalem pisac
  od negatywnego komentarza. Te uwage przyjmuje za niezyczliwa,ktora powstrzyma mnie od pisania jakichkowiek komentarzy. Tylko Zydzi moga mnie tak potaktowac

 6. Analityk said

  Skąd się wzięło w Łodzi 1000 muzułmanów? Niech lewacy z Łodzi ich teraz obowiązkowo utrzymują!

  To powinna byc ustawa, że ten kto wydaje takie decyzje:
  -nie ma prawa terroryzowac ludzi i zmuszac ich do utrzymywania niechcienych islamskich nachodźców,
  -zobowiązany jest sam utrzymywać ich tak długo aż ci nachodźcy sami z tego utrzymywania zrezygnują.

 7. solkraken said

  a niech się udławią swoimi bezwartościowymi „dularami” feudalne prymitywy,,, dzikusy won!

 8. As said

  Super info… Brawo Łódź!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: