Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Hartman, zabieraj swoje lewackie łapy od śp. ks. Kaczkowskiego: Hartman, zabieraj swoje lewackie łapy od śp. ks. Kaczkowskiego

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-12

No i znowu będzie o profesorku Janie Hartmanie z żydowskiej loży „Synów Przymierza” i dawnym doradcy Ruchu Palikota. Hartman to człowiek wyjątkowo pokrętny, obłudny i podły. Jego antypolskie i antykatolickie wyskoki są powszechnie znane. Pamiętam jak toczył pianę na wieść, że w budowanej w Toruniu z inicjatywy ojca Tadeusza Rydzyka, świątyni będącej wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II powstanie kaplica pamięci, w której na czarnym granicie umieszczone zostaną nazwiska Polaków ratujących z narażeniem życia Żydów. Hartman pisał wtedy: 

Słyszymy, że ojciec Tadeusz Rydzyk buduje „kaplicę pamięci” o tych, którzy ratowali – jak wyraził się szef Radia Maryja – „naszych braci Żydów”. Prowokujesz, księże, bezczelnie? Walisz zapamiętale w stół? Więc odzywają się nożyce: wara ci, cyniczny hipokryto, od naszych Sprawiedliwych, którzy ratowali życie naszych rodziców! Zabieraj od nich swoje brudne łapy i zajmij się liczeniem kasy. Przewrotność i obłuda antysemity musi znaleźć granice – a są to granice życia i śmierci. Przeto nie waż się pluć w twarz Sprawiedliwym, ich dzieciom i wnukom!” 

Kiedy ktoś z wiatrówki zastrzelił Hartmanowi psa, ten emocjonalnie nie wytrzymał i wyrzucił z siebie wszystko to, co jego środowisko oraz żydowska loża, której jest członkiem założycielem skrzętnie od lat skrywają. Oto jak z Hartmana wylała się cała nienawiść do polski katolickiej:Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. — A  jak  nie  na   was, to  na  wasze  dzieci”. Wynika z tego, że hartmanowego psa nie zastrzelił jakiś wykolejeniec sadysta. Salwa padła nie z jednej, ale milionów wiatrówek. Egzekucji według niego dokonała: „zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest”.

 

Dzisiaj Hartman przekroczył kolejną granicę niegodziwości, nikczemności i łajdactwa. W tekście, „Zabierajcie łapy od ks. Kaczkowskiego” – wykorzystał śmierć kapłana do tego, aby dalej przemycać swoje lewackie, antypolskie i antykatolickie fobie. Oczywiście zrobił to w typowym dla siebie faryzejskim stylu apelując do innych, aby nie wykorzystywali śmierci księdza do własnych celów. We wpisie na jego blogu czytamy: „A ci, którzy znęceni sławą Jana Kaczkowskiego, chcieliby go teraz „ubrązowić” i „przejąć” dla swoich świątobliwych celów, niechaj usłyszą: noli tangere! Nie ruszajcie, zabierajcie łapy! „Ubogacajcie” się gdzie indziej i na kim innym!” Jakie ma prawo Hartman by tak pisać? On kreuje się na wielkiego przyjaciela śp. ks. Jana Kaczkowskiego, bo spotkał się z nim kilka razy, a kiedyś nawet pomógł mu wejść po schodach.

 

Ja proponuję, aby to profesorek Hartman zabrał swoje brudne łapy od ks. Kaczkowskiego, bo tylko tych kilka poniższych cytatów mówi nam wprost, o co mu chodzi w tej rzekomej obronie dobrego imienia zmarłego będącej tak naprawdę kolejnym pokazem podłości i cynizmu tego do szpiku kości podłego lewaka. Czytamy, że:

„Kościół płakał, Kościół zgrzytał zębami, a Kaczkowski tylko się uśmiechał i robił swoje – zawsze otoczony paczką przemiłych gejów i ateistów, zawsze z kluczem do ludzkich serc”.

 

„Bliską przyjaciółką Jana była na przykład dziennikarka „Gazety Wyborczej” Bożena Aksamit, pogromczyni księży pedofilów, która pomogła mu pisać i redagować artykuły. Cała ta ferajna nader nieortodoksyjna, trzeba przyznać. Może dlatego taka świetna – sami mądrzy, uczciwi i pełni radości ludzie”.

 

„Może siedzi za stołem ze szklaneczką trunku i opowiada innym świętym wesołe anegdoty o nietrzeźwych biskupach? Tak czy inaczej tam, gdzie trafił kochany ksiądz Jan, z pewnością jest wesoło!”

 

Powtarzam jeszcze raz, zabieraj swoje brudne łapy od ks. Kaczkowskiego obrzydliwy zdegenerowany lewaku, bo to ty sam „znęcony sławą Jana Kaczkowskiego” wykorzystałeś cynicznie jego śmierć dla swoich lewackich, antypolskich i antykatolickich celów. Zapomniałeś dodać, że śp. ks. Jan Kaczkowski był przede wszystkim katolickim kapłanem, prezbiterem, doktorem teologii, dyrektorem hospicjum pw. Św. Ojca Pio oraz wykładowcą bioetyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W jego ostatniej woli czytamy:

Bardzo proszę mnie pochować w sutannie, z humerałem, w albie, z cingulum i stułą na krzyż, z manipularzem, w takim ładnym, czarnym ornacie, żeby dzieci mojego rodzeństwa, wiedziały, że wujek nie wyparował, nie zniknął. I że śmierć jest czymś zupełnie realnym i normalnym. Zdarza się to nam śmiertelnikom”.

Nie był też tak „postępowo zakręcony” jak chciałby Hartman i spółka i sam siebie nazywał tradycjonalistą choćby w takiej wypowiedzi: „Błagam, nawet jeżeli w wyjątkowych sytuacjach korzystamy z kremacji (znowu odzywa się we mnie tradycjonalista), to nie stawiajmy prochów na kominku albo nie rozsypujmy ich w ulubionym miejscu. Chrześcijanin, katolik, powinien mieć swój grób, z którego mógłby zmartwychwstać. Choć oczywiście Pan Bóg sobie poradzi z tymi, których ciała wyparowały w piecach hutniczych albo zostały pochłonięte przez morskie odmęty”.      

 

Kończąc, po raz trzeci powtarzam: Hartman, jak najdalej ze swoimi brudnymi lewackimi łapami od śp. ks. Jana Kaczkowskiego i ciszej hieno nad jego trumną.

 

Tekst opublikowany w „Warszawskiej Gazecie”

Nowy numer tygodnika „Polska Niepodległa” od jutra w kioskach

Mirosław Kokoszkiewicz

Komentarzy 11 do “Hartman, zabieraj swoje lewackie łapy od śp. ks. Kaczkowskiego: Hartman, zabieraj swoje lewackie łapy od śp. ks. Kaczkowskiego”

 1. basia said

  Doradca od paliKODa i wsio jasno.

 2. NC said

  Jasio: „Cała ta ferajna nader nieortodoksyjna, trzeba przyznać. Może dlatego taka świetna – sami mądrzy, uczciwi i pełni radości ludzie”.”.
  Taka „świetna”, bo żydowska, czyli „świetna”.

 3. pugnus said

  Ten prefesur o prezencji menela udzielajac w tamtym roku wywiadu hol.TV oswiadczyl,ze Polacy bez zadnych zahamowan glosuja na Zydow,co przyznam wzbudzilo moje zdziwienie ,bo przeciez w oczach Zachodu przeczy to opiniom o „tradycyjnym”
  polskim antysemityzmie.Braklo mi jedynie wyjasnienia ,a hol .dzinnikarzowi nie przyszlo do glowy sie o to zapytac ,czy kandydaci stajacy w Polsce do wyborow ujawniaja swoje zydowskie pochodzenie ?

 4. Tolek said

  Warto przypomniec inny „wybryk” prof Hartmana, ktory zainicjowal dyskusje n/t kazirodztwa. Wygląda na to, że upada najsilniejsze tabu ziemskiego globu, jakim jest zakaz kazirodztwa – napisał na swoim blogu na stronie tygodnika „Polityka” prof. Jan Hartman. I wywołał burzę. Tekst zniknął z bloga. Ale dyskusja na temat promowania legalizacji kazirodztwa ruszyła pełną parą.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/471051,prof-jan-hartman-wszczyna-debate-o-legalizacji-kazirodztwa-to-juz-jest-odlot.html

  http://natemat.pl/119393,jan-hartman-z-dziewczynka-na-kolanach-kazirodztwo-jest-ok-profesor-pozywa-wprost-za-okladke

 5. ziomal said

  Gdy widzisz nowoczesnych KODowców z POkurczonymi duszami, oddaj im przysługę i nazwij na ulicy po imieniu, głośno. To może pomóc im, a na pewno pomoże Tobie, w odzyskaniu komfortu swobodnego spacerowania po polskiej ulicy. Jesteśmy wszak u siebie 🙂

  To jest nasza wiosna po długiej, koszmarnej zimie, trwającej 8 ruskich lat, albo i wiele dłużej. To jest taka wiosna, która się dzieje chyba raz na 100 lat!!!

 6. rum said

  temu bydlakowi trzeba wystawic biale marmurowe tablice na ktorych bedzie wypisywal nazwiska zydow, ktorzy mordowali Polakow,Zydow. Takich plyt by musialo byc kilka tysiecy , a na kazdej kilkaset nazwisk zydowskich kapusi, mordercow, zdrajcow.

 7. Bronisław said

  Panie Pognus! A, czy „Ten prefesur”, jak Pan go nazywa, nie obnaża przypadkiem tragicznej dla Nas prawdy?!!! Czyż to nie My Polacy, wyhodowaliśmy sobie na swojej piersi potężne „plemię żmijowe”?!!!
  Chrystus Pan ostrzega Nas: „Bądźcie prości, jak gołębice, a przezorni, jak węże”. A, kiedy to naiwność, a nawet łatwowierność jest cnotą?!!!
  Kto roztropny przyjmuje pod swój dach „przybłędę” obdarzając go jedynie przywilejami, a zwalnia od elementarnych obowiązków?!!! Niestety ten haniebny proceder zapoczątkowali na Naszych Ziemiach: książe Bolesław Pobożny w swoim Księstwie Kaliskim (1264 r.), a rozszerzył na Królestwo Polskie w 1364 roku Kazimierz Wielki i tak trwa ten stan do dzisiaj. Jak, uczy historia, gdziekolwiek zagnieździło się to „żmijowe plemię”, tam następował podstępny upadek moralny oraz materialny. W moim przekonaniu Polska obecnie, aby się uwolnić spod obecnej „okupacji” zmuszona będzie obok niezbędnych, a koniecznych wysiłków Intronizować Chrystusa Pana na Króla Polski!!!

  Gorąco Pana pozdrawiam! Króluj Nam Chryste!!!

 8. adam ryglowski said

  A w Poniedziałek Wielkanocny parafiany dalej sypały banknoty na „KUL” .
  ps
  Wiecie , co teraz będzie ……
  1050 lat temu w Wielką Sobotę

  czy to nie żałosne ???

 9. J.Hartman to klasyk w wyznawaniu wartości CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ,czyli PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,jak ją nazwał twórca oryginalnego podziału na CYWILIZACJE Feliks Koneczny.

 10. Julka said

  Takich powinno się wywalać z roboty w budżecie, dość już żerowania na polskich podatnikach i opluwania ich. Ciekawe czy tymi obrzydliwymi paszkwilami zarobi na utrzymanie. No chyba, że „filantrop” go będzie sponsorował, ale wtedy trzeba takim pokazać drzwi. Niech plują, gdzie chcą, bo Polski i tak nie uważają za swoje gniazdo.

 11. solkraken said

  un to robi z chęci wywołania draki – z tego miałby miał zysk, jak jego domokrążni protoplaści, którzy w licznie odwiedzanych obejściach prostych Polaków najpierw prowokowali psy i dzieci, by targały im chałaty, a potem… darli się: „giewałt! za szkodę chopie becaluj! albo sprawa na amcgeriśt!” ;)))

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: