Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Niemcy: Polacy nienawidzą Żydów. To antysemici.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-12

Kraj nad Wisłą to bastion uprzedzeń.

Blisko 75 proc. Polaków twierdzi, że Żydzi wykorzystują Holokaust, a 63 proc. uważa, że Izrael prowadzi eksterminację Palestyńczyków, tak wynika z najnowszego niemieckiego raportu.

Niemcy: Polacy nienawidzą Żydów. To antysemici

Połowa natomiast jest przekonana, że Żydzi mają za duże wpływy w Polsce – pisze „Times of Israel”.

Raport niemieckiej fundacji Friedricha Eberta jest „pierwszym, który dostarcza pełną informację o skali uprzedzeń, dyskryminacji i nietolerancji w ośmiu krajach Europy: Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Włoszech, Polsce i Portugalii.

Według Niemców Polska jest europejskim bastionem antysemityzmu i uprzedzeń wobec Izraela. Podobną opinie mają także o Węgrach.

Aż 70 proc. z nich sądzie, że „Żydzi mają za duże wpływy w ich kraju”.

50 proc. badanych w Polsce, Portugalii i na Węgrzech stwierdziła, żeanytsemityzm jest wywołany działaniami państwa Izrael – czytamy w raporcie.

Zdaniem jego autorów niechęć do Żydów jest jednym z najistotniej­szych uprzedzeń do różnych grup społecznych. Wybija się to zwłaszcza w krajach Europy Wschodniej.

Za: http://www.sfora.pl/swiat/Niemcy-Polacy-nienawidza-Zydow-To-antysemici-a42601

Komentarzy 28 do “Niemcy: Polacy nienawidzą Żydów. To antysemici.”

 1. Skoro żydzi mają nas za po*****ów, to sami na siebie to ściągnęli.

 2. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Nie wiedzialem, ze Paryz lezy w Polsce?
  A to wlasnie stamtad ostatnio wyjechalo conajmniej 6 000 Zydow,
  uciekajac przed przesladowaniami.
  Ponoc zreszta najwiecej z nich przyjechalo do Australii.
  Niemcy zas jako narod znani sa conajmniej od roku 1935
  jako najwieksi przyjaciele Zydow.
  Specjalnie dla nich pobudowali w kilku krajach Europy,
  komfortowe obozy pracy.
  Na co liczycie niemieccy faszysci, na amnezje Europy i swiata?
  W ciagu 25 lat w XX wieku wywolaliscie az dwie wojny swiatowe
  i wymordowaliscie miliony niewinnych ludzi.

 3. nana said

  Podobno w USA bardzo narasta antysemityzm, choć oficjanie sie o tym nie mówi. W Polsce – która zaczęła podnosić głowę – staramy się odkłamywać wersję historii, czyt. holokaustu, narzucanej przez Niemców.
  Może Niemcy – pisząc zakłamane tzw. artykuły – chcą po prostu odwrócić uwagę od sytuacji w ich kraju. Np. w miniony poniedziałek (11.04. br.) syryjski uchodźca podpalił budynek, który służył za kwaterę dla imigrantów, bo nie podobały mu się warunki zamieszkania. Wydarzenie miało miejsce w miejscowości w Bingen nad Renem. Na dodatek 26-letni sprawca podpalenia, na ścianach namalował swastyki, aby podejrzenia zrzucić na neonazistów.
  I tak to wygląda.

  Tak się właśnie zwala na kogoś winę, a robi to zawsze i wyłącznie sam winowajca.

 4. marekwu said

  Antysemityzm to mówienie prawdy…Tak naprawdę zaczęło się od przekupienia rzymskich legionistów, którzy strzegli grobu Chrystusa. Wtedy to żydowscy kapłani poznali prawdę. Nie spodobała im się.

 5. someone said

  Ad 2.Sporo jest miejscowosci w Polsce o nazwie Paryz.:)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pary%C5%BC_%28ujednoznacznienie%29

 6. Marek said

  Niech ta fundacja zrobi prawdziwe badania co żydzi sądzą o gojach.
  To byłoby ciekawe.
  Tyle tylko, że ta fundacja też jest chyba „dzieckiem Sorosa”.

 7. Julka said

  A kto ich lubi? Może się zastanowią nad sobą. Zresztą to też niemieckojęzyczne doniesienia. Polacy ich przygarnęli a Niemcy zgotowali holokaust.

 8. Minus said

  Z tego, że nie lubię np. hien , nie wynika chyba, że nie lubię każdego innego rodzaju zwierzęcia, tak? Poza tą bzdurą- jak to się nazywa: błąd w założeniu?, przytoczone odpowiedzi na zadane pytania, w mojej ocenie, świadczą o Polakach, i nie tylko- brawo bracia Węgrzy- dobrze, prawidłowo oceniają rzeczywistość.
  To lewacka, niemiecka fundacja, obecna w Polsce:

  .http://www.feswar.org.pl/fes2009/01fes/index_fes.php

  Pocieszne są informacje o niemieckich bólach w obronie demokracji. Niestety, wystrugani, ułożeni na bazie „róbta co chceta”- bo nie wychowani przecież, ignoranci w Polsce są nieodporni na szwabskie albo/i jednocześnie lewackie manipulacje. Niestety, bo nakręcają spiralę bzdur. Poszukiwacze nienawiści są jej najlepszymi akuszerami. W tej fundacji działa w Polsce np. Adrian Zandberg, któremu powinniśmy być wdzięczni, że lewicy typu SLD nie ma po ostatnich wyborach w sejmie- śmieszą mnie i wprawiają w dobry nastrój lewackie strzały w stopę, dostrzegam ich sporo w ostatnich miesiącach. Te odpowiedzi też uważam za lewacki ostrzał własnych stóp.
  Komisja Krajowa NSZZ Solidarność jest na liście partnerów tej fundacji- naprawdę pieniądze nie śmierdzą? Inni partnerzy:
  .http://www.feswar.org.pl/fes2009/05partner/partner.php

 9. Minus said

  @3 Pan/i Nana,
  w jednej z prelekcji, dostępnej na youtube, Pani dr Ewy Kurek, pani prelegent prorokuje, że Amerykanie już niedługo przejmą od Polaków 🙂 palmę pierwszeństwa największych antysemitników na świecie- tak się dzieje z każdym miejscem na ziemskiej kuli, gdzie ta nacja znajduje dobre warunki dla swojego „rozwoju” i „rozwija się” jakiś czas ku utrapieniu tubylców. Patrz- los Józefa w Egipcie, a fatalna w skutkach zmiana położenia rodzimych rolników w wyniku reform ekonomicznych pt. faraonowi i przy okazji, a jakże, Józefowi nie brakuje niczego.

 10. Moher49 said

  Niemcy ich natomiast baaardzo kochają. Tam też żydowskie rządy z Angelą na czele.

 11. xar said

  Mili zachodni sąsiedzi przepojeni miłością bliźniego szczególnie do Żydów, jeśli ich tak bardzo kochacie to weźcie ich wszystkich z Polski do siebie. Myślę, że po kilkudziesięciu katach ich goszczenia narodzi się Wasz kolejny Adolfek.

 12. pugnus said

  Szkopi chca najwyrazniej odciagnac uwage opinii publicznej od afery z Erdoganem,ktora w koncu znalazla final w prokuraturze w Mainz!Powodem jest przyciezkawy niemiecki „humor”,ktorym blysnal jeden z niem. satyrykow publikujac w niem.TV NRD wierszyk o Erdo w ktorym ten jest kozojebcem i pedofilem!Sultan zlozyl doniesienie do nierm. prokuratury.ktora na podst &103 wszczela sledztwo!O dziwo niespodziewanie Makrela ze swojej strony wyrazila zrozumienie dla skargi Erdogana ….niespodziewanie stad ,ze w podobnym przypadku z polskim MSZ skarzacym sie w sprawie lzenia Kaczynskiego ,Makrela rezolutnie ripostowala ,ze w Niemczech przestrzegana jest „wolnosc satyry i artystycznej ekspresji”!Reasumujac: Polakow mozna obrazac a przed Turkami przykleka sie na jedno kolano! Nawiasem i na „polskiej’ prokuraturze spoczywa wina ! Kiedy jakas wywloka z Poznania ,dyrektorujaca tam jakiemus teatrowi obrazila papieza Franciszka ,to prokuratura przeszla nad tym do porzadku dziennego.

 13. basia said

  Re:Xar.Ubiegłeś mnie.To samo bym napisała.Pozdrawiam Cię.

 14. gość said

  Skuteczna odtrutka na kłamstwa Grossa

  Anna Wiejak

  Pod patronatem Prawy.pl wyszła nakładem Domu Wydawniczego Rafael książka „Winni” Dariusza Walusiaka, historyka, pisarza i scenarzysty odkłamująca historię Holokaustu i relacji polsko-żydowskich z okresu II wojny światowej.

  Autor obala mit narodowca-antysemity, wskazując na to, że postawa polskich narodowców względem Żydów zdecydowanie różniła się od niemieckich i chociaż mieli oni do zarzucenia Żydom naprawdę wiele, to ani nie wydawali ich Niemcom, ani nie tępili, a wręcz przeciwnie – częstokroć ukrywali.

  Narodowcy – co należy z całą mocą podkreślić – nigdy nie stanęli po stronie zbrodniarzy. W żaden sposób nie wspierali zaplanowanej przez hitlerowców akcji eksterminacyjnej i potępiali każdy przejaw kolaboracji z wrogiem.

  Tzw. historycy Holokaustu równie nagminnie, jak polską pomoc dla ludności żydowskiej przemilczają Żydów, którzy jako polscy patrioci przelewali krew w szeregach polskiego podziemia niepodległościowego.

  Dariusz Walusiak przywołuje najczarniejsze karty z dziejów Niemiec, o których ci ostatni od wielu dziesięcioleci pragną zapomnieć. Przytoczone fragmenty wypowiedzi i dokumentów składają się na przyczynę, dla której śmierć poniosły miliony Polaków i Żydów. Nie pominął także roli syjonistów żydowskich w eksterminacji ich własnego narodu.

  Czytaj całość:
  http://prawy.pl/29718-skuteczna-odtrutka-na-klamstwa-grossa/

 15. Zdenerwowany przecietny obywatel USA: Fuck Israel ! Fuck jews them all ! said

  Przeciętny amerykaniec mówi:

  „The United States unquestioning support of Israel must end. The con job has gone on long enough. At some point we have to begin mocking our politician for being nothing more than sycophantic bitches of the Jewish lobby” …

  USA zostało ZABNKRUTOWANE przez żydowską mafie grasującą w USA i wysysającej dosłownie wszystkie finanse amerykańskiego podatnika.
  Większa częśc tych wyłudzonych pieniędzy w USA przez bardzo agresywną mafie żydowską:

  AIPAC – American Israel Public Affairs Committee)
  NJDC – National Jewish Democratic Council
  RJC – Republican Jewish Coalition
  AJC – American Jewish Committee
  oraz innej BARDZO WAŻNEJ organizacji KOORDYNUJĄCEJ network żydowskich 52 najważniejszych organizacji w USA skrzykniętych pod szyldem o nazwie: „The Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations”

  WYMUSILI na amerykańskim podatniku wysyłanie z USA kilkudziesięciu miliardów rocznie do Izraela, tylko dlatego, że w Izraelu 65% zdolnych żydów do pracy jest albo w armii izraelskiej, a pozostała część pracuje na POTRZEBY prowadzenia STAŁEJ wojny z arabami od 1948 roku do dzisiaj.

  Czy ty przeciętny człowieku w ogóle zdajesz sobie sprawę ILE kosztuje pieniędzy to prowadzenie STAŁEJ wojny z arabami ?

  Przecież te pieniądze NIE są wypracowane w Izraelu lecz brutalnie WYŁUDZONE od NAIWNYCH w też także w durnowatej III RP !

  Na dodatek tego wszystkiego WSZYSCY obywatele Izraela mają w 100% zagwarantowaną BEZPŁATNĄ dożywotnią opiekę zdrowotną oraz dentystyczną na NAJWYŻSZYM poziomie na świecie do KOŃCA życia NIE płacąc też za lekarstwa ANI grośiunia !

  Man I agree that judaism is an ignorant RACIST and FASCIST ideology, doctrine and belief.

  Judaism just avoid any criticism and questioning over it, by influence propaganda, using religion and tradition as excuse or calling you anti-semite before any criticism over the ideology.
  But they still humans, not sub-humans, just a group of humans with a stupid primitive belief and traditions.
  I really believe that judaism is big a problem, and source of many problems, even modern racism.
  So dont be racist. It is wrong. Nonsense.

 16. Tamu said

  Jak można lubić kogoś kto służy diabłu i mamonie…

 17. Profesor Michael Scheuer Ex-CIA dyrektor zeznaje przed komisja Parlamentu USA: said

  „I’d dump the Israelis Tomorrow — Ex-CIA Michael Scheuer Tells Congress” :

  Profesor politologii Michael Scheuer z Georgetown Universitybyły, były dyrektor CIA oficjalnie stwierdził przed połączoną komisją Kongresu i Senatu USA:

  „Rząd USA już dalej NIE może być agentem aparthidu Izraela ani grasującego lobby żydowskiego w Ameryce, obojętnie, że to się nie podoba agresywnym zonistycznym żydom zamieszkałym w USA”

  Profesor Michael Scheuer Ex-CIA dyrektor to oficjalnie powiedział w czasie prowadzenia badań przez połączoną komisją Kongresu i Senatu w Waszyngtonie na temat zasadności wymuszonych wojen na US Army, która zrzuca bomby na kraje, których nie lubi Izrael, a te wojny są ZAMÓWIENIE przez lobby żydowskie w USA oraz w interesie Izraela.

  Niestety ale ok. 45% członków Kongresu i Senatu w USA jest pochodzenia żydowskiego, którzy zdenerwowali się tą OBIEKTYWNĄ opinią Profesor politologii Michael Scheuera, utrudniają jemu wypowiedz z UZASADNIENIEM jakie potężne szkody robi grasujące lobby żydowskie w USA, które okrada amerykańskiego podatnika.

 18. jok said

  Na pewno „badanie” robil/zlecał „polski”, nadwiślański oddział fundacji. O dziwo jedna z asystentek – nawet miły wygląd – jest po pracy w GW:). Czy w socjaldemokratycznej (qrcze, jak to brzmi)fundacji w Niemczech rządzą etniczni Niemcy, którzy itak się „dostosowują” chętnie, czy etniczni nieNiemcy – mniejsza z tym załóżmy że Niemcy (tacy czy owacy). No to mają dwa w jednym: i pomerdanie ogonkiem do the nacji i kolejny element prania mózgów (wskazywania co jest ważne, co to jest uprzedzenie) oraz zastraszania (wiadomo, że oskarżenie o a-tyzm jest straszne:))
  2 refleksje:
  1 De facto nie bardzo widzę co z wymienionych spostrzeżeń/określeń sytuacji jest uprzedzeniem, no może poza twierdzeniem, że antys jest wywołany działaniami państwa Iz., bo wydaje mi się, ze nie tylko tego państwa:)), że jest tu nieco szerszy aspekt.
  2. To tylko połowa Polaków nie widzi rzeczywistości taką jaka jest? :))) Sądziłem że więcej

 19. krzysiek4 said

  „Nie znam innego narodu, w którym byłoby tylu złodziei, naciągaczy i pozbawionych sumienia spekulantów, jak w tym malutkim państwie zwanym Izrael”, napisał premier.
  Tom Segev „Siódmy Milion”…
  str. 225

  Sławni ludzie o żydach
  http://www.upadeknarodu.cba.pl/cytaty.html

 20. TIK-TAK said

  Bo to szczera prawda.
  Większość nieszczęść tego świata jest przez żydów

 21. NC said

  „Blisko 75 proc. Polaków twierdzi, że Żydzi wykorzystują Holokaust.”
  Nie jest źle z Polakami, jesli zachowali jeszcze zdoność obserwacji.
  Jak twierdzi St. Michalkiewicz, „antysemityzm” oznacza po prostu spostrzegawczość.

 22. narodowiec said

  „Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.”
  Antoine de Saint-Exupery

  Tylko totalna dezynsekcja koszernego robactwa może przynieść utraconą równowagę na świecie !!!

 23. Ad 14: Właśnie dałeś sobie wszczepić judeofilską propagandę. Polacy nie mogą być dumni z ratowania żydów, to jest strzał w stopę!:
  Czytajcie i rozpowszechniajcie:
  http://sukarno.neon24.pl/post/130437,dlaczego-polacy-nie-powinni-byli-ratowac-zydow

 24. Antek Poduszka said

  Zniesławienie, czyli prawda o tzw. „antysemityzmie” [napisy pl]

  Film zrealizowany przez Izraelczyka, pochodzącego z syjonistycznej rodziny Yoava Shamira. Stara się on w nim uczciwie dowiedzieć, czym jest tak zwany „antysemityzm” oraz przez kogo i w jakim celu jest wywoływany i wykorzystywany.

 25. Ali Baba said

  re 15..WYMUSILI na amerykańskim podatniku wysyłanie z USA kilkudziesięciu miliardów rocznie do Izraela, TO SIĘ, O ILE WIEM CHYBA NIE ZGADZA Chodzi o kwotę rzędu 6/7/8 miliardów baksów rocznie…tak wiele x czytałem..

 26. Kolejna UTOPIA to wiara w WOLNY RYNEK prowadzi do odrodzenia się konfliktu NIEMIECKO-AMERYKAŃSKIEGO,czytaj ŻYDOWSKIEGO.
  W ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ po jednej stronie koalicja petrodolarowa,a po drugiej antydolarowa bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów gospodarczych poprzez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,która nie jest uwzględniana w kształtowaniu polskiej polityki historycznej.Dzęki tamu na znaczeniu rośnie STRONNICTWO AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIE.

 27. ADAS said

  Milujcie swoich nieprzyjaciol .Ot doskonala bron zyda.Na wszystkich GOIOW

 28. Andrzej61 said

  A za co ich lubić, za chroniczny brak pieniędzy, ani Żydów ani Niemców, jeden drugiego warty

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: