Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Niemiecka niezależna telewizja: George Soros splądrował Polskę i inne kraje postkomunistyczne.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-12

fot: youtubeBardzo ciekawy materiał dotyczący miliardera Georga Sorosa, pojawił się w niezależnej niemieckiej telewizji.
Telewizja podaje, że Soros z pomocą swoich wielkich pieniędzy, wchodzi z butami w procesy demokratyczne krajów postkomunistycznych w tym w wielkim stopniu wpływał i wpływa na wydarzenia w Polsce.

W tej sposób zbudował – zwłaszcza przez jego własny kartel medialny – obraz rzekomego filantropa i sponsora demokratycznego rozwoju – słyszymy.

Doprowadzając do sytuacji zbliżonej do wojny domowej. I spójrzmy co obecnie dzieje się w Polsce. Jak wiemy fundacje, które wspiera Soros, pomagają w działalności KOD, co wywołuje wiele napięć i kłótni w społeczeństwie…

Wideo. Polecamy cały materiał! 

Komentarzy 8 do “Niemiecka niezależna telewizja: George Soros splądrował Polskę i inne kraje postkomunistyczne.”

 1. gość said

  Wielkie sieci handlowe wysyłają do Polski produkty gorszej jakości[WIDEO]

  Nagranie to fragment reportażu Superstacji o tym jak traktuje się Polskę i inne kraje wschodniej Europy przez zachodnie sieci hipermarketów. Właściciel jednego z nich przyznał się do tego, iż do Polski trafiają produkty gorszej jakości niż do krajów Europy Zachodniej. W uzasadnieniu podaje, że jest to związane z tym jakoby Polacy byli „mniej wybredni i wymagający.”

  Niebywałe! Dyrektor sieci hipermarketów Tesco mówi w wywiadzie dla BBC, że do Polski trafiają „towary 2 kategorii, bo Polacy są mniej wymagający”.To się w głowie nie mieści! Sami posłuchajcie..
  Opublikowany przez Polish Youth Association – Patriae Fidelis (https://www.facebook.com/PatriaeFidelis/) na 5 kwietnia 2016

  http://prostozmostu.net/swiat/wielkie-sieci-handlowe-wysylaja-do-polski-produkty-gorszej-jakosciwideo

 2. ANTY-polska KANALIA Komorowski NAGRODZIŁ Sorosa za RABOWANIE polskiego podatnika ! said

  Zawzięty WRÓG instytucji Państwa Polskiego i Polaków, którym był i jest ten ZDRAJCA Komorowski odznaczył ZNANEGO spekulanta-OSZUSTA finansowego, LEWAKA George’a Sorosa Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP w dniu 11 listopada 2012 roku , dokładnie wtedy gdy tuskowo-komorowy ANTY-polski „rząd warszawski” PACYFIKOWAŁ za pomocą ukraińskiej „policji polskiej” Marsz Niepodległości w Warszawie w 2012 roku.

  Ponadto SABOTAŻYSTA Polski Komorowski, który zawsze działał na SZKODE Polski też odznaczył:

  KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  2. Barry Gaberman
  3. Aryeh Neier
  4. William White

  KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ:

  5. Marianne Ginsburg
  6. Deborah Harding
  7. William Moody
  8. Maureen Smyth
  9. Susan Berresford i
  10. Stephena Heintza

  To skrajne LEWACTWO i KOMUNIŚCI są przedstawicielami fundacji:

  Open Society Foundations
  CS Mott,
  German Marshall Fund,
  Rockeffeler Brothers Fund,
  Fundacji Forda,

  Według ZAFAŁSZOWANYCH i kłamliwych definicji te LEWACKIE tzw. „fundacje” NIBY uczestniczyły w tzw. procesie przemian „przemian” w III RP, ale tak na prawdę to wspierały inicjatywy w tworzeniu LEWACKICH standardów, które DEMARALIZUJĄ polskie społeczeństwo.

  Spekulant Soros ze swoją Open Society Foundations wchodziła z buciorami i zaburzała procesy demokratyczne w Polsce celowo SKŁUCAJĄC polskie społeczeństwo, finansując podżegaczy, którzy organizowali poważne KONFLIKTY miedzy partyjne, NAPIECIA prowokujące sytuacje do wywołania wojny domowej. Rozpad ukrainy i skonfliktowanie ukrainców i ruskich to ROBOTA Sorosa.
  To właśnie Soros, za pomoca swojej AGENTURY tzw. „fundacji Batorego” SFINANSOWAŁ powstanie tzw.Komitetu Obrony Demokracji(KOD) która podważa legalnoś ostatnich wyborów prezydenckich, parlamentarnych w III RP w 2015 roku. To właśnie KOD wspierany przez Sorosa prowadzi SABOTAŻ w Brukseli i Waszyngtonie polskiego legalnego rządu PiS.

  Anty-polski KOSMOLITA B.Komorowski i gangster D.Tusk ze swoim zapleczem PO, SLD i PSL po przez odznaczenie WICHRZYCIELA Sorosa i innych LEWAKÓW mieszających w od 25 lat w Polsce spłacił – ODWDZIECZYŁ się za udział w OSZUKIWANIU polskiego społeczeństwa.

  LEWACKA części tzw. „opozycji” na początku III RP otrzymała pieniądze na komputery dla podziemnego “Tygodnika Mazowsze”, który ORGANIZOWAŁ wspólnie z post-komunistami, a tym z TW bolkiem wałęsa i kiszczakiem tzw. „Okrągły Stół” czyli porozumienie z komunistami z PZPR, gdzie PRIORYTEM było całkowite USUNIECIE aktywistów z nurtu polskiego – NARODOWEGO.

  To Soros właśnie sfinansował pierwszą w PRL legalną prywatną fundację, czyli „Fundację im. Stefana Batorego”, w której zasiada RECEDYWA liberalnego establishmentu spod znaku GRUBEJ KRESKI organizująca KORUBCJE w III RP aby SKOLONIZOWAĆ Polaków przez takich ŻYDÓW „sorosów”.

  Po utworzeniu rządu Mazowieckiego „fundacja Sorosa w Polsce tzw. „Batorego” SPROWADZIŁA do III RP żyda
  J. Sachsa z USA, który opracował tzw. plan przemian gospodarczych w Polsce z centralną wytyczna przy urzyciu „terapii szokowej” i szybkiej prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, JAKOBY najbardziej optymalnym planem reformy gospodarczej Polski o nazwie „PLANU Balcerowicza”.

  Ta „prywatyzacja” miała na celu UWAŁSZCZENIE się żydo-komunistów na polskim państwowym majątku, tak aby WZBOGACIŁA się post PZPR-ka żydo-komunistyczna nomenklatura, wcześniej przeszkolona w USA i Niemczech za pomocą finansów tzw. fundacji Open Society Foundations, CS Mott, German Marshall Fund, Rockeffeler Brothers Fund, Fundacji Forda.

  To odznaczenie SPEKULANYA i podżegacza Sorosa i innych watażków z „fundacji” w 2012 roku przez Bronisława Komorowskiego i sitwę gangsterów Tuska + nowobogackich post-komunistów było ZAPŁATĄ za ROZKRADNIECIE polskiego państwowego majątku przez post-komunistów za wcześniejszym PRZYZWOLENIEM prezydenta TW bolka wałesę i kwaśniewskiego.

  NIE wolno zapominać, że te ULTRA LEWACKIE tzw. „fundacji” zagraniczne, które grasują w całej Europie Wschodniej aktywnie finansują i współuczestniczą:

  1. W ZAMACHACH stanów w różnych państwach i krwawych przewrotach rządowych (na Ukrainie)
  2. Realizują lewackie projektów ideologiczne,
  3. Promujących aborcję,
  4. Promują eutanazję,
  5. Zabiegają o legalizację narkotyków
  6. Finansują promowanie ideologi homoseksualizmu
  7. Finansują i indagują do LGBT (Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender)
  8. Indagują i wpędzają rzady małych państw do brania pożyczek, aby je WGONIĆ w bankrucką PUŁAPKE.

  W III RP finansowana przez Sorosa Fundacja Batorego wspierała m.in. nurty liberalne i FEMINISTYCZNE, np. Centrum Praw Kobiet, OŚKę oraz Federację na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny Wandy Nowickiej, czyli jedną z najbardziej LEWACKICH ekstrymistycznych kobiecych organizacji w III RP.

  George Soros Przejmuje Koncesje Na Polski Gaz Łupkowy:

  anty-polska GNIDA kanalia b.komorowski nie nawidzący biologicznie Polaków razem z jego „kapitułą” przyznającą NAJWYŻYSZE polskie odznaczenia na czele z jego:

  PSEM łańcuchowym SŁUGUSEM wrogów Polski jak Krzysztofem Pendereckim,

  ZAJADŁYM paszkwilantem Polaków W. Bartoszewskim,

  LEWAKIEM kupczacym polakami Aleksanderem Hall,

  SPRZEDAJNYM Henrykem Samsonowiczem

  ONI przyznawali TYLKO najwyższe wyróżnienia tym co GNOILI Polskę i Polaków na arenie mędzynarodowej !

 3. ADAS said

  Noi co by nalezaloby zrobic z tym bydlem.?

 4. Guła said

  No 4

 5. Magdalena said

  Tymczasem idzie Dobra Zmiana w wykonaniu ” narodowców” z PIS i ” ekonomisty” Morawieckiego 🙂

  „Prezes Ruchu Narodowego i poseł Kukiz ’15 jest jednocześnie wiceprzewodniczącym sejmowej podkomisji do spraw TTIP. Winnicki zastrzegał, że nie należy traktować idei wolnego handlu w kategoriach jedynie słusznej ideologii. Jak zauważył, często bywa on „narzędziem stosowanym przez wyżej rozwinięte państwa po to żeby jeszcze bardziej się rozwinąć i po to by utrwalić pewne niekorzystne relacje Centrum-Peryferie”. Jak dowodził parlamentrzysta nawet w mniejszej skali, to znaczy wspólnego rynku Unii Europejskiej, polska gospodarka stała się strukturalnie podrzędną i uzależnioną wobec gospodarek państw zachodnioeuropejskich.

  Winnicki wskazywał też na doświadczenia Północnoamerykańskiego Układu o Wolnym Handlu – NAFTA. „Dwadzieścia lat wolnego handlu w Pólnocnej Ameryce to jeśli chodzi o Meksyk, bo my jestesmy w tej relacji ze Stanami Zjednoczonymi bardziej Meksykiem niż Kanadą […] to jest półtorej miliona gospodarstw rolnych, które zniknęły w Meksyku. To jest rozwój Meksyku, niższy średnio niż innych państw latynowskich” – objaśniał prezes Ruchu Narodowego.

  Winnicki zaznaczał, że TTIP wprowadza sądownictwo arbitrażowe w ramach którego wielkie korporacje będą mogły pozywać państwa o odszkodowania w przypadku, gdy uznają iż polityka rządów jest niekorzystna z punktu widzenia ich interesów. Korporacje będą mogły kwestionować państwowe regulacje prawne. Jak ocenił w przypadku podpisania TTIP „Polska traci suwerenność w kolejnym obszarze”.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/robert-winnicki-ttip-to-zagrozenie-dla-naszych-interesow

  A my ciągle sterczymy obok wraku albo pod pomnikami…
  Radio Esterka z Torunia też dziwnie milczy….

 6. Nie tylko splądrował,ale w oparciu o wiarę w WOLNY RYNEK,podstawę kolejnej UTOPII umocnił bycie Polski w koalicji dla wywoływania WOJEN SPRAWIEDLIWYCH dla obrony DEMOKRACJI.

 7. Marek said

  To Niemcom wolno się wypowiadać nt. żydów ?
  Przecież w całej UE, co ja mówię, w całej galaktyce ten temat jest zakazany.
  Przedstawicieli narodu wybranego można tylko chwalić i nagradzać,
  a każdy kto złamie tą zasadę staje się „wrogiem ludu”.

 8. Eliza said

  Taki stary dziadek zajmuje się jeszcze polityką.
  W kazdej chwili może go nie być. NIECH CIESZY SIĘ Z KAŻDEGO przeżytego dnia i nie szkodzi innym , którzy chcą godnie, uczciwie i pięknie przeżyc życie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: