Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Co na to GW i środowiska postępowe?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-13

talmudzki rym

Komentarzy 11 do “Co na to GW i środowiska postępowe?”

 1. Uważny Obserwator said

  Może zainteresuje…

  {Główny Rabinat Izraela orzekł 24 grudnia 2007 roku, że aborcja jest grzechem śmiertelnym i jej dokonywanie opóźnia przyjście Mesjasza. Podczas obrad, główny rabin Żydów sefardyjskich – rabin Shlomo Amar, oraz główny rabin Żydów Aszkenazyjskich – rabin Yona Metzger, podjęli decyzję o wywieranie nacisków na to, aby zmniejszyć liczbę aborcji w Izraelu. Obecnie dokonuje się 50 tysięcy zabiegów „przerywania ciąży” rocznie, z tego 20 tysięcy w sposób legalny. „Zdecydowana większość aborcji jest niekonieczna i całkowicie zabroniona przez prawo Halacha, a są przeprowadzane pomimo braku zagrożenia dla zdrowia kobiety” – stwierdzają rabini. Rabini twierdzą również, iż przeprowadzane aborcje opóźniają nadejście momentu przyjścia Mesjasza, gdyż żydowskie przesłania wiążą jego przyjście z chwilą, gdy „narodzą się wszystkie dzieci mające być urodzone przez żydowskie matki”. Rabini opierają się swe wywody na Księdze Rodzaju 9:6.}

 2. nana said

  Mało tego, mieszkańcy Izraela prawie w ogóle nie chorują na nowotwory

 3. Uważny Obserwator said

  Izrael wprowadził podział na Żydów i obywateli drugiej kategorii

  Izraelski rząd przyjął w 2014 roku projekt ustawy dzielącej obywateli tego państwa na Żydów i całą resztę. W nowej ustawie Izrael został określony jako „państwo żydowskie”. Dotychczas taki termin nie był tam używany w prawie.

  W Państwie Izrael istnieje indywidualna równość dla wszystkich obywateli, ale prawo narodowe (jest zarezerwowane) tylko dla ludu żydowskiego – oświadczył premier Benjamin Netanjahu. Autorami nowego prawa są deputowani do Knesetu z ramienia najbardziej nacjonalistycznych ugrupowań Izraela. Przyjętej właśnie przez rząd ustawie zarzuca się, że wprowadzi w Izraelu podział na tych, którzy są żydami i tych, którzy żydami nie są i staną się „obywatelami drugiej kategorii”.

  W ramach powyższej ustawy obywatele II kategorii chyba będą mogli zabijać swoje nienarodzone dzieci…

 4. Uważny Obserwator said

  Jeżeli aborcja jest zakazana w Izraelu, to proszę tę informację potwierdzić wskazując wiarygodne źródło, bo moja skromna wiedza mówi o czymś zgoła innym, a chętnie się dokształcę.

 5. Julka said

  W Izraelu mieszkają też gojki, dlatego bez zbędnej ustawy rząd przeznaczył środki na darmowe aborcje do tzw. służby zdrowia. Zydów obowiązuje prawo Tory, które zabrania jakiejkolwiek aborcji dla narodu wybranego. Oni do tej pory nie mają nawet konstytucji, bo prawem najwyższym jest prawo religijne. Bierzmy z nich przykład.

 6. Stary Warszawiak said

  Ależ G..q Wyborcze powie, że oczywiście żydów nie wolno mordować bo to naród wybrany. Ale zwykłe goje to jak
  zwierzęta (jak nie tylko uważają, ale nawet mówią niektórzy żydzi)

 7. Maryla Danuta said

  Bo te żydowskie feministki walczą o m ożliwość mordowania gojów, a to dla nich nie grzech tylko żydowska powinność, dlatego i michnikowska gw – o to walczy, Ale nie ma tu nic wspólnego z prawem obowiązujacym w Izraelu, zresztą dla siebie o prawo do aborcji nie walczą – to goje maja ginąć, żeby żydostwo miało dla siebie Polin !! /każdy sposób jest dobry – najpierw pozbawia się Polaków pracy w swojej Ojczyźnie, potem walczy się o umożliwianie Polkom aborcji, każe się przyjmować terrorystów – islamistów, i co dalej macie w planie dla Polaków -gojów ?

 8. Jest ETYKA WOLNOŚCI,którą opisał Murray N.Rothbard.
  To elementarz dla GW i „nowoczesności” dla zwalczania wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.

 9. jok said

  Co na to gw? Może odpowie, ze to nieprawda:))) I tym razem – a raczej rzadko, oj bardzo rzadko to się zdarza:)) – mieliby rację

  Jak czytam – jest podobnie jak w Polsce (to jest nie ma na życzenie czy z powodów ekonomicznych), ale znacznie łatwiej w niektórych zakresach: kobiety niezamężne, kobiety powyżej 40tki lub poniżej 18tu – otrzymują bez problemu zgodę. Zgodę, bo trzeba stanąć przed 3-sosbowym komitetem, w 98% jest zgoda.

  Może inaczej – jak gw ocenia „wolność kobiet” w Izraelu, skoro ich decyzję „o własnym ciele” zatwierdza lub odrzuca komisja?:))

  „Israel, a nation with a forceful religious lobby and a conservative prime minister, is poised to offer its female citizens some of the most liberal abortion coverage in the world.”

 10. Minus said

  @ 2 Pan/i Nana,

  Materiał opublikowany na youtube 01.04.2016

 11. Hela said

  Soros: Europa musi wydawać 23 mld funtów i przyjmować 500 tys. imigrantów rocznie !!!!!
  Skąd wziąć pieniądze? Soros proponuje:
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/83456-soros-europa-musi-wydawac-23-mld-funtow-i-przyjmowac-500-tys-imigrantow-rocznie

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: