Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Korwin: Terroryści rywalizują o to, kto doprowadzi do łez panią Mogherini! [WIDEO]

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-13

Sesja plenarna 12.04.2016. Zasadnicze aspekty i najważniejsze kierunki wspólnej polityki zagranicznej i bezpieczeństwa oraz europejskiej polityki bezpieczeństwa i obrony (artykuł 36 TUE).

Eurodeputowany i prezes partii KORWiN Janusz Korwin Mikke odniósł się w europarlamencie do słabości polityki imigracyjnej UE przytaczając zachowanie szefowej dyplomacji pani Federici Mogherini. Wcześniej taką wypowiedź mieliśmy szansę ujrzeć w stacji Polsat News (więcej tutaj), kiedy to prezes partii KORWiN 24 marca goszczący na jej antenie podczas dyskusji na temat zamachu w Brukseli, odniósł się także do zachowania szefowej europejskiej dyplomacji. Zdaniem lidera partii KORWiN łzy Federici Mogherini to nic innego jak zachęta dla terrorystów, porównując jej postawę do człowieka, który wykazując strach względem psa, tylko wzmaga ochotę zaatakowania: 

„Pies atakuje jak widzi, że człowiek się jego boi. A jak widzi, że się jego nie boi, to nie atakuje. – skwitował zachowanie F.Mogherini”
Więcej na temat szaleństwa tolerancji Unii Europejskiej względem islamizacji: tutaj

 

Korwin: Terroryści rywalizują o to, kto doprowadzi do łez panią Mogherini! [WIDEO]

Komentarzy 7 do “Korwin: Terroryści rywalizują o to, kto doprowadzi do łez panią Mogherini! [WIDEO]”

 1. gość said

  Polityczna patologia. Pobili go muzułmanie, a szwedzkie władze deportowały go do Anglii!

  Sztokholm. To, o czym pisał początkiem kwietnia “The Sun” jest ciężkie do wyobrażenia. To historia 33-letniego Anglika, który do końca marca przebywał w Szwecji z konieczności – tam bowiem leczy się jego chora dermatologicznie żona.

  Pewnego marcowego wieczoru Brytyjczyk wracał ze szpitala do miejsca noclegowego. Z niewiadomych przyczyn wydarzyło się coś, co na szwedzkich ulicach jest na porządku dziennym – doszło do awantury z udziałem grupy kilku somalijskich imigrantów i nieszukającego zwady Europejczyka. Jack został dotkliwie pobity, ale usiłował się bronić. Na miejscu szybko zjawiła się policja, ale napastnicy zdążyli się rozejść.

  Zdarzenie zarejestrowały miejskie kamery, jednak tożsamości sprawców pobicia nie udało się ustalić. Mężczyzna nalegał, aby nagranie rozesłać po lokalnych mediach, co mogłoby pomóc w ukaraniu winnych. Szwedzi nie chcieli o tym słyszeć, a po 2 dniach okazało się, że zamieszki wywołał… obywatel Liverpoolu, który rzekomo z własnej woli zechciał spróbować sił w starciu z grupą muzułmanów.

  Początkiem kwietnia 33-latek z konieczności wrócił do domu, a jego żona została w Szwecji. Nie wiadomo jeszcze jak sprawa się zakończy, ale bardzo prawdopodobne jest, że bohater tej historii przez długi czas lub nigdy nie będzie mógł wjechać na terytorium Szwecji. Anglik stara się odwoływać od niesprawiedliwej decyzji.

  To jeden z niewielu przypadków w historii, gdy deportowany z kraju europejskiego został obywatel Wielkiej Brytanii.

  ŹRÓDŁO
  The Sun / Britain First / własne
  http://newsweb.pl/2016/04/09/polityczna-patologia-pobili-go-muzulmanie-a-szwedzkie-wladze-deportowaly-go-do-anglii/

 2. Uważny Obserwator said

  re1

  {Sztokholm. To, o czym pisał początkiem kwietnia “The Sun” jest ciężkie do wyobrażenia}

  To nie tyko jest łatwe do wyobrażenia, ale wręcz spodziewane dla tych co chcą wiedzieć i się interesują problemem nachodźców.
  Policja szwedzka jest przeszkolona przez rezydujących w ich kraju syjonistów, zatem to co robią jest zgodne z instrukcją wbita im do zakutych łepetyn,

 3. Nie o ISLAMIZACJĘ,lecz o SEMITYZACJĘ Europy chodzi.Narzędziem okazuje się być kolejna UTOPIA tym razem z wiarą w Wolny Rynek.JKM to w ramach ETYKI WOLNOŚCI to misjonarz tej utopii.

 4. gość said

  Polacy wzywają rząd do obrony granic

  Po zamachach w Brukseli nikt już nie ma złudzeń. Masowy napływ imigrantów niesie ze sobą śmiertelne zagrożenie. Polacy nie wierzą w zapewnienia rządu, że muzułmanie w Polsce są pod kontrolą, a nowych grup na razie nie będzie. „Zobaczcie jak się zrelatywizowały pojęcia. Kiedyś człowiek taranujący granice zostałby zastrzelony jak pies. Dzisiaj się tego nie robi” – zauważył jeden z naszych rozmówców. „Wmawiają nam, że to są biedni uchodźcy, matki z dziećmi, ale jakoś tego nie widzę” – dodaje młoda uczestniczka manifestacji. I rzeczywiście coś jest na rzeczy, ponieważ Europa zdaje się nie reagować. Co prawda pada wiele stanowczych słów, ale nikt nie podejmuje działań. Tymczasem po Morzu Śródziemnym wciąż pływają łodzie dostarczające nowych uchodźców na brzeg. Kiedy przyjdzie tego kres? A może taka sytuacja jest komuś na rękę i właśnie ma trwać?

 5. pugnus said

  Ta Mogherini wyglada jakby sie ze 4 dni imprezowala!

 6. panMarek said

  Spojrzenie p. Mogherini w 61 s jest bezcenne.
  Chyba Korwin – jako pierwszy – dotarł do jej pustego łba.

 7. Marek said

  Ta cała Mogherini jest jak „nasia” Bieńkowska. W ramach pijaru wsadzili jakąś
  pustą babę na stanowisko, a w rzeczywistości ma ona tyle do gadania co kominiarz
  na łodzi podwodnej. Całą UE rządzą zupełnie inni, których na co dzień nie widać
  w telewizorniach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: