Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Należy pamiętać, że antypolska rezolucja PE powstała w… Warszawie.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-13

Napisali ją politycy, których „domem jest Bruksela”

Komentarzy 12 do “Należy pamiętać, że antypolska rezolucja PE powstała w… Warszawie.”

 1. Ziutek said

  Targowica POstkomunstycznego, bolszozydowskiego POkroju!

 2. Schetyna czy Szetyna jako biskup misjonarzy walczący z wartościami CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ?!?!

 3. Polak Tadeusz said

  Eurotargowiczanie – takie pojęcie powinno pojawić się w publicznym dyskursie bo streszcza postawę POlskojęzycznych polityków trzymających się berlińskich i brukselskich klamek.

 4. basia said

  jak te 3 pachacze zakazane POdobne do siebie- wręcz bliżniaczo.Jedna rasa na stówe!

 5. Lolita said

  Kiedyś na portalu wPolityce, w komentarzach, ktoś o niku Czarna Mamba napisał tak:
  www[.]wpolityce.pl/forum/polityka/28-dyskusje-pod-publikacjami-dzialu-polityka/tematy/141442-zurawski-vel-grajewski-wygaszanie-debaty-wokol-rzekomego-zagrozenia-demokracji-w-polsce-byloby-korzystne-zarowno-dla-polski-jak-i-unii-nasz-wywiad-komentarze-publikacji?strona=3
  Czarna_Mamba, cytuję,
  „Szetyna bo tak w szkole w Opolu się nazywał, obecnie Schetyna. Wszyscy co go znają z ław szkolnych się dziwią jak ten tuman zdał maturę i studia ukończył. To pomiot banderowca niedobitka po Akcji Wisła, osiedlonego na Opolszczyznie/Opole! Kapuś służb polskich – cynkciarz opolski i wrocławski, sowieckich, STASI/BND…Powiązania z Baraniną w Wiedniu, bywał na rautach u niego, i nie tylko on…W Opolu i we Wrocławiu b. dobrze jest znany wyłącznie z negatywnej strony. Mógłbym o nim dużo pisać, znam go i jego rodzinę osobiście tego umysłowego troglodytę, tylko Matka porządna.
  proces był tak prowadzony by udowodnić wcześniej założoną tezę”

  Jeśli to jest nieprawda, to przepraszam.

 6. pugnus said

  Tepe,o bezmyslnym wyrazie geby ,na ktorych nie widac nawet cienia jakiejs inteligencji….

 7. Goj(awiczyński) said

  SS :

  Przykre to jest , że ludzie nie znają swojej historii. Karmią sie tym co im przekażą media, które sa w rękach bandytów i złodzei. Do tej pory zanim PIS przejął rząd, od początku powstania Solidarniosci Polska była w rękach komunistów. Kraj był rozgrabiany i sprzedawany. Wystarczy popatrzeć dokoła: 90% fabryk, magazynów i marketów jest w obcych rękach. Polacy pracują za przysłowiową miskę ryżu. Poprzedni rząd doprowadził do tego by Polacy czuli się niepewnie w swoim własnym kraju. Jak by było tak dobrze jak trąbiło PO to 2 mln Polaków nie wyjechałoby do UK za chlebem a drugie 3 mln nie rozjechałoby się po świecie za pracą.
  Wystarczy pojechać na Podlasie i zobaczyć jak stoją tam puste domy, a ich właściciele zostawili półsieroty pracując za granicą. Czy poprzedni rząd to byli Polacy, uczciwi patrioci, którym zleżało na Polsce? NIE!!! Chciwość ich pchała do tego aby oszustom było dobrze, a afery jak to się sprzedaje i zdradza Polskę były zamiatane pod dywan. Dla UE jest dobrze aby mieli członków zastraszonych, głupich i naiwnych, którym można wszystko wcisnąć afirmując się chorymi tezami o wartości demokratycznych zasad podzielanych przez wszystkie państwa członkowskie. A tak naprawdę nie potrafią sobie poradzić z prostymi sprawami. Jeśli są tacy praworządni i szlachetni to dlaczego w Polsce obcy mają swoje fabryki i wyzyskują ludzi? A dlaczego dzieci miały iść od 6 lat do szkoły, bo potrzebny był narybek młodych ludzi do pracy, żeby jak najdłużej pracował i nie doczekał emerytury.
  Ci co krytykują obecny rząd powinny spojrzeć prawdzie w oczy czy faktycznie są tacy źli, ze bronią Polski, a nie są kosmopolitami?
  WSTYDŹCIE SIĘ CO PONIEKTÓRZY . A ci co tak krytykują powinni pracować za najniższą krajową u obcego inwestora, a wtedy może by zmienili zdanie.

  **********
  Proszę Pana gdybyśmy tylko mieli tę pewność, że PiS rzeczywiście broni Polski a nie swoich własnych interesów to wszystko byłoby w porządku. Ale tej pewności niestety nie mamy. Wręcz przeciwnie.

 8. Valdi said

  PiS to takie PO – ale inaczej, wystarczy zobaczyć kogo powołali do rządu!. Gra pod publiczkę przypadkiem może im się udać?.

 9. marino said

  Od dzisiaj ja i wszyscy moi znajomi podczas pisania komentarzy na różnych portalach,uzgodniliśmy jedno.Mianowice o pewnym gnomie politycznym nie będziemy pisać inaczej jak Grzegorz Szmacina !!!!

 10. sprawiedliwy said

  Zapamiętać ZDRAJCÓW na tym zdjęciu.

 11. zuzia said

  10

 12. ADAS said

  Czy mamy juz kogos kto im wymierzy sprawiedliwosc?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: