Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

PEŁNA LISTA WSTYDU! Parszywa TARGOWICA, posłowie głosujący w Parlamencie Europejskim przeciwko Polsce!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-13

Przyjęta dziś rezolucja nie ma wiążącej mocy prawnej. Za jej poparciem opowiedziało się 513 posłów; 142 głosowało przeciw, 30 wstrzymało się od głosu. Rezolucja wyraża zaniepokojenie sytuacją w Polsce i wzywa do opublikowania stanowiska Trybunału Konstytucyjnego. Za rezolucją stoją politycy części polskiej opozycji, a także chadecy, socjaliści i lewacy. Projekt przygotowywała m.in. członkini partii komunistycznej w NRD. Poniżej przedstawiam pełną listę „polskich” europosłów, którzy opowiedzieli się za uderzającą w Polskę rezolucją Parlamencie Europejskim. Zjednoczenie komunistów, Platformy Obywatelskiej i PSLu.:

27 zdrajców

 

1. Michał Boni
2. Jerzy Buzek
3. Andrzej Grzyb
4. Krzysztof Hetman
5. Danuta Jazłowiecka
6. Jarosław Kalinowski
7. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz
8. Barbara Kudrycka
9. Janusz Lewandowski
10. Elżbieta Łukacijewska
11. Jan Olbrycht
12. Dariusz Rosati
13. Czesław Siekierski
14. Adam Szejnfeld
15. Róża Thun
16. Bogdan Zdrojewski
17. Jarosław Wałęsa
18. Tadeusz Zwiefka
19. Bogusław Liberadzki
20. Janusz Zemke
21. Danuta Hubner
22. Julia Pitera
23. Krystyna Łybacka
24. Bogdan Wenta
25. Adam Gierek
26. Marek Plura
27. Lidia Geringer de Oedenberg

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/lista-wstydu-parszywa-targowica-poslowie-glosujacy-w-parlamencie-europejskim-przeciwko-polsce/

Komentarze 33 do “PEŁNA LISTA WSTYDU! Parszywa TARGOWICA, posłowie głosujący w Parlamencie Europejskim przeciwko Polsce!”

 1. adam ryglowski said

  No cóż .
  wszyscy znani i wiadomo , czego po tym towarzystwie można się spodziewać .
  NIHIL NOVI SUB SOLE ( tak mawiali starożytni Rzymianie – nie mylić z Żymianami )
  ps
  Ks. Kardynał Stefan Wyszyński złego słowa nie powiedział na temat Edwarda Gierka ( bardzo proszę o udokumentowane riposty ) ,
  a pod nr 25 TAKI WSTYD.
  NA MARGINESIE – TO JUŻ JUTRO !!!
  I CO ???

 2. basia said

  Szubrawcy……..

 3. Magdalena said

  Ongiś nasz ksiądz proboszcz zaprosił w swoje progi panią Jazłowiecką.
  Och…ach… pani poseł imię Jana Pawła II odmieniała przez wszystkie przypadki.
  Aż źle się tego słuchało….
  Aż jedna z słuchających zapytała mnie
  – to co ten babsztyl robi w PO, taka święta!
  Wstrętna baba zasłaniająca się niemądrymi kapłanami, a nawet papieżem
  Ot,co

 4. Moher49 said

  Przyjdą takie czasy, że zdrajcy będą dyndać na szubienicach. Historia lubi się powtarzać.

 5. Valdi said

  Tę listę należy bojkotować i w związku z tym nie będzie mojego komentarza.

 6. adam ryglowski said

  Pani Magdo .
  Głupi mówi , co wie . Mądry , wie ,co mówi .
  A JEST TEŻ GRA AKTORSKA – RECYTOWANIE TEKSTÓW , które gawiedzi odpowiadają .
  Nie ma niemądrych kapłanów !!!
  Albo są NASZYMI DUSZPASTERZAMI , albo ….
  ps
  A CO TO ZA ROCZNICA ( 1050 ) JEST JUTRO ?

 7. jok said

  A moim zdaniem, warto byłoby wiedzieć ilu z nich posiada polskie pochodzenie etniczne, ilu nie – i na podstawie tej wiedzy wyciągnąć wnioski.

 8. AV said

  Przyjdzie dla nich dzień zapłaty, tak jak przyszedł dla Judasza…

 9. gość said

  @ 7 Jok

  Dla ciekawości, niech ktoś “pogrzebie” w internecie i spróbuje znajść chciaż jednego Polaka wśród powyższych zdrajców. Z tego co widzę, za wyjątkiem trzech wyżej wymienionych, których nie udało mi się zidentyfikować, pozostali są pochodzenia żydowskiego…

  Za:http://www.wicipolskie.org/?p=17177

 10. Stary Warszawiak said

  Stary Warszawiak nie rozumie tej listy i oburzenia internautów. Drodzy internauci. Od 1989 roku żydostwo w Polsce chciało
  całkowicie przejąć władzę, ale to jakoś nie wychodziło. Wprawdzie byli i prezydenci, byli i premierzy rządziła nawet Unia Wolności
  ale tak naprawdę to było nie to. Dopiero jak do władzy „doszła” PO (jak nazywałem pachołki obrzezanych) to dopiero można się
  było dogadać. Na sojusznika PO dobrała sobie PAZERNY na kasę i stołki PSL i hulaj dusza piekła nie ma.
  Wszystkie możliwe „przekaziory” były w łapach żydów lub ich pachołków. I tak tumaniąc i oszukując polskich gojów po raz drugi
  „zostaliśmy wybrani”.
  Ale oczywiście koszerni coraz bardziej się rozzuchwalali i „dojąc” polskich gojów głównie lichwiarskimi pożyczkami za żądali
  64 miliardów dolarów odszkodowania „za frajer”. Pachołki powiedzieli dobrze, ale takiej kasy na razie nie mamy, ale sprywatyzujemy lasy to wam damy.
  I co się dzieje część tumanionych Polaków się ocknęła i pachołków nie wybrała.
  To co mają robić pachołki jak władzy nie ma. Trzeba szukać pomocy u koszernych w eurokołchozie.
  No i znaleźli. I teraz tylko zależy czy Polacy żydom z eurokołchozu pokażą słynny gest Kozakiewicza

 11. Krawaciarski lumpenproletariat..na powrozie chazarskim. A a to nie czyni Polaka….jeno szbesgoja z polskim paszportem.

 12. Trybunału Konstytucyjny = pic na fotomontaż said

  ~Staruch : Oto koronny dowód na to, jak upolityczniony Trybunał Konstytucyjny wydawał wyroki korzystne dla rządu PO-PSL!

  wpis z dnia 31/12/2015

  Pod koniec 2011 roku rząd Tuska w trybie „pilnym” zaproponował ustawę o podniesieniu składki rentowej. Rządowa większość w Parlamencie w ekspresowym tempie ją klepnęła, a prezydent Komorowski natychmiast podpisał. Problem w tym, że zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem w trybie „pilnym” nie wolno wprowadzać zmian o charakterze podatkowym. PiS zaskarżył ustawę do TK, a ten – po 18 miesiącach (!) od momentu wniesienia skargi – stwierdził, że podniesienie obywatelom składki rentowej w trybie „pilnym” było zgodne z prawem.

  Przypomnijmy, że pod koniec grudnia 2011 roku w życie weszła ustawa podwyższająca składkę rentową dla przedsiębiorców aż o 1/3, z poziomu 6 proc. do 8 proc. podstawy wymiaru. Szacunki projektodawców tego rozwiązania mówiły, iż z kieszeni podatników zniknie w ten sposób około 7 miliardów zł w skali roku. Z ustawą był jednak pewien problem – została bowiem ona przyjęta w tzw. trybie pilnym, a zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem ustaw o charakterze podatkowym nie wolno wprowadzać w tym trybie.

  PiS postanowił zaskarżyć przedmiotową ustawę do Trybunału Konstytucyjnego wskazując, iż przeprocesowanie jej przez ekipę PO-PSL w trybie pilnym było sprzeczne z obowiązującym w naszym kraju prawem. Co zrobił zarządzany przez sędziego Rzeplińskiego TK? – Po 18 miesiącach od momentu wniesienia skargi stwierdził łaskawie, że składka rentowa to nie podatek i jej podwyższenie mogło zostać przeprowadzone przez rząd PO-PSL w trybie pilnym.

  Orzeczenie TK było dla rządu Tuska wybawieniem od bardzo poważnych problemów. Jeśli bowiem sędziowie uznaliby, że składki ZUS mają charakter podatkowy, a tym samym ich podniesienie w trybie „pilnym” byłoby nielegalne, to ekipa PO-PSL musiałaby się liczyć z falą pozwów. Szacowane roszczenia za okres od początku 2012 roku do lipca 2013 roku (kiedy TK wydał orzeczenie) mogłyby wynieść nawet 12 miliardów złotych (licząc z odsetkami). Upolityczniony, wybrany przez posłów PO-PSL skład Trybunału postanowił jednak uratować ekipę swoich mocodawców i wydał kuriozalny wyrok o tym, że obowiązkowa danina publiczna podatkiem nie jest.

  Nie mam wątpliwości, że ten sam upolityczniony, wybrany przez posłów PO-PSL skład Trybunału będzie robił wszystko, aby zaszkodzić rządowi Beaty Szydło. Jeśli obecnej ekipie rządowej nie uda się szybko zaorać tej instytucji (np. poprzez zmianę Konstytucji), to musi się liczyć z tym że TK uzna za „niekonstytucyjne” wszystkie sztandarowe ustawy PiS (np. wprowadzające podatek bankowy czy od sklepów wielkopowierzchniowych)

 13. JanM said

  Chcemy tego czy nie ci „ludzie” reprezentuja nas, wszyskich Polakow (sa oni formalnie „demokratcznie” wybrani przez nas) na arenie EU. I tak bedzie, az nie sciagniemy ich do Polski i nie postawimy przed plutonem egzekucyjnym za zdrade.

 14. Bet365 said

  Nie moze byc przeciez PSl to Polska partia oni dbaja o losy rolników i zwykłych obywateli buaahha

 15. Stary Warszawiak said

  Ad 13
  Pan Jan M.
  Jest Pan super marzycielem.
  Nie po to Europejskie żydostwo zniosło karę śmierci, żeby nikt się nie odważył skazać żyda na karę śmierci.

 16. Analityk said

  @Stary warszawiak #14

  Karę śmierci zniesiono, ale seryjny samobójca z powodzeniem działa i zabija Polaków. Czyli Polaków wolno a innych nie wolno?

  Najwyższy czas aby przywrócić karę śmierci i objąć ją wszelkie zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu, tj, morderstwa żołnierzy niezłomnych, morderstwa członków opozycji komunistycznej, wszelką działalność niszczącą gospodarke Polski tj. złodziejską prywatyzację, afery zrabowania milionów i miliardów złotych oraz skazać na nią wszelkich zdrajców jak Tusk, Kopacz, Hubner, Kijowski, Buzek, Lewandowski, Szejnfeld, Schnepf, Rosati, Michnik, Lis i im podobni. Każdemu przedstawić listę zarzutów i wyrok.

  UE pokrzyczyczy i po paru tygodniach uspokoi się tak jak teraz gdy policja macedońska zaczęła strzelać z broni gladkolufowej i polewać silnymi środkami drażniącymi oczy i skórę islamskich bandytów atakujacych granicę ich domu. Widzą że te działania są w obronie własnej a zatem są słuszne, konieczne i skuteczne.

 17. La Reine Toronto said

  ‚Targowica’ Brukselica !
  Nie podawac rak w RP, odsunac sie od ich ‚rodzin’ i pluc w te parszywe parchate mordy! Rzucic klatwe !

 18. Tytus said

  Postkomuchowe i parchate towarzystwo czyli squrwysynstwo w pelnej krasie. Czy ktos w koncu wyeleminuje te kloake z polskiej rzeczywistosci?!

 19. Marian said

  Wszyscy jak jeden sa powszechnie znani.Oczywiscie,oni wszyscy maja obywatelstwo
  polskie,ale Polske I Polakow maja w glebokim powazaniu bo to wszystko ma korzenie
  dzikich azjatow-chazarow (przybranych zydow).Ich by nalezalo wypalic kwasem solnym
  tylko jak to zrobic!!!!Prosze popatrzec jak oni sa bardzo podobni do nas a roznia sie
  metalnoscia od nas diametrialnie!!!Oni sa wmieszani wsrod nas i Polacy ich nie rozrozniaja!!!
  Dopiero takie sytuacje ich dekonspiruja.Ktos tutaj zadal dobre pytanie-jak tych zbrodniarzy
  wytepic?!

 20. Nati said

  Ta lista powinna wraz z fotami wisiec na przystankach autobusowych. Nad nimi fota tuska z napisem zdrajcy!

 21. ADAS said

  Wiec Polaku /Polko przestanimy byc tacy milosierni wzgledem zdrajcow.
  KARA MUSI WYMIERZONA .

 22. Minus said

  @ 18 Pan ADAS,
  chciałbym się mylić, ale Pańskie wpisy kojarzą mi się z propozycją Wałęsy L. skierowaną do Krzysztofa Wyszkowskiego w drugiej połowie lat 70ych, żeby działacze Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża zaczęli wysadzać posterunki MO.

 23. Kwal said

  Lista tych zdrajców powinna być propagowana wszędzie gdzie tylko się da nawet z ambon w kościołach oraz wisieć na płotach i słupach. A tym marionetkom powinno się odebrać obywatelstwo polskie na zawsze….

 24. Katalog z Nowego Yorku powinien znaczne pomoc jaka kategoria „POLAKøW” robi za szabes-Goja.
  Prosze Google – JewishGen Poland

 25. Lam said

  PARLAMENT UE POTĘPIA POLSKĘ
  Skarżenie się do obcych na Polskę
  To nie jest zjawisko wcale nowe.
  Kiedyś Targowica latała do carowej,
  Teraz nowa i harda – też podnosi głowę. (*)
  14-04-2016
  (*) Głosowali w UE przeciwko Polsce: Boni, Buzek, Geringer, Gierek, Grzyb, Hetman, Hübner, Jazłowiecka, Kalinowski, Kozłowska-Rajewicz, Kudrycka, Lewandowski,Łukacijewska, Łybacka, Mańka, Olbrycht, Pitera, Plura, Rosati, Siekierski, Szejnfeld, Thun, Wałęsa (J), Wenta, Zemke, Zdrojewski i Zwiefka.

 26. narodowiec said

  CI „POLSCY” EUROPOSŁOWIE GŁOSUJĄCY „ZA” TO ŻYDZI I PARU ZAPRZAŃCÓW !!! NORMALNIE NIGDY BY SIĘ NIE PRZYZNALI, A TAK JEST „CZARNO NA BIAŁYM „

 27. Wieża ciśnień said

  Załączam posłanie blogera Kula Lis z Neon24 zawierające adresy mailowe do europosłów, którzy parafowali uchwałę PE

  biuro@michalboni.pl
  jerzy.buzek@europarl.europa.eu
  biurokalisz@andrzejgrzyb.eu
  biuro@krzysztofhetman.pl
  biuro.opole@jazlowiecka.pl
  eurobiuro.warszawa@kalinowski.pl
  biuro@kozlowska-rajewicz.pl
  biuro@kudrycka.pl biuro@januszlewandowski.pl
  karolina@lukacijewska.pl
  biuro@janolbrycht.pl
  piotr.kolomycki@rosati.pl
  eurobiuro.siekierski@op.pl
  biuro@szejnfeld.pl
  biuro@rozathun.pl
  bogdan.zdrojewski@europarl.europa.eu
  m.gielo-politewicz@jaroslawwalesa.pl
  janusz.zemke@op.pl
  biuro@danuta-huebner.pl
  e-biuro@juliapitera.pl
  biuro@lybacka.pl
  gierek@interia.eu
  biuro@plura.pl
  biuro@lgeringer.plZ poważaniem ……(ja już wysłałem!)

  kula Lis 66

 28. Wieża ciśnień said

  Ciekawe, czy to są wszyscy europosłowie poza PiS-em ?

 29. Kwal said

  Brakuje trzech adresów: jak ktoś zna niech dopisze…trzeba potępić zdrajców. Należy jeszcze napisać kto jest jakiej narodowości, z jakiej rodziny się wywodzi oraz jaki miał pseudonim operacyjny !

 30. La Reine Toronto said

  Jeszcze jedno: ‚zaden ptak nie s ra w swoje gniazdo’ czyli mamy dowod ze to nie ‚ich’ gnizado….pluje w te parchate mordy….i odwracac sie plecami do ‚unych’…

 31. zibilbn said

  Powinniśmy zmienić konstytucję i uchwalić wygnanie to są zdrajcy powinni być pozbawieni obywatelstwa Polskiego ich majątki spieniężone i won do Brukseli.

 32. tomasz111 said

  Pod ścianę zdrajcy.

 33. antoni antczak said

  Każdy z tych kolaborantów zasłużył się przeciwko polsce i polakom.Pan buzek – ten który za bezcen sprzedał obcym polskie banki.Pan lewandowski – ten który za bezcen sprzedał polskie przedsiębiorstwa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: