Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Kuki zrzucił maskę? Na nagraniu widać, jak po głosowaniu ściska się z Petru.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-14

Kukiz zrzucił maskę? Na nagraniu widać, jak po głosowaniu ściska się z Petru - niezalezna.pl

.
Po pierwszym podaniu wyników głosowania ws. kandydatury nowego sędziego TK opozycja wybuchła radością. Była bowiem przekonana, że w wyniku zmowy PO, Nowoczesnej i Kukiza kandydatura Zbigniewa Jędrzejewskiego na nowego sędziego TK została odrzucona. W czasie tego przedwczesnego wybuchu entuzjazmu doszło do znamiennej sceny: Paweł Kukiz uścisnął się z Ryszardem Petru.
.
.

Przypomnijmy:

przed głosowaniem PO, Nowoczesna i Kukiz’15 ustaliły, że wspólnie wyjmą karty do głosowania, powodując w ten sposób brak większości sejmowej do przegłosowania przez PiS kandydatury nowego sędziego TK.

Plan ten powiódłby się, gdyby w ostatniej chwili nie wyłamało się 6 parlamentarzystów z klubu Kukiz’15. Paweł Kukiz, który miał osobiście dyscyplinować przed głosowaniem swoich posłów, ma podobno wyrzucić „buntowników” z klubu.

Zachowanie Kukiz’15 dziwi o tyle, że w dzisiejszej dyskusji przed głosowaniem nazywali PO „targowicą” – chociażby w związku z wczorajszą rezolucją europarlamentu. A teraz?

Na jednym z nagrań, które rejestrowało przedwczesny szał radości po głosowaniu (posłowie opozycji myśleli, że odrzucili kandydaturę sędziego), widać znamienną scenę. Paweł Kukiz ściska dyskretnie dłoń Ryszarda Petru…

Komentarze 24 do “Kuki zrzucił maskę? Na nagraniu widać, jak po głosowaniu ściska się z Petru.”

 1. solkraken said

  nasz nowy kukuniek, na miarę starych metod aszkeNAZIolskich najwyraźniej… zaczyna POważną walkę z Polskim Faszyzmem :(((

 2. 007 said

  A co, już zapomnieliście, jak używał swojego wokalu na Majdanie?

 3. Maryla Danuta said

  Czyli Kukiz wystawił swoich wyborców do wiatru !!! Niech dalej ściska się z wrogami Polski !!! Też Judasz Petru – zapłacił Kukizowi srebrnikami od Sorosa – za zdradę ???

 4. nana said

  Małgorzata Zwiercan usunięta z klubu Kukiz’15, Kornel Mazowiecki zrzekł się członkostwa w Klubie.

 5. Marek said

  No nie róbcie sobie jaj, że oto Kukiz z Petru serdecznie się wyściskali i dali sobie
  buźki jak dawni przywódcy demoludów. Nie śledzę wszystkich niusów i nie bardzo wiem
  dlaczego kandydat PiSu tak nie przypadł do gustu Kukizowi ale jakieś powody miał.
  Z drugiej strony PiS pomimo większości w Sejmie powinien jednak „współpracować”
  z Ruchem Kukiza jeżeli faktycznie zależy mu na „dobrej zmianie”.

 6. wa cóś said

  KUKIZ – JUDASZ. Czy ten IDIOTA przyszedł robić „dobrą zmianę”? Czy to następny świr i zdrajca jak Swetru i Szczecina?

 7. Brodaty said

  A kto to jest ten…..podstarzały śpiewaczyna bez głosu, wyjący wcześniej na scenie , a teraz wyjący na salonach ?
  Zapomniało to towarzystwo co na niego głosowali , że to banderowski Judasz z Majdanu? Soro-Petrusen dał mu teraz 30 srebrników przed głosowaniem i stąd ta ręka ( jak pocałunek zdrajcy) …. niby w ukryciu , a jednak wyszło szydło …( nie premier) z worka
  Co…..Kukiz .może nie śpiewał na estradzie w Kijowie? To on też sławił „heroji z upadliny” , a teraz jest posłem , ha,ha, ha.

  Kaczor-Donald i cały POPIS – wyjdzie nam jeszcze bokiem.Palikoty już się spaliły, następne KOt-y (KOD-y) posiusiały się od skakania, a gospodarka jak …..kamieni kupa. Takie mamy osły-posły ynteligentne, że trzeba zrobić 100 osobowy parlament . Logika wskazuje,że 100 posłów-osłów uchwali takie same ustawy jak 460. A o ile będzie dla nas podatników taniej – prawda?

  Może jeszcze znajdzie się w Polsce ta setka w miarę odpowiedzialnych i mądrych ludzi. Senat wystarczy 10 osób. I system prezydencki.
  A Konstytucję 3 Maja mamy najstarszą w Europie. Nie trzeba znowu jakiejś nowej. Trzeba ją przywrócić, aby obowiązywała, a potem dostosować przez wprowadzenie poprawek.

 8. Zbych said

  To koleś Schetyny!

 9. Uważny Obserwator said

  Ach jak skutecznie zajmują Polaków trybunałem konstytucyjnym, by bez jakichkolwiek problemów wprowadzać kolejne ustawy na polecenie globalistów. Ostatnim takim globalistycznym „kwiatkiem” jest projekt ustawy, który Sejm zaklepał w środę wieczorową porą, powodujący obniżenie do 15 tys. zł limitu transakcji gotówkowych, zgodnie z propozycją rządu tzw. „dobrej zmiany”, choć sejmowa komisja finansów popierała pozostawienie dotychczasowego limitu 15 tys. euro.
  To nic innego jak pośredni etap likwidowania gotówki jako takiej, bo na etapie „chipowania” gojów gotówka traci zastosowanie, przechodząc tym samym do historii.

  Jak już dowiem się jak nad powyższą ustawą głosowały poszczególne partie (na razie się domyślam), to wtedy wyłuszczę na czym polega gra traktująca wyborców jak przygłupów, niestety!, a dlatego niestety. że statystyczny wyborca wolno się uczy, nie wyciągając wniosków z popełnionych wcześniej błędów.

 10. Eliza said

  Ten Kukiz mnie rozczarowal. Pan Morawiecki zrobil dobrze, ze nie zastosowal sie do podstepu Kukiza i nie zaglosowal przeciw nowemu sedziemu, szkoda tylko, ze nie glosowal sam i poprosil kolezanke z klubu, zeby to zrobila za niego. Teraz banda z „Totalnej Opozycji” rzucila sie na niego jak sepy… Kukiz15 powinien trzymac z PiSem, bo razem sa silni. Kukizowi chyba nie podoba sie, ze PiS kilkakrotnie odrzucil jego propozycje np. dotyczace wyboru sedziow… A Kukiz chyba obrazalski jest…Jak widac….

 11. LM said

  Do 7..Tak.Potwierdzam.Inne wersje są iluzją.

 12. Olo said

  Nie jesteśmy partią polityczną. Walczymy z partiokracją. W naszym klubie nie będzie dyscypliny głosowań. Każdy będzie glosował według własnego sumienia.” Pajac ubrany w patriotyczny T-shirt.

 13. adam ryglowski said

  Panie BRODATY .
  Jest już nas dwóch ( oba brodate )
  PO CO NAM 460 – JAK 100 POSŁÓW/POSŁANEK STARCZY (pięciokrotnie mniejszy wstyd )
  PO CO NAM 100 SENATORÓW – 12 TO DOŚĆ .
  ps
  dalej nie rozumiem po co nam tzw. TK ?
  Jak zmienia się Konstytucję , jak żony ( młodsza etc.) , to po co ten „KLUB” ?

 14. Pilne said

  Przemysław Wipler komentuje sejmową aferę w klubie Kukiz’15
  „Dla prawicowych wyborców najważniejsze jest publiczne zamanifestowanie układu, który zawarł Paweł Kukiz z Ryszardem Petru. Moment, w którym gratulują sobie, w którym wydaje im się, że nie przeszedł kandydat Prawa i Sprawiedliwości na sędziego Trybunału Konstytucyjnego… dla wielu prawicowych wyborców, dla ludzi o naszej wrażliwości, jest to trudne. No ja sobie nie wyobrażam Janusza Korwin-Mikkego robiącego sobie niedźwiadki z Ryszardem Petru.”

 15. Piknie! said

 16. gość said

  Sejm. Skandal. Posłanka Zwiercan przyznała się że głosowała za Morawieckiego.

  Głosowanie na ”cztery ręce” !!! Pani Posłanka Zwiercan (Kukiz’15) przyznała się dzisiaj Pani Posłance Agnieszce Pomaskiej (PO), że głosowała za Posła Morawieckiego. Czy to jest przestępstwo? Czy doszło do sfałszowania wyniku głosowania ws.członka TK? Skandaliczne jest także zachowanie Marszałka Kuchcińskiego, który nie zareagował. Czy powinno dojść do reasumpcji głosowania, a Posłanka powinna stracić mandat Posła?

 17. gość said

  Prezes RN, poseł Robert Winnicki: „Proszę by nie łączono mnie ani RN z jakimikolwiek konszachtami, zarówno z demoliberalną opozycją, jak i z obecnym rządem.”

  Poniżej zamieszczamy pełny komentarz prezesa RN do dzisiejszych wydarzeń związanych z głosowaniem nad kandydaturą sędziego Trybunału Konstytucyjnego:

  „Podczas dzisiejszego posiedzenia Sejmu opuściłem salę obrad w trakcie przerwy zarządzonej przez marszałka Kuchcińskiego. Z powodu zaplanowanej i organizowanej od miesiąca przez Narodowo-Demokratyczny Zespół Parlamentarny konferencji poświęconej TTIP. Musiałem w tym czasie przywitać i podejmować delegację z parlamentu Węgier, a następnie prowadzić samą konferencję. Było to przyczyną mojej nieobecności na sali plenarnej podczas głosowania nad kandydaturą sędziego Trybunału Konstytucyjnego. O wydarzeniach na sali i perturbacjach związanych z głosowaniem dowiedziałem się z mediów.

  W związku z zaistniałą sytuacją oświadczam co następuje:
  – proszę by nie łączono ani mnie ani Ruchu Narodowego z jakimikolwiek konszachtami, zarówno z demoliberalną opozycją, jak i z obecnym rządem; żadnych takich ustaleń nie podejmowaliśmy ani nie bierzemy za nie odpowiedzialności.

  Najważniejszą sprawą jaką Ruch Narodowy akcentuje w kryzysie wokół Trybunału Konstytucyjnego jest zdecydowane odrzucenie zewnętrznej presji na Polskę w tej sprawie. Odrzucamy uginanie się zarówno pod presją Komisji Weneckiej, jak i USA czy UE, niezależnie od tego, kto to robi. Kolaborujących z obcymi mocarstwami przeciw Polsce na forum międzynarodowym nazywamy tak, jak na to zasługują: zdrajcami.

  Monitorujemy działania rządu w tej sprawie i, w żadnym wypadku nie przyłączając się do demoliberałów kolaborujących z obcymi, naciskamy na dbałość o Naród i Państwo, zamiast o wąski interes partyjny, w tym szczególnym momencie dziejowym.”

  Poseł Robert Winnicki
  Prezes Ruchu Narodowego

  https://pl-pl.facebook.com/RuchNarodowy.net

 18. Nati said

  Kukiz ty zdrajco, dostałeś nasze głosy?! Sami zdrajcy w tym rzadze to jakas masakra!

 19. alfredoni said

  Kukiz i RN się skompromitowali !
  Ten naiwny liścik Winnickiego niczego nie zmienia – w tak ważnym głosowaniu nie wychodzi się z sali !
  Można powiedzieć że RN zdradził Polaków i pokazał swoje oblicze.
  Kukiz też.

 20. Alina said

  19
  To głosowanie było nieplanowane, decyzja zapadła nagle, dlatego nie należy zbyt dramatyzować i obwiniać RN.

 21. Analityk said

  @Piknie! #15

  Po czynach poznacie!
  Cytat w oparciu o nauki Talmudu.
  (…)
  … żydzi mogą podczas przysięgania odczyniać w sercu magicznie przysięgi, a wobec gojów, celników i rozbojników (w ładnym jesteśmy towarzystwie!) przysięgi nie obowiazują.

  Celem unieważnienia ślubów, przysiąg i obietnic żyd udaje sie do rabina, a gdy go nie ma, zaprasza trzech innych żydów, powiada im, że żałuje, iż to uczynił i unieważnia.

  Zydzi maja wiec dwie formy legalnego wiarolomstwa: najpierw moga kazdej chwili w ciagu roku zrywać zobowiazania uroczyste, zachowawszy pewne formalnosci, nastepnie zbiorowo w boznicy odrzekaja sie tych, do ktorych zobowiaza sie w ciagu roku nastepnego. Jest to asekuracja magiczna, albowiem mogliby podczas kazdorazowego krzywoprzysiestwa zapominać o rownoczesnym unicestwianiu przysiegi w sercu
  (…)

 22. Brodaty said

  Ad.
  adam ryglowski said
  2016-04-14 @ 19:16
  cyt:
  ” Panie BRODATY .
  Jest już nas dwóch ( oba brodate )
  PO CO NAM 460 – JAK 100 POSŁÓW/POSŁANEK STARCZY (pięciokrotnie mniejszy wstyd )
  PO CO NAM 100 SENATORÓW – 12 TO DOŚĆ .
  ps
  dalej nie rozumiem po co nam tzw. TK ?
  Jak zmienia się Konstytucję , jak żony ( młodsza etc.) , to po co ten „KLUB” ? koniec cyt
  Zgadzam się
  Tych urzędów jest nadmiar w Rp. Zamiast Senatu może być TK. O wiele większe i bogatsze kraje nie mają tylu darmozjadów. …ale kto to zmieni?

 23. Analityk said

  Oto inny co zrzucił maskę – Dutkiewicz prezydent Wrocławia
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fdutkiewicz-otworzyl-synagoge-przemawial-w-jarmulce-i-tanczyl-z-rabinami-video

 24. WEX said

  brawo, Kukiz zmądrzał ale jeszcze nie wszyscy jego klubowicze … sprzedali się PiSowi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: