Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Klub Kukiz’15 wzorcem demokracji.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-15

Wybraliśmy do Sejmu jakieś dziwolągi. Najpierw działają a potem myślą. Tu widać jak opozycja cieszy się z przegranego głosowania myśląc, że nie kworum. Wyjęcie kart do głosowania gdy się siedzi na sali sejmowej jest, w mojej ocenie, tak samo niemoralne jak głosowanie na dwie ręce. Dodam, że przedstawiciele RN i UPR byli na sali. Klub Kukiz’15 chcąc być wzorcem demokracji, stał się takim samym tworem jak wszystkie inne. Smutne.

cd.

Za:

Komentarzy 6 do “Klub Kukiz’15 wzorcem demokracji.”

 1. Tiro said

  Całe polskie Prawo trzeba zresetować! Tylko czy polityków na to stać?

  To ze strony:
  https://fideskrakow.wordpress.com/2016/04/15/reset-prawa-w-polsce-apel-do-politykow-iza-rostworowska/

  „RESET PRAWA to recepta na Polskę zdaniem Izy Rostworowskiej. Wczoraj tj. 14 kwietnia 2016 roku w Krakowie, podczas dyskusji na temat Polski, zorganizowanej przez czasopismo „Polonia Christiana”, przy obecności Stanisława Michalkiewicza oraz około 150-osobowej publiczności, głos zabrała Izabela Rostworowska liderka „Fides Polska” (www.fidespolska.wordpress.com) – oddział Kraków (www.fideskrakow.wordpress.com). Znana krakowska artystka zaproponowała bardzo prosty sposób na uzdrowienie Polski, który omijają szerokim łukiem wszyscy politycy: RESET PRAWA. Głównym problemem uniemożliwiajacym nam normalne życie i funkcjonowanie jest obowiązujące w Polsce oparte NA FILOZOFII LUTERAŃSKIEJ PRAWO gdzie prymat ma PAŃSTWO NAD OSOBĄ. Należy zmienić FILOZOFIĘ PRAWA tak, aby prymat miała OSOBA NAD PAŃSTWEM. Izabela Rostworowska poinformowała zebranych, że mamy w Polsce Profesora Tadeusza Guza który byłby w stanie stworzyć takie właśnie prawo, a przynajmniej konstytucję. Prof. Guz studiował przez 16 lat Lutra w Niemczech i to on ODKRYŁ prawdę. Prawdę, że nowoczesne państwa opierają się na zgubnym prawie, opartym na Lutrze. Wywody Izabeli Rostworowskiej mogą wydawać się absurdalne dla „niewtajemniczonych”, dla ludzi którzy ich nie rozumieją. Wywody te absurdalnymi jednak nie są, są prawdą, a PRAWDA najpierw jest wyśmiewana, potem się ją zwalcza, a dopiero potem akceptuje (Gandhi). Pamiętajmy też, że artyści „WIDZĄ WIĘCEJ”, bo to przecież oni zmieniają świat. Zachęcamy Państwa do zapoznania się i propagowania idei RESETU PRAWA w którym to OSOBA miała by PRYMAT NAD PAŃSTWEM, bo jest ona słuszna i oparta na chrześcijańskich wartościach naszej cywilizacji. Zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z zakresu filozofii prawa, zachęcamy do studiowania wykładów dla przyszłych kadr politycznych w AKADEMII SZCZĘŚĆ BOŻE (www.akademiaszczescboze.wordpress.com). W szczególności zachęcamy do wysłuchania wykładów Prof. Tadeusza Guza. To jest właściwy kierunek dla rzeczywistych i realnych zmian w Polsce. Obecna władza niestety nie kwapi się do skorzystania z tych jakże cennych możliwości współpracy z księdzem Prof. Tadeuszem Guzem w celu stworzenia nowego „ludzkiego” prawa i nowej konstytucji dla Polski.

  Link do wystąpienia Izabeli Rostworowskiej:

  Link do AKADEMII SZCZĘŚĆ BOŻE:

  https://akademiaszczescboze.wordpress.com

 2. pugnus said

  Niech mi ktos wytlumaczy ,bo z zagranicy nie moge tego dostrzec ,po kiego diabla do przepchniecia tego sedziego potrzebny byl Cookies?Przeciez PiS ma w Sejmie wiekszosc ustawowa i dotad uchwalal ustawy bez udzialu Kukiza!
  Przy okazji ciekawa wiadomosc z Reichu. Makrela wlasnie oznajmila ,ze „satyryk” Boehmermann ,ktory wslawil sie ostatnio dosc wrednym wierszykiem o Erdoganie ,bedzie jednak sadzony!O tyle jest to godne wzmianki,ze facet byl niezwykle pewny siebie ,ale nawet metryka,ktora ma on wypisana na twarzy mu nie pomogla!Czyzby precedens?
  Dawac teraz na rozno Grossa!

 3. Analityk said

  Co to za oszukańcze praktyki w Sejmie? Co za hołota tam siedzi butna i zarozumiała, kombinująca jak tu ugrać swoje?

  Przecież jak jest się posłem w Sejmie to psim obowiązkiem jest brać udzaił w głosowaniach!!!

  Wyjęcie karty do głosowania powinno być jednoznaczne z nieobecnością w Sejmie, w pracy danego dnia co jest równoznaczne z brakiem zapłaty za dniówkę!!!

  Piłsudski mial sporo racji mówiąc „Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to kurwy!”

  Czy coś sie zmieniało odtamtego czasu? Widać jakie bezprawie wykreowane przez lewactwo i żydostwo panuje w Polsce, jaka jest konstytucja oddająca niepodległość Polski organizacjom międzynarodowym, jacy sa poslowie.

  Wstyd mi za RN. Jak oni mogli posłuchać Kukiza i dać się tak zmanipulować będąc zabawką w jego ręku.
  Kogo naprawdę oni reprezentują słuchając takiego drugiego pozra jak Wałęsa, a powinni być reprezentantami interesów Narodu Polskiego. W tym wypadku zachowali sie jak żydzi, wzięli sobie tylko Polski szyld a robią jak im wygodnie.

  RN powinien natychmiast wystąpić z klubu Kukiza i założyć własny klub/koło. Winnicki powinien przeprosić Polaków.
  Wszystko co sie wydarzyło to całkowita kompromitacja i poderwanie zaufania do prawości ludzi w Sejmie.

  Polacy głosujcie wyłącznie na prawych ludzi z KNP, ONR, RN i prawych patriotycznych organizacji. Rozliczajcie po czynach! Nie miejcie litości dla zdrajców, aferzystów, antypolaków i złodziei!!! Ich miejsce jest w lochu!

 4. Analityk said

  @Tiro

  No proszę, widać jak i kto ukrywa wspaniałe postacie historyczne wywodzące się z Narodu Polskiego.
  Z wystąpienia pani Izy Rostworowskiej liderki „Fides Polska” oddział Kraków – bardzo rozemocjonowanej, mówiącj rzeczy prawe i oczywiste – dowiadujemy się, że Wawrzyniec Gościmski biskup poznański, jego filozoficzne katolickie idee były wzorem dla twórców Konstytucji Amerykańskiej. Przypomniała ona zebranym, że są dwie szkoły filozoficzne: frankfutcka – zbudowana na Lutrze i Heglu – i lubelska katolicka preferującej prymat osoby nad państwem.

  Pytanie: czy ktoś mówi głośno w Polsce o tak wspaniałych biskupach kościoła katolickiego jak biskup poznański Wawrzyniec Gościmski, czy ktoś mówi o katolickiej lubelskiej szkole filozoficznej – NIE – NIKT!!!

  Wszędzie chwali się tylko despotyczną, terrorystyczna filozofię z Frankfurtu dominacji państwa nad ludźmi. Kto inny ją utworzył jak nie masoneria, żydostwo i przechwycone obecnie i pod niebiosa wychwalane przez zdemoralizowane lewactwo wszelkiej maści. Dla nich katolicyzm i postawienie człowieczeństwa nad despotyzmem – to coś wstrętnego.

 5. Analityk said

  Gdzie mój poprzedni wpis??????????????
  Myślę że filtrowi nie podobały sie słowa Piłsudskiego 🙂

 6. gość said

  Sejm przegłosował zapowiadaną ustawę do walki z obrotem gotówkowym w gospodarce

  Tak jak zapowiadaliśmy polski nowy rząd, w zakresie walki z płatnościami gotówkowymi, podąża ścieżką wytyczoną przez poprzedników. Wczoraj ostatecznie przegłosowano nowe prawo obniżające drastycznie limit dozwolonych transakcji gotówkowych z 15 tysięcy euro do 15 tysięcy złotych.

  To drastyczne obniżenie limitu jest tłumaczone jako sposób na walkę z przestępczością gospodarczą polegającą na wyłudzaniu zwrotów podatku VAT. Oczywiście w imię wali z przestępczością walczy się przedsiębiorczością, utrudniając swobodną wymianę gospodarczą i uprzywilejowując banki, które są głównymi beneficjentami mniejszych limitów transakcji.

  Trudno spodziewać się, że to prawo cokolwiek zmieni. Będzie to po prostu kolejne przykręcenie śruby w ostatnich latach i zapowiedź tego co czeka nas w przyszłości. Świat w którym nic nie będzie można kupić i sprzedać bez posiadania jakiejś formy chipu RFID jest już bardzo blisko, a infrastruktura do zastąpienia gotówki kartami do transakcji zbliżeniowych już jest w prawie każdym osiedlowym sklepie.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sejm-przeglosowal-zapowiadana-ustawe-walki-obrotem-gotowkowym-w-gospodarce

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: