Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

¡CZAS NA ZMIANY! Mama sześciorga dzieci idzie do więzienia za śmieszny dług!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-17

 ¡Czas na zmiany!

pixabay.com

Pani Ewa mieszka ze swoją szóstką dzieci w Skokach (woj. wielkopolskie). Jest dobrą mamą a dzieci: 3-letni Sebastianek, 4-letnia Karolinka, 6-letni Staś, 12-letni Kacper, 15-letnia Ola i 18-letni Dawid – są szczęśliwe. To jednak nie stanowi przeszkody dla sądu, który skazał samotną mamę na karę więzienia. Za co taka surowa kara? 

– Za to, że nie przerejestrowałam w terminie samochodu, a potem nie zapłaciłam 100 złotych kary. Nie zapłaciłam, bo nie miałem z czego. W pierwszej kolejności liczą się dla mnie dzieci. To na nie idą pieniądze – powiedziała redaktorowi „Tygodnika Wągrowieckiego” pani Ewa.

Kobieta jest zrozpaczona. Kara pięciu dni pozbawienia wolności, na którą została skazana jest dla niej wyrokiem niesprawiedliwym i nieludzkim. Nie ma z kim zostawić dzieci. Obawia się, że kiedy za dwa tygodnie, w Zakładzie Karnym w Lesznie, zacznie odbywać karę więzienia, ten sam sąd pozbawi ją prawa opieki nad dziećmi:

– Co ja zrobię z dziećmi? Jak ja mogę ich zostawić? Kto się nimi zajmie, gdy mnie zamkną za kratki? Chyba pojadę z nimi. Te pięć dni może jakoś się przemęczymy w celi. Nie mam innego wyjścia. Inaczej boję się , że ten sam sąd mi je wszystkie zabierze.

Sąd zdecydował, że jeśli pani Ewa nie stawi się w więzieniu, zostanie tam doprowadzona przez policję siłą. Według informacji „Tygodnika Wągrowieckiego” – od decyzji sądu nie ma odwołania.

Za:fakt.pl

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6547-mama-szesciorga-dzieci-idzie-do-wiezienia-za-smieszny-dlug-czas-na-zmiany


Kto poskromi tą bandę?!

Komentarzy 17 do “¡CZAS NA ZMIANY! Mama sześciorga dzieci idzie do więzienia za śmieszny dług!”

 1. Nana said

  Jakie to wszystko w tej Polsce dziwne, brak słów

  http://demotywatory.pl/4641949/-i-takie-odczucie-ze-nic-mu-nie-zrobia-aresztu-nie

 2. x.x.x said

  Tak czas na zmiany. Pogonić kanalie !!!
  https://wojdabejda.wordpress.com/

 3. Stary Warszawiak said

  To jest ta Polska powiatowo – gminna. I tam kto rano wstaje ten rzundzi.

 4. Stary Warszawiak said

  Stary Warszawiak pamięta z czasów PRL-u jak to jeden z takich uczonych wieśniaków z zapadłej wiochy przy granicy z obecną
  Białorusią napisał list do działu kadr w Warszawie – ażeby we wszystkich pismach kierowanych do niego wymieniać tytuł
  magister. Bo on właśnie obronił pracę. A placówka we wiosce podlegała Warszawie.
  W okresie tzw III RP można się przekonać co może komornik.
  A np. Europoseł Pan Wojciechowski powiedział kiedyś publicznie, że taka pani z powiatu ma olbrzymią władzę, bo on nie może
  np. zabrać rodzicom dzieci z powodu biedy, a taka pani może.

 5. Nasze dzieci zwycieżą tę hydrę żydobolszewicką said

 6. Polskojęzyczni sędziowie won z Polski said

  Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !

  Żądajmy od nielegalnych „sędziów” i ich pomocników niezwłocznego opuszczenia bezprawnie zajmowanych obiektów. Ostatnią szansą uniknięcia kar jest oddanie się do dyspozycji Szeryfa i Oficerów Pokoju.
  Włączmy się do powszechnej akcji wypędzania z Polski prześladowców Narodu Polskiego !
  Wzorem Łowicza twórzmy w całej Polsce lokalne Sądy Prawa Zwyczajowego !

  dalej tu:

  https://wojdabejda.wordpress.com/2016/04/05/zacznijmy-wypedzanie-od-sedziow-i-psychiatrow/

 7. NC said

  Mam przeczucie, że wkrótce młode pokolenie przystąpi do akcji likwidacyjnych.
  Ludzie Szarych Szeregów mieli po 22 lata.

 8. Analityk said

  Co za k.rewski system niesprawiedliwości w Polsce!

  Dlaczego do więzień nie trafiają zdrajcy, aferzyści, zlodzieje i antypolacy a zamyka się Polaków za najmniejsze zaniedbanie?
  Ci ludzie to okupanci! Trzeba ich eliminować! Potrzebne są nazwiska tych sędziów i prokuratorów i należy ich ścigać za antypolskość do tego stopnia aby bali się wyjść na ulicę.

 9. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Sprawe maksymalnie naglosnic, wyslac oficjalne pismo do merdiow,
  poinformowac premiera, ministrow, oraz poslow.
  Czy nie znajdzie sie w powiecie zaden troche zamozniejszy obywatel,
  patriota ktory moglby wylozyc na pewien czas te pieniadze?
  Potem oddac sedzine do sadu, nauczyc moresu oraz odzyskac pieniadze.

  Marzyciel, co?

  Sa sprawy ktore powinny byc zalatwione natychmiast, sa tez ludzie ktorzy sa wladne to uczynic.
  Milosciwie nam panujacy, gdzie ta obiecana dobra zmiana?
  Ruchy, ruchy, jak to mawial symbol polskiego biurokraty, pan Czerepach.

 10. Guła said

  A ja pamiętam „dobrą zmianę” w latach 68/70 gdzie sprawcy tego typu afer, w Polsce powiatowej, znikali z zawodów w „tri miga”. Raz na zawsze. Wystarczyła skarga do odpowiedniej władzy.
  Przelicznik zastosowany w przypadku wychowującej 6 dzieci (piątkę dzieci nieletnich) przez sąd wynosi 20 zł dziennie. To jest mniej więcej 10 razy mniej niż płacą ci co przygotowują się do „misterium”, za podcieranie im d u p y, na godzinę.
  Z tekstu wynika że matka tych dzieci pozbawiona była jakiejkolwiek opieki społeczeństwa, w tym prawnej, ponieważ od wyroku co prawda nie przysługiwało jej odwołanie (zgodnie z wyrokiem) ale SKARGA na postanowienie jak najbardziej.
  Dlaczego ta pani nie otrzymała wyznaczonego, z urzędu, przez pomieniony sąd „opiekuna prawnego”!!

 11. wa cóś said

  Chwila, moment. Sześcioro dziecków a o ojcu ani słowa. Każdy kto ma dzieci wie jakie to wyzwanie; ubrać, nakarmić wykształcić, itd. Na samochód ją stać, na koszty już nie.Pismaki podnoszą lament, tylko nikt nie wyjaśni skąd tyle dzieci (z kapelusza czarodzieja) i jak do tej pory sobie radziła. Każdy wie że niezapłacenie w terminie raty podatku, pożyczki to gwarantowane odsetki i każdy z nas decyduje o swojej sytuacji wobec długów. Niech pismaki zaczną pisać prawdę o przyczynach i sposobach pomocy. Nic nie napisali o gminie, wójcie czy prezydencie, mopsie, parafii. Czyżby wszyscy się wypięli od rodziny wielodzietnej, czy jest tam inna przyczyna że sama doprowadziła do takiej sytuacji.

 12. maki said

  PREZYDENCIE< NADZWYCZAJNE PRAWO ŁASKI

 13. wa cóś said

  @Maki. Odczep się od Prezydenta, a przyjrzyj czerwonej zarazie w każdym urzędzie.

 14. Stary Warszawiak said

  AD 12
  Maki
  Prezydent, premier. prokurator generalny nie może włączać się do każdej sprawy. O tym decyduje jak piszę Ad 13
  miejscowy kacyk. Powyżej pisałem, że pani kurator w małej gminie czy powiecie może zabrać dziecko z powodu rzekomej
  biedy, a eurodeputowany nic na to nie poradzi.
  Tak jak prymitywni komornicy zabierali niewinnym rolnikom ciągniki, chociaż dłużnikiem był rolnik z innej wsi.
  Dzięki takim kacykom PSL-owi w ostatnich wyborach samorządowych udało się zwyciężyć prawie w 30 %.

 15. Guła said

  Na samochód ją stać, na koszty już nie. To musi być jaguar coby jej zazdrościli – zamiast tę piątkę dźwigać „na barana”. A ze za jednym okrążeniem się nie da, to trzeba ze dwa razy trasę powtórzyć. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

  Ludzieeeeeeeee!.

 16. Maryla Danuta said

  Kiedy wreszcie w Polsce, zacznie rządzić polskie prawo ?? Póki co to nasze sądy, prokuratury, tak jak PO – są obsadzone przez lewacką żydokomunę. Sędziny potrafią wszystko : uniewinnić aferzystę, złodzieja milionów, byle kradł dużo i dzielił się z nimi, wypuszczą mordercę – bo nie zobaczą dowodów na jego winę; ale za to zamkną do więzienia za „kradzież” batonika czy sałatki – chorego, biednego człowieka, ukażą za zrobienie ksero i nie wystawienie paragonu /z powodu nie działającej kasy fiskalnej/, co może narazić „ten kraj” – na brak VAT-u w kwocie 5 czy 6 groszy; a teraz jeszcze matkę sześciorga dzieci – za 100 zł, Gdzie my żyjemy, kto stanowi takie prawo i kto pozwala tym bezdusznym i bezmyślnym sędziom – wydawać takie „wyroki” – niszczące ludzi biednych i naprawdę niewinnych – bo to państwo naraża ich na takie podłe życie !!! Czy kiedykolwiek oczyści ktoś tę zagnojoną stajnię Eugiasza z tych podłych, otępiałych i nienawidzących Polski i Polaków – sędziów, którzy niszczą biednych, a bogatych zawsze uniewinnią – bo mają władzę i immunitety !!!

 17. pugnus said

  Czas juz najwyzszy ,zeby PiS sparalizowal poczynania mafii sadowo-prokuratorskiej ,podobnie jak to uczynil z TK!
  Wykonanie niesprawiedliwych wyrokow nalezy decyzja min. spr. zawieszac ,co juz zreszta mialo miejsce, a policja powinna zostac poinstruowana ,ze nie powinna doprowadzac do wiezien ,ludzi skazanych przez niesprawiedliwe wyroki!Walka ze wspomniana mafia nie jest latwa ,bo juz swojego czasy prof. Przybylowicz skarzyla sie na opor calego kompleksu sadowo-prokuratorskiego ,ktorego nie mozna ot tak sobie zlikwidowac ,bo stojkowi w Brukseli tylko na to czekaja!Wiedza oni ,ze maja we wspomnainym kompleksie poteznego sojusznika ,niemniej jednak na wszystko jest sposob.W tym wypadku min. Blaszczak powinien sobie zastrzec ostateczna decyzje w kwestii ewentualnego doprowadzenia tej matki przez policje do wiezienia a osobno Zibro pownien zawiesic wykonanie wyroku!Jezeli w skali kraju nastapi podobna reakcja to sitwy sadowe zorientuja sie ,ze wylamano im kly i byc moze zreflektuja sie przy wydawaniu idiotycznych wyrokow!
  Nawiasem nazwiska skladu sedziowskiego wraz z ich adresami powinny znalezc sie w Internecie.Pamietam jak kiedys byla taki portal Red&Watch ,ktory podawal nazwiska i adresy zamieszkania czolowych lewackich bojowkarzy.Portal zostal zlikwidowany z szybkoscia blyskawicy przez owczesnego min.spr. wewen.Dorna (za pierwszych rzadow PiSu) a serwer w dalekiej Arizonie zostal zwiniety przez …FBI(sic!)!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: