Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Gwałtowny spadek poparcia dla UE w Szwecji

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-18

FOT. sundstrom/RGB Stock

Tylko 39 proc. Szwedów uważa, że obecność ich kraju w Unii Europejskiej to „dobry pomysł”. Jesienią ubiegłego roku odsetek ten wynosił 59 proc.

.

21 proc. Szwedów uważa, iż obecność ich kraju w Unii Europejskiej, to „zły pomysł”, wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez ośrodek TNS Sifo, który przeprowadził je na zlecenie telewizji SVT.

Duży spadek poparcia dla Unii Europejskiej tłumaczony jest napływem do kraju wielkiej liczby uchodźców w ostatnim czasie.

– Ludzie słuchają wypowiedzi polityków, którzy w Szwecji krytykowali to co robi i czego nie robi Unia Europejska w sprawie rozwiązania kryzysu uchodźców – powiedział Göran von Sydow ze Szwedzkiego Instytutu Studiów Polityki Europejskiej.

Premier Szwecji Stefan Löfven zwracał się w ubiegłym roku do innych państw Unii Europejskiej aby przyznały prawo azylu większej liczbie uchodźców wskazując na ich wielką liczbę, która przybyła do jego kraju. Po tym, jak nic się nie zmieniło Löfven napisał list do Komisji Europejskiej o przeniesienie części uchodźców ze Szwecji do innych krajów Unii Europejskiej. Ten pomysł został odrzucony.

PAP

Czytaj więcej na http://www.pb.pl/4430350,50199,gwaltowny-spadek-poparcia-dla-ue-w-szwecji?utm_source=copyPaste&utm_medium=referral&utm_campaign=Chrome

Komentarzy 9 do “Gwałtowny spadek poparcia dla UE w Szwecji”

 1. dyzmokracja w Polsce said

  dr Jan Przybył Nowoczesna Targowica

 2. Rasowi Szwedzi POWIEŚCIE natychmiast żyda LEWAKA Stefan Löfven na latarni w Stockholmie ! said

  Kara śmierci dla super ZBRODNIARZA Stefan Löfven jest za MAŁĄ karą, który z pełnym cynicznym wyrachowanym dopuścił się nie podważalnej strasznej ZBRODNI ZDRADY interesów przeciętnych Szwedów oraz UNICESTWIENIA demograficzego Szwedów.

  Cały ten żydo-lewacki anty-szwedzki parlament to autetntyczni ZBOCZENCY, który MUSI być w 100% ZLIKWIDOWANY !

  tzw. „monarcha szwedzka” do autentyczne śmierdzące MASONSKIE GÓWNO moralne, która ZNISZCZYŁA Szwecję jako instytucje państwową i powinna być ZLIKWIDOWANA przez sądy autentycznych sadów konserwatywnych Szwedów, jeśli Szwedzi jeszcze w ogóle istnieją !

  Szwecja i centra władzy w Stockholmie zostały OSACZONE przez żydowską MASONSKĄ globalistyczną „żydo-amerykańską” GANGRENĘ – rak złośliwy.

  Niestety ale szwedzkie społeczenstwo też zostało ZAMORDOWANE moralnie przez przekupiony tzw. „kosciół luteranski” który stał się w kródkim czasie częścią składową rządzacego LEWACTWO przekupionego przez globalistów z gównianego żydo-masońskiego USA.
  Większościowy kościół luterański został opanowany przez ZBOCZENCÓW seksualnych, a zwłaszcza lezbijki oraz zajadłych wrogów instytucji państwa Szwecja.

  Szweckie społeczeństwo zostało ZDEGENEROWANE moralnie do samego dna przez żydo – ULTRA lewackie media. Szkoła szwedzka została moralnie zdewastowana przez żydo-lewackie skrajne ideologie połykaną na codzien przez otumanioną TŁUSZCZE szwedzką, która ŚLEPO zawierzyła swoje losy swoim wrogom.

  Obecna Szwecja to KLOAKA moralna, którą ZAMORDOWAŁ ten zakłamany lewak Stefan Löfven w funkcji premiera, który dokonał ZAMACHU na tożsamośc szwedzcką USMIERACJAC ją DEMOGRAFICZNIE co jak widac naocznie jest NIE odwracalnym ZABUJSTWEM szwedzkiej populacji, która maksymalnie łatwowierna i oszukana STRACIŁA wiekszośc na własnej ziemi.

  Szwedzi dali się wdeptać w błoto przez kolorową przyjezdną hołotę, która ZAMORDOWAŁA państwo Szwecja !

 3. gość said

  Szwecja wyda więcej na imigrantów niż na bezpieczeństwo

  Szwecja w 2016 roku wyda więcej na asymilację imigrantów niż na wojsko i ochronę cywilną. Takie prognozy przedstawił rząd w Sztokholmie.

  Według wstępnych obliczeń działania związane z utrzymaniem i integracją uchodźców pochłoną ponad 50 mld szwedzkich koron, czyli ok. 5,5 mld Euro. To więcej o 31 mld koron, niż pierwotnie zakładano. Z kolei wydatki szwedzkiego rządu na armię i ochronę cywilną mają wynieść w 2016 roku 48 mld koron, a więc 5,23 mld Euro.

  Olbrzymia kwota przeznaczona przez Szwedów na imigrantów wynika z rekordowej liczby 163 tys. wniosków azylowych złożonych w ubiegłym roku. W związku z tym środki będą przeznaczane m.in. na edukację imigrantów i zwiększenie bezpieczeństwa w ośrodkach dla uchodźców.

  Takie rozdysponowanie środków budżetowych spotkało się ze sprzeciwem części opozycji. – Jeszcze nigdy w historii nie zdarzyło się, aby wydatki na imigrantów były większe od budżetu wojska. To bardzo zła i nierozsądna tendencja – mówił cytowany przez portal wpolityce.pl Oscar Sjoestedt, rzecznik ds. gospodarczych nacjonalistycznej partii Szwedzcy Demokraci.

  za: wpolityce.pl
  http://prostozmostu.net/swiat/szwecja-wyda-wiecej-na-imigrantow-niz-na-bezpieczenstwo

 4. Zakuta morda TUREK muzułmanin MINISTREM szwedzkiego ministerstwa mieszkalnictwa i urbanistyki ! said

  Szwedzi to więksi GŁUPCY niż ta lemingowa hołota wykołowana w III RP.

  Szwedzi mają NASRANE w tych swoich pustych głupich łabach i się boją wyjść na ulicę aby bronic swojej niepodległości oraz swojego bytu.

  Stefan Löfven ta żydo-masońska lewacka globalistyczna kanalia anty-szwedzka w fukcji premiera Szwecji zrobił ministrem Szwedzkiego ministerstwa TURKA muzułmanina Mehmeta Kaplana …. żaden Szwed się NIE nadawał na to stanowisko tylko przyjezdny TUREK …. SIĆ !
  Mehmet Kaplan z jedną ze swoich żon:

  Taka jest szwecka LOGIKA wprowadzania „multi-kulti” a szwedzi siedzą cicho tak zostali zniewoleni przez lewactwo !

  TUREK Mehmet Kaplan w funkcji szwedzkiego ministra jest członekem współrządzącej z socjaldemokratami jest w Partii Zielonych.

  Mehmet Kaplan w funkcji szwedzkiego ministra jest kumplem muzułmanskiego ekstremisty Barbarosa Laylani, który jest oraz szefem mafiozą muzułmanskim szwedzkich Szarych Wilków .

  W ubiegłym tygodniu Laylani wywołał kontrowersje swoim przemówieniem do grupy Turków w centrum Sztokholmu. Wzywał Turków do „przebudzenia” i ZABIJANIA „armeńskich psów”.

  „Pokażmy Szwecji, Skandynawii i Europie za czym stoi Turcja. Nie lubimy krwi, ale jeśli trzeba, możemy pozwolić jej spłynąć” – mówił.

 5. słowa prawdy said

  Polityczne Podsumowanie Tygodnia 09 04 2016 – Stanisław Michalkiewicz, Aleksander Wierzejski

 6. Konarski said

  musztra wojskowa w wykonaniu azylantów w Niemczech, to już jest naprawdę zastanawiające po co oni to robią ? ciekawe ?

  Przejmujemy wasz kraj „Muzułmańskie Niemcy”

 7. Alina said

  Jakaś tv pokazywała ostatnio sondę uliczną wśród turystów w Krakowie. Odpowiadali na pytanie dlaczego przyjechali do Polski – jeden, żeby zobaczyć wreszcie kraj swoich znajomych Polaków ze Szwecji, inni bo będą ŚDM, inni bo zawsze marzyli o Krakowie. Wszyscy mówili z zachwytem.

  Jeszcze nikt nie podał powodu, który niebawem będzie najważniejszy: przyjechaliśmy do Polski, bo tu nie ma muzułmanów, ani muzułmańskich uchodźców, nie ma muzułmańskich bandytów, jest czysto, albo co najmniej schludnie.
  Polska szybciej niż się nam wydaje, będzie jedynym europejskim państwem w centralnej Europie. Jest bowiem kwestią jeszcze jednego, może dwóch pokoleń (o ile nie zmieni się niemieckie prawo wyborcze), że władzę w Niemczech przejmą Turcy, lub inni muzułmanie w legalny, demokratyczny sposób. Bo w rodzinach niemieckich Turków jest po kilkanaście dzieci, które dostają zasiłki wypracowane przez Niemców i Polaków. Dlatego istnieje tam hitlerowski Jugentamt, którego celem jest germanizacja dzieci białych rodziców pod każdym pretekstem. Dlatego tak bezwzględnie odbierane są dzieci szczególnie polskim rodzinom, albo jeśli jedno z rodziców jest Polakiem. Dobrze, że wreszcie jakiś polski sąd pogonił pogrobowców Hitlera z Polski.
  Muzułmańska nawałnica w Europie już daje się odczuć w Polsce. Do wakacji daleko, a najlepsze miejsca wypoczynkowe już są zarezerwowane. Skończyło się latanie do Tunezji i Egiptu, że o Izraelu nie wspomnę, bo to tylko dla samobójców, albo Izraelitów. Izraelowi nie pomoże nawet posiadanie „Ziemi Świętej”
  Po zamachu w Brukseli wielu pielgrzymów z obu Amerk zrezygnowało z udziału w ŚDM w Krakowie. Nie chcą ryzykować utraty życia w czasie przesiadki na europejskich lotniskach.
  Tak to teraz wygląda, ta europejska demokracja, strefa Schengen, postęp, prawa człowieka – na lotniskach w obozach uchodźców. I śmieszno i straszno. Dodać do tego jeszcze amerykański lotniskowiec z polskimi helikopterami pod nosem ruskich szachistów i mamy atmosferę jak w lecie 1939. Wówczas też była ostra polityczna ruchawka.
  Jeszcze nigdy nasz prezydent nie latał tak często do sąsiadów, ani premier nie spotykał się z premierami krajów „międzymorza”. Może realizowana jest koncepcja często omawiana przez prof. Bojarskiego unii krajów słowiańskich, Węgier i Rumuni, rozszerzonej Grupy Wyszehradzkiej, która mogłaby być samowystarczalna energetycznie i militarnie. Prof. bojarski kilkanaście lat temu widział w tej grupie również Ukrainę. Dziś sprawa Ukrainy trochę się skomplikowała. Każde działanie zwiększające bezpieczeństwo wzajemne jest konieczne.
  Ale podstawę bezpieczeństwa w Polsce musi stanowić obrona terytorialna cywilno-wojskowa na wzór szwajcarski, zorganizowana NATYCHMIAST. Chyba nie ma czasu na odwlekanie tej podstawowej, ustrojowej sprawy, od której zależy biologiczne przetrwanie Narodu.

 8. Alina said

  http://www.polishclub.org/2013/08/31/prof-dr-hab-wlodzimierz-bojarski-z-kim-budowac-sojusze-dla-przyszlosci/
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/wlodzimierz-bojarski-odnowa-chrztu-polski/

 9. John say said

  My sweet Lord .Sweden,Vikings Scandinavians europeaens,Christian brothers are you still there?.Shaw you power.Do you all ignorants.You homeland is no more you homeland.Who are you ?.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: