Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Sondaż: Kuczyński będzie prezydentem Peru

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-18

.

Pedro Pablo Kuczyński zostanie według sondaży nowym prezydentem Peru.

 

 Pedro Pablo Kuczynski pokona centroprawicową Keiko Fujimori, córkę byłego prezydenta – wskazują w wyniki sondażu Ipsos. 44 proc. ankietowanych zadeklarowało poparcie dla 77-letniego Kuczynskiego z partii Peruwiańczycy na rzecz Zmiany, a 40 proc. – dla 40-letniej Keiko Fujimori z Siły Ludowej.

Kuczyński to ekonomista o potrójnym bywatelstwie: peruwiańskim i amerykańskim. Był premierem Peru w latach 2005-2006.

 

PAP/KRESY.PL

Komentarzy 11 do “Sondaż: Kuczyński będzie prezydentem Peru”

 1. Marek said

  Może gość i ma „papiery amerykańskie” ale ważniejsze jest jego pochodzenie.
  W Polsce też przy zmianach ustrojowych czynny udział miał „nasz” Kuczyński,
  który teraz dorabia sobie na Czerskiej, a synalek zawładną giełdą.

 2. Eva said

  Moze to brat lewaka Waldemara Kuczynskiego?:)

 3. tyminski = kuczynski

 4. Bak said

  Za „The New York Times”
  http://www.nytimes.com/1995/05/19/business/international-business-starting-over-latin-america-partnership-signals-revival.html?pagewanted=all

  At CS First Boston, he helped privatize 18 Mexican banks, and he advised such companies as Vitro S.A., the Mexican glass maker, and YPF S.A., the Argentine energy company, about raising money on the New York Stock Exchange. He also helped George Soros, the billionaire fund manager, double his investment in a Peruvian brewery, Compania Nacional de Cerveza. Since leaving CS First Boston in 1992, he spent nearly three years restructuring and managing the Latin American portfolio of Stephan Schmidheiny, a Swiss tycoon. It was while doing that job that Mr. Kuczynski began to spend time in Miami.

  That background — complemented by Ms. Lange’s extensive contacts with institutional investors — has produced an enviable list of deep-pocket backers, including the Bank of America, a unit of the BankAmerica Corporation; the Chemical Banking Corporation; the Connecticut Mutual Life Insurance Company, and Internationale Nederlanden Groep N. V., or ING, the new parent of Barings P.L.C.

  „He’s very effective, he knows the business well and he knows the markets,” said Jay H. Newman, a former managing director at Morgan Stanley whose firm has made investments in Latin America.

  Balcerowicz to ” maly pikuś” przy Kuczyńskim.

  Pozdrowienia

 5. jok said

  Tata wymienionego: „Max Hans Kuczynski pochodził z podpoznańskiej rodziny żydowskiej”

 6. pugnus said

  ad5.#
  I znowu sprawdza sie powiedzonko ze „Polak potrafi” ,a jak jeszcze Bernie Sanders zostanie preziem hameryki, to juz bedzie pelnia szczescia!.Na razie nie powodzi sie diasporze ….bulgarskiej w Brazylii ,bo Ruseff grozi inpiczment!
  Ciekawostka obyczajowa!Kilka dni temu Ekwador -bylo nie bylo twierdza katolicyzmu -wprowadzil pedalskie „malzenstwa” i dzisiaj ogladamy w TV ruiny Quito po trzesieniu ziemi jakie wlasnie w Ekwadorze nastapilo!Memento mori?

 7. Ehze said

  Jaki Polak? Jaki Polak?
  Matka Szwajcarka, ojciec polski zyd.
  Nie to, ze Polak potrafi ale:
  ten co ma odpowiednie dojscia potrafi.
  Bo:
  pan Kuczynski zdazyl juz byc prezesem Banku Swiatowego oraz Miedzynarodowego Funduszu Walutowego.
  Widac, ze namaszczony,

 8. Pedro Pablo Kuczyński to rasowy zawodowy ŻYD z polskim nazwiskiem ! said

  Peru presidential contender is son of Polish Jews:

  http://www.timesofisrael.com/peru-leading-presidential-contender-is-son-of-polish-jews-who-fled-nazis/

  Wystarczy Googlowac hasło: Pedro Pablo Kuczyński jewish

  i zaraz wyskakuje cała masa informacji o tym ŻYDZIE Pedro Pablo Kuczyński, który jest zawodowym ŻYDEM i NIE ma absolutnie NIC a NIC z polskością !

  Ten kłamliwy PAP obskoczony przez żydów z polskim obywatelstwem w III RP usiłuje fałszywie IMPUTOWAĆ temu ogłupionemu MOTŁOCHOWI w Polsce, że JAKOBY ŻYDZISKO Pedro Pablo Kuczynski to NIBY „polak” co jest kompletną BZDURĄ !

  Niestety ale żydowska jadowita AGRESYWNA mafia też obskoczyła jak karaluchy śmietnik tą politykę rozszarpywanego Peru na kawałki za pomocą organizowania przez żydów i CIA/mosad całej masy KRWAWYCH intryg politycznych w Peru, tak aby garstka dobrze zorganizownych żydów była w stanie przejąć władzę w Peru i to państwo osaczyc.

  Ta banda żydów zamieszkała w Peru celowo organizowała i dalej organizuje DESTABILIZACJĘ państwa Peru we wszystkich dziedzinach, organizuje kradzieże oraz napady na turystów zagranicznych przyjeżdzających do Peru, aby niszczyc reputacje Peru na arenie mędzynarodowej wykazując lokalnym tubylcom, że jak nie ma żyda we władzach w Limie to państwo jakoby źle funkcjonuje.
  To jest ptrzecież ZNANA metodologia żydowska prowadzenia rozboju na całym Świecie.

  Żydowska mafia w Peru to GŁÓWNY zakulisowy network, który organizuje przemysł narkotykowy w Peru, gdzie głównymi MAFIOZAMI tego procederu są ZALEGALIZOWANI żydowscy gangsterzy mający ścisłe kontakty z mafą narkotykową w USA i Europie.

  To ta żydowska mafia grasujaca w Peru też organizuje różne krwawe zamachy polityczne identycznie jak w Polsce czy wykołowanej zbankrutowanej GŁUPIEJ Ukrainie.

  Żydowskiemu lobby grasującemu w Peru chodzi o to aby OŚMIESZAĆ Peru, że to państwo jest nie stabilne jak w rządzie peruwiańskim nie ma żydów.

  Prasa i wszystkie centralne media w Peru są też OPANOWANE przez mafie żydowską.

 9. nido said

  nigdy nie slyszalem zeby Kuczynski powiedzial nawet slowo po polsku…ma podwojne obywatelstwo a nie jak napisanao…oboje kandydatow to wstyd dla Peru – ojciec Keiko do tej pory siedzi w wiezieniu a kontrkandydat nie zrzekl sie amerykanskiego paszportu choc twierdzil, ze to zrobi…
  Tak, faktycznie wczoraj podano jakis sondaz ze Kuczynski ma przewage nad Keiko, ale watpie aby wynik glosowania mial cos wspolnego z tym sondazem…

 10. nido said

  Kuczynski przegral w 2011 wlasnie z Keiko…co prawda nie w bezposrednim starciu – w pierwszej rundzie…Kuczynski byl ministrem ekonomii w rzadzie pijaczyny Alejandro Toledo, ktorego zona to zydowka polskiego pochodzenia – Ilian Karp…
  Wiele osob popiera Kuczynskiego, gdyz nie chce wyboru Keiko…
  ciekawostka – obecny prezydent Peru – Ollanta Humala „dokopal sie stolka” w 2011, mimo iz jego rodzony brat przebywa w wiezieniu z wyrokiem za morderstwo…
  w tych wyborach sprawa kuriozum (wg mojej opinii) byla kandydatura Gregorio Santosa, ktory startowal w wyborach prezydenckich z wiezienia (korupcja, zlecenia morderstw)…na debate prezydencka 3 kwietnia, do budynku telewizji przetrasportowala Santosa wiezienna furgonetka:);)…!!!

 11. Joe said

  Radujta sie drogie dziadki „talentem polaka kuczynskiego”…Bo monisa luinski tez polka byla jak kiecke klintonowi POdnosila….

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: