Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Żydowski atak na ONR

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-18

pruszkow_onr_wykleci2.

.

Światowy Kongres Żydów nie może przeżyć istnienia Obozu Narodowo-Radykalnego w Polsce. Na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych w ramach nagonki na ONR umieścił artykuł z portalu thenews.pl, którego autor szkaluje się tę organizację, wypaczając jej narodowy charakter i przypisując rasizm oraz agresję. 

.

Przyczynkiem do ataku na ONR była 82 rocznica powstania organizacji, która została uczczona w sobotę marszem w Białymstoku. Władze Politechniki Białostockiej ostrzegły zagranicznych studentów, że taka manifestacja będzie miała miejsce i żeby w tym czasie nie wychodzili z akademików.

„ONR deklaruje idee rasizmu. Dlatego zalecamy, abyście nie opuszczali miejsc zamieszkania od 11:00 rano (sobota 16/04) aż do 3:00 rano (w nocy z soboty na niedzielę). Aby zapobiec jakimkolwiek nieprzyjemnym incydentom, prosimy nie wychodzić do miasta ani nie spacerować po kampusie” stwierdziły władze uczelni i to polecenie zostało upowszechnione w świecie, również przez Światowy Kongres Żydów, aby zdyskredytować Obóz Narodowo-Radykalny i przedstawić polskich narodowców jako antysemitów.

W antypolskim paszkwilu autor sugeruje, że nie bez przyczyny ONR wybrał Białystok na miejsce jubileuszowego marszu, ponieważ w mieście tym od dawna władze mierzą się z problemem rasizmu [!?].

 

 

Prawy.pl

Komentarzy 27 do “Żydowski atak na ONR”

 1. XYZet said

  Co robia cudzoziemcy w Bialymstoku? Czyzby 5-ta kolumna?

 2. Maryla Danuta said

  Dobrze, że Żydzi bardzo nas kochają i życzliwie nas traktują, Ani nas nie szkalują, ani nie są wobec nas wrogo nastawieni, Zawsze mówią i piszą o nas dobrze, jak np Gros, Bartoszewski, Kwaśniewski /b,prezydent/, Balcerowicz, posłowie PO i nowoczesnej, Jako potomkowie byłych NKWD-zistów, byłych UBeków – są zawsze sprawiedliwi, dziękują nieustannie Polakom za ratowanie w czasie wojny ich pobratymców i w ogóle są wspaniali. Nie rozumiem dlaczego my Polacy jesteśmy tacy wobec ich nacji „niesprawiedliwi” i nie umiemy ich pokochać za wszystko – co o nas piszą, co opowiadają, jak się odwdzięczają roszczeniami za holokaust, jak ustawiają się w kolejce po zasiłki od Polski, jak dziękują Polsce za stanowiska wysokopłatne, jak nas popierają w unijnych sprawach, Nic tylko im dziękować, a nie tworzyć organizacje jak ON-R. Bo przecież my w Polsce nie mamy nieprzyjaciół, oni kochając nas – wciąż przybywają gromadnie do „tego kraju” nieprawdaż ???

 3. Maryla Danuta said

  Dlaczego mój szczery przecież komentarz nie został umieszczony ?? Nas. Polaków można szkalować ?? A nam nie wolno nawet szczerego komentarza napisać. Czyżby Wirtualna Polonia – była duplikatem GW ??

 4. Eva said

  Sklucaja ze wszystkich stron Polakow.Gdzie i jak sie da.Jeden na drugiego ma donosic czy i bic sie.Sklucony narod latwiej zniszczyc.

 5. Eva said

  „ó” ….)))

 6. j said

  Wladze Politechniki Bialostockiej obsadzone nasiemi czy co u kaduka? Coz za durnie taki komunikat splodzili? A moze nie durnie tylko prowokatorzy?

 7. XYZet said

  Jesli ja od wielu pokolen budowalismy ten kraj a teraz najezdzcy chca spijac nasz dorobek to moje pytanie jest nastepujace” – Kto za tym stoi?

 8. j said

  Ad.3 – Maryla Danuta

  System pani Marylko jest koszerny i dlatego daje nam popalic. Ale nasz szef mu wladze ogranicza i jak jest na miejscu niekoszerne komentarze odblokowuje i puszcza w swiat – hehehehe 🙂
  Pozdrawiam

 9. Pafnucy said

  A może mędrcy Syjonu zajmą się realnym nazizmem i antysemityzmem na UPAinie ??? Ostatnio mieliśmy wysyp pomników i miejsc pamięci nazistowskich kolaborantów z OUN-UPA i jakoś żaden żyd nie miał nic przeciwko temu. Pewnie ma to związek z tym że rabin gminy żydowskiej z Dniepropietrowska Kołomojski sponsoruje tzw bataliony ochotnicze (min Azow, Ajdar i inne gówno) odwołujące się jawnie to nazistowskiej symboliki i przeszłości OUN-pUPA. Ale o tym nie wolno mówić bo to już antysemityzm.

 10. Stary Warszawiak said

  Ad 1
  To nie cudzoziemcy to po prostu Żydzi.

 11. Stary Warszawiak said

  Ad 9
  A ilu Żydów /Żydówek jest w rządzie niby ukraińskim.

 12. bez kompromisów said

  Mają zbrodniarze ADL, czemu nie mogą mieć niewolnicy ONR?!!!

 13. ADAS said

  Bos Polaku zbyt milosierny I dobry dla tego plemienia zmijowego.Nam Polakom nic nie wypada zrobic jak juz sie organizowac I szykowac sie do WOJNY.

 14. Paweł said

  Co za paszkwil. Przecież ONR znany jest z długiej tradycji współpracy z ludźmi o różnych narodowościach zwłaszcza z Żydami.

 15. Minus said

  @2 Pani Maryla Danuta,
  bardzo ładnie Pani to ubrała w słowa.
  W temacie: o pomstę do nieba woła zachowanie, metodyka wycieczek gówniarzerii z Izraela do Oświęcimia, na jakich to qrwa zasadach mossad, czy Żyd ochraniarz uzbrojony łazi po Polskiej ziemi?, obserwowałem to zjawisko w Lublinie, jak te obrazki, takie historie mają świadczyć o dobrej zmianie? Nakręcają spiralę nienawiści, sączą w młode żydowskie łebki hagady, że Kosiński z Malowanym ptakiem może się schować, a potem się dziwią, „że się nimi pali w piecach”. Straszny rodzaj człowieka…

 16. Minus said

  ad13 Pan ADAS,
  i czego Pan znowu szczujesz? Jak Wałęsa, co chciał komisariaty MO rękami działaczy Wolnych Związków Wybrzeża, w 2giej połowie lat 70ch, podpalać? Taki kozak idiota.

 17. jerzy said

  Minus – gdzie to „szczucie” ??

 18. ADAS said

  Minus oco ci chodzi Widze zes wasc jest taki defetysta (tchorz).Ty chcesz odzyskac Polskie w drodze dialogu I kompromisu.Puknij sie czlowieku w ten libertynski populistyczny leb.Z mna jest wszystko OK.Tylko z takimi egzemplarzami jest cos nie tak.
  Ja ci moge w logiczny sposob wylozyc co prawdziwi POLACY powinni zrobic.Prawdziwi Polacy nie bawia sie w dialogi kompromisy z dzecmi szatana.Zatrznij Pan myslec po Slowiansku anie po zachodniemu czyli (zydowsku)

 19. Minus said

  np.
  https://wirtualnapolonia.com/2016/04/13/pelna-lista-wstydu-parszywa-targowica-poslowie-glosujacy-w-parlamencie-europejskim-przeciwko-polsce/#comments

  ADAS said
  2016-04-14 @ 09:09

  Wiec Polaku /Polko przestanimy byc tacy milosierni wzgledem zdrajcow.
  KARA MUSI WYMIERZONA .
  Minus said
  2016-04-14 @ 10:00

  @ 18 Pan ADAS,
  chciałbym się mylić, ale Pańskie wpisy kojarzą mi się z propozycją Wałęsy L. skierowaną do Krzysztofa Wyszkowskiego w drugiej połowie lat 70ych, żeby działacze Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża zaczęli wysadzać posterunki MO.

 20. Minus said

  hunwejbini ( tacy rycerze, Panie ADAS ) klawiatury…

 21. wlader said

  Gdzie dwóch Polaków, tam trzy partie, a tak „miło” zaczęła @Maryla Danuta

 22. KULTURA KRYTYKI,to tytuł książki,w której kevin macDonald opisuje ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIĘ GRUPOWĄ.Narzędziem okazał się być KULT HOLOCAUSTU.
  Nie spełnił się projekt polityczny JUDEOPOLONIA,to niE można wykluczyć projektu JUDEORZECZPOSPOLITA,stąd atak na POLSKIE LOGOS,które jest spadkiem WIARY będącej podstawą wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.

 23. ADAS said

  Minus a panskie wpisy kojarza mi sie z typowym defetysta tchorzem.Pismakiem gawedziarzem.Przy ktorych normalny POLAK traci poczucie rzeczywistosci I traci ODWAGE.Jestes poprostu pan tchorz.

 24. Moher said

  ADAS a tak KONKRETNIE to Pan chciałby robić? Sam, a nie teoretycznie?

 25. gość said

  Pro-narodowy ksiądz Międlar dostał całkowity zakaz wystąpień publicznych

  Ks. Jacek Międlar CM otrzymał 19 kwietnia „całkowity zakaz jakichkolwiek wystąpień publicznych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zjazdów, spotkań i pielgrzymek, a także wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu, w tym w środkach elektronicznych” – poinformował dziś w przekazanym KAI oświadczeniu ks. Kryspin Banko CM, wizytator Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy. Jednocześnie oświadczył, że Zgromadzenie „nie popierało i nie popiera wszelkiego rodzajów ruchów skrajnie nacjonalistycznych”.

  Oświadczenie Wizytatora Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy:

  Jako Wizytator Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy oświadczam, że w dniu 19 kwietnia b.r. ks. Jacek Międlar CM, otrzymał całkowity zakaz jakichkolwiek wystąpień publicznych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zjazdów, spotkań i pielgrzymek, a także wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu, w tym w środkach elektronicznych. Jednocześnie stanowczo oświadczam, że nasze Zgromadzenie nie popierało i nie popiera wszelkiego rodzajów ruchów skrajnie nacjonalistycznych.

  Ks. Kryspin Banko CM
  Wizytator

  http://www.fronda.pl/a/pro-narodowy-ksiadz-miedlar-dostal-calkowity-zakaz-wystapien-publicznych,70103.html

 26. gość said

  @ 25

  W sobotę ks. Jacek Międlar odprawił Mszę Świętą, po której środowiska Obozu Narodowo-Radykalnego przemaszerowały ulicami Białegostoku w związku z obchodami rocznicy powstania organizacji. Wydarzenie wzbudziło histerię lewicowo-liberalnych mediów.

  http://www.pch24.pl/zgromadzenie-ksiezy-misjonarzy–ksiadz-jacek-miedlar-nie-moze-wystepowac-publicznie,42706,i.html

 27. TOS_72 said

  WYGANIANI Z EUROPY ŻYDZI – GROBY POBIELANE niemieli by co zjeść, ani gdzie głowy schować żeby nie polska. w Mojej miejscowości często słyszę to wszystko przez poloka jak się dostanie do władzy to tak ci jest .. musi być pod batem. Wtedy krew mnie zalewa i krzyczęeeee A Żyda to nie widzicie w rządzie jest ich 99 koma 9 już niedługo.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: