Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Coś niebywałego! Soros otworzył w Polsce organizację „Refugees Welcome Polska”! Pomaga ściągać uchodźców!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-19

fot: youtube

.
Bankster George Soros sponsoruje kolejną organizację, która z butami wchodzi do Polski. Projekt nosi nazwę „Refugees Welcome Polska” i umożliwia zaadoptowanie do swojego domu imigranta, który spełnia kryteria obywatela.

Organizacja działa już w kilku krajach i właśnie zaczyna swoje wojaże w Polsce.

Na stronie internetowej refugees-welcome.pl można znaleźć wszystkie niezbędne informacje, dotyczące przebiegu adaptacji w swoich domu imigranta.

Oto część z pytań na które można znaleźć odpowiedź klikając w witrynę:

– Jak długo może/musi mieszkać u mnie uchodźca?

– Jak szybko po rejestracji mogę się spodziewać nowego współlokatora?

– Co się dzieje od momentu zgłoszenia mieszkania do momentu wprowadzenia się uchodźcy?

– Jak wyglądają formalności związane z wynajmem pokoju? Czy uchodźca za niego płaci?

– Czy mogę zarejestrować pokój, jeśli nie mam możliwości udostępnienia go za darmo?

– A co, jeśli ja i mój współlokator się nie dogadamy?

Organizacja pomaga również sfinansować podróż imigranta do Polski, a jeśli jest taka potrzeba to nawet jego pobyt w naszym kraju!

Jak działalność organizacji ma się do obowiązującego w Polsce prawa? Czy nie powinna przypadkiem zostać zdelegalizowana skoro rząd Beaty Szydło zapowiedział, że nie będziemy przyjmować imigrantów?

 

polskaniepodlegla.pl

Komentarze 24 do “Coś niebywałego! Soros otworzył w Polsce organizację „Refugees Welcome Polska”! Pomaga ściągać uchodźców!”

 1. John say said

  But Poland don’t welcome shit.Mr.G Soros God help you in you last days of you live.then God will be you last chance.

 2. Julka said

  No to Kopaczka, Tusk, inne ałtorytetyi cała ta maszerująca drobnica mają pole do popisu. Państwo nie powinno przyjmować ani jednego uchodżcy. Niech biorą ci zwolennicy w gębach i niech się o nich troszczą.

 3. wa cóś said

  Jakiś przygłup nie będzie rządził w moim domu. Niech pomoże odbudować Syrię, aby migrujący wrócili do domu,wyłoży kasę na dzieci niedożywione w Afryce itd.a nie szuka nowych waśni.

 4. Rudisha said

  Wałęsa, Kopacz i Środa się deklarowali. Trzeba podać ich adresy.

 5. j said

  A moze by tak swiatowy grandziarz Georges Soros rozpoczal te swoje „charytatywne ” i „humanitarne” akcje od Izraela? Dlaczego nie chce sprowadzac uchodzcow do swojej wlasnej ojczyzny? Dlaczego chce to robic w naszej?

 6. Peter said

  Jak to jest, Kukiz15 od pół roku zbiera podpisy pod referendum w sprawie przyjęcia przez Polskę imigrantów z krajów islamskich, zbiera, i zbiera, i nie może uzbierać 500 tys., ponoć ma 150 tys., a wszyscy wokoło i publicznie deklarują, że nie chcą obcych na ziemi Polskiej.
  Toż to jakaś kpina, wstyd na cały świat, krzyczą i siedzą z założonymi rękami, lub prowadzą jakieś zakulisowe rozgrywki polityczne w tym temacie.
  Kukiz15 w sprawie obcych to pozorne działanie, to jest po prostu niepoważne.

  Co by nie powiedzieć, Soros lepiej lokuje swój kapitał, i skutecznie rozwala demokracje krajów uznających się za niepodległe.
  Poprawność polityczna rządów sprzyja działaniu pieniądza Sorosa, jedynie tylko w Rosji nie udało mu się tworzyć „demokracji” wg „wybranej” filozofii Sorosa.

  Jakby się wydawać mogło, konieczne i niezbędne będzie referendum, aby zakazać działalności tych różnych organizacji rzekomo wspierających demokrację poprzez pieniądze banksterów, bowiem zwrócone są w kierunku ubezwłasnowolnienia naródu przez rząd światowy.

 7. Piotr said

  Mogę zrozumieć ludzi, którzy demonstrują różne głupoty typu KOD czy poparcie dla imigrantów. To są ludzie umoczeni w grzechu wyparcia się swojej Ojczyzny dla profitów jakie sowieci oferowali w czasach PRL. Teraz trwają w tym grzechu siłą bezwładności, bo każdemu człowiekowi trudno jest przyznać się do błędu. Taka jest natura ludzka.
  To co ich motywowało w cybernetyce społecznej nazywa się motywacją witalną, czyli chęcią przeżycia i zapewnienia sobie pozycji w ludzkim „stadzie”. Sowieci umiejętnie to wykorzystali ustawiając małych ludzi na dużych stanowiskach.
  Obecna oferta „dobrego wujka” Sorosa jest czymś przeciwnym dla motywacji naszych upadłych rodaków. Dla kogoś takiego wyrzeczenia związane z przyjęciem kulturowo obcego uchodźcę do własnego domu, jest zaprzeczeniem własnych motywacji. To nie przejdzie. To są sztywne cechy charakteru, tego się nie zmieni byle propagandą, czy nawet krótkotrwałym sponsoringiem.
  Tym bardziej że muzułmanie to bardzo religijne osoby, przestrzegające surowych praw a nasi upadli rodacy maja tyle za paznokciami, że pierwsi by poszli na ukamienowanie, obcięcie ręki czy zrzucenie z wysokiej góry. Oni nie mają serca ale umieją liczyć i wiedzą co się im kalkuluje.
  Módlmy się za naszych upadłych bliźnich. Obecna trudna sytuacja jest wielką szansą na ich nawrócenie na łono Ojczyzny.

 8. kroleewnascieszka said

  Mosze takie formalności są wymagane przy szczególniejszej imigracyji.

 9. jon said

  Nie liczcie na to że ta organizacja zostanie zdelegalizowania. Żydzi i ich interesy są w Polsce chronione przez pis. Zresztą jak pamiętamy palenie hanuki w pałacau prezydenckim z naczelnym rabinem przez Lecha Kaczyńskiego i Andrzeja Dude. Nazwisko panienskie pierwszej damy też daje dużo do myślenia.

 10. kifer said

  A kto temu parchowi zezwolił na otworzenie takiej działalności ? Soros pomylił demokrecję z anarchią, bo w demokracji jest każdemu wolno, ale od – do, a nie hulaj dusza, robię co chcę. Błaszczak, bierz sie do roboty, dlaczego nie wiesz co się dzieje u ciebie w resorcie ? Skontroluj wszystko od nowa, a co niezgodne z racją stanu to wywal.

 11. Marek said

  Polska przez 27 lat „demokracji” przyjęła setki tysięcy imigrantów z różnych kierunków
  których łączyły wspólne korzenie z Bliskim Wschodem. Dostawali oni automatycznie
  obywatelstwo polskie w odróżnieniu od tych tysięcy przesiedlonych za Stalina prawdziwych Polaków.
  Najczęściej ci „nowi polacy” są posiadaczami kilku paszportów i w razie jakiś kłopotów
  np. takich jakie mieli Bagsik i Gąsiorowski mogą się szybko ewakuować z Polski
  do państwa które nie wydaje swoich obywateli.
  Jak to stwierdził Kaczyński; „niezależnie od tego kto będzie w Polsce rządził,
  to stosunki z pewnym państwem nie ulegną zmianie”,
  Dlatego taki Soros, Bauman, Hartman, Gross i wielu wielu innych robią co chcą,
  bo są chronieni przez niby polskie władze.

 12. AnielaW said

  Boze moj czyzby obecne wladze pozwalaly im na to aby oni rzadzili name I sprowadzli imigrantow wbrew rzadowi, czyzby to tylko wudawanie ze sie decyduje a oni I tak swoje, gdzie jest rzad, czy trzebz jeszcze poczekac aby sie umocnil I dal odpor tym uzurpatprom

 13. tymi said

  Jest strona to na co czekają hakerzy?

 14. ISLAMIZACJA to pusty Koń Trojański żydowskiego terroryzmu.Zatem o SEMITYZACJĘ chodzi.

 15. głos said

  Akcja sorosa nie lezy w interesie osadników majacych przybyc z najbardziej cywilizowanego kraju na swiecie, ludzi swiatlych imadrych którzy wiedza cos o swiecie (slowa najprzeuszanowniejszego profesora Hardmanna). Nie powinno sie bowiem zanieczyszczać rubieży do zasiedlenia, a przeciwnie, utrzymywac w sterylnej czystości (dlatego nawet wyrzuca sie na tułaczke niepotrzebnych tybulców). Spokojnie. Problemu z ciapatymi w Polin nie będzie. Zreszta, popatrzmy co to za islamy, Pija, palą, cpają, nie zdziwiłbym się gdyby jadali kaszankę. Nie ulegajmy gazeciorom, one zwyczajnie kłamią.

 16. anna said

  no chyba Polacy nie nabiorą sie na to !!!!!!,
  Soros o przygarnięciu i pomocy Polakom z zsyłki z ROSJI do POLSKI tymi SIE NIE MARTWI,
  MY NIE CHCEMY SZARIATU W POLSCE, NAWET NA MOMENT.

 17. ADAS said

  Przecie to :::DEBIL;;;Ale jak miesza GOIAMI.
  Pytanie kto tu jest madry a kto rzeczywisty ;;DEBIL;;

 18. Tiro said

  Co możemy zrobić? Może jakiś bojkot? Petycja do rządu? Niech mądre głowy coś wymyślą a internauci się dołączą! Nie możemy pozostać bierni Ta organizacja MUSI zniknąć z naszych ziem!

 19. Andrzej61 said

  Re17
  Kto to, lub co to jest, goj ? Zastanów się co piszesz
  Najlepiej się przewietrz, czasami pomaga

 20. Kwal said

  Ta strona podana rano http://www.refugees-welcome.pl jest zablokowana. Ja zaraz po przeczytaniu tej informacji już rano napisałem żydowskiemu krętaczowi pytanie czy taka strona jest założona w Izraelu…odpowiedzi się nie doczekałem, natomiast zawieszono stronę. Myślę, że ludzie zarzucili żyda meilami ! I bardzo dobrze.

 21. Tytus said

  Ten parch powinien swoj program wcielac w zycie w swoim rodzimym Izraelu, aby tam – zamiast panujacego rasizmu i faszyzmu – wdrazac prawdziwa demokracje.

 22. tymi said

  Tu jest główna strona z odnośnikami. Wszystkie działają oprócz polskiej. – http://www.refugees-welcome.net/

 23. Joe said

  W Izraelu to sa przygotowywane POlecenia…dla Palestynczykow,Polakow i innych Goim….Izrael ma normalne stosunki ekonomiczne,POlityczne i wszelakie z Federacja Rosyjska….Ale Goim we Wschodniej Flance na Wschod od Odry maja ujadac,kasac i uprzedzac do siebie Rosjan.Taka ich psia rola.

 24. JEBACISLAM said

  Niech bedzie sobie w Europie wszystko i wszyscy ale NIE DLA MUZULMANOW W EUROPIE , NIE DLA ISLAMU , NIE DLA SZARIATU , NIE DLA DZIHADU !!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: