Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

HejtStop znowu w akcji! Grabarczyk w obronie muzułmanów atakuje polski portal prawicowy.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-19

I znów HejtStop z Joanną Grabarczyk na czele staje murem za muzułmanami, przy okazji usiłując cenzurować prawicowy portal NewsWeb.pl. Znana z doniesienia do prokuratury na Mariusza Pudzianowskiego Grabarczyk przysłała do nas pismo w postaci wniosku o usunięcie treści, konkretnie komentarza pod jednym z artykułów.


– Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad. Opanujemy nawet kraje słowiańskie (jak Polska), w których jak na razie jest nas mało – niezmiennie twierdzi imam Anjem Choudary, znany w naszym kraju m.in. z ubiegłorocznej wypowiedzi dla “Faktów”, w której twierdził, że Polska jest zbyt oddzielona od Allaha.

Tak jak powyżej zaczynała się nasza niedawna publikacja. Pod nią pojawiały się różne komentarze, zarówno ze środowisk lewicowych, jak i skrajnie prawicowych. Żaden z nich nie został usunięty aż do dziś, gdy odczytaliśmy pismo od sterującej kampanią HejtStop Joanny Grabarczyk. Kampanią rzekomo działającą na rzecz walki z “hejtem” nie tylko na tle rasowym i wyznaniowym. Przypomnijmy, że w sprawie nienawistych komentarzy po wypadku Andrzeja Dudy organizacja HejtStop nie zrobiła nic. Poniżej treść pisma:

 

Co ciekawe, pod naszą publikacją pojawiały się też komentarze kpiące z kultury słowiańskiej czy chrześcijańskiej. Niestety, te zdaniem pani Grabarczyk nie łamały dopuszczalnych norm, natomiast każdy przejaw szeroko pojętej ksenofobii i nienawiści na tle rasowym (co ciekawe, tylko wobec muzułmanów) jest natychmiast przez wspieraną żydowskimi funduszami organizację potępiany.

Kolejna ciekawostka to to, że pomimo iż omawiany artykuł wyświetliło blisko 100 tys. ludzi, niemal wszyscy, którzy natrafili na komentarz cytowany w powyższym piśmie wyrazili aprobatę, klikając “łapkę w górę”.

Komentarz

Z kim zatem walczy HejtStop?

http://newsweb.pl/2016/04/14/hejtstop-znowu-w-akcji-grabarczyk-w-obronie-muzulmanow-atakuje-polski-portal-prawicowy/

Komentarzy 17 do “HejtStop znowu w akcji! Grabarczyk w obronie muzułmanów atakuje polski portal prawicowy.”

 1. John say said

  Tylko i wylacznie przetrwalismy,trwamy I trwac bedziemy dzieki Bogu .A Ci co robia we wlasne gniazdo to mutanty I debile.Zreszta macie szanse wyjechac tam I jako zdrajcy zalozyc czern na wasze Durne paly (glowy) Joanna Grabarczyk to pasta pala.To widac na fotografi .Boze skad tyle Tych durni ? .Ile maja zato placone? .Boze zmiec ich z powierzchni ziemi bo niewiedzo co czynia .Polak z antypodow.

 2. wlader said

  Łoj, ale morda

 3. solkraken said

  wyrośnie jeszcze więcej takich „grzybków” jak Grabarczyk – „niezależne” glob-media i ober-fundacje są suto nawożone w tym kierunku przez unych ;)))

 4. John say said

  Fuck them

 5. ryszard5 said

  Won sprzedajna łajzo za Sorosa srebrniki z Wielkiej Polski.

 6. Peter said

  Jak to jest, Kukiz15 od pół roku zbiera podpisy pod referendum w sprawie przyjęcia przez Polskę imigrantów z krajów islamskich, zbiera, i zbiera, i nie może uzbierać 500 tys., ponoć ma 150 tys., a wszyscy wokoło i publicznie deklarują, że nie chcą obcych na ziemi Polskiej.
  Toż to jakaś kpina, wstyd na cały świat, krzyczą i siedzą z założonymi rękami, lub prowadzą jakieś zakulisowe rozgrywki polityczne w tym temacie.
  Kukiz15 w sprawie obcych to pozorne działanie, to jest po prostu niepoważne.

  Co by nie powiedzieć, Soros lepiej lokuje swój kapitał, i skutecznie rozwala demokracje krajów uznających się za niepodległe.
  Poprawność polityczna rządów sprzyja działaniu pieniądza Sorosa, jedynie tylko w Rosji nie udało mu się tworzyć „demokracji” wg „wybranej” filozofii Sorosa.

  Jakby się wydawać mogło, konieczne i niezbędne będzie referendum, aby zakazać działalności tych różnych organizacji rzekomo wspierających demokrację poprzez pieniądze banksterów, bowiem zwrócone są w kierunku ubezwłasnowolnienia naródu przez rząd światowy.

 7. Eliza said

  Naprawde niechetnie czepiam sie wygladu, ale dla tej kobiety zrobie wyjatek, bo na to zasluzyla; Podziwiam ja za odwage…
  wystapien publicznych z takim ….piiiep wygladem.

 8. ISLAMIZACJA to pusty Koń Trojański żydowskiego terroryzmu.
  Zatem nie o ISLAMIZACJĘ,a o SEMITYZACJĘ chodzi.

 9. głos said

  Joasia w typie śliczności, jaki preferuje pustynny ręcznikogłowiec.

 10. zydozerca said

  ta koza czeka na dojenie i dożywotnie zaspokojenie przez muzułmańskie hordy w terenie

 11. jerzy said

  ta kobieta ma rysy semickie i wcale nie kryje, że to co robi, robi to za forsę. nihil novi!

 12. @+@=@@ said

  Ta Joanna Grabarczyk powinna mieć sprawę sądową za działania bezprawne, w tym oszustwa i pomówienia. Ministrze Sprawiedliwości! Do dzieła!

 13. adam ryglowski said

  Ad 4 )
  OCZADZIAŁEŚ ???

  Może jesteś młody i ….

 14. wolność tomku w swolim domku :) said

  Niemcy: Uchodźcy urządzili sobie na parkingu trening wojenny [VIDEO]

  Dodane przez wachmistrz_Soroka

  Opublikowano: Poniedziałek, 18 kwietnia 2016

  Internet obiegło nagranie z Niemiec.

  Na nagraniu widać dziwnie zachowujących się mężczyzn, najprawdopodobniej „uchodźców”.

  – Ej, stary. To jest niewiarygodne – mówi do swojego towarzysza mężczyzna, który nagrywał zajście. – Stoimy sobie na parkingu za sklepem, a nasi nowi współobywatele urządzają sobie trening wojenny, salutowanie i takie rzeczy. Chyba się zaczyna… – dodaje po chwili.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemcy-uchodzcy-urzadzili-sobie-na-parkingu-trening-wojenny-video

 15. JEBACISLAM said

  Jaka ta Grabarczyk Glupia i pusta ! Moze za to ze broni tych islamskich smieci ma placone … A swoja droga to ciekawe ze szum jest tylko wtedy naj ktos pisze nieprzychylne choc prawdziwe komentarze nt muzulmanow i islamu a jak nt kultury Slowian i Chrzescijan to nic nie dzieje sie…W Slowianach nadzieja .To nie to co niemieckie pi*dy bez charakteru .

 16. pugnus said

  A „maciora ” znowu wylazla ze swojego chlewika….pewnie zatesknila za rozglosem ,czemu dziwic sie nie mozna ,bo zaden zdrowy na umysle i widzacy (chocby na jedno oko) facet za „toto” , sie nie zlapie!

 17. JEBACISLAM said

  🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: