Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Nowe ustalenia KE: Do Polski 150 tysięcy tzw. uchodźców.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-20

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR) informuje o nowych ustaleniach Komisji Europejskiej, eurokraci mają dążyć do narzucenia stałego systemu relokacji, dzięki któremu do Polski trafi nawet 150 tys. uchodźców. Dodatkowo zasiłki mają być takie same we wszystkich krajach.

Ze źródeł w MSWiA wynika, że najbardziej radykalnym wariancie do Polski mogłoby trafić w następnych latach nawet do 150 tysięcy tzw. uchodźców. Polski rząd obawia się próby zwiększenia kompetencji unijnej agencji do spraw uchodźców, która – jak twierdzi IAR – mogłaby otrzymać możliwość samodzielnego przyznawania azylu bez zgody danego państwa (ostrzegaliśmy o tym już wcześniej dwukrotnie na naszym portalu).

Nowe absurdalne ustalenia przewidują jednocześnie, że uchodźcy będą otrzymywać takie same zasiłki we wszystkich krajach wspólnoty. Zasiłki mogłoby się odbić na wysokości środków, z których korzysta Polska. Chodzi m.in. o dopłaty dla rolników czy politykę spójności. Ujednolicone miałyby być także procedury i prawa osób korzystających z międzynarodowej ochrony dla tzw. uchodźców.

Decyzja o zmianie systemu musi być podjęta przez większość szefów unijnych państw. Eurokraci zwołali ws. kryzysu migracyjnego szczyt ministrów spraw wewnętrznych, który ma odbyć się w czwartek w Luksemburgu.

źródło:IAR

Za: http://ndie.pl/nowe-ustalenia-ke-polski-150-tysiecy-tzw-uchodzcow/

Komentarzy 19 do “Nowe ustalenia KE: Do Polski 150 tysięcy tzw. uchodźców.”

 1. Eva said

  „uchodźcy będą otrzymywać takie same zasiłki we wszystkich krajach wspólnoty” – Polacy,szykujcie sie na wojne!Wyglada na to,ze lewactwo europejskie chce wywolac wojne.

 2. Moher49 said

  Coś mi się wydaje, że UE wcześniej padnie. To są już ostatnie, przedśmiertne podrygi.

 3. SEMITYZACJA Europy ma swoje konsekwencje również wobec Polski.To konkurencja dla 500+.

 4. Uważny Obserwator said

  Mieszkam w Warszawie i dostrzegam wyraźny i stały trend polegający na pojawianiu się coraz większej ilości Ukraińców i muzułmanów, w tym Polki w związkach z murzynami, a w wózkach np. małe muzułmaniątka bliźniaczki.
  Podejrzewam, że mamy do czynienia z cichym transferem islamistów.

 5. Brodzia said

  Takie same wysokości zasiłków czyli jak rozumiem odnosząc się do tego co widzę w niemczech ” uchodźcy ” będą otrzymywać +- tyle co Polacy pracujacy ma minimalnej i do tego darmowe mieszkanie ? Mistrzostwo świata :/ Mam nadzieję że nasz rząd teraz pokażę że ma ” jaja „

 6. Tiro said

  Trzeba wyjść z uni i to szybko. Jakieś propozycję?

 7. Janko said

  26.01.2016

  Bóg Ojciec”:

  (…) Chcę, aby znaleźli się w Polsce odważni przywódcy, którzy wyprowadzą Polskę z Unii Europejskiej, a chętnym zaproponują stworzenie nowej, opartej na Bogu, na cywilizacji miłości, a nie jak obecna Unia, cywilizacji śmierci.
  Przywróćcie zakłady pracy nacjonalizując te z nich, które zostały zlikwidowane, a umowy zawarte przy ich przechwyceniu nie zostały dotrzymane. Polacy, gdy oprzecie się na Mnie całkowicie, pomogę wam, a cała polska gospodarka zregeneruje się w szybkim tempie. Nim to nastąpi, najpierw musi być odnowiony wasz duch, oparty całą mocą na Stwórcy. Nowa Unia, może również posługiwać się jedną walutą, może nią być polska złotówka. Osądźcie winnych wszelkich zbrodni, winni niech za nie sprawiedliwie odpowiedzą, a za wyrządzone szkody niechaj wynagrodzą. Wycofajcie z Polski Światowy Fundusz Walutowy, zlikwidujcie wszelkie przywileje Żydów Chazarskich, skontrolujcie uczciwie ich mienie. Często dopominają się zwrotu tego, co im się nie należy. Nieuczciwym należy to dobro odebrać, odzyskując je, a oddać rzeczywistemu właścicielowi. Wszelkie banki niechaj funkcjonują na równych zasadach.
  Polskie prawo ma zakazać całkowicie jakiejkolwiek lichwy, a niegodziwcy, którzy się nią parają, mają zaprzestać jej stosowania. Pożyczki lichwiarskie już zawarte, mają być ponownie przedefiniowane, ponownie naliczone i dostosowane do nowych, zewszechmiar uczciwych norm.
  Osoby prywatne powinny mieć lżejsze warunki spłaty, mniejszy procent, a firmy powinny być obsługiwane na wyższy procent, ale nie na lichwiarski. Lichwa podlega pod grzech chciwości.
  Pragnę, aby to, co podałem było wzięte pod uwagę przy tworzeniu przyszłego prawa polskiego. Już teraz potrzeba oczyszczenia polskiej polityki i gospodarki z ludzi patologicznych, odsunięcie ich od jakiejkolwiek władzy, a zwłaszcza od decydowania o jakichkolwiek finansach. To tylko niektóre z Moich życzeń, które gdy będą wcielone w życie szybko Polsce przyniosą niezbędną stabilizację i dobrobyt. Ważniejszą przemianę, którą należy dokonać to ta, która przemienia ludzkie serca. (…)

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl

 8. Marek said

  Komisarze Ludowi Unii Europejskiej prowadzą Europę ku zagładzie.
  Rząd polski powinien szybko podjąć działania zapewniające nam miękkie
  lądowanie po rozpadzie UE. Konieczna będzie też nacjonalizacja wielu
  przedsiębiorstw o strategicznym znaczeniu dla państwa, które nam skradziono,
  w tym banków.

 9. do ziemi said

  Trzeba im tylko powiedzieć, że tu będą jeść wieprzowinę….

 10. Halina said

  Jedyne i najlepsze wyjście dla nas, to wyjście z Unii Europejskiej, a tak naprawdę to niemieckiej. Jeżeli tego nie zrobimy, ataki Niemców na nas będą jak nieustająca kanonada. Jurgieltników u nas tak wielu, jak w XVIII wieku, głupców też nie brakuje. Ponadto, myśmy wstępowali do zupełnie innego tworu, więc mamy prawo bez żadnych konsekwencji powiedzieć „do widzenia” i trzasnąć drzwiami.

 11. Uważny Obserwator said

  file:///C:/Users/Zbigniew/Desktop/Sponiewierany%20psychicznie%20uchodźca%20ciągłym%20zagrożeniem%20życia,%20który%20przybył%20do%20Europy%20błagać%20o%20pomoc.jpg

 12. Miejcie w DUPIE "ustalenia" żydo-MASONÓW z KE i pedałów z Brukseli ! said

  Wypiąc się DUPĄ i obsikać ciepłym moczem globalistyczne MASOŃSKIE ryje z Brukseli i Berlina !

  Niech oni ta banda ZŁODZEJI i BANDÓW z Brukseli o nazwie KE te swoje IDEOLOGICZNE „zarządzenia” sobie powieszą w sraczu na gwoździu do OBTARCIA obsranej dupy w budynkach tych PASOŻYTÓW w Brukseli/Berlinie.

  Ta banda żydo-masonów może tylko tam prosperować i bezkarnie RABOWAĆ zwykłą tłuszczę, gdy ona jest totalnie przemieszana rasowo i religijne, gdyż taka przemieszana gawiedz nigdy się nie jest w stanie dogadać aby się otwarcie BRONIĆ tych rodzin/klanów rządzących , którzy stali się pewnego rodzaju MAGNATERIĄ pasożytującą jak rak złośliwy.

  Ta banda żydo-masonów z KE wzoruje się na RABUNKOWYCH metodologiach z tego złodzejsko-bandyckiego BAGNA amerykańskiego, gdzie jest dokładnie PRZEMIESZANA masa ludzka przez żydo-masonów z centralnej loży Grand Lodge, F.A.A.M., of the District of Columbia, 5428 Mac Arthur Blvd NW, Washington, DC 20016.

  To właśnie w tym budynku zapadają KLUCZOWE decyzje co i jak ma by w tym GÓWNIANYM zbankrutowanym moralnie i ekonomicznie USA, Europie i na całym Świecie:

  Oto ci UZURPATORZY, którzy organizują WOJNY oraz konflikty na całym świecie tak aby wymieszana gawiedz NIE była skuteczna w otwartym OPORZE przeciw tym oto KRWAWYM bezkarnym rzeźnikom, którzy UPODLILI amerykę, zgnoili ją moralnie i ekonomicznie, a teraz za pomocą swoich WYNAJETYCH marionetek MIESZAJĄ w Europie:

  Barack Obama leaves the Masonic Temple in Trenton after a campaign appearance for U.S. Sen. Robert Menendez:

  Welcome to The Key of Solomon:

  http://www.keyofsolomon.org/images/inaugurall_ball.bmp

  Jednoś musi byc tylko w waszyngtonskich, paryskich czy londyńskich żydo-MASONSKICH MELINACH wybudowanych wg. globalistycznej „liturgii” krwawych wampirów masońskich:

 13. Maryla Danuta said

  Dlaczego znowu unia ma nam narzucać tych nachodźców ??

 14. pugnus said

  ad12#.
  Pani Marylo ….. ano dlatego ,bo Brukselskie komisary uznaly ,ze i nam sie naleza atrakcje widoczne na ponizszym linku !Jak „Egalite ” to „Egalite”!

 15. pugnus said

  test

 16. gość said

  Unia indoktrynuje ws. imigrantów za nasze pieniądze!

  Na 21 kwietnia Komisja Europejska zorganizowała we Wrocławiu konferencję „Kryzys uchodźczy. Kryzys wartości?”, prawdopodobnie w ramach działań zmiękczających Polaków w sprawie przyjmowania imigrantów.

  Wśród organizacji występujących na konferencji znajdują się takie organizacje, jak Koalicja Wrocław Wita Uchodźców, Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej, które ma zajęciami indoktrynować nauczycieli, Instytut Spraw Publicznych, który zaprasza bibliotekarzy, edukatorów i pracowników instytucji kultury na warsztaty „Otwarte drzwi” czy Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, które przeprowadzi warsztat antydyskryminacyjny „Stereotypy – Uprzedzenia – Dyskryminacja”.

  W ramach konferencji Wrocław odwiedzi także Murzyn z Ghany, Gerald Asamoah, były niemiecki piłkarz i aktywista na rzecz uchodźców.

  Wiele o wydarzeniu mówi też sam patronat medialny i partnerzy konferencji. A są to m.in.: „Gazeta Wyborcza”, Fundacja Przeciw Mowie Nienawiści, Polskie Forum Imigracyjne, stowarzyszenie żydowskie Cukunft czy fundacja Klamra, która „chce świata przyjaznego, kolorowego, świata dla wszystkich”.

  Tylko dlaczego to wszystko za pieniądze m.in. polskich podatników, którzy co roku wpłacają 500 złotych w ramach składki na Unię Europejską?

  Tomasz Cukiernik

  http://nczas.com/wiadomosci/polska/unia-indoktrynuje-ws-imigrantow-za-nasze-pieniadze/

 17. ADAS said

  POLACY brac sie za bron I samemu wymierzac sobie sprawiedliwosc.Nie czekajcie na cud z nieba.Bo go nie bedzie.

 18. Analityk said

  @Uważny Obserwator

  Trzeba wyjść z UE jak najszybciej. Wówczas nie będzie dotacji dla tej emigranckiej bandyckiej islamskiej holoty.
  Oni wowczas sami się wyniosą z Polski.

  Natomiast dla tych dziwek zadających sie z kolorowymi – całkowity ostracyzm i ostra krytykana każdym kroku. Niech sie wynoszą ze swoim czarnym pomiotem do Afryki albo do muzułmanów na bliski wschód.

  Polska wyłącznie dla białych Polaków chrześcijan. Wszelki żydolewacki motłoch nie przestrzegający chrześcijańskich zasad moralnych wynocha z Polski!

 19. Zbiera swoje żniwo proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.
  Nic o ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ i trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: