Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zachód pod wrażeniem polskich patriotów! “Husaria wciąż żywa”, “Jesteście ratunkiem dla Europy”

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-20

Nie milkną echa polskiego Dnia Niepodległości. Obywatele Zachodu, głównie Brytyjczycy, po tym jak po świecie rozeszły się filmy i zdjęcia pokazujące armię naszych patriotów, są wręcz zachwyceni odwagą i działaniami polskich narodowców. Śladami Polaków coraz śmielej krytykują też politykę Unii Europejskiej, która – bez wątpienia – może doprowadzić Europę do samozagłady. O Polakach zwykli Brytyjczycy niemal jednoznacznie mówią w najbardziej pozytywnym tonie.


Widok morza biało-czerwonych flag wśród Polaków skandujących “Bóg, honor, Ojczyzna!” dosłownie zapiera dech w piersiach. Równie eurosceptyczni obywatele Wysp zwrócili też uwagę na płonącą w Warszawie flagę UE. Dla nich to symbol protestu wobec antyeuropejskiej polityki Brukseli. W Wielkiej Brytanii nastroje patriotyczne są jeszcze bardziej pacyfikowane, stąd zorganizowanie marszu podobnego do naszych jest znacznie trudniejsze. Zwykli obywatele Zachodu podkreślają, że polscy patrioci mogą być ratunkiem dla Europy, która niemal w całości jest już zepsuta przez poprawność polityczną.

Najlepiej wiedzą o tym Anglicy, którzy pod hasłem “Odzyskajmy z powrotem nasz kraj” walczą z islamizacją i zatracaniem narodowości zrzeszeni w fundacji Britain First. Protesty odbywają się jednak na znacznie mniejszą skalę. Nic więc dziwnego, że z chęcią utożsamiają się z odważnymi Polakami.

Katolicy całego świata komentują najliczniej rozsławiony film z ubiegłorocznego Święta Niepodległości oraz zdjęcia. Materiał wideo oraz kilka opinii zamieszczamy poniżej.

Opinie, które przedstawiamy pochodzą ze stron youtube.com, freerepublic.com oraz knightstemplarinternational.com.

 

NewsWeb.pl

Komentarzy 8 do “Zachód pod wrażeniem polskich patriotów! “Husaria wciąż żywa”, “Jesteście ratunkiem dla Europy””

 1. takatam said

  „Obywatele Zachodu, głównie Brytyjczycy, po tym jak po świecie rozeszły się filmy i zdjęcia pokazujące armię naszych patriotów, są wręcz zachwyceni odwagą i działaniami polskich narodowców”. A polscy (?) purpuraci potępiają ONR. Ciekawe, czy nie zmienią zdania, kiedy wyznawcy Allaha zaczną się do nich dobierać…

 2. solkraken said

  http://sosenkowski.neon24.pl/post/131169,episkopat-pl-juz-w-nwo

 3. gg said

  Wielka rola Polski w dzisiejszej Europie: http://mirakus.pl/klasztor-reality-show-3358-2/

 4. ADAS said

  Nasi purpuraci to ksieza zydzi Ktorzy sie podszywaja ze sa polskimi ksiezmi.To wilki w odzieniu owczym.POLACY KONIEC TEGO.

 5. Minus said

  @4 Pan ADAS,
  czego koniec?, co Pan konkretnie proponuje?

 6. Guła said

  Ruch to życie, niechaj maszerują.

 7. Jan Rokicki said

  Maszeruja, manifestują, protestują i chwała im za to. A tymczasem w Słubicach arabusy poczynają sobie coraz śmielej. Gdzie są słuzby graniczne, gdzie jest policja?

  http://radioszczecin.pl/1,333632,imigranci-chodza-i

 8. Jan Rokicki said

  Maszeruja, manifestują, i chwała im za to. A tymczasem w Słubicach arabusy poczynają sobie coraz śmielej. Gdzie są słuzby graniczne, gdzie policja?

  http://radioszczecin.pl/1,333632,imigranci-chodza-i

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: