Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

„Amerykanie chcą walczyć z Rosją w Polsce”

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-23

„To będzie dziwna wojna. My będziemy ginąć, ale żadna bomba nie spadnie na Boston, Waszyngton, czy Petersburg” – mówi Aleksander Jabłonowski, członek „Związku Jaszczurczego”. Ponadto zauważa, że o wojnie USA z Rosją od lat pisze Zbigniew Brzeziński, który do tego zadania poleca Polaków.

Komentarzy 11 do “„Amerykanie chcą walczyć z Rosją w Polsce””

 1. ADAS said

  Koniec cywilizacji zachodniej w POLSCE.Polacy obudzimy sie koniec ameryki w POLSCE.Malo tego …………………….SMIERC AMERYCE SMIERC AMERYCE I modlcie sie oto POLACY.A zdarzy sie AMEN

 2. Pol said

  Kto odglupi ten biedny narod?.Bo jak na dole to jeszcze gorzej na gorze.Nigdy niebylo I chyba niebedzie Polskiej ,racjonalnej ,przewidujacej ,madrej ,patriotycznej,I zdecydowanej szkoly myslenia.No I chyba od nowa ( z ziemi obcej do Polski).Polscy wlodarze (rzad) niemial niema I chyba nigdy niebedzie klasa niewspomne juz o intelligencii.Oby niebylo tej wojny,narod Znowu wystawiony do wiatru.

 3. Trwa WOJNA O PINIĄDZ,która opisał Song Hongbing.Nie musi być koniecznie starcie militarne w Polsce.Wystarczy rozpad Ukrainy i w miejsce projektu politycznego JUDEOPOLONIA nie można wykluczyć JUDEORZECZPOSPOLITEJ.
  Do specjalnej misji został przecież powołany Włodzimierz Balcerowicz.

 4. solkraken said

  http://sosenkowski.neon24.pl/post/131210,bedzie-armia-ale-obca

  proszę zwrócić uwagą jak szybko globalne organizacje aszkeNAZIstowskie opanowały prawie cały Bliski Wschód przy pomocy tych samych dzikusów, których pragną nam z wielką determinacją wcisnąć TERAZ ojro-SSowiety:

 5. Janek said

  Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polaki.
  O jakiej Intronizacji mówi Rozalia?
  „Intronizacja w Polsce musi być przeprowadzona, Polska nie zginie o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu”.
  Słowa te – po lekturze pism Rozalii Celakówny – można uznać za czołowe wezwanie, jakie Pan Jezus kieruje do ludzi, do Polski, przez swą Służebnicę.

  http://www.intronizacja.pl/index.php?option=com_content&id=65&Itemid=80

  „Niezwykłe objawienia w Siekierkach”
  Przeczytaj, historia lubi się powtarzać, Polska Krew leje się obficie, bowiem my nie dostrzegamy, i błędnie nas prowadzą nasi Pasterze, namiestnicy Chrystusa.
  A cała prawda jest skrywana, nie usłyszysz jej w purpurowych homiliach.
  Ks. Jacek Międlar z całkowitym zakazem wystąpień publicznych.

  http://www.fronda.pl/a/niezwykle-objawienia-w-siekierkach,70037.html

 6. Tiro said

  Plan dla Polski jest. Czy jest właściwy? Oceńcie sami! Zawsze można go poprawić jeśli są jakieś lepsze pomysły, ale od czegoś trzeba zacząć dyskusję i ją propagować na internecie. Zacznijmy koncentrować się na naszej pozytywnej przyszłości, historię pozostawmy patriotycznym historykom, którzy napiszą nową prawdziwą historię Polski, zreformowanym sądom zostawmy wymierzanie kary zdrajcom…. Ale MY zwykli Polacy zajmijmy się budowaniem naszej lepszej przyszłości, dla nas i dla naszych dzieci…. Naciskajmy na rząd aby zmieniła rzeczywistość na naszą korzyść. Dbajmy o NASZE POLSKIE INTERESY!

  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/04/17/plan-dla-polski-a-d-2016-czy-politycy-sa-gotowi/

 7. amfibia said

  Ameryka będzie walczyć bohatersko z Rosją aż do ostatniego naboju i ostatniego Polaka.

 8. adam said

  z ta intronizacja to chyba urojenia jakies i kwalifikuje sie do psychiatry?

 9. Słowianin said

  USA walczy z Rosją sowiecką, czy putinowską niestety dość oszczędnie. Gdyby gen. Patton mógł decydować, Polska nie zamieniła by się w PRL, a NKWD i Smiersz z pomocą polskich kundli nie wymordowaliby po wojnie polskich patriotów. Antyamerykanizm jest prorosyjskością. Czyli powtórką z dupodajstwa polaczków w czasie zaborów i PRL – u. Tylko USA mogą powstrzymać napór Mongołów z Moskwy. I tylko przyjażń z USA jest alternatywą dla Unii. Żeby Polską była Polską.

 10. @+@=@@ said

  Niech Amerykanie walczą z Rosjanami w Ameryce. Będą tam gospodarzami, co zwiększy im szanse na końcową wygraną, a podobno „własne ściany” najlepiej pomagają w walce. Hawk!

 11. El Sol said

  Jest nadzieja, że sama Ziemia powstrzyma USA. Wybuchnie super wulkan pod Yellowstone … i wszystko się zmieni.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: