Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Leszek Balcerowicz został przedstawicielem Petra Poroszenki w rządzie Ukrainy.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-23

Razem z grupą doradców mają przygotować plany reform

Leszek Balcerowicz trafił do grupy międzynarodowych doradców przy rządzie, mających przygotować m.in reformy gospodarcze na Ukrainie. Wcześniej działały dwie osobne grupy, jedna przy prezydencie, druga przy premierze. Dzisiaj zostały połączone.

Balecerowicz przy okazji wprowadzenia do rządu powiedział, że sytuacja gospodarcza na Ukrainie nie jest tak zła, jak mówi się na świecie.

 

kresy.pl / onet.pl / president.gov.ua

Piątek, 22 kwietnia 2016 o godz. 14:02:19

Komentarzy 11 do “Leszek Balcerowicz został przedstawicielem Petra Poroszenki w rządzie Ukrainy.”

 1. solkraken said

  „sytuacja gospodarcza na Ukrainie nie jest tak zła, jak mówi się na świecie”… oi! leszek, leszek, po Tobie już tylko POtop :(((

 2. alfredoni said

  Balcerowicz tu już nakradł co się tylko dało , więc teraz idą po Ukrainę.
  To że go nie będzie w Polsce to dobry znak.
  Szkoda tylko że zniszczą ukrainę od środka ….ale to nie jest mój problem.

 3. Felus said

  Dobra nasza: może go banderowcy gdzieś dopadną (?)!… [:D]

 4. Joe said

  G…no mu zrobia,bo chazarstwo tak jak w polsza jest juz u koryta i nic nie zwiastuje zmiany POzytywnej tak zarowno jak dla Polakow jak i Ukraincow….raz zdobytej wladzy… itp.

 5. Maryla Danuta said

  Pewnie ma już plan gotowy – jaki miał na Polskę. Też zapewne w planie ma spowolnienie gospodarki i wyprzedaż – za bezcen ?? Jest jeszcze nadzieja, że zabierze ze sobą swojego podnóżka Petru. Taki Cygan przy tego rodzaju „pracy” może się przydać – do uwiarygodnienia działań wielkiego ekonomisty od szybkiej wyprzedaży – czy grabieży ??
  Z radością pożegnamy ich obu, chociaż powinni stanąć przed sądem. ale ich nawet TK – pewnie by uniewinnił ??

 6. gość said

  Czasy Balcerowicza w Polsce: afera Fozz,alkoholowa i inne, upadłe fabryki i PGR-y, za grosze sprzedane banki…Boże Ukrainu chrani!
  — Zbigniew Ziobro | SP (@ZiobroPL) April 23, 2016

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ziobro-o-wyborze-balcerowicza-do-rzadu-ukrainy-boze-ukrainu-chrani/2e0h35

 7. ja tam nic nie wiem said

  Doskonale. Rozpixdxi upoland gospodarczo tak samo jak rozpixdxił sąsiedni kraj na zachodzie.

  A my szykujmy się na zalew uchodźców, ale nie tych, co myślimy ze przyjdą, tylko tych, co przyjdą i juz własciwie są.

 8. Balcerowicz i ZŁODZEJE żyda Sorosa teraz OBŁOWIĄ się na GŁUPKACH ukraincach, said

  Tam gdzie jest oszukańczy złodzej żyd Balcerowicz to tam jest ZWSZE ten sam złodziej G. Soros ze swoim PODSTĘPNYM spekulacyjnym NAKRADZIONYM kapitałem finansowym, który brutalnie PRZEWŁASZCZYŁ sobie za pomocą zwykłych OSZUSTW wykołowanych polskich, węgierslich, ruskich … itd obywateli przez lokalnych SPRZEDWACZYKÓW przekupionych ŁAPÓWKAMI w sposób „zalegalizowany”.

  Nic z pustego się bierze, trzeba kogoś NAJPIERW kogoś brutalnie OKRAŚĆ i oszukać !

  IDENTYCZNIE będzie na tej gównianej PODPUSZCZONEJ prostackiej nacjonalistycznej ukrainie.
  A po co wogóle tam zydzisko Balcerowicz czy jemu podobny ZŁODZEJ lub spekulant ?
  Przecież rabunkowy plan na Polakach został FAKTYCZNIE spreparowany przez J. Sachsa, etnicznie białoruskiego ŻYDA pionka wynajętego przez bezkarnego spekulanta żyda G.Sorosa.

  Ten cały SFINGOWANY „plan” grupy międzynarodowych doradców przy PRZESTĘPCZYM „rządzie kijowskim” w 100% będzie polegał na SZYBKIEJ terapia szokowej dla ich całkowitej dezorientacji lokalnegp MOTŁOCHU – OBNIŻENIA istniejącego wartości pieniądza lub całkowitej WYMIANY tego pieniadza po celowym jego astronomicznie ZDEWALUOWANIU, aby tym sposobem OKRAŚĆ już ograbionych doszczętnie przeciętnych ukrainców.

  Potem „eksperci mędzynardowi” tzn banda paserów żydowskich też PRZYSPIESZY tzw. dalsza „prywatyzacja” w celu maksymalnej GRABIERZY majątku państwowego w postaci wyprzedania za bezcen tego co jeszcze nie zostało ROZKRADZIONE czyli wielkich połaci ziemi, bo to jeszcze zostało na tej zbankrutowanej przez banderowców ukrainie.

  ZAGRANICZNI „doracy” myśla tylko o jednym: nakraśc się jak NAJSZYBCIEJ na garbie lokalnych tubylców mając ich w DUPIE ich przyszłośc ! Tak przecież było w Polsce i stad to ZNIKNIĘCIE „niczyjego” majątku czyli państwowego + wzięty ukrywany KOLOSALNY dług 1.5 tryliona złotych na konto PRZYSZŁYCH pokoleń Polaków aby z nas SKOLONIZOWAC i zrobić niewolników tych „zagranicznych złodzieji”.

  Niestety przeciętni PODPUSZCZENI ukraińcy są tacy DURNI, że do dzisiaj NIE przyjrzeli się temu: za pomocą jakiego MECHANIZMU zalegalizowanego złodzejstwa, te różne „międzynardowe banki centralne” i tacy „filantropi” żydowscy ZŁODZEJE jak Soros OBRABOWALI Polaków.

  Ta międzynardowa „pomoc” bedzie polegac przede wszystkim na tym , że oszuścisko Balcerowicz razem ze złodzejami żyda Sorosa zostaną dopuszczeni do NIEJAWNYCH wielu informacji, aby dokładnie się DOWIEDZIEĆ co jeszcze ZOSTAŁO do rozkraniecia, CO można jewszcze UKRAŚĆ ukraincom, a w dzisiejszych czasach taka wewnętrzna, niejawna INFORMACJA pozwala zarobić olbrzymie pieniądze na takich wykołowanych GŁUPKACH jak ukraincy.

  Dlatego wszelki handel wewnętrzny taką uprzywilejowaną i NIEJAWNĄ informacją jest w krajach poważnych ostro karany przez prawo. Taki konflikt interesów został zaakceptowany i TOLEROWANY przez rządząca klikę złodzeji żydo-komunistów z PRL-u zaraz po utworzeniu tzw. III RP.
  Identycznie było w Rosji, Węgrzech i innych byłych demo-ludach po żydo-bolszewickich sovieckich, które to kraje zostały PODSTEPNIE okradzine przez wcześniej przeszkolonych na „dokształtach amerykańskich fundacji” ale TYLKO dla lokalnych żydów lub sprzedawczyków – NIKOGO więcej !

  Ci co są przy korycie władzy W Kijowie już pozakładali swoje konta POZA granicami tej tymczasowej ukrainy na które będą wpłacane „wziątki”(łapówki) jako „komisowe” od zagranicznych spekulantów za szybkie KUPCZENIE majątkiem ukrainców, który jeszcze nie został rozkradziony i roztrwoniony na ukrainie.

  Z całą PEWNOSCIĄ w te „plany poprawy, czyli tzw. „reformy gospodarcze” na Ukrainie zostaną WMONTOWANE finansowe HIENY Morgana i jemu podobnych złodzeji z New Yorku oraz jakieś wymyślone SZTUCZNE „wsparcie finansowe” AMERYKANSKICH agencji rządowej np. USAID lub temu podobne, aby PRZEKUPIĆ za pomocą tych trików tych ludobójców z żydowskiej centralnej MELINY „biały dom” w Waszyngtonie, którzy poprą politycznie te „nowe plany” OBRABOWANIA ukrainców. Tak też w z Polską, Wgrami, Rosja … itd. Na przykład RABUNEK Rosji zaraz po 1992 roku był dozorowany osobiście przez MAFIOZO wiceprezydent USA Al Gore za czasów panowania tego PAJACA Bila Clintona.

  Sprzewczyki ukrainców jak Poroszenko wpuszczą do urzędów w Kijowie SPEKULANTÓW złodzeji, którzy PRZEJŻĄ co w pierwszej kolejności ROZKRADNĄĆ z najwyższą rekomendacją tzw. „Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego” z poparciem OFICJALNYCH żydo-MASONSKICH super oszustów czyli „rządów Waszyngtońskiego i Brukselskiego”, które NIBY ten „plan” PODŻYRUJĄ, oczywiście NIE za darmo – wtsawia tam całe swoje rodziny, swoich KUPMLI aby się NAKRAŚĆ i wziąśc „wziątki” pod blatem stołu „porozumień” przy KUPCZENIU tego co jeszcze się zachowało NIE rozkradzenie na ukrainie.

  $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $

  GWARANTUJĘ na 100% że dokonane SPUSTOSZENIE na Ukrainie przez klikę ZŁODZEJI „sorosowców” i tzw. „międzynarodowych doradców” będzie można porównywac do zrzuceniem KILKUNASTU bomb ATOMOWYCH na Ukrainę !

  $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $

  Przecież bezkarny SPEKULAN złodzej G. Soros razem z tymi złodzejami z JC Morgan z żydowskiego New Yorku/Brukseli + „uczonymi” z Uniwersytetu Harvarda już zacierają łapami i CZEKAJĄ na takie NASTENE okazje obrabowania NASTEPNYCH podpuszczonych skonfliktowanych wcześniej celowo GŁUPTASÓW jak ukraincy (wcześniej byli tez LEMINGI Polacy).
  GWARNTUJĄ, że potem ten Soros będzie udzielał wywiadów prasowych że Ukraina jest teraz jego Imperium – Sorosa a paru głupków ukraińskich da jemu najwyższy medal za RABUNEK ukrainców tak jak ANTY-polska SPRZEDAJNA bezkarna KANALIA sabotażysta b.komorowski jego nagrodził:

  Po tej kuracji gospodarczej SOROSOWCÓW na ukrainie umrze z 10 milionów tam zamieszkałych obywateli w skutek LIKWIDACJI nawet tego systemu lecznistwa, który pozostał po ZSRR z powodu nagłej biedy i chorób, co „władza zydo-banderowska” będzie UKRYWAC tak jak w Polsce, aby WYLUIDNIAĆ Wschodnia Europę też wg. planów żydowskiej KRWAWEJ mafii Bnai Brith International, która ma swoją siedzibę w ambasadzie „amerykańskiej” w Kijowie.

  Te same POTWORY co OGRABILI umęczonych Polaków teraz rzucili się na PODPUSZCZONYCH ukrainców.

  ZAPAMIETAJCIE to sobie ukraincy:

  Ci mędzynarodowi złodzeje NIE zmieniają metod i KRADNĄ wszędzie w ten sam sposób !

  Ograbili w ten sposób wiele innych krajów i nardów i NIE rozliczają lokalnych ZYDOWSKICH oligarchów ani innych ZALEGALIZOWANYCH złodzeji jak Paraszenkę, Jaceniuka, TW bilka wałese, Kwasniewskiego, Komorowskiego, Włodzimierz Cimoszewicz, SUPER ZŁODZEJA żyda Janusza Antoniego Lewandowskego, Marcinkiewicza z PiS, ukrainca Kaczyńskiego czy sprzedawczyka Witolda Waszczykowskiego, który podczas wizyty w Turcji zapowiedział SPROWADZENIE do Polski setek tysięcy ISLAMISTÓW i innych im podobnych SUQINSYNÓW, a których należy ZAMKNĄĆ w więzieniach na samym początku jakiej kolwiek „przebudowy gospodarczej”, którzy FAKTYCZNIE doprowadzili do UPADKU, RABUNKU wcześniej Polaków, a teraz na ZAMÓWIENIE złodzeji waszyngtonsko-brukselskich RZUCILI się na tymczasową ukrainę !

 9. Alina said

  Znaczit Kahał realizuje JudeoUkrainę.
  JudeoPolonia cosik się nie udaje? Musi tak, skoro rozpierduchę zrobili tam, nie tu. Niestety chociaż wydawałoby się, że to dobra wiadomość, nie ma się z czego cieszyć.
  Na Ukrainie dużo łatwiej pociągnąć masy za morderczy antypolonizm. Balcerowicz, będzie tam robił za Polaka. A że nie potrafi niczego innego jak destrukcja i doprowadzenie ludzi do nędzy, to okaże się niebawem, że bieda na Ukrainie jest zasługą Balcerowicza, „Polaka”. A więc Polska jest winna ukraińskiej biedy, więc hajda na Polskę, odebrać to co zagrabił Balcerowicz na Ukrainie.
  To bardzo sprytna konstrukcja, dalekosiężna i dla nas śmiertelnie niebezpieczna. Podlana jeszcze niemiecką propagandą, jakimi to Polacy byli zbrodniarzami i antysemitami, może ściągnąć na nas po prostu zagładę.
  Propaganda niemiecka pada nawet w Polsce na podatny grunt. Najwyżsi politycy mówiąc o polskich ofiarach II wś, mówią, że ich „zamordowano”, „torturowano”, palono żywcem” Te bezosobowe czasowniki, omijają niemieckich zbrodniarzy szerokim łukiem, więc co mają myśleć młodzi ludzie, którzy nie znają najnowszej historii? Mam uczulenie na formę bezosobową, bo przecież co to znaczy „zrobiono, zamordowano, ukradziono”?
  Czy wyobraża sobie ktoś wiadomości: „Napadnięto na Ukrainę i odebrano jej Krym.”, albo „W Katyniu zamordowano polską elitę”, albo ” W Betlejem urodzono dzieciątko Jezus, które 33 lat później ukrzyżowano i zmartwychwstano”. Fajna zabawa. Niestety jesteśmy od 70 lat ćwiczeni bezosobową formą stosowaną z premedytacją do bagatelizowania zbrodni na Polakach i niekarania zbrodniarzy, bo forma „zamordowano w Katyniu” stała się językową normą,tymczasem jest ohydną manipulacją i bezczelnym kłamstwem..
  Formy osobowe dokonane stosują oszuści pokroju Grosa, piszący, ze Polacy mordowali Żydów, a nie że Żydzi byli mordowani przez Niemców na terenach podbitej Polski.
  To samo dotyczy Zbrodni Wołyńskiej – tam „mordowano bezbronną ludność polską”.
  Nie może polski prezydent używać takiej formy, żeby nie wiem jak chciał być uprzejmy i politycznie poprawny. Nie może takiej formy używać żaden polski polityk.

  Wracając do Balcerowicza. Nie pociesza mnie fakt, że rozłoży Ukrainę. Jedynym plusem jego pracy na Ukrainie jest jego nieobecność w Polsce. Zrealizowało się, przynajmniej tymczasowo hasło A. Leppera: „Balcerowicz musi odejść” – właśnie odszedł, niedaleko, na Ukrainę, ale na szczęście nie będzie go w Polsce.

 10. latarnik said

  zachodnie media anglo-języczne nawet tego faktu nie zauważyły

 11. Guła said

  Na ten przykład Michnikowi w ostatniej chwili cóś zaświergotało we łbie i do Gruzji – zakładać im gazetę, nie pojechał.
  Czy sorosowy profesor będzie na ziemi u kraja – uwierzę, jak jego nazad przywiozą.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: