Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Lewandowski: pieniądze nie są najważniejsze. Polskie firmy mają u mnie pierwszeństwo

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-23

Piłkarz Bayernu Monachium, Robert Lewandowski jest rozchwytywany nie tylko przez futbolowych menedżerów, ale także przez reklamodawców. W rozmowie z magazynem „Logo” przyznał jednak, że w tym drugim przypadku zawsze chętniej rozważa propozycje z polskich firm niż zagranicznych.

Lewandowski: pieniądze nie są najważniejsze. Polskie firmy mają u mnie pierwszeństwo

fot. Andreas Gebert/DPA/FORUM

Piłkarz, jak sam przyznaje, nie ma zbyt wiele czasu, by brać udział w kampaniach reklamowych. – Jeśli mogę, nie przeszkadza mi to w żaden sposób w treningach, to mogę poświęcić czas na dodatkowe rzeczy, ale tylko wtedy – podkreśla.

 

Lewandowski nie ukrywa, że jeśli idzie o oferty reklamowe, zawsze priorytet mają te od polskich firm. – Jest wiele ofert, ale ja wybieram marki, z którymi chcę współpracować. Jeśli zgłasza się polska firma, to na pewno chętnie się zastanowię, będzie miała przywilej w stosunku do firm zagranicznych. Satysfakcjonujące jest wspieranie polskich firm – ocenił napastnik Bayernu Monachium.

 

Robert Lewandowski w przeszłości udowadniał swoje przywiązanie do wartości. Wziął miedzy innymi udział w wielkiej i bardzo popularnej akcji „Nie wstydzę się Jezusa”, w której publicznie przyznał się do swojej wiary.

Źródło: Logo

ged

Read more: http://www.pch24.pl/lewandowski–pieniadze-nie-sa-najwazniejsze–polskie-firmy-maja-u-mnie-pierwszenstwo,42785,i.html#ixzz46eWNFn87

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: