Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Rząd PiS chce otworzyć granice Unii dla 80 milionów muzułmanów!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-23

 To zły krok polityczny – ostrzega Ruch Narodowy

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Ruchu Narodowego w Sejmie Robert Winnicki, Krzysztof Bosak i Artur Krawczyk odnieśli się do deklaracji ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego, który podczas wizyty w Turcji zapowiedział, że polski rząd popiera wejście Turcji do Unii Europejskiej.

Rząd PiS chce otworzyć granice Unii dla 80 milionów muzułmanów! To zły krok polityczny - ostrzega Ruch Narodowy
Robert Winnicki (Ruch Narodowy) i Witold Waszczykowski (minister spraw zagranicznych)

– Pan minister Waszczykowski zadeklarował poparcie dla akcesji Turcji do Unii Europejskiej i zniesienie wiz dla obywateli tego państwa w Unii Europejskiej. Uważamy to za gruby, polityczny błąd. Turcja to dzisiaj 80 milionów ludzi, 80 milionów muzułmanów. W sytuacji w której już wiele milionów Turków w Europie przebywa, głównie w Niemczech, w sytuacji w której Europa mierzy się z kryzysem migracyjnym zwłaszcza kryzysem związanym z napływem ludzi z kręgu islamskiego, taka deklaracja jest po prostu złym krokiem politycznym.

– Turcja dokonywała przerzutu dziesiątek setek tysięcy migrantów na granicę z Unią Europejską i to jest państwo, które pośrednio wspiera kalifat islamski na terenie Syrii i Iraku, kupując ropę i nie robiąc nic, by ten kalifat islamski odizolować.

Krzysztof Bosak dodał:
– Turcja jest państwem obcym nam kulturowo, z zupełnie innej cywilizacji niż Europa.
I zaczął się zastanawiać na ile te deklaracje mogą zaszkodzić stosunkom polsko-tureckim:
– Powstaje pytanie czy tego typu deklaracja w imieniu polskiego rządu zapraszająca Turcję do Unii Europejskiej jest deklaracją realną czy pozorowaną? Jesteśmy zwolennikami dobrych stosunków z innymi silnymi państwami – Turcja bez wątpienia jest takim silnym państwem – jeżeli chcemy mieć dobre stosunki z takimi państwami nie powinniśmy czynić takich pozornych nadziei z których nie można się wycofać, a wszyscy wiedzą, że przystąpienie Turcji do Unii Europejskiej jest czystą fikcją.

Bosak odniósł się również do deklaracji rządu o nieprzyjmowaniu imigrantów i spytał jak tamta deklaracja ma się w stosunku do tej o pomyśle otwarcia granic dla 80 milionów muzułmanów.

Konferencja prasowa Ruchu Narodowego ws. wizyty ministra Waszczykowskiego w Turcji
https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Frobertwinnickipubliczny%2Fvideos%2F1148185515226051%2F&show_text=0&width=560

http://www.dzienniknarodowy.pl/240/rzad-pis-chce-otworzyc-granice-unii-dla-80-miliono/

Komentarzy 10 do “Rząd PiS chce otworzyć granice Unii dla 80 milionów muzułmanów!”

 1. Jan said

  Turcy to życzliwy nam naród. Niestety Turcją rządzą antytureckie siły i układy. Dla tych z rządu co Polskę zdradzają pozostał pal i smoła.

 2. gość said

 3. Tiro said

  Z tego co czytałem, to Turcy przez wieki zawsze stawiali opór Rosji, i w tym sensie można powiedzieć, że mieliśmy te same interesy: to jest bezwzględne dążenie do zablokowania imperialistycznych zapędów Rosji. Turcy nas wspierali w 19 wieku. Na ich terenie działały polskie służby tajne. Car żądał bezwzględnie aby zlikwidować polskie wpływy na Bałkanach, Turcy jednak się nie ugięli i przez długi czas Polscy patrioci walczyli z carem zza kulis… nieźle mu zachodząc za skórę… Turcy nas wtedy popierali i stawiali opór Rosji. Bo w interesie Turcji była silna Polska i słaba Rosja – ich odwieczny wróg.
  Ta wypowiedź Pana Waszczykowskiego odnośnie poparcia dla przystąpienia Turcji do uni, oceni historia. Może to jest tylko chwyt strategiczny, i tutaj nie powinniśmy mieć z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Turcja zawsze działała w swoim własnym interesie, jak i każde mocarstwo, my też mamy do tego prawo. Może z tej wypowiedzi nie należy z tego powodu robić zbyt wielkiego szumu… przynajmniej na razie…. bo w międzyczasie rządy w Turcji mogą się zmienić, unia się rozpadnie.. itd. Jeśli rzeczywiście miało by dojść do tego że Turcy mieliby wejść rzeczywiście do uni, to zrobimy wtedy wielki hałas i…. ich nie przyjmiemy! Przyglądajmy się dalszym działaniom uni i Pana Waszczykowskiego w tej sprawie i trzymajmy rękę na pulsie. TO MY JESTEŚMY SUWERENEM!
  Zachęcam do akcji, link poniżej. W tej chwili MY WSZYSCY INTERNAUCI mamy bardzo ważne zadania do wykonania, aby ocalić naszą niepodległość.

  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/04/23/pilne-instrukcja-wojenna-dla-internautow-i-nie-tylko/

 4. gość said

  Narodowcy rezygnują ze współpracy z Kukiz’15. Zakładają własne koło poselskie

  W Sejmie zakończyła się Rada Polityczna Ruchu Narodowego. Narodowcy poinformowali o wystąpieniu z klubu poselskiego Kukiz ’15.

  Ruch Narodowy jest niezadowolony z funkcjonowania klubu Kukiza. Robert Winnicki uważa, że klub Kukiza nie powinien iść na układ z demoliberalną opozycją ws. głosowania nad sędzią Trybunału Konstytucyjnego.

  „Rada Polityczna Ruchu Narodowego ocenia, że dalsze funkcjonowanie posłów RN w klubie Kukiz’15 nie pozwala na prowadzenie narodowo-katolickiej ofensywy ideowo-politycznej i budowanie podmiotowej pozycji naszego ugrupowania w Sejmie RP. Podmiotowe, a nie przedmiotowe współistnienie w tej koalicji różnych środowisk byłoby możliwe tylko wtedy, gdyby zasady, na jakich była formowana, zostały zachowane. Dzieje się wręcz przeciwnie, postępuje budowa scentralizowanego, wymuszającego dyscyplinę w sprawach sumienia, wodzowskiego ugrupowania. Ten wodzowski charakter jest sprzeczny z ideą oddolnego ruchu społecznego głoszonego przez Pawła Kukiza w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Jedynym narodowym elementem ideowym, który został przyjęty jeszcze w kampanii wyborczej przez Kukiz’15 pod presją Ruchu Narodowego jest stanowisko antyimigranckie.” – czytamy w oświadczeniu Ruchu Narodowego.

  Rada Polityczna partii zarekomendowała posłom ugrupowania opuszczenie klubu Pawła Kukiza i rozpoczęcie budowy własnej koła poselskiego. Odniesiono się także do nagrań z rozmów Kukiza, jakie publikuje profil facebookowy „Kukiz Nas Zdradził”.

  „W tej sytuacji ideowo-politycznej ujawnienie nagrań rozmów Pawła Kukiza, ukazujących negatywny stosunek i zamiary wobec co najmniej części środowiska narodowego, stało się jedynie drugoplanowym, ale istotnym tłem. Dążenie do rozbicia jedności Ruchu Narodowego połączone z presją na kluczowe, z punktu widzenia idei narodowej, aspekty naszej działalności muszą się spotkać z naszą zdecydowaną, krytyczną reakcją. Dlatego Rada Polityczna Ruchu Narodowego rekomenduje posłom partii Ruch Narodowy rozpoczęcie prac nad budową samodzielnego koła narodowego w Sejmie RP.” – czytamy.

  http://parezja.pl/narodowcy-rezygnuja-ze-wspolpracy-kukiz15-zakladaja-wlasne-kolo-poselskie/

 5. Tadeusz Wmordepluty said

  „Rząd PiS chce otworzyć granice Unii dla 80 milionów muzułmanów” – taaa, bo rząd PiS ma w tej Łunii tyle do gadania, co Żyd za okupacji. Zaraz otworzy granice…

 6. Bronisław said

  Re: 1. Panie Janie! A, czy te „antytureckie siły i układy”, jak je Pan „chyba” trafnie nazwał to „przypadkiem” nie głównie potomkowie „proroka” tajnej sekty żydowskiej Sabbataja Cwi, którzy (on i jego wyznawcy) w połowie XVII wieku tylko dla pozoru „przeszli” na islam, aby po trzech wiekach przejąć pełną władzę w muzułmańskiej Turcji pod przywództwem Attaturka (nazwanego odtąd ojcem wszystkich Turków), przekształcając ją w państwo świeckie (tu też pytanie; kto dokonał tak nieludzkiego holokaustu przeciwników tej sekty, chrześcijańskich Ormian)?!!!
  A, czy w Naszym Królestwie Polskim (Koronie) nie było podobnie, kiedy w połowie XVIII wieku podobnie i „ochoczo” ochrzczono wielotysięczną „armię” (źródła podają około 25 tys.) wyznawców oszukańczej i tajnej sekty, kolejnego „proroka” Jakuba Franka (ucznia Sabbtaja Cwi) i jednocześnie kilka tys. z nich nobilitowano do uprzywilejowanego stanu szlacheckiego?!!! A dalej, czy ci Frankiści nie przyczynili się do całkowitego unicestwienia Rzeczypospolitej i nie byli głównymi inspiratorami „masońskiej” Konstytucji 3 Maja, a następnie obłędnych i samobójczych „naszych” powstań narodowych?!!!
  A teraz należy sobie odpowiedzieć, kto stanowił „jądro” tak zwanej „Sanacji” z Piłsudskim na czele, a także kto stanowi „rdzeń” obecnego układu „okrągłostołowego”, zwłaszcza z Tuskiem, Kaczyńskim Petru, czy Schetyną na czele, nadzorującego Nasz Polski Naród, aby przypadkiem Polacy nie wymknęli się im „z rąk”?!!! Trzeba również zapytać Przywódców Naszego Kościoła, czy „trzymają” z powierzonym Im Polskim Narodem, czy też z okupantem?!!! Nie wolno Nam jednak tracić Nadzieji! Króluj Nam Chryste!!!

 7. gość said

  Kaczyński już układa nowy rząd?

  Szef MSZ Witold Waszczykowski, minister nauki Jarosław Gowin oraz szef resortu rolnictwa Krzysztof Jurgiel – oni mają stracić stanowiska w ramach jesiennej rekonstrukcji rządu! Ta trójka ministrów jest na czarnej liście prezesa PiS, który już układa nową ekipę! We wtorek najbardziej zaufani ludzie prezesa radzili ponad 4 godziny!

  W siedzibie PiS na Nowogrodzkiej zameldowali się m.in. trzej wiceprezesi partii: Adam Lipiński, Antoni Macierewicz i Mariusz Kamiński. Zabrakło czwartego wiceprezesa, czyli premier Beaty Szydło. Przypomnijmy, że szefowej rządu nie było też w poniedziałkowy wieczór w krakowskim biurze partii, gdzie radzili najważniejsi politycy PiS na czele z szefem.

  Czytaj całość:
  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/4462-kaczynski-juz-uklada-nowy-rzad

 8. Maryla Danuta said

  Wypowiedzi Waszczykowskiego coraz bardziej wyglądają tak, jakby był w rządzie PO i realizował politykę Kopacz i Schetyny ?? Pani Premier, czy to znaczy, że PIS wypina się na Polaków i zmienia zasady obiecywane przed wyborami ?? Przecież Turcja jest tak samo muzułmańska jak cała reszta, więc jak to ma wyglądać ??

 9. Jan said

  Może zły a może nie. Jakie mamy inne wyjście, jeśli do unii chcieliśmy jakbyśmy sra****cz**ki dostali. Pamiętamy? Dzisiaj kopaczowa zamówiła 7,5 k, i nikr nie wyszedł na ulicę. Szwaby chcą nam narzucić 150 k a my chcielibyśmy aby nowy rząd prowadził ze wszystkimi wojnę za naszą zachłanność, głupotę itd.
  Czy my w końcu wiemy czego chcemy.

 10. gg said

  http://mirakus.pl/gorzkie-zale/ PS z 18 marca dotyczy układu UE-Turcja

  Waszczykowski i Jurgiel do wymiany.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: