Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Żydowska niewdzięczność. Tworzą historię szkalując Polaków, którzy ratowali im życie

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-23

Z dnia na dzień napływają do nas informacje o żydowskim antypolonizmie. Tworzą oni nową historię, niemal na równi z Niemcami obwiniając za holocaust… Polaków.

Zaraz po II wojnie światowej Żydzi zaczęli szerzyć swoją propagandę, mającą na celu przedstawianie ich jako najbardziej poszkodowanych nazistowskim bestialstwem, a zarazem bohaterskich i niewinnych w każdym aspekcie. Owa propaganda ma miejsce również dziś. Wielokrotnie oburzały nas różnego rodzaju książki, artykuły i publikacje szkalujące Polaków, którzy przecież z narażeniem życia ukrywali Żydów w swoich domach i piwnicach przed polującymi na nich Niemcami.

Propaganda jest wszędzie

Niedawno pewien Polak napisał na Facebooku o swojej wycieczce do Izraela, podczas której przewodnik opowiadał turystom m.in. o “nazistowsko-polskim” holokauście, nie do końca zdając sobie sprawę, że wśród wycieczkowiczów jest Polak, który w dodatku rozumie język arabski.

Jak nietrudno się domyślić, w podobny sposób naucza się także dzieci w izraelskich szkołach. Propaganda jest zatem wszechobecna i ciężko dziwić się, że świat postrzega naszą historię niejednokrotnie zgoła inaczej niż my sami. A przecież żyją jeszcze w Polsce ludzie, którzy we własnych domach ukrywali Żydów przed stąpającą za nimi śmiercią…

“Polacy nie zatrzymali mordowania Żydów”

Polacy z największym trudem starali się bronić ojczyzny przed nazistowskim najeźdźcą. Zjednoczeni w tym celu mieli wobec Niemców braki liczebne, sprzętowe i finansowe. Również byli mordowani i prześladowani, mimo tego dziś Żydzi zarzucają naszym rodakom że ci… “nie zatrzymali mordowania Żydów” i jest to ich udział w holocauście. Czy można nazwać takie zachowanie słowami poprawnymi politycznie?

Czy Żydzi nie mogli sami chwycić za broń, jak setki tysięcy polskich cywilów?

newsweb.pl

Komentarzy 15 do “Żydowska niewdzięczność. Tworzą historię szkalując Polaków, którzy ratowali im życie”

 1. Amelia said

  Dlaczego nie mają pretensji do Niemców, że nie zatrzymali mordowania żydów? Hitler to jeszcze nie cały naród a jakoś im żydzi wybaczają, mówią o nich naziści a o Polakach mówią według narodowości. Żydzi są winni wymordowania naszej polskiej inteligencji – szczególnie po II wojnie światowej. Wcześniej też wydawali Polaków np. zaborcom, ale po 1945 roku urządzili sobie polowanie na polskich patriotów i nikt ich za to nie rozliczył ani nie ukarał.

 2. Obserwator said

  W ramach rekompensaty wyprosić towarzystwo z Polski !!!

 3. ADAS said

  Jak patrze na nich To widze zlowrogo wygladajace postacie.Niby to postacie ludzkie Ale jest cos innego w nich Cos tajemniczego I zlowrogiego.Co wewnetrznie to cos mi mowi …UWAZAJ NA NICH NIE UFAJ IM oni nie sa szczerzy to sa wrogowie.

 4. Analityk said

  Żydowska obłuda i kłamstwo wobec Polaków – dr.Ewa Kurek (1:15 – prawo Kiduszka Haim)

 5. jok said

  A skoro Autor dostrzega niewdzięczność i go to oburza, to czy wpis mie powinien się nazywać: Polska (słowiańska) naiwność?:))

  F.Koneczny z 1945 r. – o nim wraz z jego cytatami:

  „W październiku 1945 roku dodaje dalszy dopisek.

  Jesteśmy od kilku miesięcy świadkami, jak wzbudza się na Zachodzie sympatie dla Niemców i roznieca antypatie przeciwko Polsce. Żydowskiej życzliwości dla Niemiec nie dałoby rady ani dwóch Hitlerów! Będą zabiegać z całych sił o jak najlepsze warunki dla Niemiec, a jak najgorsze dla Polski.”

 6. KULT HOLOCAUSTU stał się narzędziem dla realizacji ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Jednym z celów jest ograniczanie ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.

 7. Nati said

  Żydzi są wszedzie, mają wpływy w bankach, polityce i rzadzą aktualnie światem. Dla nich nie ma podziału na Niemcy czy Polska zwłaszcza w Europie, bo Niemcy aktualnie są pod tak dużym wpływem żydów, że już należą do nich. Cały zachód należy do Żydów ale nie do końca należy do nich Wschód. Natomiast Naród Polski to szczególne utrudnienie. Nie można nam wypowiedzieć fizycznej wojny bo jesteśmy zbyt waleczni, potrafimy powstać z popiłów co wiązało by sie z ogromnymi kosztami i na pewno większą nienawiścią Polaków do żydów. Polacy to w dodatku bardzo mądry naród, wyczuwają złe intencje i wrogów na kilometry. Polacy są najbardziej efektywnie pracującym Narodom. Puki co doją z nas kasę za minimum i mają z tego najwięcej w całej Europie. Wojna z tak przynoszczacym zyski narodem nie opłaca się. W dodatku Polska jest bogatm krajem w złoża wszystkie ale wszczególności te mało spotykane i jest piękna i drogo się rozbudowała, szkoda to niszczyc, zwłaszcza, ze żydzi chcą zająć Polskę i tu żyć. Dlatego zakłamują historię. Polska piękna ma być ich a wszystkie książki mają czynić z nas i niemców winowajców tak abyśmy w to uwierzyli. Polacy nie mają ginąć, bo takich zyskownych niewolników nie opłaca sie zabijać, mają służyć w poczuciu winy żydom. Reszta moze ginac zwłaszcza nieroby przyjeżdżające na Zachód po socjal. Europa ma byc żydowska a służyć mają tylko ci którzy będą dawać duże zyski, reszta ma się powybijać na tle sztucznie wytorzonej wojny religijnej. Jesteśmy atakowani bo widzimy wroga, i nawet mówimy otwarcie a nawet inne narody patrzą na nas i zaczynają też widzieć. I tu w tym punkcie plan zydowski nie wychodzi, KOD zydowski nie dziala, majdanu nie ma, wiec uzywają wzmozonego ataku psychologicznego który o dziwo powoduje, ze Polska staje sie autorutetem, Polska staje sie silna i jeszcze bardziej nie ugięta. Żydzi na tym polu przegrywają i widzą, że ich własna broń staje się znowu ich własną klęską.

 8. Tiro said

 9. alfredoni said

  A potem są zdziwieni że nikt tych pasożytów nie lubi !!!

 10. W takich chwilach żałuję, że gen. Haller nie wykazał się wyższym rozsądkiem podczas II wojny światowej i nie próbował się jakoś dogadać z państwami Osi.
  Zamiast tego wolał on trzymać z aliantami, którzy potraktowali go tak jak innych generałów, jak zużytą rękawiczkę, kiedy stał się zbędny.
  Efektem tej decyzji było to, że nie mógł wrócić do Polski po II wojnie światowej, a na dodatek stracił on przynajmniej dwóch członków rodziny.
  Ciekaw jestem, czy dodatkowy milion Polskich żołnierzy na froncie wschodnim przechyliłby szalę zwycięstwa na stronę państw Osi.

  O ile rozumiem, że niespecjalnie było generałowi po drodze z Niemcami, to nie rozumiem, jak można było bratać się z aliantami!!!

  Dla porównania pierwszy prezydent Indonezji, Sukarno, też nie specjalnie przepadał za Hitlerem i III Rzeszą. Ale wiedział on, że alianci są jeszcze gorsi, więc postanowił on współpracować z Japończykami, aby przepędzić Holendrów z wysp Indonezji.Dzięki temu po II wojnie światowej Indonezja stała się wolnym państwem podczas gdy Polska wpadła w szpony Stalina……..

  W Indonezji otwierają sobie kawiarnie z nazistowskimi motywami i w nosie mają to, co sądzą o tym żydzi.
  http://www.interia.tv/wideo-nazistowska-kawiarnia-to-juz-przesada,vId,1169816#commentsZoneList

  Czemu my się mamy przejmować tym, co o nas gadają żydzi?
  Skoro tak gadają o tym, że Polacy pomagali Niemcom tępić żydów, to może ci żydzi mają coś na sumieniu, bo to złodziej najgłośniej krzyczy „łapać złodzieja”.

  Ja twierdzę, że byli tacy Polacy co zabijali żydów. Ale to były akcje odwetowe. Żydzi byli i są wrogami Polski, więc do nich strzelano. Dlaczego mamy ciągle idiotycznie podkreślać, że ich ratowano? Oni wiedzą to, ale specjalnie i tak gadają, a głupia gawiedź wierzy, że wchodzeniem żydom w dupę coś ugrają.

  Po raz kolejny:
  http://sukarno.neon24.pl/post/130437,dlaczego-polacy-nie-powinni-byli-ratowac-zydow

  Tu jest przykład judeofilskiej indoktrynacji, przez „patriotycznych” profesorów. Tak jak muzea Ulmów:

 11. Ali Baba said

  re 7..”Polska jest bogatm krajem w złoża ” I NIE TYLKO W KOPALINY..!! I dlatego właśnie można było usłyszeć pewną żydówkę na YT jak powiedziała wprost..”JESTEŚCIE ZBYT BOGATYM KRAJEM, ABYŚMY MOGLI Z NIEGO- ZREZYGNOWAĆ!!

 12. Ad 11.
  To oni w końcu chcą nas zając, bo chodzi o surowce, a nie dlatego, że byliśmy dla nich tacy tolerancyjni???????

 13. Dragon said

  A co żydzi robili z Polakami w 1939 roku , w 1945 kiedy wrócili do Polski z sowietami jako nkwd , a później jako ub czy sb jak ten wredny naród ma czelność o cokolwiek oskarżać Polaków.Jako ciekawostka w nkwd było 85% żydów którzy mordowali Polaków również w Katyniu , a później w Polsce ocalałe resztki polskiej inteligencji.Rodzice Kwaśniewskiego,Komorowskiej , ojciec Kaczyńskiego i wielu wielu innych którzy przygotowali ciepłe posadki swoim dzieciom.Kryptożyd zawsze będzie gardził Polakiem.

 14. Nati said

  http://www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html

 15. Nati said

  http://pressmix.eu/2015/05/06/polska-jest-najbogatszym-krajem-swiata-o-te-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: