Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Hej Sokoły! Miłej niedzieli :)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-24

Hej sokoły

Komentarzy 9 do “Hej Sokoły! Miłej niedzieli :)”

 1. K.C. said

  Już w niedługim czasie po „zbawczych” działaniach gospodarczych na Ukrainie tego byłego „trzonka” pzpr zwanego dalej przez niektórych „wielkim autorem ekonomicznych przemian w Polsce”, wzrośnie tam zdecydowanie nienawiść do wszystkiego co Polskie!!!

 2. Dragon said

  ad1.
  On jest takim samym Polakiem jak Poroszenko , ale tak jak zauważyłeś będzie to na niekorzyść ,banderowcy nigdy nie darzyli nas przyjaźnią , a wręcz przeciwnie.

 3. Jan said

  Jak się dzika sicz zmiarkuje mogą wylądować na palu. I to było by dobre wywyższenie dla nich.

 4. Polak66 said

  nie sprzedawajcie, a rozdawajcie …

 5. basia said

  Trzonka……jak się uśmiałam.

 6. Balcerowicz i ZŁODZEJE żyda Sorosa jadą zrobic plan DRENAŻU głupków ukraińców ! said

  Tacy ZŁODZEJE popychadła George sorosa jak żydziska balcerowicz, poroszenko … i im podobni SOROSOWCY zajmują się jedynie ZŁODZEJSTWEM !
  Oni właśnie ŻYJĄ z organizowania konfliktów społecznych, wojen domowych i „kryzysów” które właśnie ONI organizuję wszędzie gdzie się im to uda lub na to pozwolą wykołowane rabowane narody.

  Oczywiście najlepiej, kiedy te AWANTURY są dokładnie przez „sorosowców” zaplanowane, a potem WYKONANANE jak na Majdanie, żerując na OGŁUPIONYM motłochu jak w tej tymczasowej ukrainie.

  Najważniejszym kryterium dla tych złodzeji SOROSOWCÓW balcerowiczów jest to, aby wiedzieć jak WGONIĆ w KONFLIKT lokalnych tubylców, aby przez to stali się BIEDNI, a następnie zaplanować jak ich WYDRENOWAĆ w trakcie tak powstałego „kryzysu” i po CELOWO sprowokowanej potyczce, a nawet wojnie zwaśnionych stron przez tych „sorosowców”, aby WYDYMAĆ tych skłóconych.

  SYSTEMY gospodarcze lub finansowe na Ukrainie SAME się NIE zepsuły i się wcale załamały !
  One celowo zostały ZEPSUTE i skorumpowane.

  Po prostu od tego czasu jak SOFROSOWCY i ich agenci jak tacy ZŁODZEJE Jaceniuk, Poroszenko, Kołonyjski …itp. SPROWADZILI DODTKOWYCH super ZŁODZEJI z zachodu to oni WYDOILI wszystkie system finansowe do samego DNA.

  Zobaczcie, że do tych krajów, gdzie NIE wpuszczają ZŁODZEJI sorosowców jak Tajlandia, Korea czy Chiny to ich SYSTEMY gospodarczo-finansowe samodzielnie spełnił swoją rolę, DZIAŁAJĄ !

  W Ameryce Południowej wykapowali się, że jak tam wpuścili pod koniec lat 1980-ch SOROSOWCÓW to zaraz wszystkie gospodarki poleciały do DÓŁ, gdyż zostali WYDOJENIE przez „przybyszy pomocników” DEGENERATÓW z zewnątrz, którzy SKORUMPOWALI oraz zdeprawowali !
  Argentynę zbankrutowali !

  ZAPAMIETAJCIE to sobie Polacy i Ukraincy, że tzw. „zagraniczne rynki zachodnie” to NIE potrzebni oszuści DOJARZE-spekulanci.

  Jeśli ukraincy chcecie życ w spokojnie to jest tylko JEDEN ratunk:

  NIE wpuszczać na Ukraine takich suqqinsynów żydów ZŁODZEJI-oszustów jak balcerowicz czy innych wynajetych sorosowców z ich IMF-ami, World Bankami i innymi SYSTEMAMI.

  Ukraincy czas najwyższy zacząć rządzić się SAMODZIELNIE u siebie – SWOIMI własnymi siłami, i w SWOICH interesach, głupie NIE zawalic winy na jakiś tam Ruskich lecz przypatrzec się własnemu LENISTWU

  Żadne PRZYJEZDNE mendy NIC a NIC wam NIE pomogą, a jedynie przyjadą w JEDNYM celu:

  OKRAŚĆ i WYDYMAĆ !

  Czy dalej tego NIE kapujecie ???

  Chiny się rozwijają dlatego, że rządzą się SAMODZIELNIE i WYGONILI od siebie takich „uszczęśliwiaczy” SOROSOWCÓW.
  Chińczycy NIE chcieli od nich „pomocy” jakiej „udzielili” głupkom banderowcom ukraińskim w czasie „pomarańczowej rewolucji”, a potem PODPUSZCZAJAC was na Ruskich, za to że ruskie KUPOWALI od was 48% całego zagranicznego eksportu Ukrainy !!

  PYTAM: Komu teraz sprzedacie swoje tendetne BUBLE i podrabiany OSZUKANY mód mieszany z buraczanym cukrem ?

  Żydo-bandyckie mendy i ludobujcy z Waszyngtonu i Brukseli WYŚMIEWALI planową gospodarka socjalistyczna, centralnie sterowaną w Chinach, a jednak mimo pewnych typowych hamulców „socjalistycznej gospodarki planowej” Chiny rozwijały się w tempie prawie 10% ROCZNIE !!!
  Stali się MOCARSTWEM bez „wdeptywania” w gówno moralne UE !

  I tylko dlatego, że Chińczycy byli na tyle cwani, że NIE POPROSILIi o „rady” i „pomoc” SOROSOWCÓW to Chiny NIE zostały wydrenowane tak jak Ukraina czy lemingowa Polska.

  Złodzieje SOROSOWCY używają HASEŁKA, że musi być ich „DOPŁYW kapitału do krajów rozwijających się” . . . . co ZWASZE i to ZWASZE kończy się kompletnym DRENAŻEM finansów tych krajów !

  Te bydlaki oszuści SOROSOWCY celowo MYLĄ kierunki w którą faktycznie stronę potem płyna te pieniadze lokalnych tubylców, czyli są DRENOWANI finansowo te osaczone kraje.

  Sorosowcy podpuścili i WYKOŁOWALI ukrainców, zorganizowali ukroincom wojnę, ROZWALILI całkowicie państwo, po to, aby im „POMAGAC” tak aby NIGDY NIE byli w stanie spłacać DŁUGÓW, sparaliżowac te kraje, DOIĆ zawsze, czyli SKOLONIZOWAĆ !

  Taki był i jest przecież SYSTEM „żydo-kredytowy” doradców balcerowiczów wynajętych przez żydo-amerykanskich sorosów. Oni siebie nazywają „udzielaczami kredytów” z wypisanych cyferek na ICH monitorach komputerów nazywanych, które to cyferki nazywają „pieniedzmi” do spłacenia … + %%%%.

  Takie „kredytowanie” to nic innego jak zwykłe złodzejstwo, WYSSANIE faktycznych pieniędzy od BIEDAKOW, którym ci ludobójcy z Waszyngtonu NIE pozwalają stworzyć sobie SWOICH własnych systemów kredytowych w mniejszych krajach jak to zorganizował Kadfii w Libji, dlatego jego ZABILI.

  Potem jeszcze ci złodzeje uzurpatorzy zaczęli się ubiegać się o zwrot „strat” . . . . za bandycki NAPAD na Libje na który to „filantropijne” te „komputerowe cyferki” podrabianych NIBY „pieniędzy” dano od tych mędzynarodowych oszukańczych Funduszy czyli te krwawych hien z IMF … itp.
  Na tym to właśnie polega ten POTRÓJNY geszeft !
  Takie skuteczne były owe zalecenia tych perfidnych złodzeji z IMF i złodzeji Waszyngtonsko-Nowo Yorskich.

  Dosłownie WSZĘDZIE, gdzieście tylko na Świecie oni POŁOŻYLI swoje łapy ci SOROSOWCY, to natychmiast jest DRENAŻ – wyzysk lokalnych tubylców.
  Rosja od 15 lat NIE daje się drenować, dlatego ludobójcy z Waszyngtonu i złodzeje z New Yorku są tacy wściekli na Rosje i organizują na nią NAPAD jak na Irak lub Libje.

  Ostanio, ten złodziej spekulant Soros razem z tymi „DOBRODZEJAMI” z tzw. „rynkami finansowymi” bełkotali, że ich DRĘCZY dalsze „inwestowanie” słyszycie …. „inwestowanie” . . . w Polsce po zmianie władzy w Polsce, gdy PiS przejął władze w „Warszawce” !

  Boisz się spekulancie złodzeju Soros „inwestować” w Polsce to NIC prostszego:

  ZBIERAJ SWOJE MANATKI z Polski, razem z tymi swoimi KORUBCYJNYMI „fundacjami” Batorego, te rożne Kluby Europa i inne takie PSELDO-POMOCE, swoich przekupionych NAGANIACZY oszustów jak Balcerowicz i WYNOCHA z Polski !

  Wyobraźcie sobie, że nas Polaków nikt nie pytał, czy my chcemy waszej „pomocy” wy ZŁODZEJE sorosowcy.

  Jak zapytacie, to powiemy – ODWALCIE się od NAS, RAZ i na ZAWSZE tak jak powiedzieli Chinczycy czy Rosja !

  Dawaliśmy sobie bez was RADĘ tysiąc lat, damy sobie SAMI radę i teraz !

  Ukraincy NIE wpuszczajcie sorosowców balcerowiczów na ukrainę, gdyż oni zrobią plan, ale jak was DRENOWAĆ finansowo do końca Świata !

 7. Współczesny MOTŁOCH w USA wyhodowany-IDENTYCZNY jak ten w III rzeszy niemieckiej, said

  Obejrzyjcie film dokumentalny ukazujący powolny UPADEK demokracji w USA i zamianę w nowoczesne państwo w POLICYJNE, po opanowaniu systemu finansowego przez zalegalizowanych złodzeji żyd-MASONÓW iluminati i innych.

  „America: Freedom to Fascism” to film dokumentalny z 2006 roku, którego producentem jak i reżyserem jest śp. Aaron Russo (zm. 27.08.2007). Wystąpili m.in.: G. Edward Griffin.

  Sam tytuł mówi o pewnej drodze po której idzie obecna ZDEMORALIZOWANA Ameryka, kiedyś to był kraj wolności, a teraz zmierza do FASZYZMU. Sam tytuł nie mówi, że Ameryka jest państwem faszystowskim, ale ze zmierza tam (może już jest).

  Jakkolwiek słowo faszyzm ma rożne zabarwienia, to w tym filmie autor stara się wykazać jak bardzo USA zostały SKORUMPOWANE prawnie, finansowo przez żydo-masońską ZALEGALIZOWANĄ przestępcza mafie, na co wykołowany lokalny MOTŁOCH pozwolił i w 100% UPODOBNIŁ się do tego, który został wyhodowany w III rzeszy niemieckiej.

  Słowo faszyzm ma dosyc mocny wyraz (artystyczny) i mimo, że zakamuflowana Ameryka oficjalnie jeszcze nie deklaruje faszyzmu jak III rzesza niemiecka, to nie znaczy, że nie może tak wyglądać jak dalej będzie się działo to co się dzieje pod FAKTYCZNYM zarządem TAJNYCH żydo-MASOŃSKICH organizacji/stwoważyszeń grasujących BEZKARNIE w USA, które NIE są rozliczane za swoje oczywiste przestępstwa wobec pozostałych obywateli

 8. ADAS said

  ale czy POLACY rozumieja to.Ze czeka ich totalna inwigilacja potem ESTERMINACJA (fizyczne unicestwienie).LUDZIE POWSTANCIE Z KOLAN.

 9. Stary Warszawiak said

  Tylko Ukraińcy to nie Polacy – jak ktoś coś robi nie po ich myśli to odrąbują głowę i już po kłopocie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: