Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Pogrzeb Łupaszki. (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-24

Warszawa 24.04.2016 Uroczystości pogrzebowe płk. „Łupaszki”. Wśród odprowadzających Pana Pułkownika w ostatnią drogę byli kibice z całej Polski, grupy rekonstrukcyjne, stowarzyszenia i organizacje patriotyczne, wiele osób zasłużonych dla propagowania pamięci Żołnierzy Wyklętych. Były osoby starsze, weterani i – co bardzo cieszy – małe dzieci z biało-czerwonymi barwami.

Czyny Żołnierzy Niezłomnych zasługują na pamięć i wdzięczność całego narodu – powiedział w niedzielę podczas mszy żałobnej w intencji Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” biskup polowy Józef Guzdek.
Podczas uroczystości odczytano decyzję ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza o awansowaniu Zygmunta Szendzielarza na stopień pułkownika.
Cześć i Chwała Bohaterom!

Jedna odpowiedź do “Pogrzeb Łupaszki. (wideo)”

  1. EKONOMIĘ,która nie służy krajowi,w którym jest stosowana Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJĘ nazwał : EKONOMIĄ ŻYDOWSKĄ!!!Trwa WOJNA O PIENIĄDZ,którą opisał Song Hongbing.Po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej antyDOLAROWA,bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększeni wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka ma być POLSKA?!
    Na to pytanie trzeba umieć odpowiedzieć wobec poniesionej POLSKIEJ ofiary krwi w czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM.Tym bardziej trzeba umieć odpowiedzieć wobec trwającego procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który aktywizował militaryzacje handlu wojną i pokojem z odwołaniem się do antypolskich,bandyckich korzeni.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: