Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szczyt głupoty! Rzecznik Praw Obywatelskim ma problem z ONR, bo organizacja przestrzega prawa!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-24

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar kompromituje się na każdym kroku. Jeszcze Polska takiego RPO nie miała, żeby tak wyraźnie na swoim bardzo ważnym publicznym stanowisku, odchylał się w lewą stronę.

Ale Adam Bodnar przeszedł samego siebie, gdy na antenie RMF FM stwierdził, że ONR nauczył się respektować prawo, więc nie ma jak zdelegalizować takiej organizacji…
Bodnar uważa, że mamy w Polsce problem „polegający na tym, że takie organizacje jak ONR doskonale nauczyły się, jak działać w granicach prawa, jakie hasła głosić, żeby nie narazić się na zarzut przekroczenia prawa„.
Przecież to jakiś obłęd! ONR jest zły, bo przestrzega prawa. Lepiej gdyby organizacja prawa nie przestrzegała.
Czy my tu zwariowaliśmy, czy pan rzecznik?
Za: http://www.obalamyglupote.pl/2016/04/szczyt-gupoty-rzecznik-praw.html

Komentarzy 9 do “Szczyt głupoty! Rzecznik Praw Obywatelskim ma problem z ONR, bo organizacja przestrzega prawa!”

 1. NC said

  Żyd okazuje publicznie frustrację.

 2. p said

  Przeciez to lewak i komunista z krwi i kosci.

 3. Maryla Danuta said

  Czy ten Bodnar był już u psychiatry ?? A czy przynajmniej sprawdził, czy ten Komitet Obrony Donosicieli. lewacy od PO, Petru i ta cała szarańcza – urządzająca „protesty” na ulicach i jeszcze czołgająca się do kolan Angeli – ze skargami na prawomocnie wybrany Polski Rząd – nie łamie prawa ?? Skąd ten lewak wziął się w prawicowym rządzie? Szuka haków na ONR ??? Żenada i wstyd !! To ma być rzecznik ?? Przepraszam czyj – PO. KOD-u. czy „nowoczesnego” Petru ??? Kto dał temu kretynowi stanowisko rzecznika – rzecznika głupoty ??? Jakbym Budkę widziała, albo zomowca Czaplę. Proszę bardzo wybrany przez Polaków rząd o usunięcie tego rodzaju „pracowników” ze wszystkich decyzyjnych stanowisk !! Przecież tacy działają na szkodę Państwa i Obywateli.

 4. Tiro said

  Uczniowie… przechytrzyli Mistrzów… 🙂 🙂 🙂

 5. Mietek said

  Chciałby zamknąć im usta a nie wie jak? Niech się zwróci do tych samych co uciszają Davida Duke`a. https://www.youtube.com/watch?v=6AzS-idy6Oc

 6. adwokat di----ła said

  Powiedział jak jest. Prawdę. Teraz musza zmienic prawo, żeby sie okazało że ONR nie przestrzega… Czy ja musze podpowiadać?

 7. #1. Zgadza sie p. NC. Fundacja Batorego z kasy Sorosa doplaca Bodnarowi ( i wielu innym) do apanarzy a tu pech nie udaje sie wziasc gojow ONR-u za pysk. Tak dalej i straci miejsce przy korycie.

 8. solkraken said

  dobrze, że nie zwalił wszystkiego na Putina, który a’propos wywalił Sorosa na zbity tyłek z Rosji… za to że działa wbrew Narodowi Rosyjskiemu, niby nie łamiąc prawa ;)))

 9. Julka said

  Ministrze Ziobro, Bodnar łamie demokrację szukając haków na działającą w granicach prawa organizację. Zagonić prokuratorów do roboty i po Bodnarze.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: