Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Tragedia Polaków: skłócony Naród kolejny rok na fałszywych barykadach.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-24

wojna polsko-polska

Syjoniści i jawni agenci obcej racji stanu, szkoleni przez Departament Stanu USraela, członkowie i spadkobiercy środowiska KOR-u, kolejny rok prowadzą politykę rozbijania resztek jedności i zapędzania Polaków na fałszywe barykady. Tym razem pretekstem do polaryzacji społeczeństwa, stała się kwestia walki o  przejęcie Trybunału Stanu przez dwa post-KOR-owskie stronnictwa, będące awersem i rewersem tego samego medalu, czyli postokrągłostołowego reżimu sterowanego przez agendy międzynarodowej lichwy. 

Większość okresu PRL upłynęło na walce dwóch stronnictw w łonie aparatu: syjonistów i kosmopolitów oraz tych, którzy zachowali, mniejsze czy większe, resztki myślenia propolskiego, czyli przedstawicieli tzw. „odchylenia nacjonalistycznego”. Walkę tą wygrali ci pierwsi i dlatego to ojcami założycielami III RP są niemal sami Żydzi. Ci członkowie partii, którzy podpisali się pod żydowskim rozbiorem gospodarczym zwanym dla niepoznaki „transformacją ustrojową”, zagwarantowali sobie również miejsce przy podziale łupów pochodzących z grabieży społeczeństwa.

Jak wygląda żydowsko-amerykańska demokracja IIIRP? Z jednej strony Gazeta Wyborcza i środowiska, nazwijmy to,  „lewacko-liberalne” spod znaku Szechtera, Blumsztajna i Hartmana organizują bój o „demokrację” i  „obronę” unijnych barw, w towarzystwie min. tęczowych flag i symboli UE. Strona PiS-u za to urządza pochód pod hasłami obrony katolicyzmu, składając przy okazji demonstracyjnie kwiaty pod pomnikiem protektora – amerykańskiego prezydenta Reagana. Wszystko bez cienia wstydu i zażenowania, w otoczeniu patriotycznych pieśni, biało-czerwonych flag i krzyży…

Jedna strona chce podlegać międzynarodowym banksterom poprzez bildbergowską Unię Europejską, druga woli podlegać tym samym siłom, bezpośrednio przez sojusz z USA, Watykanem i międzynarodowymi organizacjami syjonistycznymi.

Niestety wszystkie gesty, takie jak ściągnięcie unijnych flag, czy konfrontacyjna retoryka w stosunku do Niemiec, to tylko odcienie tego samego procesu, tej samej zdrady polskich elit. Finalnie te wszystkie szczegóły nie mają minimalnego znaczenia w kontekście realnej polityki międzynarodowej. Chodzi tylko o taktykę „dzielenia i rządzenia” oraz uwiarygodniania PiS-u jako partii patriotycznej i propolskiej. Tymczasem proces całkowitego odebrania Polsce resztek suwerenności jest już niemal zakończony. Wszyscy jego twórcy to zdrajcy stanu, obojętnie czy maszerują pod  flagą jewrounii, pod sztandarami Watykanu czy USA, albowiem te wszystkie siły współpracują między sobą w procesie wykańczania krajów takich jak Polska.

Straszy się tradycyjnie powrotem „komuny”, „resortowymi dziećmi”, pomimo, że czynią to bezpośredni spadkobiercy zbrodniczego lobby rządzącego w latach 1945-56. Polacy żyją w kraju rozebranym przez międzynarodową lichwę. Ale wciąż im się wmawia, że trwa „walka z komuną” i z „sowiecką agenturą”. Retorykę tę stosują wszystkie partie obecnego parlamentu. Robione jest to właśnie po to, żeby Naród nie dostrzegł prawdziwego wroga i okupanta, nie tylko polskiej gospodarki i suwerenności politycznej, ale i polskojęzycznych mediów, oraz, co za tym idzie, polskich serc i umysłów.

Oczywiście szeregowi członkowie reżimowych partii wierzą w „świętą wojnę” pomiędzy spadkobiercami KOR-u i spadkobiercami KOR-u. Nie mówiąc o tysiącach Polaków dających się zaprząc do kolejnego sztucznego konfliktu  polsko-polskiego. Przykro jest patrzeć na tych ludzi, którzy naprawdę uwierzyli w te brednie.

Obie strony pozostające w pozornym konflikcie, oczywiście nie przyznały dzisiaj rzeczy najważniejszej. 13 grudnia to data tragiczna. To rocznica dobrowolnego zrzeczenia się suwerenności i zdrady interesu narodowego przez Lecha Kaczyńskiego na rzecz bandyckiej Unii Europejskiej. Obok przyjęcia planu Sorosa, jest to jedna z dwóch najbardziej dramatycznych decyzji w dziejach Polski po 1989 roku.

Nie dajcie się zaciągnąć na żadną z fałszywych barykad.

Socjal-nacjonalista.

Komentarzy 14 do “Tragedia Polaków: skłócony Naród kolejny rok na fałszywych barykadach.”

 1. Alina said

  http://www.naszapolska.pl/nowosci,kraj,6,1,sedzia_andrzejewski_ostro_o_rzep,40.html

 2. Nati said

  No coś w tym jest ale jest taka nagonka na Polaków, że siła widzenia wrogów przez naród musi byc zbyt duża, niż zakładali sobie nasi wrogowie. Z tego co widze głównie pokolenie 15-25 widzi ten problem i samych zdrajców POPISNOWOCZESNAPSLSLD, to dla tych wrogów bardzo zła wiadomość. Młodzi szybko się integrują, mobilizują, uczą. Potrafią obejść wszystko, opanować wszystko, świętnie przetwarzają informację i filtrują i w dodatku fizycznie stanowią największe zagrożenie, to zagrożenie rośnie i będzie rosło. Oni będą swoje dzieci wychowywać według swoich spostrzeżeń. Przy następnych wyborach 15 latkowie zagłosują. Najmniej dostrzega zagrożenie pokolenie 40 plus, oraz 65 plus. Jakoś lubią dość często tvn24 i KOD, jednak oni się kurczą i nie mają szans z młodymi. Nadzieja jest i rośnie na naszych oczach. Jak dobrze to rozegrają to ograją wszystkich, ważne by pielęgnować prawdę.

 3. p said

  To prawda.Chyba tylko teraz Bog moze Polske uratowac.Zydostwo jest silne i ze wszystkich stron trzyma i terroryzuje nasz kraj.Widze w niedalekiej przyszlosci rozbior naszego kraju.To co sie dzieje teraz na Ukrainie i gra z Berlinem,to znak,ze szwaby sa tez zainteresowane podzialem.
  Musieliby Polacy sie wszyscy zjednoczyc,szybko sie zbroic,organizowac OTK i byc gotowym do ataku.Na zadna pomoc nie mozemy liczyc,bo nikt nam nie pomoze.

 4. adam ryglowski said

  p.NATI – też tak myślałem kilka – i kilkanaście lat temu .
  Może P . się nie myli .
  Ale artykuł od Pani Aliny – rewelacja (zawartość i osoba).

  A ja się pytam :
  Po co nam TK ???
  itd. …

 5. Ali Baba said

  Socjal-nacjonalista…pl..POLECAM i proszę polecać innym..

 6. Stary Warszawiak said

  To nie jest Naród skłócony. To jest tylko: cześć Polaków otumaniona przez żydowskie i szwabskie media, część
  Polaków – aktorów i dziennikarzy zatrudnionych w pro-żydowskich teatrach, kabaretach, dziennikach, czasopismach, cześć
  Polaków zatrudniona w żydowskich i szwabskich marketach, spółkach i bankach, część Polaków oglądających jad nienawiści
  do wszystkiego co polskie i katolickie sączący się z GW, szkła kontaktowego TVN, telewizji Polsatu, super stacji itd.,
  część Polaków, którym udało się zaczopować (bez ich wiedzy) jad nienawiści do PIS-u, Kaczyńskiego, Rydzyka, Narodowców,
  ONR-u, a nawet kibiców.
  Pozostała część społeczeństwa to normalni Polacy, kochający swój kraj, uczęszczający do kościoła, szanujący i poświęcający
  się dla rodziny, pracowici, sumienni i obowiązkowi.

 7. Obowiązkowe Szczepienia - Zagłada Polaków na wszystkie sposoby said

  19 kwietnia 2016

  Chyba najodważniejszy człowiek w Polsce walczący praktycznie z głupotą administracji i tzw. autorytetów wakcynologicznych. Człowiek, który szeroko upublicznia braki w podstawach “badań naukowych” mających ogromny wpływ na życie nasze i naszych dzieci.

  http://tagen.tv/vod/2016/04/blizej-zdrowia-blizej-natury-przemyslaw-cuske/?mc_cid=f15c7b6256&mc_eid=95cde0a79c

 8. szkoda słów said

  B. ważne !

  19 kwietnia 2016

  http://tagen.tv/vod/2016/04/blizej-zdrowia-blizej-natury-przemyslaw-cuske/?mc_cid=f15c7b6256&mc_eid=95cde0a79c

 9. Nati said

  Wrogowie weszli w nasze struktury stopniowo należało by się od nich uczyć i wchodzić w ich struktury, wzbudzać zaufanie, wciągać następnych i rozwalać od środka. Dokładnie jak oni, jednocześnie tworzyć na zewnątrz alternatywną siłę na wszystkich szczeblach zwłaszcza tam gdzie porusza się młodzież.

 10. Guła said

  -Odzyskać banki.
  -Zlikwidować parabanki i dokonać rozliczenia z ich działalności.
  -Opodatkować obce interesy na polskiej ziemi.
  -Opublikować faktyczny raport o stanie państwa (jaki? Proszę, taki):
  „Rzeczywistość jednak jest taka, że nic nie jesteśmy sobie wzajemnie winni, ani feniga. (oklaski) Węgry, osłabione po 45 latach komunizmu, wykrwawione, niezdolne do konkurencyjności, pozbawione kapitału, otworzyły na oścież swe bramy zachodnim firmom. To wszystkim przyniosło profity. Zachodnie firmy wywiozły stąd tyle samo, ile przysłała nam Unia. Jesteśmy kwita, żadna ze stron nie ma podstaw do pretensji. (oklaski)”
  .http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17613&Itemid=47
  -Wprowadzić w dowodach osobistych rubrykę narodowość.
  -Rozliczyć ZUS (pamiętasz PiSie jak to na koniec czasu swojego poprzedniego rządzenia wprowadziłeś CBA do ZUS? – masz okazję dokończyć w myśl zasady: jeżeli dobędziesz miecza musi polać się krew)

 11. ADAS said

  Narod moze nie jest az tak sklucony .Mysle tu o prawdziwych Polakach.?Pewnie ktos zapyta.A ktoz to taki? Prosta odpowiedz to ten .Co dzis niema pracy jest w skrajnej biedzie .Musi wyjechac by gdzies dostac prace by jakos egzystowac zyc.To ten co jest bez przerwy atakowany .Przez roznego rodzaju srodowiska lewackie tzw.postepowe przez polakow przyjezdnych podszywajacych sie pod Polskosc.To ten ktoremu wmawiaja ze Polskosc to nie normalnosc To ciemnota sredniowiecze zascianek prymitywizm itd.A wiec to ktos kto jest spychany w niebyt zapomnienia szkalowania opluwania wyszydzania itd.Pytanie a ktorz to robi.?Ludzie wrogowie Pokoju Dobra I piekna sprawiedliwosci Wrogowie chrzescijanstwa Katolickiego.Wrogowie ludzi pracy (Narodu=Spoleczenstwa=Polakow).Roznego rodzaju stowarzyszenia fundacje ;Batorego=fundacje Owsiakowe=fundacje zrownowarzonego rozwoju=fundacje Pro=Civili=Masoneria krajowa =Masoneria swiatowa=ONZ=NATO=MFW=Eurokolchoz=.( Swiatowy Sanchedryn)=utajeni.Syjonisci =ultra Nacjonalizci =zydowscy.I masa sprzedajnych ;;;;;KUNDLI;;;czyli politycy dziennikarze historycy falszerze rzeczywistosci przeszlosci .Bizmesmeni finansowi przemyslowi .Poczesci swiat masmedi ;Piosenkarze aktorzy psychologowie I roznego rodzaju ;Bajeranci od duchowosci I Bajeranci o wykreowaniu w ludziach pseudo dobrobytu.Czyli Magowie ;medialni ( MATIX).
  Otym wszystkim zwykly czlowiek musi pamietac a zwlaszcza my POLACY.

 12. Andrzej61 said

  Polacy jak by byli skłóceni, to by już dziesięć razy wyszli na ulicę, Polaków trzeba podpalić to wówczas wyjdą, i o tym powinien wiedzieć Michnik uczeń Mazowieckiego, żaden z niego uczeń

 13. Pol said

  Bracia Polacy trzymajcie sie razem bo osobno I zwasnieni zginiecie.Niewierzcie (politykom).Oni osiagna swoje cele a Wy Znowu na ludzie.Uczcie sie z historii bo tak bylo wiele razy.

 14. Xero said

  Uwarzajcie na kanał „idzpodprąd”! Chojecki+Kowalski (protestanckiego pastora i niby-narodowca).
  To agenturalna mąci-woda prożydowska i proamerykańska.

  Dużo populistycznych patriotycznych haseł, ale manipulacje w istotnych tematach.
  Wg nich całe zło na świecie bierze się tylko z Rosji /=diabeł/, a jedyny ratunek dla Polski to israeUSA.
  Słychać stały protekcjonizm nad żydami.
  Pod filmami kasują niewygodne komentarze, banują konta /cenzura/.

  Pamiętajmy, protestantyzm – to zjudaizowane chrześcijaństwo. Stale szuka konfliktu z Katolikami.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: