Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Literacka tr(u)jca znowu w akcji.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-25

Literacka Trójca

Komentarzy 16 do “Literacka tr(u)jca znowu w akcji.”

 1. Tiro said

  Znalezione w sieci:

  „Rzecz poważna się dzieje! Chcą nas załatwić ustawą antyterrorystyczną! Koniec wolności w internecie!

  „Ustawa antyterrorystyczna umożliwi blokowanie stron internetowych bez zgody sądu – wynika z projektu przepisów. – To są propozycje wyjęte z kosmosu – mówi money.pl dr Piotr Waglowski. A fundacja Panoptykon już zaczęła zbierać podpisy pod petycją o odrzucenie proponowanych zmian w prawie.”
  Więcej:
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/blokowanie-stron-ustawa-antyterrorystyczna,18,0,2068242.html

  Jeśli to zrobią, to ten rząd powinien upaść!”

 2. ADAS said

  Jak ja ich tych zwierzat nie nawidze.POLACY to nie sa ludzie to;;;BYDLECE NASIENIA.

 3. Bezrobotny said

  Dlaczego rezydenci chodza trojkami?
  Bo, jeden umie czytac drugi pisac a trzeci piluje inteligentow by przez pomylke nie zrobili czegos wbrew woli mocodawcow.

 4. P said

  Dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))

 5. 3-y NAJGORSZE podłe anty-polskie SPRZEDAJNE qurrrrwy ZGNIJCIE !!! said

  To te 3 najgorsze przekupione bezkarne QURRRWY najbardziej nas OSZUKALI i SKRZYWDZILI, kupczyli nami Polakomi ZAWSZE !!

  Ten wściekły anty-polski pies kawaśniewski teraz panoszy się po całym świecie i nas Polaków bezkarnie OCZERNIA – ty zapluty bezkarny BURKU Kwaśniewski – TFUUUU na twój ryj …. TFUUUU !

  ROZERAWAĆ ich na STRZEPY !

  Wy zaplute SPRZEDAJNE 3-y anty-polskie ZAPLUTE suqinsyny . . . ZDRAJCY zdechnijcie jak NAJSZYBCIEJ w ciężkich mękach !

  TFUUUU na wasze zdradzieckie przekupne podłe RYJE !

  TFUUUUU !

  Te suqqqinsyny na ZAMÓWIENIE i za ŁAPÓWKI od zagranicznych siepaczy żydo-MASONÓW usiłują na nas nasłać muzułmański MOTŁOCH:

  Muslims set to take over western Europe by 2050:

  http://www.infowars.com/former-us-diplomat-suicidal-migration-policies-will-cause-europeans-to-flee-their-countries/

 6. anna said

  TYM, TRZEM TENOROM POLSKI POWINNIŚMY WYSTAWIĆ POMNIK W STYLU AMERYKAŃSKIM – WYKUTE W SKALE 3 ZAKUTE I WYKLUTE ŁBY

 7. Pol said

  Gotowi na dobre koryto w kazdym ustroju I kazdemu.

 8. said

  Znacie ten refren: „na ekranie (…) smutna banda durniów trzech” ?

 9. said

 10. said

  Fajne, nie prawdaż?

 11. basia said

  „trzonki” pzpr-a.Ha,ha.

 12. ADAS said

  Ale jaki narod musi byc Glupi by takie scierwa zyly rzadzily takim dumnym I wielkim Narodem z Historii.Polacy no jak dlugo te scierwa beda zyly kosztem nas wszystkich.

 13. Aresztowac NATYCHMIAST szmalcowników TW bolka, Kwaśniewskego, Komorowskiego + Tuska ! said

  Jest bezsporne i jest na to cała masa DOWODÓW że TW bolek wałęsa, A.Kwasniewski i B.Komorowski, D.Tusk, Graś i inni KONFIDENCI szmalcownicy PO-PSL- SLD posiadający wiedzę o strategicznych ważnych sprawach interesu III RP oraz polskich obywateli KUPCZYLI tą informacją na rzecz interesów NIEMIECKICH + innych OBCYCH państw, za co otrzymywali ŁAPÓWKI – KORZYŚCI finansowe oraz odnosili polityczne prywatne kożysci wspracia ich zagranicznych sponsorów + mediów NIEMIECKICH polsko-języcznych z POTĘŻNĄ stratą interesów polskich obywateli we wszystkich płaszczyznach.

  DOSYĆ tego zamiatania „pod dywan” tak poważnych PRZESTĘPST ZBRODNI ZDRADY jakiej się dopuścili wyżej wymienieni PRZESTEPCY !!!

  To właśnie ONI tak też zorganizowali, aby władza sądownicza w Rzeczypospolitej Polskiej jest z NADANIA PARTJNEGO , a NIE z wyboru Suwerena, czyli Narodu, agdy ci PRZESTEPCY stracili władzę to ONI organizują ZADYMĘ i kocioł w III RP wołając o pomoc swoich ZAGRANICZNYCH sponsorów którym ZAWSZE służyli, byli ulegli, nas polskich obywateli SPRZEDAWALI aby oni prywatnie mogli odnieść KOZYSCI.

  To to ci KOLABORANCI zagranicznych interesów POTAJEMNIE wyznaczali swoich żydo-komunistycznych kumpli do Sądu Najwyższego i tego tzw. Trybunału Konstytucyjnego w ogóle NIE znanych Narodowi Polskiemu, którzy byli członkami ich złodzejsko-partyjnych KLIK gangsterów, aby ci ich kumple TUSZOWALI ich złodzejstwa, przekrety i BRINILI ich RABOWANIA polskiego podatnika czyli ICH interesów, ich tyłków wraz z ich rodzinami.

  Teraz ci KONFIDENCI – złodzeje teraz zorganizowali się jako KOD i robią ROZRUBĘ w Polsce, aby im nie pozabierać tego co się NKRADLI lub nie rozliczac co polskiego rozdawali Niemcom . . .

  Polscy Obywatele ŻĄDAJMY od prokuratury w Polsce o NATYCHMIASTOWE zrobienie SPISU z konkretnym WYLICZENIEM ich szmalcowania instytucji Państwa Polskego, ich ZŁODZEJSTWA, ich bezkrąpomisowej SŁUŻĄLCZOŚCI wobec OBCYCH zagranicznych interesów finansowych oraz politycznych !

  Musimy im teraz UTRZEĆ te świńskie złodzejskie RYJE !

  To są bardzo poważne sprawy i ich ZBRODNI ZDRADY, a na dodatek tego oni teraz jawnie ORGANIZUJĄ całkowitą DESTABILIZACJE Polski.

  Oni organizują OFICJALNY fizyczny ATAK na obecną władzę państwową za to, ze ich usiłuje ROZLICZAĆ i autentycznie oni przygotowują rozpętanie KRWAWEJ wojny domowej aby dalej TUSZOWAĆ swój rabunek na Polakach jak. Amber Gold i inne ich złodzejstwa.

  MUSIMY odszukac wszystkie zagraniczne konta bankowe tego na które lokował ŁAPÓWKI ci SZMALCOWNICY dla zagranicznych korporacji Kwaśniewski, Komorowski i Tusk.

  Ich KONIECZNIE trzeba ARESZTOWAC i wyizolować od społeczeństwa, gdyż oni przygotowują KRWAWY zamach stanu !

  ONI teraz usiłują zorganizowac DWU-WŁADZE w III RP depcząc tą Konstytucje !

  Oni byli i są 100% KONFIDENTAMI obcych interesów, dlatego obecny rząd polski jest traktowny przez Niemców jak NIEWOLNICY, którzy się buntują przeciwko arbitralnym rządaniami Berlina/Brukseli !
  Ci oszuści zboczeńcy z Berlina?brukseli dalej sobie myślą, ze nas Polaków tak będą DYMAC w nieskonczonośc !

  Przez 400 lat żydzi trwali w NIEWOLI w Egipcie ale przede wszystkim dlatego, że wsród żydów byli usłużni KONFIDENCI szmalcownicy, którzy donosili na innych żydów do swoich ciemięzycieli na siebie w sferze politycznej, kulturalnej, etycznej, gospodarczej i każdej innej, co NISZCZYŁO opór żydowski.
  Dlatego przez 400 lat żydzi byli niewolnikami u Egipcie.

  Niewola egipska żydostwa posiada PONAD czasową ANALOGĘ przeniesioną dzisiaj do Polski gdyż IDENTYCZNIE szmalcuje nas ta tzw. „polską elitę” jak TW bolek, Kwasniewski, Tusk i Komorowski + Tusk do zagranicznych ciemiężycieli jak Niemcy i USA.

  Tego PODDANSTWA PiS nie akceptuje w stosunku do Niemiec razem z tym całym wcześniej ustalonym STAUS-QUO tych ZDRAJCÓW jako podpłaconych NIEWOLNIKÓW niemieckich ale nie wiemy jak PiS szmalcuje nas do Waszyngtonu, aby teraz ci nas WYDYMALI tak jak głupków ukrainców.

  To zaborcze złodzeje-MASONI z Berlina/Brukseli + żydo-MASONSKIE mendy z Waszyngtonu wymuszają dalszego tkwienia od rządu PiS jako ich NIEWOLNIKÓW tak jak rząd PRL-u był NIEWOLNIKIEM żydo-bolszewików z Kremla za czasów ZSRR.

 14. Gras said

  Oj kule znow beda swistac.

 15. Czekam na ten dzien kiedy bedą DYNDAĆ ! said

  Dla tych perfidnych zdrajców kara śmierci przez powieszenie to za MAŁA kara za roztrwonienie i rozkradzenie naszego wspólnego majątku wypracowanego przez naszych dziadów i ojców.

  TW bolek wałęsa to najbardziej rozwydrzony szmalcownik w III RP, który prowadził zakulisowy sabotaż interesów polskich obywateli, tak aby przypodobać się oraz otrzymywac nagrody i pochwały od tych co nas prześladowali. Za granicą nas Polaków oczerniał identycznie jak konfident Kwaśniewski za co otrzymywał medale i dyplomy.
  Nie ma bardziej podłych konfidentów w Polsce jak oni.

  Pachołek naszych ciemężycieli zagranicznych ten szmalcownik B.Komorowski odznaczał tych wszystkich, co upokarzali, poniżali i gardzili Polakami.

 16. Kara ŚMIERCI dla Komorowskiego to za MAŁA kara ! said

  Jako Obywatel i Polak ŻĄDAM o natychmiastowe otwarcie Zbioru Zastrzeżonego na temat WYDATKÓW finansowych kancelarii prezydenckiej Komorowskiegp, Kwaśniewskiego i TW bolka wałesy w celu przeprowadzenia AUDYTU i sprawdzenia ZASADNOSCI wydanych przez np. Komorowskiego ponad 650 milionów złotych za które to on prowadził SABOTAŻ interesów Polski na arenie międzynarodowej oraz dopłacał do swojej SŁUŻALSZCZOŚCI wobec Niemiec i tajnych grup przestępczych grasujących w Polsce.

  ŻĄDAM ogłoszenia WYNIKÓW tych wszystkich AUDYTÓW w rządowych mediach III RP ze stosownymi wytłumaczeniem na co faktycznie były ROZTRWONIONE te pieniądze polskiego podatnika.

  ŻĄDAM też o natychmiastowe przeprowadzenie AUDYTU zasadności SPRZEDANIĄ polskiego naturalnego SKARBU narodowego góry Kasprowy Wierch w którym to KUPCZENIU jakimś paserom z Luxsemburga uczestniczył osobiście ten ZŁODFZEJ B.Komorowski, który też OKRADŁA Pałac Prezydencki w Warszawie tuż przed jego opuszczeniem.

  Do tej pory też nie ma informacji o ROZLICZENIU tego złodzeja z tych kradzieży, który jest traktowany jak „święta krowa”.

  Jeśli jest brak dobrej woli oraz BRAK siły do ZDECYDOWANYCH działań w tym zakresie obecnego rządu premier B.Szydło to należy tą uległośc uznac za KUMOTERSTWO oraz wsparcie UKRYWANIA tych oczywistych przestępstw B.Komorowskiego na szkodę Narodu Polskiego.

  Jęśli obecny rząd PiS nie jest w stanie przeprowadzić takich AUDYTÓW to świadczy to niepodważalnie, że NIE nadaje się do zaprowadzenia faktycznej praworządności w III, która była łamana przez ostanie 9 lat przez przestępczą KRWAWĄ kilikę anty-polskich gangsterów z przestępczych gangów tzw. „PO-PSL-SLD” na czele z KRWAYM bandytą D. Tuskiem, który NAJBARDZIEJ przyczynił się swoimi MŚCIWYMI działaniami do ZAMORDOWANIA 96 osób 10-IV-2010 roku w Smoleńsku !

  My Polscy Obywatele NIGDY NIE podarujemy B.Komorowskiemu podniesienia jego KONFIDNCKIEJ przekupnej łapy PRZEKUPCZENIA zagranicznym paserom naszego wspólnego POLSKIEGO narodowego SKARBU natury jak góry Kasprowy Wierch z cząścią Tatrzańskiego Parku Narodowego !

  Taki sprzedawczyk jak B.Komorowski np. w USA za podniesienie łapy przekupczenia jakimś obcokrajowcom chociaż kawałeczka Narodowego SKARBU natury jak Parku Yellowston by został ROZERWANY na KWAŁKI !!!!

  Bogusław Wolniewicz 41 SPRZEDAĆ KASPROWY…Warszawa 21.01.15:

  Komorowski znalazł sobie klikę komunistycznych NIEWOLNIKÓW biernych tchórzy przekupnych służalców obcych interesów, których potem odznaczył i dał „wziątki” pomagającym jemu przekupczenie góry Kasprowy Wierch w POLSKICH Tatrach:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: