Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Polska gotowa przyjąć 5 milionów migrantów!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-26

Dość biadolenia. Stawiamy na konkrety!

Ponieważ życie w przepełnionej dżihadem Europie Zachodniej staje się dla obywateli UE śmiertelnie niebezpieczne – Polacy zgadzają się przyjąć na początek – w ramach humanitarnego gestu – 5 mln. imigrantów! Warunek: mają to być wyłącznie biali Europejczycy, którzy szanują wartości chrześcijańskie i mają już dość samobójczej polityki Angeli Merkel – z taka propozycja pod adresem rządu Beaty Szydło wystąpił publicysta portalu wPolityce.pl Lech Makowiecki.
Pomysł wydaje się być bardzo ciekawy.
 
Felietonista podkreśla, że Polska zapewni im swobodne prawo o pracy i wypoczynku, ale nie za darmo!
W zamian liczymy na dofinansowanie przez Angelę Merkel et consortes budowy baraków w Polsce dla obywateli UE. Welcome! – czytamy w tekście Makowieckiego.
Jego propozycja wpisuje się w prowadzony obecnie w Brukseli kontrowersyjny dyskurs polityczny na temat form rozmieszczenia obecnych już w Europie, głównie w Niemczech, imigrantów, w sytuacji kiedy uzgodnienia z Turcja w zasadzie nie przynoszą żadnego rezultatu i na wybrzeżach greckich wysp ląduje dziennie kilkuset migrantów.
Cały tekst do przeczytania TUTAJ

Komentarzy 12 do “Polska gotowa przyjąć 5 milionów migrantów!”

 1. Pol said

  Wspanialy pomysl.Popieram .Nareszcie zaczyna ktos myslec logicznie.Gwarantuje ze ochotnikow bedzie duzo, duzo wiecej jak 5 milionow, od zaraz.

 2. Tiro said

  Ktoś napisał w komentarzu na necie że portal wpolityce to podobno hamerykański jest….. nie dziwota że żydów z całej europy chcą ściągać do Polski… jako białych….. sprytnie to robią….

 3. reduta said

  Nie zgadzam się na niemców, zaprosisz ich a zaraz potem zaczną knuć jak się oderwać od Polski. Historia Alberta w Krakowie się kłania i takich numerów wykręcono Polsce wiele. Niech tracą krew i konają, to w nagrodę za neokolonializm i zbrodnie II WŚ.

 4. meritum said

  ad Reduta:
  Popieram w całej rozciągłości. Nie nasz biznes.

 5. USUNĄĆ z powierzni ziemi WARIATA Lecha Makowieckiego j jemu PODOBNYCH ! said

  NIE wpuszczać ani jednego islamistę do Polski !!!!

  USUWAĆ wszystkich WROGÓW Polaków, którzy głoszą hasła sprowadzania islamistów !

  NIGDY 1111 PRZENIGDY !

  WŚCIEKŁYM zabujczym planem żydo-MASONSKIM jest całkowite ZNISZCZENIE obecnych struktur DEMOGRAFICZNYCH państw Europy, po przez ZNISZCZENIE cywilizacji łacińskiej i ZAMIANY.

  Żydo-masoni chcą USUNĄC z powierzchni ziemi i Europy z ich chrześcijanskim systemem wartości etycznych oraz moralnych tak aby chrześcijanie i biali ludzie byli MNIEJSZOŚCIĄ, a islamiści WIEKSZOŚCIĄ !

  Ciemniaki Lemingi w III RP PRZEGNAĆ tego WARIATA Lecha Makowieckiego, który usiłuje was WYKOŁOWAC i unicestwić wasze spokojne życie i waszych dzieci i wnuków, którzy będą BICI lub ZABICI przez WIĘKSZOSC islamską jeśli takich POMYLENCÓW dopuścicie do władzy, którzy wam sprowadzą MILONY islamistów do Polski !

  Każdy taki ZWARIOWANY pomysł to KATASTROFA dla Was samych i waszych dzieci wnuków.

  NIGDY, przenigdy NIE dopuście za pomoca PRZEMOCY do takiej sytuacji jak jest w Niemczech !

  Niech Niemcy sobie TAPEUJĄ tymi swoimi „EURO” swoje domy, które zostaną za 10 lat ZAJETE przez szranczę islamistów !

  Niemcy kompletnie ZGŁUPIELI !

  Nie zapominać, że islamiści rozmnażają się 5-razy SZYBCIEJ niż biali ludzie w Europie.

  Każda kobieta islamka rodzi minimum 4-o dzieci, gdy tym czasem w Niemczech przyrost naturalny Niemców jest UJEMNY -0.6 czyli – MNIEJ się rodzi dzieci, a WIECEJ umiera ludzi, dlatego Niemców UBYWA a islamistów PRZYBYWA w zawrotnym tepie DEMOGRAFICZNIE.

  W 2050 w Niemczech będzie bezwgledna wiekszośc islamistów czyli ok. 77% czyli będą WIEKSZOSCIĄ !

  To znaczy będzie KONIEC Niemic i z tego się zrobi jakeś ISLAMSKIE państwo, gdzie Niemcy staną się NIEWOLNIKami jak kiedyś żydzi w Egipcie !

 6. Muslims set to take over western Europe by 2050 ! said

  W 2050 roku w zachodniej Europie będzie ok. 70% slamistów, a biali ludzie staną się ich bitymi NIEWOLNIKAMI !

  Lewacka WARIATKA Merkel ZNISZCZYŁA bardziej Niemcy niż A. Hitler !

  Merkel zorganizowała nieodwracalną KATASTROFĘ DEMOGRAFICZNIĄ Niemców, czego się NIGDY już nie da ODBUDOWAĆ, gdyż Niemcy staną się za pare lat MNIEJSZOSCIĄ i NIC nie będą mieli do powiedzenia w Niemczech, który zostanie ZAMIENIONY na Kalifat islamski !

  Hitler zniszczył Niemcy gospodarczo, co się dało odbudowac, natomiast DEMOGRAFi NIE da się NIGDY odbudowac !

  Koniec. Kropka !

  Poczytajcie na ten temat tutaj, jaki jest tego MECHANIZM:

  http://www.infowars.com/former-us-diplomat-suicidal-migration-policies-will-cause-europeans-to-flee-their-countries/

  Koniec Niemiec jest PEWNY na 100% !!!

 7. TOS_72 said

  JEŚLI TAK BĘDZIE W drugiej połowie 2016r. TO JUŻ KONIEC Z POKOJEM w Europie …

 8. Tiro said

  Coś się zaczyna dziać!
  „Szef MSZ w Pekinie: Xi odwiedzi Polskę, Szydło zaproszona do Chin
  18 minut temu
  Prezydent Chin Xi Jinping odwiedzi Polskę, a premier Beata Szydło została zaproszona do ChRL – poinformował we wtorek przebywający z wizytą w Pekinie minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-szef-msz-w-pekinie-xi-odwiedzi-polske-szydlo-zaproszona-do-c,nId,2192141#commentsZoneListutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Co o tym sądzicie??

 9. trykwetr said

  Niemców jest ponad 80mln nawet jeśli jakimś cudem będzie tam 4-8mln islamistów to ci i tak nie mają żadnych szans, w niemczech dzieci imigrantów się kradnie i germanizuje (tak jak to postępują np. z polskimi rodzinami). Takie barbarzyńskie praktyki wykonują w europie tylko niemcy, ale dzięki temu one najmniej ucierpią. Szybko otrząsną się z islamistów i zaczną podbijać inne kraje europy pogrążone w chaosie.

 10. pugnus said

  Pomysl byc moze ekscentryczny ,ale niosacy pewne niebezpieczenstwa, mianowicie ze strony Niemiaszkow!Kilka lat temu na niem .kanale TV ARD wyemitowano reportaz o Niemcach zamieszkalych na stale w Polsce ,konkretnie na Mazurach.Nie wiem jakim cudem ,ale udalo im sie wykupic tam ziemie z gospodarczymi zabudowaniami.Wszystko „ganz” porzadnie odrestaurowane a w stajnaich stalo kilka koni.Kiedy reporter zapytal ich ,czy mowia po polsku to ….zaprzeczyli!Reporter dalej nie drazyl ,jak sobie radza w sklepach czy urzedach ,ale jedno jest pewne :Niemcy w Polsce sie nie beda asymilowac!Z Francji oczywiscie przybeda „starsi i madrzejsi” ,podobnie z Beneluksu.Jedynymi bezpiecznymi imigrantami rasy europejskiej bykiby chyba Skandunawowie.

 11. ADAS said

  Powiem tylko jedno ludziom przywruci rozsadek .Przelew krwi I wojna ktora sprowadzi wszystkich do punktu 0-GO Gdzie kazdy bedzie dziadem I totalnym biedakiem..Bo my ludzie kompletnie zesimy zidiocieli A szczegulnie te bydlo na gurze ktore nami rzadzi
  czyli ;;;;politycy z piekla rodem.

 12. Ali Baba said

  re 5..”WARIATA Lecha Makowieckiego ” TY MASZ RÓWNO POD SUFITEM..?!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: