Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Gdzie chcecie rozpocząć III wojnę światową?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-27

Komentarzy 37 do “Gdzie chcecie rozpocząć III wojnę światową?”

 1. Uważny Obserwator said

  Będą chcieli pewnie powtórzyć sprawdzony wzorzec i ponownie Niemcy przekroczą bez pytania polską granicę na zachodzie.
  Różnica może być jedynie taka, że Rosję sprowokują do uderzenia na Polskę pierwej, by można było potem wszystko zrzucić na wroga zastępczego, tak ja to czynią w tej chwili.
  To nie jest zbyt skomplikowane przewidywanie, jakby niektórym mogło się wydawać.

 2. Uważny Obserwator said

  https://bezdekretu.blogspot.com/2016/04/szczyt-nato-pod-dyktatem-rosji.html?showComment=1461765073968#c5836498529240073102

  Powyżej najnowsze wypociny rusofoba, któremu napisałem:
  {Autor nieustannie reklamuje światu i gawiedzi wroga zastępczego, czyli Rosję Putina, zarazem skrzętnie omijając wroga zasadniczego tj. głównodowodzących „banksterów” i zaprzyjaźnionych z nimi biznesmenów.
  Ponieważ nie mogę przyjąć, że A. Ścios, to człowiek z upośledzoną percepcją i spostrzegawczością, zatem zastanawiam się skąd ta troska, by ochraniać tych, którzy źle rządzą światem z wiadomych powodów, w wiadomym celu.
  Kopanie Rosji i Putina, którzy mają tego samego wroga co niemal cała reszta świata, jest nie tylko groteskowe, ale wręcz infantylne (przy założeniu, że piszący ma rzeczywiście problemy z w/w percepcją i spostrzegawczością).
  Podobnie zachowuje się prof. Andrzej Nowak i wielu innych mocno zaangażowanych naukowców, polityków, artystów, celebrytów etc.
  Przyczyn takiego zachowywania się jest oczywiście kilka…, których nie ma potrzeby wymieniać.

 3. Stanisław said

  Polska bezpieczna w Europie według Brytyjskiego MSZ

  Wielka Brytania

  Londyn

  Nasz kraj znalazł się na liście najmniej zagrożonych atakami terrorystycznymi państw, którą sporządziło brytyjskie MSZ.

  Kontrastuje to z niedawnym rankingiem niemieckiego „Bilda”, który uznał Warszawę za jedną z najbardziej niebezpiecznych stolic Europy.

  W związku ze zbliżającym się okresem urlopowym brytyjskie ministerstwo spraw zagranicznych wydało zalecenia odnośnie do zagrożeń terrorystycznych w Europie i na świecie.

  Według MSZ Wielkiej Brytanii właśnie najchętniej odwiedzane przez Brytyjczyków w okresie wakacyjnym państwa w Europie są na pierwszych miejscach pod względem potencjalnego zagrożenia. Odradza się podróże głównie do Francji i Hiszpanii.

  Jako argument przeciwko temu kierunkowi podaje się zeszłotygodniowe zatrzymanie na hiszpańskiej Majorce mężczyzny pochodzącego z Maroka.

  Oskarżono go o rekrutowanie bojowników w szeregi Państwa Islamskiego oraz zachęcanie do przeprowadzania ataków terrorystycznych w Europie.
  Londyn wskazuje, że od Norwegii po Holandię możliwe są masowe ataki, które mogą dotyczyć również skupisk ludzi w popularnych atrakcjach turystycznych.

  „Globalne podwyższenie poziomu zagrożenia atakami terrorystycznymi przeciwko interesowi Zjednoczonego Królestwa i jego obywateli, przeprowadzanymi przez samotnych zamachowców lub grupy terrorystyczne, może być motywowane konfliktem w Syrii i Iraku” – czytamy w komunikacie brytyjskiego MSZ-etu.
  Globalnie wśród najbezpieczniejszych miejsc spośród najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych znalazły się Islandia, Bahamy i Malta.

  Brytyjski resort dyplomacji poleca także nowe, inne kierunki podróży w Europie oraz na całym świecie.

  Na Starym Kontynencie za najbezpieczniejsze brytyjski resort dyplomacji uznał m.in. Liechtenstein, Słowenię oraz Polskę.

  Według opublikowanych przez londyński MSZ informacji w 2014 r. do naszego kraju przyjechało 650 tys. turystów z Wielkiej Brytanii.

  Do podróżowania do Polski zachęca także jeden z największych brytyjskich portali Mail Online, zachwalając najciekawsze miejsca do odwiedzenia oraz regionalne potrawy do spróbowania. Brytyjskie medium poleca m.in. spływ Dunajcem i małopolskie plenery oraz Gdańsk, Kraków i Warszawę.
  Opinia Brytyjczyków o Polsce kontrastuje z opublikowanym w niemieckim tabloidzie „Bild” pod koniec marca br. rankingu 16 najbardziej niebezpiecznych miast Europy.

  Na pierwszym miejscu znalazł się Kijów, na ostatnim Paryż, a Warszawa na 9. miejscu. Na liście nie znalazły się natomiast ani Bruksela, ani żadne z niemieckich miast.

  Sabina Treffler/GP

  hom

  Podsumowanie.

  Proszę zobaczyć jaka jest różnica między Brytyjczykami a Niemcami. Niemcy kłamią na potęgę, że Warszawa że najniebezpieczniejszą stolicą a może po to aby odsunąć opinie społeczną od molestowania 500 kobiet w sylwestra w Niemieckim mieście. Właściwie można się dziwić jacy są ci Niemcy. Zarabiają na biednych Polakach mając duże ilości supermarketów oraz banki a dalej im coś nie pasuję .

  Powiązane artykuły:

  http://polskie-echo.com/brytyjczycy-pod-wrazeniem-slow-konrada-szymanskiego-na-temat-emigrantow/

  http://polskie-echo.com/polska-bezpieczna-w-europie-wedlug-brytyjskiego-msz/

 4. Magdalena said

  Panie Obserwatorze, pan prof A. Nowak przechodzi sam siebie.
  Przez co traci powagę i staje się śmiesznym w tej swojej rusofobii 🙂
  Nie da się go oglądać i słuchać!

 5. Mieczysław S.Kazimierzak said

  Za początek ewolucji polskiej państwowości można uznać DAGOME IUDEX.
  W ewolucji systemów sprawowania władzy można proces przedstawić przy pomocy następującej sekwencji przekształceniowych zdarzeń:
  NIEWOLNICTWO-RYCERSTWO-PRAWNICTWO z kolejno po sobie następującymi UTOPIAMI.
  Po KOMUNIZMIE z wiarą w mesjasza Karola Marksa LIBERALIZM z wiarą w WOLNY RYNEK eksportujący WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.Doświadczamy zdolności do cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBADERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM bazujący na wierze w WOLNY RYNEK dla tych celów można dostosować słownik Bertranda Russella dla komunizmu.W Polsce w ramach ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ w ramach swobodnego przepływu środków finansowych kapitał niemiecki ma być zastąpiony kapitałem żydowskim.
  To nie przypadek,że reaktywowano B’nai B’rith.

 6. Magdalena said

  Panie Obserwatorze!

  Przeczytałam tekst pana Ściosa i doprawdy…cieszę się, że nie znam człowieka i jego wcześniejszych wynurzeń. Oszczędziłam sobie nerwów, chociaż chwilami pan Ścios bywa uroczo zabawny.
  Np pisząc te słowa:

  „Już przed kilkoma miesiącami Putin postawił USA i NATO wobec alternatywy – wzmocnić wschodnią flankę i odstraszać agresora od państw bałtyckich i Polski, czy też – postawić na ochronę południowych granic, walkę w Syrii i pokonanie tzw. państwa islamskiego? ”

  – ciekawe, że pan Ścios nie poznał dotychczasowych i faktycznych ojców założycieli tzw państwa islamskiego?!
  Żartowniś z pana Ściosa.

  „Do tej ofensywy Rosja przygotowywała się od wielu miesięcy. Kolejne etapy polegały na: wywołaniu „fali imigrantów”

  hehh, a ja stawiam na pana Sorosa i jego forsę!

  – szkoda, że pan Aleksander nie napisze jakie to zakusy ma Rosja wobec Polski.
  Czy to ich obywatele tysiącami wyrabiają nowe paszporty z nowym obywatelstwem polskim?

  „Szef niemieckiej dyplomacji Frank-Walter Steinmeier orzekł wówczas, że świat „potrzebuje czegoś w rodzaju przełomu”. Najważniejszym „przełomem” miało stać się „zaangażowanie Rosji w rozwiązywanie międzynarodowych kryzysów”

  – no faktycznie mocarstwo, czy się to panu Ściosowi podoba czy nie, Rosja ze swoimi zasobami jest mocarstwem ( nie mylić z imperium) nie ma prawa głosu w sprawach ogólnoświatowych.
  A taki maleńki Izrael na przykład ma.
  Bo tak sobie życzy pan Ścios i kilkoro innych politycznych szaleńców?!

  „Wprawdzie 20 kwietnia, po spotkaniu Rady NATO-Rosja, Stoltenberg – „Stiekłow” uznał, że „między NATO a Rosją są głębokie i trwałe różnice. Dzisiejsze spotkanie tego nie zmieniło.
  Fakt, że po raz pierwszy od dwóch lat doszło do posiedzenia owej Rady, a mimo ostatnich rosyjskich prowokacji NATO nie odwołało terminu spotkania, dowodzi nie tylko słabości politycznej Sojuszu, ale jego uległości wobec dyktatu Moskwy”

  Ja wiem, że nie można wiedzieć wszystkiego, ale zapozna się pan Ścios z kilkoma wcześniejszymi uzgodnieniami, które NATO zawarło z Rosją, wówczas dowie się kto to uporczywie łamie.
  Faktycznie ohydną prowokacją są loty nieuzbrojonych rosyjskich myśliwców wokół uzbrojonego po zęby amerykańskiego niszczyciela pływającego ot, tak sobie, dla sportu 120 km od zewnętrznych granic Rosji.
  Prowokatorom mówimy- nie, prawda panie Aleksandrze!?

  „warto zadać pytanie – dlaczego Rosja i jej niemiecki sojusznik zabiegają właśnie o storpedowanie budowy natowskich baz nad Wisłą?”

  Pan Ścios jak na prawdziwego demokratę i wolnościowca przystało, Polaków czy życzą sobie obcych wojsk na swoim terenie, nie zapyta!
  A szkoda.
  Poza tym cytuje pan prezydenta Polski:
  „Chodzi o to, by pokazać, że siły NATO są na tyle istotne – bo są – że nie opłaca się atakować żadnego z państw członkowskich, bo spotka się to ze zdecydowaną odpowiedzią”.

  – jak panie Ścios może wyglądać ta zdecydowana odpowiedź ze strony pańskich milusińskich?
  Za pomocą atomu?
  A może i tym razem, Polaków oszczędzicie i odpowiecie ” tylko” za pomocą broni konwencjonalnej?
  Ochhh, łaskawi panowie….
  Już powinniście rozpocząć burzenie pomników Kuklińskiego.
  Bo jemu pierwszemu nie spodobał się pomysł utworzenia z Polski poligonu atomowego….

  Kończąc zacytuję jeszcze jedno zdanie

  „Ścisła współpraca militarna z Turcją i Wielką Brytanią, ale też z Litwą, Łotwą i Estonią, powinny uzupełniać nową konstrukcję bezpieczeństwa narodowego. ”

  Na powyższe dywagacje dał już odpowiedź x Natanek.
  Każdy, kto choć troszeczkę wie o przydatności układów z Anglikami, potwierdzi prawdziwość tych słów

  – wiadomym jest,
  że jak pies szczeka
  kot miauczy
  to Anglik kłamie….

  Pozdrowienia dla pana Ściosa od ruskiego agenta, czyli mnie
  …i od jakiś kilku milionów Polaków 🙂

 7. Valdi said

  Co się dzieje?, nie mogę zamieścić komentarza!.

 8. Valdi said

  Co się dzieje?, nie mogę zamieścić komentarza!.
  to wyżej sie ukazało

 9. Valdi said

  Oglądajcie TV internetową pt. „idż pod prąd” codziennie o godz. 13.00.
  Pan pastor Hojecki opowiada „herezje” polityczne, a najgorsze jest to, że wtóruje mu w tym Marian Kowalski. Mam nadzieję, że Pan Marian robi to tymczasowo? – jest bezrobotny, a tu otrzymuje gaże od telewizji „hojeckiej” zebraną od internautów.
  Bardzo, ale to bardzo mi się nie podoba – „eskimos” wie jak chwycić Polaka za jaja?.
  Wielu oglądających protestuje, i co robią administratorzy czatu?: – usuwają niewygodne wpisy!!!!!!!!!!!!.
  Telewizję tą oglądają Polacy z całego świata, nie wiedzą jak jest? – Hojecki napuszcza Polaków na Rosję, gloryfikując Usrael – to taki waszczykowski nr 2.
  Osobiście nie wierzę aby M.Kowalski zgadzał się w 100%, w poglądach z pastorem Hojeckim i mam nadzieję, że to sytuacja ekonomiczna Go do tego zmusiła?!.
  Kowalski to Polski Patriota – NAJLEPSZY!.
  Zróbcie co możecie w tej sprawie !.

  Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!

 10. Valdi said

  Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!

 11. Valdi said

  Pani Magdaleno czy cos można dopisać?.
  aaaaa dopiszę, może przejdzie?:
  Oglądajcie TV internetową pt. „idż pod prąd” codziennie o godz. 13.00.
  Pan pastor Hojecki opowiada „herezje” polityczne, a najgorsze jest to, że wtóruje mu w tym Marian Kowalski. Mam nadzieję, że Pan Marian robi to tymczasowo? – jest bezrobotny, a tu otrzymuje gaże od telewizji „hojeckiej” zebraną od internautów.
  Bardzo, ale to bardzo mi się nie podoba – „eskimos” wie jak chwycić Polaka za jaja?.
  Wielu oglądających protestuje, i co robią administratorzy czatu?: – usuwają niewygodne wpisy!!!!!!!!!!!!.
  Telewizję tą oglądają Polacy z całego świata, nie wiedzą jak jest? – Hojecki napuszcza Polaków na Rosję, gloryfikując Usrael – to taki waszczykowski nr 2.
  Osobiście nie wierzę aby M.Kowalski zgadzał się w 100%, w poglądach z pastorem Hojeckim i mam nadzieję, że to sytuacja ekonomiczna Go do tego zmusiła?!.
  Kowalski to Polski Patriota – NAJLEPSZY!.
  Zróbcie co możecie w tej sprawie !.

 12. Valdi said

  Jestem na indexie – Panie Włodku?

 13. Mieczysław S.Kazimierzak said

  @Valdi
  Są trefne tematy dla WP.
  Facebook ma metodę zawirusowania strony tytułowej profilu :
  Wygląda na to, że Twój komputer został zainfekowany przez złośliwe oprogramowanie. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem, aby zadbać o bezpieczeństwo konta i zapobiec rozprzestrzenieniu się złośliwego oprogramowania na konta Twoich znajomych.
  Złośliwe oprogramowanie próbuje wykraść dane osobowe i może powodować problemy podczas korzystania z Facebooka. Kliknięcie lub udostępnienie linków zawierających spam może spowodować zainfekowanie komputera przez złośliwe oprogramowanie.

 14. Konarski said

 15. Konarski said

  Antypapież , FAŁSZYWY PROROK i MASOŃSKI POMIOT Bergoglio (członek loży masońskiej – wyznawca Lucyfera) odprawi dla masonerii uroczystą Mszę świętą na placu św. Piotra;
  30 kwietnia na Placu Świętego Piotra w Rzymie odbędzie się specjalna jubileuszowa msza dla Rotarian celebrowana przez Jego Świątobliwość Papieża Franciszka. Dla członków RI, a także ich rodzin i przyjaciół zarezerwowanych jest 8000 miejsc

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=17606

 16. Konarski said

  SWIĄTYNIA SZATANA W USA I ANGLII W kwietniu 2016 reprodukcja łuku diabła, który stoi przed świątyni Baala w Palmyra Syria, zostaną wzniesione także na Times Square w Nowym Jorku oraz na Trafalgar Square w Londynie.
  Należy zaznaczyć, że dni w kwietniu są to bardzo ważne jako okultystyczne święta i związane są z kultem Baala. 19 kwietnia to pierwszy dzień 13 dniowego okresu znanego jako „krwawe ofiary bestii” a który kończy ważne okultystyczne święto Beltane przypadające na dzień 1 maja. W niektórych częściach świata, Beltane jest znacznie lepiej znany jako „May Day”. Również 19 kwietnia jest znany jako „Święto Molocha”. „Moloch” jest to starożytny Kananejski bóg, który był wielokrotnie potępiany w Starym Testamencie. Ofiary z dzieci były zaś kluczową cechą tego kultu Molocha. Olbrzymi posąg tego pogańskiego bóstwa jest ustawiony w Bohemian Grove w północnej Kalifornii, gdzie zbierają się członkowie grupy Bilderberg, Iluminaci.
  Czy jest to tylko przypadek, że te satanistyczne reprodukcje znajdą się w Nowym Jorku i Londynie i to dokładnie w dni, kiedy święto Molocha jest obchodzone oraz kiedy zaczna się straszna ceremonia zwana „Ofiarą krwi dla Bestii ” ? Organizacją odpowiedzialną za tego typu „projekty kulturalne” jest Instytut Archeologii Cyfrowej ang.”Institute for Digital Archaeology”. Poniższe info pochodzi bezpośrednio z ich strony internetowej …”W dniu 19 kwietnia 2016 roku, we współpracy z krajowymi i międzynarodowymi organizacjami zachowania dziedzictwa kulturowego, a w połączeniu z World Heritage Week 2016, Instytut Archeologii Digital zainstaluje w monumentalnej skali Triumfalny Łuk z Pamyry na Trafalgar Square. Poprzez ten projekt – i inne, jakie zaplanowano w całym roku 2016 w miastach, zarówno wewnątrz i na zewnątrz Bliskiego Wschodu – ARP ma na celu zapewnienie optymistycznej i konstruktywnej odpowiedźi na bieżące zagrożenia dla historii i dziedzictwa a które zostały wymienione przez prasę w ciągu ostatniego roku. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na potencjał triumfu ludzkiej pomysłowości nad przemocą poprzez oferowanie innowacyjnych, opartych na technologii opcji dla gospodarowania obiektami i architekturą z naszej wspólnej przeszłości”
  Jak zwykle pokrętne i dyplomatyczne tłumaczenie zła. Czy mamy uwierzyć, że te daty zostały wybrane na chybił trafił? Czy to tylko jakiś dziwny „przypadek”, że data przypada na 13 dniowy okres, co jest niezmiernie istotne dla kultu Baala? …Bowiem „19 kwietnia do 1 maja – to najbardziej krytyczny okres 13 dni. Tzw „ofiara ognia” wymagana jest na 19 kwietnia. 19 kwietnia to pierwszy dzień 13-dniowych satanistycznych rytuałów odnoszących się do ognia. Bóg ognia, Baal albo Moloch / Nimrod (bóg słońca), znany również jako rzymski bóg Saturn czyli szatan / diabeł. W tych dzień składano ofiary z ludzi ze szczególnym naciskiem na ofiary z dzieci !!!
  Przykłady uświeceń tych dni w ciągu ostatnich kilku dekad? Może to przypadek a może nie, zaś w Polsce wystarczy samemu wygoglować szukając katastroficznych dat i przy tym bawiąc się w badacza…za trudno ?
  19 kwietnia 1993 – Waco masakra: FBI szturm doprowadza do spalenia sekty Gałąź Dawidowa- ginie 76 mężczyzn, kobiet i dzieci.
  19 kwietnia 1995 – Zamach terrorystyczny w Oklahoma City – 168 osób zabitych.
  20 kwietnia 1999 – Masakra w Columbine High School – 13 osób zamordowanych, 21 rannych.
  16 kwietnia 2007 – Masakra w Virginia Tech – 32 zginęło; 17 rannych.
  16 kwietnia 2013 – Boston Marathon Wybuch – 3 zabite; 107 rannych.
  Chciałem też zwrócić uwagę, że 2016 jest rokiem przestępnym, 20 kwietnia będzie 111 dzień roku, a numery trzyosobowe są uważane za potężne daty w świecie okultyzmu.
  Ten okres 13 dni, który rozpoczyna się w dniu 19 kwietnia a zwieńczeniem jego jest 1 maja. Beltane (wymawiane „B’yal-t’n”) rozpoczyna się 30 kwietnia o zachodzie słońca i trwa aż do wschodu słońca w dniu 1 maja. Beltane jest przeciwieństwem Halloween na satanistycznym kalendarzu i jako Halloween to czas żniw, a Beltane to czas odrodzenia. To święto jest okazją do świętowania płodności, odrodzenia wiosny i sumeryjskiego Boga Enlil (Baal) skąd pochodzi nazwa „Beltane”i. Wyznawcy w tym czasie zbierali drewno z dziewięciu różnych rodzajów drzew a potem tworzono siatke przez narysowanie kwadratu na ziemi i podzielenie jej na osiem mniejszych kwadratów. Murawę z ośmiu zewnętrznych placów wykopywano pozostawiając dziewiąty plac nienaruszony. Beltane i jej ogień symbolizuje centralney trzon każdej społeczności t.j ogień w centrum wszystkich rzeczy oraz iskrę życia w obrębie ludzkości. Beltane uroczystości były obchodzone nago i z orgiastycznnym seksem, tańcząc nago wokół symboli fallicznych, skacząc przez ogniska i uprawiając seks w lesie przez całą noc – fajnie, nie ?
  Po tym jak zmarł, ten starożytny król babiloński, w końcu zaczął być czczony jako bóg słońca: Marduk, Ozyrys, Apollo etc. Wiele tajnych stowarzyszeń i grup okultystycznych wierzy, że pewnego dnia to starożytne bóstwo zostanie „wskrzeszone” i po raz kolejny zajmie miejsce jako władca świata.
  JANUSZ’
  http://moje-riese.blogspot.com/

 17. Konarski said

  w najważniejsze sataniczne święto 30 kwietnia mason Bergoglio będzie odprawiał mszę tysiącom swych masońskich kumpli…
  … a pod placem św Piotra w katakumbach sataniści ubrani w szty „katolików” dokonują tego dnia gwałtów i ofiar z dzieci…

 18. Valdi said

  Poszło na Gajowy Marucha – bez problemu.

 19. Valdi said

  Znam to Panie Kazimierzu, juz też tak miałem, ale mysle, że filtr Pana Włodka się zepsuł?!.

 20. Magdalena said

  Konarski said
  2016-04-27 @ 19:25

  w najważniejsze sataniczne święto 30 kwietnia mason Bergoglio będzie odprawiał mszę tysiącom swych masońskich kumpli…
  … a pod placem św Piotra w katakumbach sataniści ubrani w szty „katolików” dokonują tego dnia gwałtów i ofiar z dzieci…

  Niech Pan nie przesadza.

 21. Konarski said

  Wypowiedź G. Brauna o Życińskim

 22. Uważny Obserwator said

  Pani Magdaleno!, chciałoby się powiedzieć, że Pani jest mądrzejsza od A. Ściosa, ale obawiam się, że AŚ to albo tchórz, albo prożydowski serwilista, albo zadaniowy rusofob. W tej sytuacji porzekadło powiada „Tak źle i tak jeszcze gorzej”.

  Pozdrawiam ZZ

 23. Mieczysław S.Kazimierzak said

  @Valdi.
  Nie zepsuł się filtr,tylko działa z opóźnieniem.Komentarz usunięto.

 24. Uważny Obserwator said

  Powinno być „Tak źle, a tak jeszcze gorzej”, przepraszam za literówkę.

 25. Uważny Obserwator said

  Pani Magdaleno!
  Z nieskrywaną satysfakcją informuję, że „bohater” naszych rozważań A. Ścios, już zdążył usunąć mój wpis na swoim blogu, bo ma być korekt, nie banujemy tylko przydupasów…

 26. Valdi said

  I tak skończyła mi się przygoda z W.P.

 27. Mieczysław S.Kazimierzak said

  @Valdi
  Proszę podzielić się ze mną treścią swojego komentarza na adres :
  Mieczsilver@gmail.com

 28. Izaurus said

  Nie udało się agenturze zniechęcić do Rosji i Putina, to rzucili się na papieża. Pisze agentura, bo katolik by wiedział, jakie zalecenia (można nawet powiedzieć, ze przykazania), dał nam Pan Jezus. Przypomnę więc „zapominalskim”. „MIŁUJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO”…”MIŁUJCIE NIEPRZYJACIOŁY WASZE”. Jeżeli do tego Papież się stosuje, to dlatego , że jest Naśladowcą Jezusa Chrystusa Odważni politykierzy mogą napluć i nasmarkać na masonów i Kleksów, On nie może, bo jest Papieżem i okazuje im,. jako ludziom, miłość. Papie.z to nie Obamba, nie Kissinger, nie singer, i nie kugelenegelbogen.

 29. Uważny Obserwator said

  Jezus kiedy nauczał, to najwięcej skorzystali Jego uczniowie, lecz jeden z nich Judasz, najbardziej wykształcony ze wszystkich, nie przyjął tejże nauki i zdradził.
  Jezus nauczał idealnie, jest niezrównanym nauczycielem, okazało się i okazuje po dziś dzień, że można Jezusa odrzucić.
  Papież Franciszek ma tylko i aż tę przewagę nad Judaszem, że przyjął sakrament bierzmowania. Miejmy nadzieję, że uczynił to z czystym sercem, bo gdyby okazało się inaczej, to ….., czas pokaże jakiej roli został przypisany tenże papież, by wykonało się Pismo.

 30. Magdalena said

  Pani Magdaleno!
  Z nieskrywaną satysfakcją informuję, że „bohater” naszych rozważań A. Ścios, już zdążył usunąć mój wpis na swoim blogu, bo ma być korekt, nie banujemy tylko przydupasów…

  hehhh, bo to jest przedstawicielstwo ” dobrej zmiany” typu
  – kto nie z Mieciem, tego zmieciem 🙂

  A jakie pomysłowe ( bo o grzeczności nie warto pisać) argumenty.
  Na miarę Klubu Inteligętów Gazety Polskiej
  Szkoda czasu na takich.
  Pozdrawiam.

 31. Magdalena said

  To urocze stworzonko wkleiła jakaś pani rozumiejąca świat w podobny sposób co właściciel bloga Bez dekretu
  I równie mocno miłująca ” kacapów” i inaczej postrzegających rzeczywistość….
  Brawo, szanowni patryjoci, brrrawwwooo

 32. xero said

  Uwarzajcie na kanał YT „idzpodprąd”! Chojecki (pastor protestancki mason) + Kowalski (niby narodowiec).
  To agenturalna mąci-woda prożydowska i proamerykańska. Dużo populistycznych chrześcijańsko-patriotycznych haseł, ale manipulacje w istotnych tematach.

 33. gość said

  Z obrazu Papieża Jana Pawła II popłynęły … krwawe łzy?

  https://gloria.tv/article/SMR1sPh8HxV

 34. Valdi said

  Ze zdenerwowania wczoraj, żle wpisałem nazwisko pastora, prawidłowo: Chojecki Paweł. Żle też wpisałem imię Pana: Mieczysława S. Kazimierzak. Przepraszam.

 35. Mieczysław S.Kazimierzak said

  @Valdi
  Domyśliłem się pomyłki,bo to Imię od Nazwiska pochodzące jest często tak odczytywane.Ingerowanie w zamieszczanie komentarzy jest konsekwencją sekwencji zdarzeń,że POLSKA jest nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko jeszcze bardziej globalnie niż to oceniał polski badacz Feliks Koneczny,katolicki filozof.W skrócie można to przedstawić :
  Za początek ewolucji polskiej państwowości można uznać DAGOME IUDEX.
  W ewolucji systemów sprawowania władzy można proces przedstawić przy pomocy następującej sekwencji przekształceniowych zdarzeń:
  NIEWOLNICTWO-RYCERSTWO-PRAWNICTWO z kolejno po sobie następującymi UTOPIAMI.
  Po KOMUNIZMIE z wiarą w mesjasza Karola Marksa LIBERALIZM z wiarą w WOLNY RYNEK eksportujący WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.Doświadczamy zdolności do cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBADERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.Jak na ironię z odwołaniem się do antypolskich,bandyckich korzeni.Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM bazujący na wierze w WOLNY RYNEK dla tych celów można dostosować słownik Bertranda Russella dla komunizmu.Może być i tak,że Polsce w ramach ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ w ramach swobodnego przepływu środków finansowych kapitał niemiecki ma być zastąpiony kapitałem żydowskim.
  To nie przypadek,że reaktywowano B’nai B’rith.

 36. Pozdrawiam + Admin said

  Panie Admin to dla Pana:

  Jutro wspomnienie Św. Katarzyny ze Sienny, dla przestrogi cytat:

  „2 cytaty z „Dialogu o Bożej Opatrzności” św Katarzyny ze Sienny – doktora Kościoła Św. (str.318-ta) -…”(…) Skoro tylko jakiś wróg duszy, jakiś grzech śmiertelny przedstawia się duszy, nie tylko jako pożądanie, ale nawet jako zamysł, natychmiast pies sumienia szczeka ostrzegawczo, aż obudzi rozum i nie pozwala popełnić grzechu. Bo kto posiada sumienie, posiada sprawiedliwość. – Dlatego tacy niegodziwcy, niegodni zwać się nie tylko kapłanami, lecz nawet stworzeniami rozumnymi, gdyż stali się przez swe błędy zwykłymi zwierzętami, nie mają psa: jest on tak słaby, rzec można, że nie istnieje. Nie posiadają też rózgi świętej sprawiedliwość. Błędy ich uczyniły ich tak trwożliwymi, że boją się cienia, nie bojaźnią świętą, lecz bojaźnią służalczą. Mieli być gotowi na śmierć, aby wyrwać dusze z rąk diabła, a oni je im wydają, nie ucząc ich dobrego i świętego życia, i nie chcąc znieść – jednego obelżywego słowa dla ich zbawienia.(…)Widzi i wie, że dusza ta pogrążona jest w ciemnościach grzechu śmiertelnego, a jednak, chcąc przypodobać się ludziom świata, opanowany nieumiarkowanym strachem i ujęty darem, który otrzymał, udzielił grzesznikowi świętych sakramentów i pochował go z wielkimi honorami w świętym Kościele, choć powinien był wyrzucić go z Kościoła, jak zwierzę, jak członek odcięty od ciała.(…)- (…)O diable nad diabłami! Bo stałeś się gorszy od diabła. Wiele diabłów brzydzi się tym grzechem, a ty tarzasz się w nim jak wieprz w błocie. Zwierzu nieczysty, czyż tego żądam od ciebie? Uczyniłem cię rozdawcą Krwi, abyś mocą Krwi wypędzał z dusz diabłów, a ty wprowadzasz ich w dusze. Nie widzisz , że siekiera Boskiej sprawiedliwości już przyłożona jest do korzenia twego drzewa (por.Mt 3, 10; Łk 3, 9) ?”. ”

  co Pan z tym zrobisz, wolna wola, jest Pan ostrzeżony!

  —————————————————————–

  Proszę jaśnej, własnymi słowami, bym zrozumiał.
  „Pozdrawiam”, Admin

 37. j said

  Intronizacja manifestacyja 12 maj 2016 Maria sejm 01

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: