Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Grzegorz Braun jak nie ma Kościoła Katolickiego to są ofiary z ludzi i ludożerstwo.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-27

Grzegorz Braun jak nie ma Kościoła Katolickiego to jest ludożerstwo.
Tylko Kościół Katolicki przekazuje nam busolę od ludożerstwa do cywilizacji.


Komentarzy 6 do “Grzegorz Braun jak nie ma Kościoła Katolickiego to są ofiary z ludzi i ludożerstwo.”

 1. Mieczysław Sylwester Kazimierzak said

  W ewolucji systemów sprawowania władzy można proces przedstawić następującą sekwencją przekształceniowych zdarzeń :
  NIEWOLNICTWO-RYCERSTWO-PRAWNICTWO z kolejno po sobie następującymi UTOPIAMI.
  Po KOMUNIZMIE z wiarą w mesjasza Karola Marksa LIBERALIZM z wiarą w WOLNY RYNEK eksportujący WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.Aby lepiej zrozumieć ten globalizm można dostosować słownik Bertranda Russella dla komunizmu.

 2. ZNISZCZYĆ fizycznie PRZEMOCĄ fikajacych KONFIDENTÓW w Polsce, said

  CAŁA władza sądownicza: Sąd Najwyższy(SN), Kolegium Naczelnego Sądu Administracyjnego(NSA) łacznie z Trybunałem Konstytucyjnym(TK) w III RP jest z NADANIA post-komunistycznych gangów partyjnych, a NIE z wyboru Suwerena, czyli Narodu i dlatego mamy taki KOCIOŁ w III RP oraz ich ekipy awanturujące się na ulicach jak KOD !!!

  W USA nie ma takiego sporu, gdyż władza sądownicza jest wybierana przez Naród –SUWERENA w dniu wyborów prezydenckich.

  PILNIE opublikować życiorysy WSZYSTKICH sedzów TK i Sadu Najwyższego(SN), tak aby UDOWODNIĆ nardowi, że SN oraz TK to byli oraz obecni KOLESIE kumple złodzejsko-partyjnych KLIK gangsterów, dlatego SN oraz TK TUSZOWALI tych rzadzacych MAFIOZÓW partyjnych PO-PSL-SLD ich złodzejstwa, przekrety i BRONILI zalegalizowania RABOWANIA polskiego podatnika czyli ICH interesów, ich tyłków wraz z ich rodzinami.

  I jak tu mówić o „demokratycznym” wyborze trójwładzy – ustawodawczej(SEJM & SENAT), wykonawczej(RZĄDY mafiozów partyjnych), i sądowniczej, skoro w części dotyczącej władzy sądowniczej, a w tym też Sadu Najwyższego to wyznaczone POPYCHADŁA byłych oraz obecnych MAFIOZÓW gangsterów partyjnych.

  Bezkarni gangsterzy MAFIZI partyjni to szmalcownicy wcześniej dla Moskwy teraz dla Berlina/Brukseli jak TW bolek wałesa, Kwaśniewski, Komorowski, Tusk, Leszek Miller SLD/PZPR teraz NIE są w stanie WYZNACZAĆ swoich komunistycznych kumpli do Sądu Najwyższego i tego tzw. Trybunału Konstytucyjnego, dlatego są WŚCIEKLI i zorganizowali z poparciem Niemic ten KOD, aby się za pomocą niego AWANTUROWAC na ulicach.

  Teraz usłużni dla Niemców (kiedyś dla Moskwy) gangsterzy TW bolek wałesa, Kwaśniewski, Komorowski, Tusk … itp mają obecnie wsparcie polityczne JEDYNIE z zagraniczne od Niemców i to trzeba WYKAZYWAĆ na każdym kroku.
  Tym to sposobem każda władza „warszawki” musi robic za NIEWOLNIKA u zagranicznych mocodowców: a to u ŻYDO-MASONA z Waszyngtonu, a to u żydo-bolszewika z Moskwy, a to u Niemca … itd. abo otrzymywać to wparcie ZAGRANICZNE mając w dupie polski wykołowany motłoch NIEMIECKIMI mediami i gazetami … to jest STRASZNE.

  Tusk, Komorowskim, Schetyna, czy ta żydowska MENDA Rafał Dudkiewicz z Wrocławia za WSPARCIE polityczne od Niemców zrobili z Polaków NIEWOLNIKÓW.

  Zapłatą za to wsparcie jest pozwolenie dla Niemców DRENOWANIE finansowe Polaków po przez „ustawowe” zwolnienie przez KACYKÓW posłów „polskiego kneseto-Sejmu od płacenia podatków niemieckich koncernów prosperujących grasujacych w Polsce, które ZAMORDOWAŁY polskie biznesy w Polsce.

  Niemcy bardzo wspierają wszystkie gangi polityczne w Polsce jak KOD i PO bo oni SZMALCUJĄ Polaków do Niemców mówiąc Niemcom JAK oni mają DRENOWAĆ polskiego podatnika oraz OSACZYĆ tych posłów w Sejmie aby ustalali ustawy w interesie Niemców lub ZYDÓW !

  Włeśnie dlatego rząd Niemiecki tej mendy Merkel i pedalstwo Brukselskie wspiera politycznie i finansowo post-komunę z KOD, PO i SLD oraz PSL, którzy zgadzają się by NIEWOLNIKAMI Niemców za prywatną opłatą jako elity KOMPRADORSKIEJ w Polsce.

  Szmalcowanie Polaków do Niemców przez mafiozów z PO, PSL i KOD jest ich ZAPŁATĄ za popieranie polityczne przez Niemców , a konkretnie polsko-języczne media sprzedanie Prasa-Ksiązka-Ruch która była własnoscią PZPR/SLD którą oni sprzedali Niemcom przez PRZEKUPNYCH gangsterów SLD czyli Kwaśniewskiego i żydo-komucha Leszka Millera, którzy kiedyś załatwiał dla PZPR „Pożyczkę Moskiewską”:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Moskiewska_po%C5%BCyczka

  Gangi partyjne rządzace w przez cały czas w Polsce od 1945 roku do dzisiaj są ZAWSZE z nadania spąsorów zagranicznych, którzy za pomocą swoich zainstalowanych mediów KOŁUJĄ ten polski MOTŁOCH w III RP, który „demokratcznie” ZAWSZE głosuje na wykreowanych SZMALCOWNIKÓW z III RP !

  Niestety, durni NIEWOLNICY w Polsce jakoś NIE chcą głosowac w wolnych wyborach na uczciwych Polaków z Ruchu Narodowego, lub jakiś Endeków, gdyż oni NIE są szmalcownikami i NIE mają poprcia ZAGRANICZNEGO, wiec PRZEGRYWAJĄ wybory w Polsce!

  PiS jest gangiem wylansowanym przez SZMALCOWNIKÓW z Polski, którzy kablują Polaków do gangsterów żydo-MASONSKICH z Waszyngtonu, który organizuje WOJNY, intrygi Światowe w postaci „kolorowych rewolucji” potem NAPADA na słabsze państwa, aby je też zniewolić i metodycznie rabować, skolonizować za pomocą danych tzw. „kredytów” z ekraniku komputera z ich „banków” żydowskich.

  Przez 400 lat żydzi trwali w NIEWOLI w Egipcie ale z WŁASNEJ WINY – przede wszystkim dlatego, że wsród żydów byli usłużni KONFIDENCI szmalcownicy, którzy donosili na innych żydów do swoich ciemiężycieli na siebie na wzajem w sferze politycznej, kulturalnej, etycznej, gospodarczej i każdej innej, co NISZCZYŁO opór żydowski.
  Dlatego przez 400 lat żydzi byli niewolnikami u Egipcie.

  Niewola egipska żydostwa posiada PONAD czasową ANALOGĘ przeniesioną dzisiaj do Polski gdyż IDENTYCZNIE szmalcuje nas ta tzw. „polską elitę” jak dalej bezkarny kapus TW bolek wałesa, Kwasniewski, Tusk i Komorowski do zagranicznych ciemiężycieli jak Niemcy, Moskwa, USA i dla każdego kto ZAPŁACI, poprze z ZAGRANICY politycznie gangsterów SZMALCOWNIKÓW szalejących w Polsce z PO-PSL-SLD-PiS … a teraz SZMALCOWNIKÓW z tzw. „Nowoczesna” tego niemieckiego KONFIDENTA R.Petru.

  Oto SUPER szmalcownicy i KONFIDENCI:

 3. Gras said

  Malo tego Jeszcze my POLACY slyszymy na ambonach .Od ksiezy postepowcow np.
  dziwisze glodzie nycze polaka …Ciagle modlmy za tych co nas przesladuja.Badzmy milosiernymi slugami Pana Jezusa chrystusa.Oni nadal pustosza nam Ojcowizne kradna sprzedaja ja obcym.A my mamy tylko przebaczac bez konca.
  Mysle ze koniec tego milosierdzia wzgledem ;;takich szmalcownikow rabusiow I ZDRAJCOW.

 4. FRAJER Franciszek z Watykanu ZAINSPIROWAŁ w 2013r rozprawienie się islamistów z katolikami, said

  W świecie islamu od ponad trzech lat prawdziwą FURORĘ robi zdjęcie naiwniaka Franciszka zrobione w Wielki Czwartek 2013 roku.

  Wtedy to Franciszek pojechał do jednego z rzymskich więzień i na klęcząco OBMYWAŁ wówczas nogi dwunastu młodocianym ISLAMSKIM kryminalistom odsiadującym tam swoje wyroki więzienia. Po wymyciu im tych nóg Franciszek całował te nogi islamistom a wśród nich też kobiecie islamskiej z więzienia.

  To wszystko zostało OFOTOGRAFOWANE elektryzuje wyznawców Allaha jak biskupa Rzymu klęczaci przed KRYMINALISTAMI islamistami całujący ich stopy.

  Niezależnie od tego, jakie INTENCJE miał Franciszek, w świecie islamu ten GEST został ODEBRANY jednoznacznie – jako AKT SŁABOŚCI, KAPITULACJI, oddania POKŁONU i PODDAŃSTWA wobec islamu.

  Żaden imam NIGDY nie uklęknie przed chrześcijaninem, a tym bardziej przed katolicką kobietą. Jest to bowiem znak uznania ZWIERZCHNOŚCI nad sobą.

  Taki gest ze strony najważniejszego przywódcy chrześcijańskiego na świecie jest ODCZYTYWANY przez rzesze muzułmanów jako wyraz PODDANIA się islamowi nie tylko papieża, ale CAŁEGO katolicyzmu reprezentowanego w jego osobie.

  Dla nich dodatkowym argumentem przemawiającym za ABSOLUTNĄ KAPITULACJĄ chrześcijaństwa przed religią Mahometa jest fakt, że papież UKLĄKŁ przed kobietą, która – zgodnie z prawem muzułmańskim – stoi antropologicznie na NIŻSZYM poziomie niż mężczyzna.

  Według opinii wielu specjalistów od interpretacji obyczajowości ten okazany akt PODDAŃSTWA wobec islamu ZWIEKSZYŁ agresje fizyczną islamistów wobec katolików i chrześcijan.

  Islamiści od tego momentu uwierzyli w swoją WYŻSZOŚĆ ponad katolikami, WYMUSZAJĄC poddaństwo wobec islamistów we wszystkich sytuacjach łącznie z bezdyskusyjnym ODDAWANIEM się kobiet chrześcijanek, które wedłóg etyki rozumowania chrześcijan są GWAŁCONE, a islamiści uważają, że to OBOWIĄZEK chrześcijanki na życzenie islamisty, DLATEGO sądy w Niemczech, w Szwecji i Norwegii nie karają za ten GWAŁT, przyjmując KRYTERIA oceny islamistów.

  To SZALEŃSTWO kapitulacji głuptasa Franciszka wobec islamistów doprowadziło do oficjalnego ROZBROJENIA duchowego Zachodu – do którego doszło w 2013 roku, gdy papież ODDAŁ POKŁON islamowi.

  To się właśnie zainspirowało islamistów, dało WSTEP oraz ZACHECIŁO do ostatecznej ROZPRAWY islamu z chrześcijaństwem, do której ZACHECIŁ ten głuptas Franciszek, a zwycięski FINAŁ ataku na chrześcijan jak islamistów znajdzie się więcej w Europie.

  Islamiści już opracowują plany jak się ich ma zebrac kilkaset tysięcy nie uzbrojonych w Rzymie, wokół Watykanu na który mają zamiar dokonac SZTORMU, jego zdobyc fizycznie i ZAJĄĆ, a papieża i tam cały personel ZLIKWIDOWAĆ. Ma to nastąpic już w 2017 roku co popiera masoneria światowa.

  Należy przypuszczać, że WIELU muzułmańskich fundamentalistów nielegalnych emigrantów, którzy NAJECHALI Europę da się z cała PEWNOŚCIĄ porwać tej szalonej wizji i JEST ich już DZISIAJ wystarczająca ilośc w samych Włoszech, aby NAPAŚĆ na Watykan i jego ZAJĄĆ.

  Straż Watykanu to zaledwie kilkadziesiąt gwardzistów, których tłum islamistów ZADEPCZE bez problemu.

  Czy ten Franciszek to SZALENIEC i tego nie rozumie ???

  KTO będzie bronic Watykanu przed chordą np. 100 tysięcy zmówionych skrzykniętych islamistów, z któremi NIE dała sobie rady cała głupia UE, a którzy bez problemu PRZYCZAJENI się zbiegną w 10 minut i zaatakują w JEDNEJ chwili wszystkie możliwe wejścia do Watykanu w biały dzień ?

 5. gość said

  Zniszczyć księdza Węgrzyniaka

  Wściekły lewaków atak na kolejnego księdza, tym razem na ks. dr Wojciech Węgrzyniak, mojego młodszego współbrata z archidiecezji krakowskiej. I to tylko za to, że zabrał głos w sprawie atakowanego ks. Jacka Międlara.

  http://isakowicz.pl/zniszczyc-ksiedza-wegrzyniaka/

 6. Mieczysław S.Kazimierzak + Admin said

  Gdzie są zamieszana komentarze?!
  —————————————–
  Wywalone! I beda wywalane jeżeli Pan będzie je powielał. Jeżeli jakiś komentarz nie przeszedł, to proszę poczekać na moderację, a nie złośliwie powielać kilkakrotnie i zaśmiecać forum.
  Z pozdrowieniami, Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: