Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Na krótszą metę bardziej zagrażają nam środowiska żydowskie – Stanisław Michalkiewicz i Jacek Wilk.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-27

tvasmeNa krótszą metę bardziej zagrażają nam środowiska żydowskie – Stanisław Michalkiewicz i Jacek Wilk, fragment debaty „Co po Unii Europejskiej? Jaka będzie Europa”, Warszawa, 25.04.2016 r.

Komentarzy 13 do “Na krótszą metę bardziej zagrażają nam środowiska żydowskie – Stanisław Michalkiewicz i Jacek Wilk.”

 1. Mieczysław S.Kazimierzak said

  Za początek ewolucji polskiej państwowości można uznać DAGOME IUDEX.
  W ewolucji systemów sprawowania władzy można proces przedstawić przy pomocy następującej sekwencji przekształceniowych zdarzeń:
  NIEWOLNICTWO-RYCERSTWO-PRAWNICTWO z kolejno po sobie następującymi UTOPIAMI.
  Po KOMUNIZMIE z wiarą w mesjasza Karola Marksa LIBERALIZM z wiarą w WOLNY RYNEK eksportujący WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.Doświadczamy zdolności do cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBADERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM bazujący na wierze w WOLNY RYNEK dla tych celów można dostosować słownik Bertranda Russella dla komunizmu.W Polsce w ramach ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ w ramach swobodnego przepływu środków finansowych kapitał niemiecki ma być zastąpiony kapitałem żydowskim.
  To nie przypadek,że reaktywowano B’nai B’rith.

 2. j said

  Kondukt żałobny majora Zygmunta Szendzielarza – Warszawa, Cmentarz Wojskowy na Powązkach 24.04.2016


  _______________________

  Warszawiacy i delegacje z innych polskich miast – na medal!
  Ciekawe po co przyszly te 4 zydki po prawej stronie ekranu. W kipach na glowach. Prowokowac przyszli? Moze liczyli na to, ze ktos pstryknie im w te kipe i kipa spadnie na ziemie. To dopiero by klangor podniesli na caly swiat, ze ten pogrzeb to byl tylko pretekst by zydkom kipy z glow stracac.

 3. Tiro said

 4. Uważny Obserwator said

  {Na krótszą metę bardziej zagrażają nam środowiska żydowskie – Stanisław Michalkiewicz i Jacek Wilk}

  Nie wiem kto tak powiedział, ale powiedział co wiedział, albo co chciał powiedzieć.
  Takim stwierdzeniem zakłamuje się historię, pokazując fałszywie, że tak naprawdę to żydzi są w porządku, a tylko tu i teraz postanowili nam zagrozić, śmichu warte…

 5. 007 said

  Holokaust, Mowa nienawiści I Czy Niemcy byli tak głupi?
  .https://vimeo.com/84737851

 6. bear said

  Warto wiedzieć: https://justice4poland.com/2015/08/29/elita-zydowska-przeciw-polsce/

 7. Uważny Obserwator said

  Rzygać już mi się chce od tego ciągłego gadania o żydach.
  Marzę o takim świecie, gdzie tematem dominującym w moim kraju będzie Polska I Polacy.

 8. Alina said

  Od początku oceniałam rząd Tuska i PO jako rządy niemieckiej agentury. Moje poglądy wśród zwolenników PO (raczej jej wyznawców) były oceniane jako oszołomstwo i PiS-iarstwo.
  Nie wiem co jeszcze (oprócz dokonań tamtego rządu i kariery samego Tuska) i ostatnio ujawnionych nagrań musi się zdarzyć, żeby dotarło do wszystkich, że oto przez 8 lat byliśmy niemieckim kondominium. G. Braun twierdził, że pod żydowskim zarządem powierniczym.
  http://telewizjarepublika.pl/gras-rozmawial-z-kanclerz-niemiec-o-quotfakciequot-gmyz-maz-merkel-zasiada-w-zarzadzie-fundacji-wdowy-po-springerze,32804.html

  Żenujące są telewizyjne komentarze politologów, dziennikarzy, różnych mniej lub bardziej mądrych głów, które tę oczywistą oczywistość zupełnie pomijają. A tu po prostu jest robota dla Trybunału Stanu i oskarżenie o zdradę stanu nie tylko Grasia, ale i samego Tuska.

  # 7 Uważny Obserwator
  Mam identyczne odczucia.
  Gadanie o nich zaczyna być podobne do gadania o Związku Radzieckim: bez wiernopoddańczego hołdu polityk się nie liczy. Nie wiem, czy jest jakieś międzynarodowe wystąpienie prezydenta bez wspomnienia o tej mniejszości, która jest, ale rzadko kto się do niej przyznaje.
  Najgorsze, że to zjawisko obejmuje kolejnego „polskiego” prezydenta. Jego gadanie, że Polaków „mordowano” , w czasie, gdy nasi wrogowie bezczelne wrzeszczą na cały świat, że Polacy mordowali Żydów i Niemców, dyskwalifikuje go jako mojego reprezentanta. Jak Polaków – to mordowano (bezosobowo i nie ma winnych) ale jak Polacy mordowali swoich oprawców, to mają za to płacić przez kilka pokoleń.
  Żałuję, że glosowałam na A. Dudę w 2. turze (niestety do wyboru był tylko jeszcze bardziej uległy, w dodatku półanalfabeta z PO)

 9. Warto rozmawiać said

 10. j said

  Ad.7- Uwazny Obserwator i ad.8 – Alina

  Mowic o Zydach….Zgoda, ze podkladanie sie Zydom i wlazenie im bez wazeliny w kazdej publicznej debacie politycznej budzi nie tylko niesmak i odruch wymiotny. Budzi tez wielki niepokoj o losy naszego nieszczesliwego kraju, bo swiadczy o totalnym wasalstwie wszystkich jak dotad rzadow wobec lobby, ktorego podobno w Polsce nie ma 🙂
  Ale w ogole nie mowic o Zydach niepodobna.
  Jak mozna bowiem nie mowic i jednoczesnie czuc sie bezpiecznie w kraju gdzie grasuje 40 000 mossadowskich oficerow a lobby zymianskie zarzadza praktycznie kazda dziedzina naszego zycia poczawszy od gospodarki, przez media, kulture, szkolnictwo, lecznictwo po obronnosc kraju.
  Nie wspominam juz o rabunku 65 mld dolarow, ktore swiatowe zydostwo konsekwentnie wobec Polski realizuje.

  Dlatego peany i pochlebstwa prozydowskie pana prezydenta Dudy powinny byc z cala pewnoscia serwowane oszczedniej i madrzej. Az do zupelnego zaniku, mam nadzieje…
  Natomiast glosne i odwazne mowienie o wszystkich zydowskich przekretach w naszym zyciu to wrecz nasz obowiazek. Tylko uswiadomiony Polak bedzie chcial i umial przeciwstawic sie zydowskiej agresji.
  No ale wiadomo… hop siup – tance i piesni zydowskie w ramach ogolnopolskich festiwali, hop-siup – happenigi w ramach odrodzenia zydowskiego zycia w Polsce, hop-siup – wspolne przyjacielskie manewry na pustyni Negev – usypiacze i oglupiacze Polakow zbieraja „dobre” zniwo…. jak dotad…..

  Dobrego dnia zycze

 11. j said

  Ps. hop-siup dialog polsko-zydowski, hop-siup dni judaizmy w Kosciele Katolickim 🙂

 12. Gras said

  z Dziecmi szatana ja mam prowadzic ;;;;dialog;;;.Pewnie jakis pseudo polak Czy szabes ;;goi;;;bedzie mi tu farmazony mowil o dialogu ZADEN DIALOG Z SZATANEM
  z (ZLEM=SWIATOWYM).To zydzi ich elity finansowe sa NAJWIEKSZYM ZAGROZENIEM DLA SWIATOWEGO POKOJU…………..Nie idzimy na WOJNE.

 13. niewolnik said

  Ad.3 / Tiro
  Gdyby ci ludzie, wraz z prowadzącym byłym (a może inaczej czynnym) oficerem LWP wiedzieli o czym mówią, nie musieliby się wzajemnie sprawdzać, uzupełnniać i korygować. „Z obfitości serca mówią usta”. Niestety mam wrażenie pustych serc. Otwartą jest odpowidź, co jest pełne?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: